Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość cholera bo jakoś dużo się
wpisuję i denerwują mnie te "Reinmary" na każdej stronie To co może odpuścimy sobie dzis Kubusie i popijemy wirtualnie jakieś napoje bez kolorowanek na etykietkach, to znaczy ja już kończę kolejny browarek, ale mam pełny barek więc polewam na zamówienie, wirtualne barki mają to do siebie, że spełniają każdą zachciankę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kadarka:) i bardzo dobrze to przybij ja cholera za bardzo chciałam wszystkim dogodzic kurnaaaaaaaa ale nic to jak feniks z popiołów ooo tak własnie ma byc;) Sniezyna;) jak to ?/ zielony byl na czwartej półce po lewej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie zastanawiam się
.....ja piję, aktualnie mieszkam sam w chatce i jak sprzedaję butelki to mam na jedzenie:D ..raczej jestem średnio odpowiedzialny, ale zapas piwa zawsze mam(inaczej czuję się bardzo niepewnie) także na co masz ochotę bo na pewno starczy:D cholera jako, że widzę niezdecydowanie to zaczynamy delikatnie od drinów np. whisky z likierem gruszkowym i śmietanką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bez gry wstępnej
...ehh kobiety, ok dla Ciebie nalewam wielokrotny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R. to ja poproszę to samo tylko z podwójną ilością wódki, i niech to się nazywa..ja wiem...?..\"trzęsienie ziemi\"!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śnieżynko bedziesz miała nogi
jak z waty... ale ok niech to będzie "orgazm" który zatrzęsie tym cały topikiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak klasycznie po wszystkim
od razu idziecie spać:D...człowiek chce się przytulić, nacieszyś się bliskością, a co słyszy w odpowiedzi na setki komplementów, które wypowiada w myślach..chrapanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cordula gdzie ty szukasz tego łóżeczka, na innym topiku w dziale \"życie erotyczne\" , taaaak?;)wracaj tu na ten tychmiast!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
totez dlatego co niektórzy wola myslec niż mówic;) poprosze tym razem skrzynke piwa ,jak nic teraz to juz upic sie warto;) teraz jak nic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzynkę przesyłam ekspresowo
Dlaczego teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba rzeczywiście poszłyście
spać, ok dobranoc i życzę- jak ktoś wcześniej pisał- erotycznych snów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezyna;) facetom sie wydaje ,ze to my chrapiemy ,ale powiem ci ,ze jest zupełnie odwrotnie;) Skrzynka piwa odebrana ,więc otwieram browarka ;)sniezynka !!! łapaj i pijemy pod te sny które mam miec dzisiaj takie słodkie i rozkoszne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie komp wyłącza chyba ma mnie dość;) no to Pod te sny!!!!!!!! i lece w kosmosssssss!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby dont hurt me
zdrowie dziewczynki i rozpierdolmy ten kosmos..dobranoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pilam z wami a czuje sie pijana.sny tez mialam jedne lepsze jedne gorsze i erotyczne tez.ale ja bym to zaklasyfikowala do erotycznych horrorow. niestety supermen mi si enie snil. cala noc wlasciwie nie spalam. mial wczoraj sadny dzien.okazalo sie kto jest moim przyjacielem a kto nie.kto moze mi pomoc a kto sie na mnie wypina. Bolesne to bylo bardzo. jestem dobra dziewczynka i nie zycze nikomu takiego ladowania w kaluzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać ukochane Leniwce:) !!!! Szybciutko na spotkanie nowego, pięknego dnia:) Na topiku jak zwykle tematy nierozumienia mężczyzn, i przerażające mnie strategie \"zołzy\":) i może nie powiniem tak publicznie tego napisać, bo takie sprawy są dyskretne, ale w tym całym kontekście jest to jednak ważna refleksja i doświadczenie...:) Bo kiedy Renmar serwował kolejne, rozkoszne drinki:) na topiku ..... ......ja kończyłem z koleżanką już 3 wino, (akurat to wtedy była Kadarka:) a chwilę później... hmmm.. jakby to powiedzieć..., no po prostu zostałem wykorzystany... w baaaardzo milutki sposób....:) Pierwszy raz byłem w takiej sytuacji w życiu, ale rano mogłem z uśmiechem i czystym sumieniem spojrzeć na siebie w lustro:) I tak sobie pomyślałem, ile to takich pięknych wieczorów w życiu mogło mnie ominąć przez swoją nieśmiałośc i te cholerne bycie w porządku wobec innych. A w końcu nic się przecież nie stało...przynajmniej ja nie mam żadnych pretensji i wcale nie czuję się pokrzywdzony...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ;) Reinmar... nie wierze ,mozesz mnie uszczypnac ?? ;):P Biegnacy... tak trzymaj :) Aalex... no u mnie to byl zawsze standard po jais kilku spotkaniach , ja mam chyba cos takiego w sobie ,ze na dluzsze dystnase to nic ze mnie nie bedzie.Trzymaj sie i mysle, ze jeszcze nie jeden chcialby albo bedzie lezal u twoich stop ;) Cordula... powiem ,ci ci powiedzial moj kolea \" nie starajcie sie nas zrozumiec - PROSZE\" to byly jego slowa oczywiscie rozmawialismy o sprawach damsko meskich . Kadarka... ;) , Aga-Ta .. :), Sniezynka :) Czarownica , Krz... ;) Tak na koniec zastanawiam sie nad zmiana orientacji seksualnej - mam tyle kolezanek ;) hmmm ;):P A gdzie sie podziewa Szarek - jakis urlopik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×