Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Kadarka, nic nie rozumiem, co się działo? I mam nadzieję, ze niedziela aktualna:) Mam wreszcie net w domu, ciekawe jak długo:0 I w ogóle jest fajnie:D A gdzie są wszyscy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ;) ja tu jestem :D w sumie to na chwilę ale ... ;) POgoda dziś rewelacyjna.. :D lato jak się patrzy :D;) Kadarka..... kilim kilim :P ;) POzdrawiam i życzę miłego wieczorku i weekendu :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex -> OCZYWIŚCIE, ŻE AKTUALNA. KRZ -> fajnie, że jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nadal mnie piecze na plecach fajnie,ze fajnie spedzacie ten weekend ja juz mam go dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Jezuuu, chyba ktos mnie zaczarowal, wlasnie wstalam.... A plany mojego dzisiejszego dnia zaleza od telefonu kumpeli, wiec czekam.... za czym nie przepadam... Na szczescie jutro wydmy:) Choc po czwartkowej wycieczce mam zakwasy straszne:) Haha, czuje, ze zyje:D Ok, kawa na stole, musze podladowac akumulatorki, glowa dzis ciezka jak na kacu....;) Pozdrawiam Was z upalnego wybrzeza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex wstała a ja ide spać. 30 stopni w cieniu, pogoda znakomita. Jak wstane to wypiję resztę tego wina co to stoi w barku i się marnuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda piękna... :) wieczorem bujam na miasto.. :D musze odreagować :P :D przydałaby się jakaś imprezka plenerowa ;) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam w co się jutro ubrać :( mam za duże spodnie, wygladam idiotycznie....BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krz... zazdroszcze ja siedze w domu. Kadarka... ja jako corka krawcowej biegne z nitka i igla ;):P albo w razie potrzeby pozycze ci jakies :) Nie che zyc wspomnieniami :( BU jakos mnie bola... ja chce zyc znowu marzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo :) Ala... ojej :( angina w taki czas... :( pech.. straszny ale jak sie wygrzejesz na słoneczku może będzie lepiej ;) Mi... ja to mam tak spontanicznie... ;) wyjście ot tak ;) Kadarka... w spodniach dzisiaj ? eee mini :D;) Dzień warzywa ... ale wypad na miasto się udał ;) nie żałuję nic :P byłem grzeczny :P:D:D ;) nikogo nie obudziłem jak wracałem :P MUSZĘ odpocząć :P ;) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słoneczka Piękne:) Ale to był weekend! W piątek byłem w pracy, ale po południu już odebrałem kumpelę z Wawy i zaczeło się szaleństwo:) Oczywiście już w pierwszy wieczór było białe wino z Cypru o zachodzie słońca, nocne rozmowy pod gwiazdami, a następnego dnia dłuuuuuuugi spacer po lasach i plażach. Zrobiliśmy 15-17 kilometrów i baaardzo zasłużyliśmy na zimne piwo tym razem:) Noc była bardzo ciepla. Aż żałowaliśmy, że nie mamy śpioworów, bo fajnie byłoby pospać na plaży..:) Oj nachodziłem się w te dni aż miło:) I jestem tak spieczony słońcem, że juz konam, a to nie dobrze na pierwszy raz. Aaaaa!!!! I już się kąpałem w morzu!!:) Woda jeszcze trochę zimna, ale już można się pluskać. Świetnie, że tak przypasiło z tą pogodą. Jutro do pracy. Też miło, bo wolnego miałem za dużo w ostatnim czasie. A co u Was??? Ala widzę chora, Kadarka ledwo żywa, Alex wyspana:), Krz w transie imprez i Mi.. grzeczna w domku:) Cordulko, Szarku i wszyscy niewymienieni🖐️ Pozdrawiam i miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kochani:) Mam klopoty z netem w domu, teraz cudem chyba udalo mi sie wejsc na kafe... Jutro opowiem napewno, jestem wykonczona, nie mam sily ryszyc sie z fotela... Wydmy cudne, pogode mialysmy wymarzona na taka wyprawe:) Cudowne, boskie zmeczenie.... Prawie takie jak po.......;) Milego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ... jezu jaki swkar ja sie cala kleje. Biegnacy widze jak zwykle pelen radosci jak fajnie :) zazdroszcze c ja sie nie kapalam do 2 lat w wodzie oprocz mojej wanny BUUUu ... ja chce juz ten zlot :P:P:) Krz... ty łobuzie :P:P:P , do kotrej to sie balowalo pewnie do 2 w nocy :P !! albo i dluzej. Ala.... jak tam sie czujesz ?? Kadarka, Aalex ... czekam na jutrzejsze relacje ... ja chce nad morze BUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przy poniedziałkowej kawce:) Ja dziś jestem mało powiedziane, że zmęczona... Kadarka, myślałyśmy, że tam jest 5,5km, a to było 8:D Zrobiłyśmy wczoraj piechotką jakieś 17km, z czego ok. 3 plażą pod wiatr:) Wydmy boskie, widok po prostu mnie zaczarował:) Usiadłyśmy na najwyższej wydmie z której z lewej strony był widok na morze, a z prawej na jezioro Łebsko... Ale nie ma to jak rewia mody... Warszawka (nikogo nie urażając) odstawiona jak na balety, panie w butach na koturnie itp:) Łeba tętniła wczoraj życiem, jak w sezonie, jednak dziś rano jadąc do pracy widziałam już całe kolumny aut w drodze powrotnej, a w samej Łebie znów pusto... Weekend był naprawdę udany, nareszcie rozruszałam zastane kości;) Pozdrawiam Was i życzę udanego dnia i nadchodzącego tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Domyślam się że w większości \"spaleni\" i skacowani..;) Wczoraj miałam bardzo ciężki powrót do W-wy ..:P Wyjechaliśmy okoo 15-tej żeby korków uniknąć ..ale myślałam, że sie uduszę żywcem ;) Kac po sobotniej nocy ..troche \"namieszałam\"..najpierw wnko czerwone w domciu potem wódeczka pita z nastolatkami sic!-a potem piwko -i wszystko na świeżym powietrzu przy akompaniamencie PAPA DANCE :D :P Kiedyś moja \"godnośc muzyczna\" nie pozwoliłaby mi się tym chwalić ale teraz mam do wszystkiego duuży dystans..;) A chłopaki przez 20 lat troche poprawili swój \"warsztat\" ;)i żeby było śmieszniej chyba jako jedyna na koncercie jako tako znałam tekty .:P Ala -smaruj się Dermosanem:) A co tam u Was..? Pozdr.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane miski:) No kurcze nie było mnie troche na forum ,ale juz jestem:) własnie dzisiaj wróciłam ze Śląska :)Nio ja tez miałam udany weekend ,sptkanie ze znajomymi i oczywiście balowanie do pózna w noc,Co wytrzezwiałam rano ,to wieczorem znowu byłam wesolutka,no ale ten folklor sląski i te spiewy i granie na gitarkach hihi oderwałam sie na te 4 dni diametralnie;)od rzeczywistości ,fajnie było:D Ale kurcze kto takie upały załatwił jak rany;) istny tropik ,i kto by pomyslał,ze jutro ma byc juz 18 stpni ?? to ;prawda?? musze dojść do siebie bo jestem totalnie zakrecona po tym wyjezdzie i paluszki jakos tak nie klikaja szybko;) trzymajcie sie kochani i ide pod prysznic bo jestem ugotowana;) Cmokalki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula - ja słyszałam ze ma być 16-cie.;) Ale czas pokaże..;)i zweryfikuje..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej misie kudłate:) Alex, Kadarko, pomimo moich równie fascynujących spacerów i tak wam zazdroszczę, bo uwielbiam takie piaski i prażonko w słonku:) Byłyście od strony Łeby? Mi bardziej podobają się wydmy od strony Czołpina. Chyba są większe, ale już dobrze nie pamiętam. Widzę, że poza biedną, chorą Alą🖐️ wszyscy happy z weekendu:) Wczoraj padłem do łózka jak kłoda już zaraz po 22. Stwierdziłem, że przydałby mi się dzień wolnego, aby wypocząć po bardzo intensywnym weekendzie:) Dziś już u mnie już zimno i deszczowo:( Całuję wszystkich i życzę tygodnia miłej pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello everyone ;) W Krakowie dziś TROPIK !!! jeszcze kilka stopni i byłoby OVERHEAT :P:P Kadarka... nie no może nie szpilki od razu .. :P:P ale jakieś sandałki by wystarczyły :P:D Mi... nie balowałem do 2 .. ale do 5 :P:P:P :D teraz przerwa do piątku .. i następna impreza :P:P:P eh ciężkie życie :P:P Cordula... też coś słyszałem,że jutro 18 stopni :) ale skok temperatury,co?:) ok ja zmykam :) obowiązki wzywają :P;) bądźcie grzeczni :P ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa!!!!:( Właśnie się dowiedziałam, że mam miesiąc na znalezienie mieszkania... Musze się wyprowadzić:( Właściciel stracił pracę i musi je sprzedać.... Rozumiem to i przykro mi, ale cholera, jak długo jeszcze będę się tak tułała:(:(:( I akurat temin opuszczenia chaty zbiega się z moim urlopem i rejsem:( Ja pierdziele, już było dobrze... już wyszłam z dołka i zaczęłam cieszyć się życiem, ale NIE, zawsze musi być pod górkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że sobie poradzę, ale zawsze mam ten etap, gdy czuję się jak dziecko, które trzeba prowadzić za rączkę... Gdy tak cholernie chcę krzyczeć, że mam serdecznie dość RADZENIA SOBIE!!! Właśnie tak mam... A coo do wydm... Kadarka, może odstawimy się tak kiedyś dla picu, podjedziemy na wydmy meleksem, popatrzymy na nie z daleka i wrócimt w dokładnie taki sam sposób;) Hahaha:) Ok, choć humor w miare mi dopisuje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam ugotowana dopiero po pracy Czołem wszystkim. Kadarka, Aalex ,Biegnacy .... ja bede z wami myslami na tej plazy ;) U mnie dzisaj byla plaza w pracy poprostu mozg sie roztapial i nie dalo sie pracowac Cordula 👄... to fajnie ,ze sie udalo Aalex... moze nowe mieszkanie bedzie fajniejsze. Ala... cytrynka z miodem i goraca woda pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×