Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość kacha28
dostałam sie tu przez przypadek i zaczełam wertować pierwsze stronki z lutego o żonatych facetach...cholewcia ja jestem ta trzecią i już raz skonczyłam to ale wróciło ,miałam sie spotkac zeby powiedzieć bye a co wyszło ??? Czuje że to nie dla mnie ale narazie nie ma nikogo kto mówił by mi takie sowa piękne i podobno tak mnie kochał,tylko ciekawe co mówi żonie... Żona wie o wszytkim tzn teraz myśli że już sie skończyło a to trwa nadal,pisała do mnie na gg,pisała smsy,dzwoniła, a on ...kłamał i dalej kłamie bo niby jest dziecko to tylko dla dobra dziecka nie moze sie zdecydować na rozstanie.wierzyłam w to ale juz nie wierze chce to skonczyc ale jakos mi żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha28
własnie dlaczego...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich kochani :) Właśnie wróciłam z wojaży:) Było sympatycznie i nawet słonko świeciło :) Kadarko, byłam w Gdyni i ... piłam...Kadarkę:) A Wy tu nieżle balowaliście, ja też chcę Wasze zdjęcia:) Czekam z niecierpliwością, a swoje jakieś też poszukam:) Buziaczki dla Was, a jutro znowu jadę się relaksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wykończona po ciężkim dniu, jak nigdy:) Chyba dzisiaj sprzeniewierzę się tradycji i nie zamknę ostatnia pokoju...:) Zapłakana, witaj z powrotem!Widzę, ze nick nieadekwatny do nastroju:)To bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jejku miałam super spotkanie z kolega który przyjechał z Anglii oczywiscie wyjechał za pracą,ale najgorsze jest to ze on chyba smoli cholewki do mnie .Ja go traktuje jak super kumpla do pogadania a on ??? ale przeciez tłumaczylismy sobie nie raz ,ze ten związek nie ma pszyszłosci.Dlaczego tak sie dzieje ,ze musze odmawiac wartosciowej osobie ,do której czuje tylko kumplowskie uczucia a osoba na której mi zalezy ma mnie gdzieś?? czy jest tu jakas sprawiedliwość?? przeciez logicznie mysląć jest to proste a jednak bardzo skomplikowane .I zawsze mam pózniej poczucie winy ze robie cos nie tak ehhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reinmar ... ten z profilu czy przodem ;) bo kurde nie wiem ktora prawa ;) ??? Cordula ,.... moze czas pokaze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reinmar1
Niestety ten z przodu, a Ty dziewczę chyba sobie jaja robisz-widzę czapkę, widzę wannę ale twarzyczki już niestety praktycznie nie. Dawaj zdjęcie gdzie nie wanna lecz Ty jesteś widoczna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reinmar:) jak to wysylasz swoje fotki i ja sie dopiero teraz dowiaduje?? no nie ;) akcja obejmuje wszystkich którzy tego chca ja chcę;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkatka
Mam cos fajnego dla Was,ostatnio to dkrylam i mnie wciagnelo. Strona to: www.prizee.com ,na gorze zaznaczacie brytyjska flage jak chcecie zeby bylo po angielsku i sie zapisujecie-registration,w pole osoby polecajacej wpisujecie Majkatka,fajna rzecz,naprawde,teraz codziennie wchodze na ta strone i gram by pozniej dostac cos fajnego.polecam a poza tym strona jest sprawdzona bo polecila mi ja kumpela ktora dostala radyjko od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Wybaczcie nieobecność, ale dostawca internetu ma mnie chyba głębogo gdzieś.... Wczoraj za to cały dzień jeździłam załatwiać sprawy urzędowe:) Spółdzielnia, gazownia, zakład energetyczny, urząd jeden, potem drugi, oglądałam tez płytki kamienne na posadzkę i okna:) Juz w sobotę wymiana okien:D A od poniedziałku remont........ Padam na pyszczek, i dalej zero pomocy:( Kupilam w Ikei taboret i sama go skrecałam.... Ja tak nie chcę.... Sorki, musiałam pomarudzić:) Milego dnia, kawa na stole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozniej jeden z drugim dziwi sie ze nie jest kobiecie do niczego potrzebny bo ona tak zaradna, tak twarda, taka smaka i owaka. a my sie hartujemy, zycie nas zmusza skoro z nikad zadnej pomocy to same musimy sobie radzic:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlaśnie Alu.... nawet nie wiem jak mu to powiedzieć... że nic, absolutnie nic się w moim życiu nie zmieniło odkąd go poznałam, jest, ale jakby go nie było.... Nie umiem rozmawiać z facetami........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex.....ten \"Twój\" facet to jakiś dziwny chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym to witam wszystkich :) dzień dobry 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytskich... To chyba moje miejsce zamieszkania wprawia mnie w dołujące nastroje. Poza tym przypomniał sobie o mnie...(nawet nie wiem jak go nazwać, najchętniej bym przeklnęła teraz), ale się jakoś trzymam i nie odzywam się do niego. Choć łezkę znowu uroniłam, koszmar i zaczęłam mysleć o głupotach. Mam już dość. Jak to dobrze, że znów dziś wyjeżdżam. Pozdrawiam wszystkich. Kurczę, jak tak dalej pójdzie to tego beznadziejnego nicku \"zapłakana...\" nie zmienię jeszcze przez 100 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie:) Aalex:) ty wiesz jak z nimi rozmawiać czyli z facetami;) tylko ten twój jest mało bardzo mało domyslny i albo mu tak wygodnie ,albo do bani z taka znajomością.Poczekaj troszkę a pewnikiem będzie chciał zobaczyc jak uporałas sie z całym remontem. Ehhh faceci...... Ala........ no i jak tu nie byc zaradną?? jak tu nie garna sie do pomocy ;) KRZ:) witam zajadam własnie nie jabłuszko ale brzoskwinkę;) dalej suszysz zębole???;) no własnie jak ja skolei odpusciłam sobie mojego pana M to ten zaczął sie odzywać i jeszcze od Kochanie nazywać.Chyba miał dobry humor ;):P no to jak tam ?/a kaweczkę pijemy czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapłakana:) oj zmien ten nik jak najszybciej ,bo zciąga na Ciebie łzy a po co Ci one?? Przytulam Cie mocno bo wiem jak to dusze rozdziera :) Prosze masz tutaj goracą kawusie i ciacho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..🖐️ --i nadal czekam na zdjęcia - w szczególności Panów..:P Aalex -coś z tym twoim gościem jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Cordulko... cieszę się i to bardzo :) :D ale zębów nie suszę :P :) zapłakana... z tego co zauważyłem to potrafisz się uśmiechać :) spróbuj czasem pokonać łzy śmiechem :) pozdrawiam Cię cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjj! Cordula, ja tam kolega z Anglii, dalej robi maślane oczy?:) Aalex, nie powiem nic nowego-dziwny ten facet... Alu:) Krz, jak się masz dwumetrowy brunecie:) Zapłakana, dołączam się do apelu o zmianę nicku, on działa jak samospełniająca się przepowiednia. Aga-ta, no właśnie ja też zrobiłam podsumowanie i jest tak----->mam: Mi( ho ho ho!) Agatę(no żesz ty lasko...) Biegnącego(no no...!) Alę zero(fiu fiu..!) Cordulę( \"te piękne czarne oczy\" la la la coś tam dalej ) A reszta? mialo być wielkie wysyłanie....łeeeeee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-Ta;) masz fajnego kocura;) Biegnący.........:) fajna stronka;) zdjęcia również;) Sniezynka:) jak tam malowanie?? czy moze zastosowałas śniezynkę?? jako nieskazitelna biel??;) idę troszke pooddychać miejskim powietrzem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezynko ;) za to Ty słowiańska piekności:) ;) I nie chce zeby kolega dalej robił do mnie maslane oczy, jest super kumplem ale zasługuje na kobiete ,która sie w nim zakocha:) zreszta zasze mu to powtarzam:) po kumplowsku ehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula, ty jasnowidząca jesteś czy jak...Żebyś wiedziała, że śnieżkę!:) Nie ma jak to relaks na świeżym miejskim powietrzu, Cordula polecam spacerek gdzieś blisko autostrady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula- to jest moja \"kota\"- płeć żeńska ma się rozumieć..;) Jak będę miała więcej jej zdjęć to podeslę..:) Niech mi ktoś wyśle zdjątka KRZ I Reinmara..please..:) No i Aalex musi nadrobic zaległości..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ja się tak nie bawię...Ja też chcę wiedzieć jak wyglądacie! Dziewczyny słyszę tu, że piękności jesteście, pochwalcie się! Panowie również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz zarabiać poprzez granie w fajne gierki Za jedną grę zarabiasz minimum 0.01 euro, a jak uśmiechnie się do Ciebie szczęści to zarobisz znacznie więcej, tak że na dzień wychodzisz min. 0,2 euro. Zapis jest bezpłatny. Aby się zapisać kliknij: http://www.prizee.com/?refer=monika34 i po pierwsze zmienic jezyk strony na angielski na samej gorze potem nalezy wcisnac Register now. Następnie uzupełniamy: - Choose your User Name: twój nick - Choose your Password: hasło - Confirm your Password: powtórz hasło - Your E-mail address: twój adres e-mail - Your Country: wybierz Poland - If you\'ve discovered Prizee through a player, indicate his/her User Name: monika34 Codziennie na stronie domowej Prizee mamy do dyspozycji kilkanaście gier. Wygrywamy na początku 0,15 - 0,30 Euro dziennie, chyba że Fortuna Cię lubi - wtedy można wyciągnąć do kilkudziesięciu Euro! Przy tym nic nie tracimy i mamy prawdziwą przyjemność, bo gry są ciekawe, a Prizee bardzo dba o atrakcyjność portalu oraz o to, by dostarczyć dodatkowych możliwości zwiększania zarobku. Wygraną możemy otrzymać czekiem (10,15,20 Euro) lub wymienić na prezenty (od drobiazgów, sprzętu CD, DVD, MP3 po sprzęt AGD-RTV). I czeki, i prezenty bez problemu wysyłają do Polski. Możesz je zobaczyć w dziale Gifts (po lewej stronie). Pamiętajmy: Im dłużej gramy tym nasze wygrane są większe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-Ta...... a czemu mnie nie poprosisz o moje zdjęcia ?:P nie mów,że się wstydzisz :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałam, ze trzeba stosowac imienne prośby i podania..:P Rzuciłam hasło ogólne-bez reakcji..więc kombinuję..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×