Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Ala -> jedni mają czerwone (truskawkowe) nosy, a drudzy oczka....wypłacz wszystko z siebie. Czasem tak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym sie chciala przytulic, ale nawet miska nie mam:((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alu tego nie wiem, oni to mają wbudowane w psychikę, chyba. Ich by się trzeba zapytać. Albo lepiej nie. Stanowczo zaprzeczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam psa, ale on też facet i pewno mnie dziś zignoruje tak jak inni faceci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nikt nie wymyslil pigulki zapomnienia?????? przeciez to rownie wazne jak te na seks??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 2 koty bialego i czarnego ale co mi po nich???????????????? wiecie co juz nigdy,nie zaufam zadnemu facetowi. siedemnastolatek na szczescie jeszcze nie skazony ta podloscia jak jego starsi koledzy ale ja juz z piaskownicy wyroslam dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala -> są faceci, którym warto ufać, choć to nie oznacza miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarko... Czy może mowisz o facecie z truskawkowym nosem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FCA -> miło ze wpadłeś, co tam w Krakowie????? No oczywiscie, ze o nim mówie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie? Ciepło... Ciepło... Ciepło... Brrrrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FCA, jak milo ze wpadles:) I sie zarezerwowales w dodatku.... Powazna sprawa;) Mialam jechac dzis z policjantem nad jeziorko, ale niestety burza pokrzyzowala nam plany... Za to w rewanzu (chyba) zaproponowal mi masaz przed snem:D Splawilam:P Ciekawe, czy sie podda..... Pozdrawiam Was Ps. Alu, dni z zapuchnietymi oczami mam juz za soba... ale wiem doskonale o czym mowisz.... Przytulam Cie mocno... Trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Biegnacy ... gratulaaaaaaaaacje :D:D Ala... u nas 30 stopni dzisaj mi sie zpodnica do tlyka w autobusie przyklejala. Aalex... ja mialam nawrto i co i dzisiaj sie wlasnie widzialam z tymz przeszlosci , zajetym :( i kurde mnie meczy, juz myslalam ,ze zapomnialam cholera... 😭 Kadarka... jaka pogoada uCiebie ?? ;) A ja dzisiaj dostalam kartke od kolegi z Austrii , kotrego rtaz w zyciu widzialam nawet dobrze nie kojaze poznalismy sie a raczej nie pozanlismy sie bo ja z nim nawet slowa nie zamienilam na weselu w Zakopanbem.Wiec mam zaproszenie do Zakopanego w lipcu .... Mila dzisiaj mniwe przywitala niespodzianka w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że poważna sprawa. Ale tego policjanta to sie wystraszyłem :( Czy to przedstawiciel miejscowego koła FCA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa u mnie na razie burzy niet ,no chyba ,ze bedzie nocą;) Biegnący.............super fajna sprawa z ta pracą:):D widzisz czyli byłes rozrywany przez pracodawców ;) kurcze mówisz,ze traktorki bedziesz sprzedawał??URSUS??;) i oczywiscie cały czas zazdroszczę Ci tych spacerów po plazy uuuuuuuuu:) Ala....... oj tam popłacz sobie to najlepsze co moze byc jak sie tak wybuczysz to ulzy jak nie wiem:) a z facetami nie ja sie juz nie wypowiadam ;) nie rozumiem i juz:) Ala kadarka przytulam was ,jaktam burza jeszcze szaleje?/ chyba teraz juz do mnie dociera ;) Mi:) zobaczysz bedzie dobrze:) no robi sie cekawie nieprawdaż?? i jakie zycie potrafi robic niespodzianki:) no;) pozdrawiam FCA heheh nazwa taka jak conajmniej jakis klub piłkarski ;) dobra miski idę spać i jeszcze ten zapchany nos oo rany idzie sie wykonczyć:)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale mi nie ulzylo,leb boli jedyne co dobre to to ze narazie slonce swieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Alu, dzis dla odmiany u mnie pada i jest brzydko i zimno... Korzystaj ze slonka, zjedz czekolade, zaraz bedzie lepiej:) FCA, nie mam pojecia;) Zreszta zaden fac club sie jeszcze nie ujawnil;) A mozna wiedziec, dlaczego sie przestraszyles?:) Pozdrawiam wszystkich i zyczeu danego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis gryze:) zna ktos jakies naturalne, nie pracochlonne lekarstwo na zatoki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry.... no w każdym razie dzień .... :| pogoda sie spsuła :( eh shit .... Ala.... status quo = stan obecny :) Zapraszam na herbatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki:) u mnie slonce ale skoro u was wszystkich brzydko to i u mnie pewnie cieszyc sie dlugo pogoda nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) A u mnie jest jeszcze słońce,ale ponoć po poludniu mają byc burze;) ale nie przejmujcie się pogoda ma być :) Ala......... współczuje a moze rozgrzewaj te zatoki czyms gorącym co i ciesz sie łoncem mała jakos tam u ciebie inaczej ono swieci:) aha masz tu kawałek pysznej szarlotki mozesz gryzdz;) KRZ;) nio tak poproszę herbatke z cytrynką;) Aalex:) miłego dnia i słoneczka :) pedzę do pracy z zapchnym nosem uuuu mam straszny dyskomfort zycze wszystkim udanego fajnego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie macie plany na weekend? ja chyba bede uczyc sie bo w koncu przede mna ostatnia sesja w moim zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich..🖐️ Biegnący :) sorki -wymsknęło mi się ...;) nie wiedziałam, że chcesz to zachowac w tajemnicy ..;) U mnie też się zanosi na burzę ..ale nawet lubię taką pogodę..;) Tak przy okazji -na kafeterii jest umieszczony artykuł z naszego pisma Make Up -jeśli chcecie to sobie poczytajcie ..:) Pa..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torba slodyczy to moj bilans po zakupowy:) bede topic smutki zajadajac sie czekolada i ciastakim-mama nie chciala mi kupic wina:(( moze cos przeczuwa???? jak ja wam zazdroszcze ze wszyscy pracujecie!! ja tak ciagle sama,bez zadnych ludzi w otoczeniu - tesknie za kontaktami z ludzmi, prawie tak samo jak za dotykiem bliskiej osoby,za obecnoscia. uswiadomilam sobie,ze dlugi weekend a \"on\'nie spedzi go ze mna tylko z jakas...........panna. ta mysl mnie dobija,nawet nauka mnie nie wciaga bo mysli takie niepoukladane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pan ze sztuczna szczenka prawil mi dzis komplementy poprzez email:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ci wszyscy zonaci imbecyle musza szukac sobie przygod??? Takiego maila dzis dostalam, nie mam pojecia, skad ten pan ma mojego maila.... Hello, I hot Heiko, am 34 years old, 186 cm large, have dark-blond hair and blue eyes. I am born in Germany (Hamburg). Since 9 years am married I with my Polish Mrs. Krystyna (I do not hope that am a problem for you) and we have 2 children (boys). Since April 2004 I live with my wife and mean children in Gdynia, where I have also my company. I have a company, in which exclusive French, Spanish and Italian wines are sold at customers in Switzerland and Liechtenstein. The reason why I you wrote, is that, because my Mrs. neglects me already for a long time sexually. Therefore I look for a woman, who wants to realize sexual adventures with me. Excuse that I am so direct, don\'t I hope I frighten you thereby !? Do you have to begin desire with me a sexual relationship ? loves greetings Heiko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×