Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

do tego niedouczonego pomaranczowego rusja to chyba jest na granicy polnocenej -obwod kaliningradzki a tu u mnie jak juz to wies nad bialoruska granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie ze nie spadam
czytam was non stop,inni zreszta tez.To jest fajna komedia w wersji netowej.Lubie was czytac jak mam doly,akurat dzis nie mam dola ale tak sobie czytam i zal mi was.Do ujrzenia.Piszcie jeszcze,przynajmniej zaoszczedze na ksiazkach tragicznych,dramatycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruska to skrot bialoruskiej
wiesz,ze kiedys tam byla rosja???psy dupami tam szczekaja,nic dziwnego ,ze Polska nie chciala tych ziem za darmoche.Przez to bialorusini nas nie cierpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to poużalaj się jeszcze nad nami... tacy jesteśmy żałośni.... Ofiary losu, prawda?? Więc po jaką cholerę tu zaglądasz??????? A zresztą, udanej zabawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i poza tym to ja jednak mieszkam w miescie, male bo male ale miasto od ponad 465lat chyba ma prawa miejskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoja droga to musisz ten pomaranczowy naprawede miec nudne zycie zeby czyatc co u nas:) Cordula ma chyba znajomego ktory tu u mnie domki wynajmuje:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala.......... nio ;) mam No własnie widocznie fajni jestesmy skoro nas czytaja oooo:P bo tak to po co by sobie ktos czas zajmował?? ale trudno sie do tego komus orzyznac heehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala -> czemu sie nie piszesz????? pomarańczowy -> tragedia antyczna :P...widzisz ile pożytku z nas....nie musisz kaski na książki wydawać, a poczytasz przy okazji, za inteliganta porobisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos nie mam nic do napisania na wsi nic sie nie dzieje wiatr wieje k.............cieplo mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala -> duzy buziak dla Ciebie :) Będzie padać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypisałam sobie podanie o urlop i jadę ..:) O ile oczywiście wcisne się dzisiaj do jakiegoś autobusu... -nieustanna walka o byt...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam wszystkich widze ,ze nasza kafe stala sie rozchwytywana :P Ja : kiedy pije to mysle - kiedy mysle to pije .... DUZO MYSLE dzisiaj ;)))) Widze ,ze mowa o jakims zjedzie :) :D Pozdrawiam : Cordula ,Aalex,Biegnacy ,Agata , Ala, Krz,KaDARKA i inni ... Ja zmykam na impreze imininowo magistrska bedzie sie dzialo. Wracam albo mne przywioza do domu ;P nie mam dzisiaj miaru ( topie robaka) ... obym zebow nie wybila Cordula :P ... znowu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani!!! wstawać,szkoda dnia co jest?? taka piekna pogoda:) No ja mam 4 dni wolnego;) i jadę dzisiaj na śląsk do znajomych na weekendzik wiec nie bedzie mnie tu 4 dni:) Dlatego zycze wam kochani cudownego wypoczynku i jak najwiecej chwil radości i słońca,a tego ponoc ma nie zabraknąć:) i dbajcie o topik ,bo ja chyba nie bede miała dostepu do neta:) to trzymajcie się i sałuje was wszystkich ,musze sie zacząć pakowac jak by co;) to całusy i do nastepnego napisania:) MI;):) jak tam zyjesz??;) jak by co alkaprim na lodówce hihi;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam spać, a tu niestety mój pies się rozszczekał......no i ze spania nici. Nad morzem piękna pogoda. Nic, tylko wyjść na spacer. Ale chyba sobie nie postpaceruję bo przyjeżdza mój brat z rodzinką, na kawę z okazji dnia matki. Przynajmniej sie kawy napiję :P. Do kawy są lody i ciacho. Mam potrzebę wyjazdu na Półwysep. Jak tam pięknie...........Ech, koniec marzeń, wracamy do rzeczywistosci :(. A tak w ogóle to sie chyba za miękka ostatnio zrobiłam i znów to sie obraca przeciwko mnie. Trza się wziąć za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zaczęło się!!!:) Dziś pierwszy tak piękny, letni dzień i sporo ludzi na plaży. No i te piękne damskie kostiumy kąpielowe..;) Już złapałem pierwszą opaleniznę, podreptałem po kolana w wodzie i tak ogólnie jest bosko słonecznie:) Do domu już tradycyjnie, jak w lato, wracałem na boso z plaży:) Pierwszy raz w życiu pracuję, będąc jednocześnie nad morzem i to miłe uczucie. Jeszcze gdyby mieć tu kilku znajomych z Wawy i fajny klub, to byłby czysty orgazm:) Miłego dnia i weekendu słoneczka:) Proszę sie nie chmurzyć, dołować i desperować. Ja też wolałbym spacerować w towarzystwie wspaniałej kobiety, ale na razie muszę pobawić we własnym. I muszę za pierwszą wypłatę kupić rower:) Papatki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda świetna - wręcz wymarzona... ale jakoś dziwnie... nie cieszę się z tego wcale.... piękny dzień.... ale pusty ... :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjaralam sie na nic-skora zejdzie z cala pewnoscia:(( nie jak z raka a jak z weza ale jakby co to chinskim horoskopie to jedno:) no moze nie waz a zmija:)) czas dzis szybko minal ale mysli zle sa;( okropnosc i do wody daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala a ty spod znaku raka
pozdrawiam cie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przegiąłem również Alu, jestem zjarany na maxa:) Poszedłem jeszcze na plażę po południu i mogłem sobie to odpuścić. Krz, czasami takie puste dni są bardzo potrzebne dla psychicznego zdrowia. Poczuj radość nicnierobienia;) Jutro do pracy, ale na krócej. I przyjeżdza do mnie koleżanka z Wawy na weekend. Będzie z kim wypić Kadarkę na plaży..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie uda pieka, a sklepy jeszcze zamkniete -jakis balsam trza kupic bo wczoraj juz wykonczylam poprzedni a piecze jak cholera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Nad morzem szaleją wiatry..........A ja jadę na moją ulubioną trasę, poszaleć na rolkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmmmmmmmmmm............ znów to głupie myślątko, że cos jest nie tak. Intuicja???????? A może straciłam zupełnie zdolność ufania, wierzenia?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Pozbawiono mnie w domu internetu znów:( Wpadłam na chwilę do pracy, zobaczyć co słychać i przy okazji się zameldować u nas:) Wczoraj spędziłam rewelacyjny dzień. Cały na łonie natury, parę godzin chodzenia... Moj współtowarzysz, przesympatyczny facet, pokazał mi wiele fajnych miejsc, zabrał mnie m.in. na Stilo... Widok super:) Polecam:) Bawiłam się świetnie, do domu wróciłam bardzo późno:D Oczywiście umówiliśmy się na kolejną wędrówkę już wkrótce, i co najważniejsze, na razie traktuję Go jako kumpla... A czas pokaże:) Pozdrawiam Was Kochani, życzę udanego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×