Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

No witam:) Agatko:) A niech ma sobie ochotę... To w końcu nie Twój problem;) Amłodego można sobie jeszcze \"wychować\" (bez urazy panowie:) ) Zmysłowa, miło Cię wreszcie widzieć:) I oczywiście parapet pomieści wszystkich chętnych:) Mam już komplet dokumentów, jutro składam wniosek w banku i zacznie się niecierpliwe oczekiwanie na promesę:) No i z moim mężczyzną jest super:) To już prawie miesiąc... Podwójne szczęście spadło na mnie jak grom z jasnego nieba.... Biegnący, pomacham Ci, choć nie wiem, gdzie będę w niedzielę:) Jutro Słupsk, pojutrze Gdańsk.... Nie mogę ostatnio usiedzieć w miejscu:) Spokojnego dzionka wszystkim:) Pozdrawiam cieplutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem niegrzeczny, bo nie przywitałem się ze Zmysłową:) i Hope:) Milutko Was czytać i prosimy zaglądać troszeczkę częsciej:) A praca, raczej zwyczajna. Nie mogę narzekać, ogólnie fajnie, ale nic porywającego. Kadarko:) Agatko:) Aalex:) Cordulko:) Mi...:) Chłopaki:) gdzie jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) normalnie wam pozniejopowiem bedzimy sie usmiechac razem, onarazie tojezor mnieoli:) milego dnia zycze i po pracyidzcie sieopalac:) normalnie chyba lato przypomnialosobieze juzjego pora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koc02hani:) Hmm znowu w pracy do wieczora;) Ale wczoraj za to spedzałam fajny wieczóe w pubie ,bo kolezanka organizowała urodzinki;) I przezyłam zaskoczenie totalne,mój pan z gg dzwoni do mnie i pyta sie kiedy mozemy sie umówić ,bo ma dla mnie dwie płyty i co ja moge mu zaofiarowac w zamian,teraz to juz naprawde nie rozumiem albo rozumiem az za bardzo ehhhhh Zmysłowa:) no widzisz nie idzie w ogóle zrozumiec ,moze przestane rozumiec bedzie lepiej?? Pozdrawiam serdecznie i zyczę powodzenia:) Aalex:) ale fajnie ,ze bedziesz miła swoje mieszkanko,czyli parapetówa jest coraz bardziej realna;) czyli moze juz mozna rezerwowac miejsce na parapecie??;) I jak to brzmi mój mężczyzna ahhhhhh;) kadarka:) oj tak truskawkowe juz wszystko nawet sny;) Biegnący....... nie bedziesz przejezdzał przez moje miasto ale i tak Ci pomacham;):D Aga-ta:) no widzisz jak to z facetami bywa?? jak nie młodzik to popapraniec ;) eh zycie:) Ala........język a od czego???;) no to idę dalej popracowac ;) moze nad sobą??? Zycze dobrego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) wlasnie skonczylam czytac \" Ja wam pokaze \" no 3 dni mi zajelo czytanie ( bo goscie bo costam ) ale dobrnelam :) Aalex... to ja juz zalatwiam ta sliwowice ;) Cordula.... bo to chyab trzeba ich kochac a nie rozumiech , z tego wynika ze jak rozumiemy to za nic nie mozemy pokochac a jak pokochamy to nie staramy sie zrozumiec albo taramy za bardzo... a sama sie zamieszalam w tym co napisalam ,a moze jednak lepiej i ch kochac z rozumiec siebie :P Biegnacy... wiesz sniles mi sie ostatnio ,ze dawalam czy wysylalam Ci jakis kawalek U2 zajebisty tzn bardzo ci sie podobal i az podskoczyles z radosci na biurku i nalepsze jest to ze oboje bylismi przy swoich komputerach i w swoich miastach ale jakbysmy sie na zywo widzieli...ah sny :P Zmyslowa ... masz racje z ta pogoda kurde , nie wiadomo w co sie ubrac rano chmury a jak wychodze z pracy to goraco i badz tu madry , moze pogode tez trzeba pokochac a nie rozumiec :P hihihih....ladnie , ladnie ty sie tu urzadzasz a o parapetowie ani mru mru ? Aga-Ta... ach te chlopy ;) Ala... ja trzymalam i nic nie chcialam mowic, zeby nie zapeszyc. Hope... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellooo:) Dziś klamka zapadła, umowa podpisana, zaliczka wpłacona:D Własnie się pakuję, przy okazji porządkuję papiery i znalazłam swój pamiętnik, który pisałam w czasie trwania \"układu\" z byłym... Porwalam i wywaliłam wszystko, łącznie z jego żałosnym wpisem w którym wyznaje mi swoje uczucia... Ulga... Już nigdy nic więcej mi o nim nie przypomni:) Jestem z siebie dumna:P Ja na razie staram się z całych sił pozwolić uczuciom rozwijać się powoli... Staram się zagłuszyć demony przeszłości, uczę się zaufać na nowo i chyba mi się udaje:) Jest dobrze.........:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)spedzilam popoludnie z mezczyzna-z normalnym facetem jaka ulga:) mila rozmowa ,dobra kawa poprostu mily dzien jakich dawno mi bralowalo a co najwazniejsze chyba przypadlismy sobie do gustu-tylko nie wiem na jak dlugo:) co do zbierania alkoholi na impreze u Aalex to ja moge zaopatrzyc barek rosyjska Starka podobno niezla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) A ja kupiałm dzisiaj fajny odkurzacz ;) jest czerwony i jestem z tego zakupu bardzo zadowolona a sprzedawał mi go taki miły pan;) a co do alkoholi na parapetówke to wódka imbirowa z sokiem jabłkowym to dopiero fajnie sie pije;) MI:) wiesz co powiem ci,ze cos jest na rzeczy w tym co napisałaś;) :D Aalex:) no i bardzo dobrze;) odciełas sie na dobre od przeszłości bo przyszłość nareście rysuje sie w dobrych barwach i tak trzymać:) Ala............. eeeeee no prosze ;) fajnie oby na jak nadłuzej do tego gustu;) A jutro znowu pije alkohol ,tym razem imieniny kolezanki;) poprubóję troche alkoholi co by polecic potem na imprezke u Aalex;) No to spokojnej nocy kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej misie, ok to napiszę co u mnie:P Cały rok stał tylko pod znakiem nauki....hmmm i to nie tak, że tyle się uczyłem, po prostu nieustanna świadomość moich zaległości i egzaminów wisiała (i wisi) nade mną jak topór kata, który musi kiedyś opaść:D Także moje życie osobiste, przyjaciele i przyjemności mimowolnie poszły w lekką odstawkę. Ostatnio np. ofiarą sesji okazała się pewna dziewczynka, z którą nawet nawiązałem bliższe kontakty, ale wraz ze zbliżającymi się terminami jakoś przestałem o niej pamiętać, tak Cordulko ja też zaliczam się do grupy facetów-popaprańców i na dodatek chyba też młodzików(chociaż nie wiem jaki jest to przedział wiekowy):D Ale teraz myślę już tylko o lipcu, kiedy się przykładnie urżnę, kiedy się wpakuję w jakiś typowo wakacyjny związek. Już nie mogę się doczekać nawet poźniejszych następstw-kaca fizycznego i moralnego:D Postaram się żeby słowo \"popapraniec\" nabrało nowego, gorszego znaczenia. Fuck muszę niedługo odpierdolić jakąś głupotę bo zwariuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reinmar - emocjonalni popaprańcy są zazwyczaj doskonałymi kumplami. Trzeba tylko pilnować żeby nie przekroczyć cieńkiej, czerwonej linii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reinmar 🖐️ rety, jak miło Cię widzieć:) I bardzo zazdroszczę postawy. Ja bardzo chciałbym okazać się takim popaprańcem, a jestem nieprzyzwoicie nudnie moralny:( Grzeszyć, grzeszyć i jeszcze raz grzeszyć:) Mi... Słońce Kochane, to musiał być piekny sen;) Baaardzo mi miło i może tej nocy jakoś się zrewanżuję:) A dziś miałem świetny dzień, drobną przygodę z pewną piekną nieznajomą, a potem zabawowy wieczór nad morzem gdzie obchodzono najdłuższy dzień w roku. Była tam i Twoja mama Aalex:) Był przepiękny zachód słońca, muzyka i tańce na plaży:) A teraz zmykam spać, bo jutro wyprawa przez Polskę. Papatki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Ty Boże........nieprzyzwoicie nudny moralnie facet to gatunek wymarły...Biegnący gdzieś Ty się uchował?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry... Piszę, bo własnie dostałam wiadomość od kogos mi bliskiego... Dowiedziałam się, że ma SM:( Dzień zaczął mi się od łez............ Pozdrawiam, miłego piatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Jeśli chodzi o SM - to bywa różnie i akurat od lekarza zależy niewiele.. Wiem co mówię -moja mama jest chora na Stwardnienie Rozsiane od 29 lat. Można mieć nadzieję, ze choroba nie będzie zbyt szybko postępować i będzie miała łagodny przebieg. Ale oczywiśice trzeba walczyć...:)) i próbowac wszystkiego. Średnio optymistyccznie nsam się dzień zaczął no ale na pocieszenie powiem Wam -mamy w końcu LATO ..:)):D Jadę do domciu i spróbuję pogadać z tym \"młodym\". pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agato -> to nie jest kwestia zależy czy nie zależy. SM jest chorobą nad którą nie panujemy, jednak dobry specjalista może odpowiednio kierować pacjentem, wskazywać mu kierunek. O to tu głównie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex -> pamiętaj, że to nie wyrok śmierci....można z tym długo i pięknie życ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarko- trafić na dobrego lekarza to prawie tak jak znaleźć dobrego pedagoga albo księdza, który jest \"przewodnikiem duchowym\"..czyli los na loteri...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------------------
A czy to chodzi o tą Panią co nie mieszka w Polsce, ma 44 lata i trójkę dzieci? Współczuje - ale trzeba walczyć.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochani! Z SM bywa różnie, ale trzeba mieć nadzieję, ze wszystko bedzie dobrze. Podobno teraz można mocno zachamować postęp choroby. A dziś moja kochana mama sprawiła mi rozkoszną niespodziankę;) W pracy umówiłem się, że przyjadę 2 godz później w związku z wyjazdem, więc nastawiłem sobie, cały happy, budzik zamiast o 6-tej, to na 8:) Poszedłem nawet nieco później spać z tej okazji, a tu o 6.30 budzi mnie mama, czy nie spóźnię sie do pracy:)!!! Myślałem, że ją...:) A mam tak, ze trudno mi później zasnąć i teraz jestem padnięty. Za to dziś w pracy imieniny Danuty i stoi teraz przede mną ogromny talerz pełen ciast:) Zapraszam do częstowania się, nikt się nie dowie;) Kadarko, Twoja wypowiedź jest odpowiedzią na pytanie. Moralni są mało ciekawi dla kobiet i te nie zwracając na nich uwagi uważają ich za gatunek wymarły. Tymczasem takich jak ja, jest trochę, tylko kobiety zawsze mają słabość do pokręconych typów:) Świetni kumple, świetni kochankowie, a potem rozpacz..:) Swoją drogą to nie jest dobrze być takim moralnym, bo z racji strachu przed skrzywdzeniem kogoś, tracę często szansę na coś, co może sie okazać właśnie tą wymarzoną, szaloną miłością..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani:) dzisiaj wspaniała pogoda i fajna atmosfera w pracy bo imieniny Danuty mojej najlepszej kumpeli z pracy;) Aalex:) tak mi przykro ,ale trzeba miec nadzieję,ze ta osoba bedzie miec duż dużo siły :) pozdrawiam:) Kadarka{cześć] Aga-ta:) tez mi przykro ,ze twoja mama jest chora ale ma przeciez Ciebie i bliskich:) Moja siostra ma kolezankę .która przed trzydziestka zachorowała na SM a teraz ma 34 lata i zmaga sie z cgorobą Biegnący........:).ja własnie jestem nienormalna bo szukam takiego Nudnego -moralnie faceta ,który w całej tej nudności jest normalny przez to,a trafiaja sie tacy ,którzy funduja mi hustawki emocjonalne i przez to mam ciągła znaki zapytania. Reinmar:) witaj popaprańcu;):D ale badz takim normalnym popaprańcem misiowym bez kaca moralnego ,bo odbijac sie moze długo;):D no to aby do lipca;) pozdrawiam no to ja ide jeść ciasta i pic kadarkę;) pozdrawiam wszystkich i zycze udanego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdałam:) az nie wierze:) mial chyba dobry dzien bo z calego roku liczcego 170 osob oblalo 5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze mamy:) juz wyciagam:) mam rum i czysta :) aha i mam ziolka:) na ten obolaly jezor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj miałam rodzinną imprezę i jestem z lekka wstawiona;) a jutro wyjezdzam na weekend i bede dopiero hmmmmmmm w poniedziałek?? no to trzymajcie sie misiaki i do zobaczyska własciwie do napisania;):D Ala..........gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ale jestem dziś wypluta:) Wczoraj cały dzień załatwiania, wieczorem imprezka, dzis w ten upał wyprawa do Ikei... Wreszcie chwilka odpoczynku:) Ale w kwestji mieszkania wszystko jest na dobrej drodze, a ja już mam w głowie projekt wystroju wnetrza:) Alu, gratulacje!!!:) Coś ostatnio pustawo u nas.... Panowie!! Panie:) Pozdrawiam Was w ten piękny, letni wieczór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×