Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Witam Wasz wszystkich kochani. Właśnie wróciłam z urlopu i jutro niestety do pracy. Urlop ogólnie bardzo udany. Jestem zadowolona. Tyle, że zdałam sobie z czegoś sprawę. Moje nastroje związane są z pobytem w domu. Nie to , że jest coś nie tak, ale...Nie wiem jak to wytłumaczyć. Gdy jestem w domu, wszystko wraca, myśli, wspomnienia i niestety te cholerne łzy... Gdy byłam poza domem, cos się działo, mimo deszczu było wesoło. Byłam z przyjaciółmi i tak naprawdę nie miałam czasu, żeby mysleć. Odstresowałam się, pośmiałam, wypoczęłam, poprzytulałam (tyle, że z przyjacielem). Ale wystarczyło tylko, że weszłąm do domu i... Już nie wiem co robić. Przeprowadzić się? Ale gdzie? Najchętniej przydałby się dłuższy urlop, albo...ktoś do przytulania. Jak na razie jedno ani drugie nie jest możliwe i realne. Czyli co? Znowu pozostają łzy??? Przepraszam, że tak marudzę, ale musiałam to napisać. Co do snów, to chyba każdy czasem śni o czymś tak dziwnym a jednocześnie fantastycznym, że aż chciałoby się na dłużej zamieszkać w takim światku fantazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pieknie:) Biegnący........ te Twoje miauuuuuu to mnie powala ;):D no własnie na plazy fajnie jest........ a ja tak daleko od tej plazy:( zapłakana:) ja to Ci mówię zmien ten nick;) a tak na serio to musisz to przetrawić , wspomnienia beda Cie nachodzic czy jestes w domku czy poza nim.Poprostu brakuje tej drugiej osobu jak nie wiem co,ale jak to sie mówi czas leczy rany.A czegos tu nie rozumiem jak to napisałaś ,ze nie jest realne ,zeby sie znalazł ktos do przytulania?? w zyciu to nigdy nic nie wiadomo. Niedawno czytałam historię dziwczyny na forum,która pisała jeszcze na początku maja ,ze przyzwyczaja sie do mysli ,ze pozostanie singlem do konca swoich dni, a teraz pisze ze lśni na jej palcu pieścionek zaręczynowy historia jak z romantycznego filmu a jednak mające miejsce w zyciu:) Trzymaj się ja jestem jeszcze na urlopie i ide dzisiaj do kina na Madagaskar;) bede miała po bokach swoich małoletnich rycerzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Zapłakana, nie przepraszaj,że marudzisz, bo wcale nie marudzisz:)Nie dodam nic ponad to, co napisała Cordulka. Przytulam Cię mocno, trzymaj się i bądź dzielna:) Biegnący, przez moją przeklętą skłonność do uogólnień utknąłeś w zadumie nad swoją płcią:)Wycofuję te bluźniercze slowa;) Ale i tak jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę. Cordulko, ten \"Madagaskar\" podobno niezły, mój mały kolega tak się nakręcił, ze teraz w kółko śpiewa\"wyginam śmiało ciało, wyginam śmialo ciało, lecz dla mnie to mało!!\":D A ja Wam dzisiaj nie opowiem mojego snu, bo mnie z niego brutalnie wyrwał telefon i zapomniałam... Miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D oj ta bajka super uśmiałam sie jak bąk hihihi Sniezynko:) tak ta piosenka przebój heheehhe dzisiaj smakowałam domowej roboty wisnióweczkę mniam mniam;) moze ktos reflektuje?? chociaz czuję,ze ja bede dzisiaj zamykać znowu wrota;) dobra zostawiam swiatełko w tunelu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Lubię jej farbowane rzęsy piegi i policzki blade lubię kiedy mięko ląduje ona zmysłowo na mojej twarzy ................................. Tak tylko ona, jak jedwab\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek ... kawka :) Reinmar... czyzby jakas milosc ;) ?? Cordula ... opowiesz mi czy wartio na ten film ;) Sniezynka ... moj kolega tez byl i caly czas nuci ten kawalek ... hmmm moze to ten sam kolega;) hihihi Aalex... no kobieto nie dziwie sie ,ze masz fun club;) Ahaaaaaaaaa... biegnacy cos ty taki tajemniczy ostatnio ;) hihihihhi Szarek ... a co z Toba ??? Ja po burzliwym weekendzie ,imprezowania i lenienia sie w lozku hihihihi bylo super. A nastepny bedzie jeszcze lepszy :) jade na slowacje na dlugii weekend z samymi wariatami.Oj bedzie sie dzialo. Biore łyk kawki zmykam do pracy dzisiaj ostatni dzien a pozniej ;) ... papapap biore miotle i lece...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krz... a jakie chcesz to foto ;) 👄??? aha i jakby mi reszta podeslala to bylabym wdzieczna PLIS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam mnie nie chce zabrac na weekend do gdyni:(((((((((((((((((((( pogoda jesienna i za nic w swiecie nie mama zamiaru dzis wylesc z loka no do skleppu pojde po wyboracza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczne od tego ze WSZTSTKO JEST DO DUPY. DLA MNIE w banku pracy nie bylo bo jak powiedizal dyrektor sektor bankowy sie komputeryzuje a kogo ja dzi widze w danku?????????/creczke jedneo z wlodawskich potentatow energetycznych-wlasciciela hurtowni 4 lata mlodeszej i dla niej sie stanowisko wytrzasnelo spod ziemi:) a mize wyczajnie komputer sie zepsul????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada zawsze w cenie
Tak mi przykro Ala. W banku pracy nie znajdziesz,mozesz zapomniec.No chyba,ze masz kase i przy tym dobre znajomosci. Dzis prace mozna znalezc w hipermarkecie,badz jako agent ubezp.albo agent nieruchomosci,przedstawiciel handlowy.Duży wybór co? Niestety dyplomy oraz aspiracje do niczego nie przydaja sie w dzisiejszych czasach.Bądź realistką albo wyjedź z Polski. Pozdrawiam wszystkich samotnych,samych.Hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada zawsze w cenie
Gwoli scislosci.Ja mam prace dzieki znajomosciom.I moze dlatego jeszcze zyje,ciesze sie kazdym dniem a nie wegetuje jak inni zdesperowani bezrobotni albo ci,ktorzy ponizaja sie-pracuja na stanowisku nizszym niz daja posiadane kwalifikacje,wyksztalcenie. Mam doswiadczenie,mnostwo kontaktow.Pomagam tez moim znajomym,rodzinie.Rozejrzyj sie i szukaj odpowiednich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjj!!! Ja tak krótko: Cordula, reflektuję!:) Mi, ten kolega mówi, że Cię nie zna...:) Reinmar-wpadłeś bracie po same uszy...:) Ala;) Wszyscy inni 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...no i klęska urodzaju:) Po miesiącach posuchy mam dziś nagle propozycję dwóch randek. Cholerka, jednej trzeba odmówić, tylko której..:( Mi..👄 Alu:) ja sam znalazłem, bez układów Moi milusińscy:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Miski!!!!! reinmar!!!!! no proszę wiosna w sercu no no;):D MI:) kocie jak wsoaniale ze bawisz się na całego;) i wspaniale ze jedziesz na Słowację a film super usmiałam sie jak bąk:D Sniezynko ;) dawaj kielonek i nalewam dla rozgrzewki bo zimno pierońsko, co za lato;) Ala....... to sa właśnie takie nasze polskie realia,chociaz ja tez mam prace która zawdzieczam sama sobie bez znajomosci,nie poddawaj się i nie trac nadzieji ,nie kazda praca znowu jest tak załatwiana ,ja w kazdym razie trzymam kciukole;) Biegnący......... Ty łamaczu niewieścich serc;):D jak to która wybrac?? najlepiej z dwoma;) bedzie weselej;):D a mój pan M który nie odzywał sie przez jakis czas teraz proponuje mi spotkanie bo oczywiscie ma dla mnie płyty ,które mi przegrał hmmmmmmm oczywiscie czekałąm troche na te płyty to pewnikiem sie z nim spotkam;) bo zalezy mi na tych płytkach ,ale moje serce jest juz z lekka zmrozone;) ehhhhhhhhh na jego wdzieki Ja nierozumiem facetów !!!!!!!! buuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula .... misiu kolorowu ano szaleje i dobrze mi z tym ;)... wiesz ja po przestaje juz siebie rozumiec a co dopiero faceto no ale .... srał pies ja sie bawie hihihihi... ae pewnie dopoalpie mnie jakis dol. Sniezynka.... hihihhi ;) Biegnacy.... wow ;) zrob wyliczanke \" ene due rike fake torba bobra sesesmake...\" ;) Ala... a czasami jeszcze \" dupa\" mozna prace znalezc ale to tez chyba nie dla nas ja od dzisiaj szukam pracy bo w US to ja juz nie wiem .... bedziemy sie byczyc razem BUZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiecie facetów:D- i nic dziwnego, mamy w końcu tak złożoną osobowość, jesteśmy tak zagadkowi, nieprzewidywalni i przede wszystkim wrażliwi, czasami jedno słowo kobiety, na które ona sama nie zwróciła uwagi, przeżywamy tygodniami, każdy Wasz uśmiech, każdy gest jest powodem do refleksji i głębokiej zadumy.... ehh idę do kumpla porozmawiać o dupach przy browarku bo się wzruszyłem.....och i nawet ach:D Śnieżynko przez Ciebie chodzę jak idiota i śmieję się myśląc o zapierniczających dinozaurach....świetne:D Cordulko opadła mi szczena jak zobaczyłem zdjęcia, dzięki:) A z Twoim panem to odbierz płyty, a nastepnie rzuć go na płytę chodnikową i dokop mu. Jakby się rzucał to wytłumacz , że Cosmo radzi zdecydowanie postępować z facetami-każdy facet ulegnie argumentacji tej gazetki:D Mi czarowna jędzo na miotle ależ zazdroszczę Słowacji :) Alu spokojnie ja już jestem w trakcie rozwalania systemu od środka, jak już rozwalę to zatrudnię Cię przy odbudowie sektora bankowego:P Biegnący nie odmawia sie kobietom to po pierwsze, po drugie tydzień ma 7 dni a Ty masz możliwości więc nie widzę problemu:D Jak ja uwielbiam pierwsze randki...inna kwestia, że niewiele dłużej wytrzymuje w związku niż pierwsze tygodnie:D Pozdrawiam oczywiście wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo mówi się !! !! :) ale mamy świetną pogodę :D nic tylko .. spać albo w barze siedzieć ;) Kadarka.... co do naszej (krótkiej) ostatniej rozmowy na temat kretynek... \"Problem z niektórymi kobietami polega na tym, że ekscytują się byle czym, a potem za niego wychodzą...\" tyle chciałem do tego dodać :) nie dajcie się badziewnej aurze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rei na Słowacje to jade ja Czarownica a nie Mi (chyba ,że czehos nie doczytałam) Pozdrawiam wszystkich - jutro odpalam miotłe i w lot. Śniezynka 👄 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czrownica ... nie doczytalas:P;) Reinmar... ano to sa plusy mieszkania w strefie nadgranicznej ;) i mozliwosc przebywania z wariotami :P ... niepoznaje kolegi :D opowiedz jeszcze o tych reakcjach chemicznych albo fizycznych jakie w was zachodza :) Krz... ty brutalu :P Czy mozliwe jest zauroczyc sie w kims zuplnie nie w twoim typie ( nie chodzi o wyglad ale o sposob bycia) i w kims kogo sie zna troche lat... pytam czysto teoretycznie ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi... no co Ty ? ja brutalem ? w żadnym wypadku :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi... oczywiście,że można :) toż to jest nawet nagminne .. u niektórych osobników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×