Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Kolorowe Leniwce:) Mi... my równiez bardzo stęskniliśmy sie za Tobą:) Miło Cię widzieć w dobrej kondycji, a osobiście mogę pozazdrościć imprez, bo ja życie wiodę prawie pustelnika;) Praca owszem dopisuje, teraz tylko kobieta i już z górki:) A u mnie zaczyna sie sezon i już w weekend jakieś koncerty, potem 4 dniowe pokazy sztucznych ogni. Te są naprawdę super:) Aalex, jaka poprzeczka???? Tylko w Twojej głowie. Po prostu idź dalej i nie zawracaj sobie głowy bzdurkami, których nie ma. Kadarka :) i buziaczki-przytulaczki👄 Cordula:) po kilku miesiącach kryzysu zaczynam się również bojowo nastawiać:) jest coraz lepiej, a będzie rewelacyjnie:) Szarku, co u Ciebie? Widzę, ze wciąż sam, ale chyba dobrze wszystko? Szczęśliwa, sto lat!:) Alu:) Zmysłowa:), Hope:), Krz:), FCE:) i wszyscy inni 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Biegnący, oczywiście masz rację, poprzeczka jest tylko i wyłącznie w mojej głowie... Znasz sposób by się jej wyzbyć?;) Nooo, i moja babska próżność każe mi zwrócić uwagę, że jest FCA a nie FCE:P Mi, super Cię widzieć, baw się Kochana, trzeba korzystać z życia:) A z mieszkaniem, cóż.... czekam na decyzje banku... Ma być już jutro:) Pozdrawiam Was Kochani i życzę udanego czwartku! Ahaaa, kawka czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie zdenerwuje:) przez cale rano nie moge sie dostac do skrzynki na o2. no k..... mam truskawki jesli jeszcze sie komus nie znudzily to zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Ala.... truskaweczki to ja chętnie skosztuję ... ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słonecznie:) ja w pracy sobie siedzę i oczywiscie tak truskaweczkami sie poczęstuję.witaminy c nigdy dość;) dzisiaj w pracy dowiedziałm sie ,ze dostaniemy jakies dodatkowe pieniązki;) co za nowina z samego rana;) I juz mi sie tęskni za Gdańskiem i naszym morzem;) i pomału czuje morskiego bluesa hihi;) Zycze wszystkim fajnego czwartku i sciaskam po kolei kazdego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:) Melduję się po powrocie z Sopotu:) Spotkałam się dziś z moim najkochańszym przyjacielem:) Czuję się wybornie:) Idę spać, bo jutro z rana, przed pracą muszę jeszcze odwiedzić bank:) Dobranoc Miśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!!! Dzięki bardzo za miłe słowa... rzeczywiście- wkrótce minie już rok, jak powistał ten topik... nawet nie sądziłam, że przetrwa tak długo... byłam wtedy rozczarowana, zraniona... i wiecie dobrze, że przez ten rok wiele się zmieniło.... w zasadzie, to wszystko zaczeło się wraz z końcem wakacji... być może, to sprawa czarnego nicku, który wymyślił Raf- niektórzy pewnie jeszcze go pamiętają... ... dziś jestem już 10 miesięcy w szczęśliwym związku... owszem- pewne decyzje podjęliśmy dosyć wcześnie, ale przecież nie mamy już po 17 lat... od miesiąca mamy wspólne mieszkanie, samochód... myślimy o dziecku, zalegalizowaniu związku:) ... żeby nie było tak słodko- przyznam uczciwie, że zdarzają się nam kłótnie, sprzeczki i to najczęsciej z błahych powodów:) Całe szczęście, że oboje potrafimy ze sobą rozmawiać, że nam zalezy na tym, co nas łączy, że się przecież kochamy... ... tak- mogę jednoznacznie stwierdzić, że nick przyniósł mi szczęście- jestem naprawdę SZCZĘŚLIWA!!! I jeszcze jedno- szczęścia warto szukać w drobnostkach... warto umieć cieszyć się tym, że świeci słońce, woda jeziora mieni się tak wspaniale, a człowiek którego darzymy uczuciem-tuli nas do siebie z czułością....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! A ja w ten weekend znowu na targi:( Juz mam dosc i marzę o takim choćby jednym leniwym dniu, jakie Leniwce najbardziej lubią:) I przede wszystkim wyspać się 😴 Aalex, jak w banku???? Alu:) Szarku, i kto to mówi:P Pobudka Misie-Ptysie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie leniwce zielone;) Hihi no tak jestem dzis leniwcem do n -ej potęgi;) spac Szczęśliwa:) super,ze tak Ci sie układa i moze własnie ten topik i dla kazdego z nas bedzie szczęśliwy:)pozdrawiam szarek:) witaj Ala....... jak tam obrona???;) Aalex:) super,ze masz takiego fajnego przyjaciela i powodzenia z kredytem;) Biegnący........ no to sie ujezdzisz na te delegacje;) ale przynajmniej jest wesolo chyba i pieniązki dostaniesz?? ja w pracy sobie siedze własnie i za dwa tygodnie biore wreście urlop;) ja w czoraj pogadalam sobie z kumpela od serca zmieniajac przy tym lokale co najmniej trzy hihi ;) no ale takie babskie rozmowy potrzebne jednak są:) No to biore się do roboty chociaz jakies takie duszno jest i leniwiec siedzi mi na karku;) dobrego piatku:) bo jak to sie mówi jaki piątek taki świątek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam:) W pracy kocioł, dopiero wróciłam, więc piszę... W banku byłam rano, ale dowiedziałam się, że decyzja będzie w poniedziałek... Troszkę się to wszystko przedłuża, ale jestem dobrej mysli... Sama się niecierpliwię, w końcu nie co dzień kupuje się mieszkanie:) Jestem totalnie zmęczona, jutro śpię do poludnia:) Od wczoraj zrobiłam jakieś 400km:) A z moim mężczyzną znów nie wiem, kiedy sie zobaczę.... Troszkę mnie to wkurza, że jesteśmy oboje tak zajęci, że nie mamy czasu dla siebie... No, ale dobrze, że jest:) To tyle:) Szczęśliwa, miło Cię widzieć:) Oczywiście, że pamiętamy Rafa, a tak w ogóle, mógłby tu czasem zajrzeć... Krystek też pojawił się i znikł... Czytelnik pewnie tylko czyta;) Pozdrawiam panów cieplutko:) No i wszyskich bywalców... piszących i nie:) Uciekam odpoczywać, życzę Wam super udanego weekendu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Zerwałam się dziś o 8.10 bo myslałam, że znów zaspałam do pracy...... Zawał serca w sobotę rano:) Oczywiście o dalszym spaniu już nie było mowy:) Na razie piję kawę i nic nie robię:) Zapraszam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sama28
ja wiem czemu jesteś sama. bo nie obciągasz z połykiem! zacznij obciągać z połykiem - wtedy nie będziesz sama :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkich serdecznie pozdrawiam a Szczęśliwej gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) pozdrawiam i na kawe weekendowa zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowo:) No ja jak najbardziej łapię sie na kaweczkę:) lenię sie na całego chociaz do południa szalałam ze ścierą od kurzy;) chyba teraz zabiorę sie za zaległe lektury ,bo stwierdziłam ,ze opusciłam sie intelektualnie;):D No i wczoraj miałam trzy telefony ,które bardzo mnie zaskoczyły i to w pozytywny sposób.No ale oczywiscie telefonu od tego mojego M nie było ,takie zycie .Zauwazyłam ,ze nieraz dzieja sie rzeczy ,albo spotykam osoby których sie najmniej spodziewam i wtedy wygladam ,takjak bym ujżała albo jakie cuda ,albo jakie dziwne niezidentyfikowane zjawiska;):D no dobra koncze te wywody i ide na zielona trawkę oczywiscie z kawusią;) Pozdrawiam i zyczę super weekendowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi-> mam straszliwą ochotkę na kawkę....:) i to z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry leniwce, wstawać, wstawać:) Wczoraj zaliczyłam zupełnie spontanicznego grilla w Sasinie:) Przyjechali znajomi z 3miasta z dzieciaczkami.... Oczywiście zostałam ciocią, ale chyba taką naj naj:) Dziewczynka (2 latka) nie odstępowała mnie na krok:) Słodkie dziecko, a oni tacy szczęsliwi:) Dziś bolą mnie gnaty od karuzel i innych zabaw:) Ale było fajnie... Kadarka, jak główka po żubrówce?:) Szarku, Mi... czy o czymś nie wiem?:P A tak w ogóle to jestem trochę zła, trochę mi smutno i czuję się praktycznie jak przed zwiazkiem... I tak sama siedzę w domu, spotykamy się coraz rzadziej, gdy się nie widzimy kontakt jest dość rzadki, albo żaden (od piątku zero wiadomości...) Nie mam planów na dziś, nie wiem czy będę miała... Myślałam, że może... I tak sobie myślę, że niżej swojej poprzeczki nie opuszczę... I chyba pora na pierwszą poważną rozmowę.... I tak sobie piszę, bo gdzieś muszę:) Marudzę, sorry.... Ok, kawę serwuję:) Najlepszą na kafe.... Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowka ok ale żąłądek się trzęsie :p.....zaczęłam od wina, przeszłam przez żubrówkę a zakończyłam wieczór martini......dziś na dzień dobry był ranigaścik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i przyłączam sie do kaweczki:) Obejzałam własnie film \"21 gramów \" i jestem cały czas pod wrazeniem hmmmmmm:) no i ja tez jako tako planów nie mam na dzisiejszy dzień ehhh pewnikiem cos wyskoczy tak czy siak ;) no własnie my kobiety ciągle musimy sie zastanawiać i byc w takiej niepweności co jest grane.Mam to samo,ale ja juz pomału zaczynam traktowac znajomość jak cos miłego co mnie spotkało ,ale wcale niekoniecznie cos z tego musi wyjść ,trudno nie będe sie domyslac i ciagle czekać ehhhhhhhhh:) ale co tam za oknem piekne słonce i nim chcę sie cieszyć no to super niedzieli kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!:) Rety, co za weekend! Oczywiście byłem na tych targach pod Bydgoszczą. Przez 8 godzin stania w upalnym słońcu mam już dość wszystkiego:) Kark mam tak spalony, że nie mogę ruszać głową. Na szczęscie były atrakcje w postaci pysznych wiejskich przekąsek i mocniejszego alkoholu. Kurczę, przez tą branżę nauczyłem się znowu pić wódkę, czego całe długie lata unikałem:D To moja pierwsza praca, gdzie picie jest wręcz konieczne w interesach:) Jednak najciekawszą przygodę miałem kiedy wpakowano mnie w prezentacje podczas parady ciągników. Musiał przez całe długie 3 minuty prezentować ciągniki przed 1000 ludzi zebranymi na pokazie. O rety! Byłem w takim szoku, ze całkiem dobrze mi poszło:) Poza tym na targach pooglądałem przedziwne gatunki kur i innych zwierzaków:) oraz przepiękne kwiaty i krzewy ogrodowe. Szczególnie piekne były róże i żałowałem,ze nie mogłem kupić jakiegoś krzewu. A dziś znowu w pracy w stanie chronicznego zmęczenia, że juz jestem przyzwyczajony:) Alex, głowa do góry, ale pogadaj z nim, bo podejrzany ten słaby kontakt. Kadarko, kiedy w koncu ją wypijemy ?:) Szarku, Cordulko, Mi.., Szczęśliwa, Krz, Agatko, Alu, i pozostali🖐️ Całuski Kochani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Chciałam oznajmić, ze od piątku mieszkam na Bródnie.,;) Musiałyśmy zrobić dwa kursy z koleżanką -jej samochodem oczywiście..;)-chyba po tym \"cieżkim\" doświadczeniu już nigdy nie zechce mi pomagać w przeprowadzkach..:P Słońce mi rano niemiłosiernie świeci w okna- mam nadzieję, ze potem się nieco przesunie..;) No i robią remont na Dw. Wileńskim więc mam utrudniony dojazd do pracy -a poza tym wszystko ok..;)-i jak zwykle znowu jestem cierpiąca.;) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik umiera nareszcie
/// ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie umiera jakie umiera :P !!!!!!!!!!??????? Witam po weekendzie ... ja jak zwylke poszalalam ;) opilam sie ja tralala i narobilam glupot... zmiksowalam smsa i wyszedl ladny cyrk a dokladnie ...ze mysle o tlumiku ... no poprostu zakrecona jestem co zrobie.roche glupio ale sama sie z siebie teraz smieje - sdpowiedzi na sms nie bylo ... nie dziwie sie :0 Szarku... ahhhhh... milo mi , ;):P , zapraszam ozywiscie zawsze na kawe z niespodzianka :P ...calusnie pozdrawiam.Czuje sie zaszczycona ;) Cordula ... ja wlasnie sie rozwijam kulturalnie, ostatnio pochlaniam ,ksiazki albo one mnie pochlaniaja;) Aalex... ;) u mnie tyz ucichlo calkiem i to po smsie ;) ciekawe dlaczego :P ... ale tak oglnie to mam kaca , moralnego zmiksowanego z dolkiem malutkim. Kadarka... masz moze troche tatanki jesce ?? Biegnacy.... wedrownik z ciebie sie zrobiel, pije wodke, wystepuje publicznie... no no co sie z ludzmi dzieje ;) Ala... jak praca , oborna, integruje sie z Toba ale jak narazie tylko myslami bo u mnie stoi w miejscu;) Szczesliwa... pozdrowionka i super ,ze jestes z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-Ta... zyjesz i w dodatku remonty robisz... praca fizyczna podobo uszlachetnia :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wybaczcie, że nic nie pisałam... Nie mam najlepszych wieści.... Miałam koszmarny dzień, ryczeć mi się chce, nie ma mnie kto przytulić.... Znów k.... muszę sama się ze wszystkim zmagać, a mam dość:( Kredytu nie dostanę, chyba że gdzie indziej... Mogę bardzo serdecznie za to podziekowac \"przyjacielowi\" sprzed lat, któremu dość dawno temu podżyrowałam pożyczkę..... Dziś już i tak nic nie załatwię, choć szczerze mówiąc wkurza mnie ta bezczynność, ale jutro z rana odbiorę z banku swoje papiery i składam gdzie indziej... Ja juz nie chcę sama..... niech mnie ktoś przytuli....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pieknie:) Biegnący.........;) no prosze jaki mozna miec pozytek z delegacjii no;) MI:) no i bardzo dobrze baw sie dziecino ile wlezie;) a laektury oczywiscie tak wziełam się wreście za czytanie;) Aalex:) choc no ja Cie przytulę ;) nie martw się jak nie tu to gdzie indziej ,tak zto z kredytami bywa:) zobaczysz jeszcze bedziesz miała swoje mieszkanko wymarzone:) Aga-ta :) oooo no prosze czyzby nowe mieszkanko?? ;) chyba jstes juz specjalistka od przeprowadzek ;) jak by co uderze do Ciebie po rady;) Ja oczywiscie wczoraj wkurzyłam sie na swojego pana M bo dowiedziałm sie oczywiscie,ze on sam nie wie czego tak naprawde chce.Hmmmmmm i chyba nie chce juz chodzic z tak zwana głowa w chmurach i nie chce mu sie juz nic. czyli co tylko usiąśc i płakać,czemu trafiaja mi sie własnie tacy faceci ????????? o rany nie wiem nie ma sensu chyba bo jak on nie wie czego chcieć to ja mu tego nie powiem . Załamka totalna ,totez z kumpela poszłysmy z tego zalu opijac nasze smutki ,bo cos z tymi facetami jest chyba nie tak ehhhhhh. Zycze udanego wieczorku kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×