Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

reinmar;):D myslenie facetów jest ponoc tak proste,ze az wydaje nam sie bardzo złozone;) bo to niemozliwe zeby było tak proste;) heheheh a co do faceta hmmmmm no to chyba tak bede musiała zrobic chociaz nie czytuje tego Cosmo;) KRZ;) heheh dobrze powiedziane tak dosadnie;) czarowniczko to moze z MI tak wpadniecie na siebie w tych górach słowackich;)?? i super odpoczynku:) MI;) oczywiscie ze tak mozna sie zauroczyc;) dopada to człowieka ot tak znikąd i w pewnym momencie przeciera oczy i ...........;) oj bedzie sie działo tam w tych górach słowackich będzie;) kadarko:) no tak znowu bede gasic światła :) no dobrze to pstryk i spijcie dobrze i slodko robaczki;) moze lampeczke zostawię dla zbłąkanego wędrowca:) DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo czarowniczko i sniezynko:) ja to polewacie a ja tu zamykac juz chcialam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego się nie robi,żeby topik znalazł się w polecanych.... czary mary, beta karotenu nigdy dość!!ale mam fazę...mocne cholerstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cordula dawaj szklane - siadaj do zawodów - łykaj zdrowie i bij rekord z nami :) ten soczek jest nodsufyoiwauhndslj i wogóle nsipaudy IAUS9Puh sajkdh aisuioA ALE DOBRY - TROCHE KRĘCI ALE. UMOWA ?? ALE ?? .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniezynko ;)alem ci go złapała ;)co by te cenne krople beta karotenu znalały sie tam gdzie się miały znalezdz;) i ju zotwieram podwoje;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrrr...mocne! muszę zagryźć nutellą co mowiłaś czarownico...bo nie zrozumialam..aha, to ja ci powiem hvjdhnosjfofnosnoioiiooii dodam jeszcze że nnjsnvodinoi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!!^#(&!*)_@)(!+@)+!_#+!)+))|!)|($||ja juz zaczełam gadac jezykiem dziwnym chyba kubusiowo pysiowym6831978208-2 a to juz chyba odliczanie ile mam do wc;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cordula byłam właśnie w wc i powiem Ci ,że męski wygląda inaczej od naszego bo mi sie po tym kubusiu juz droga pomyliła i jnhashfiauikjhsa normalnie jak w pysk strzelil nie trafiłam do damskiego kibla błłłłaaaaaaaaaaaaaahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reinmar;) a bo u nas to wiecznie kolejki do wc ;) musisz to zrozumiec;):P dziewczyny a ten kubus to taki zielony był od samego poczatku???;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reinmar ta \"siksa\" no dzięki prawdziwy kumplement ;) dziewczynki mamy samca na pokładzie .... dziennik pokładowy : jest 9 siepnia roku pańskiego 2005. Kiedy juz leżałyśmy upojone kubusiowym sokiem nagle jak zza chmur na naszym pokładzie pojawiła sie mężczyzna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, to ja otwieram drugą zgrzewkę tego napoju bogów, R. przyszedł, a teeeeen to ma spust!mam nadzieję ,że jakaś melina będzie jeszcze otwarta o tej porze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordulko zielony ?? a ja cały czas pije fioletowy... to nie taki miał być ?? Śnieżynka jaki kolor ma twój kubuś ? ( pytam o soczek oczywiście hihihihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×