Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

witam po mojej opaleniznie zostalo wspomnienie;)wczoraj pojawily sie wodne bable i feeeeeeee:) ale przynajmniej juz nie boli za to boli gardlo, glowa i reszta cala o sercu nie wspominajac. Angina podobno trwa 3 dni tzn. bol gardla u mnie to jakos wiecej dzis ide do medyka, niech mnie leczy w koncu na mnie kase dostaje. praca magisterska zaakceptowana, cudnie teraz drukuje 3 razy oprawiam wg zalecen pani doktor i czekam na termin obrony, co prawda sesja przede mna ale czekam:) mam ochote na fryzjera ale boje sie:) weeken spedzilam na mysleniu o .......... i nawet 7 dni juz sie nie odzywam,ale mysli bola. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Aalex - przeprowadzka to nie koniec świata..;) Na pocieszenie powiem Ci że przeprowadzałam się już kilkanaście razy :P w tym miałam taki okres, że zmieniałam mieszkanie co miesiąc przez prawie pół roku- nabrałam \"tężyzny fizycznej\" ..ech..to dzwiganie tobołów na 4 piętro bez windy ..wspomnień czar..;) Kadarka -hmmm..słońce było jeszcze wczoraj..a Ty już tęsknisz..;) Wiem ze nie o to Wam dziewczyny chodzi ale .....cóż staram sie zachować dobry nastrój mimo wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaTa, wiem, żeś weteranka;) ale to będzie moje szóste mieszkanie w ciągu czterech lat... A dziś zaświtała mi inna myśl... Dowiem się o kredyt i może je po prostu kupię... Znów dylemat... Aniele mój, pomóż mi podjąć dobrą decyzję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak pojsc do przystojnego pana doktora:) z wrazenia zapomnialm powiedziec ze chce tanie laki bom bezrobotna no i zostawilam 70 zl w aptece a nie kupilam wszystkiego:( leczyc sie bede-na serce tez dostalam pigule:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaleks mysl o kredycie to dobra mysl-nawety jesli mialbys go splACAC 20 lat to lepiej na swoim niz nabijac kabze temu u ktorego wynajmujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaleks mysl o kredycie to dobra mysl-nawety jesli mialbys go splACAC 20 lat to lepiej na swoim niz nabijac kabze temu u ktorego wynajmujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja wlasnie sie zajadam obiadkiem. Kadakra... ja wierze slepo w ludzi i co mi z tego jak przewaznie zostaje wy... ana .Chociaz ufam tylko jednej osobie .... masz tu sloneczko zapakowane ;) Ala... ja zawsze kopuje te leki a polowe z nich nie zazywam ,bo konczy sie na mleku z miodem i czosnkiem zawsze mnie leczy oraz cytrynka z miodem i goraca woda. Aalex... nono jakie decyzje :) fajnie . Biegnacy ,Aga-Ta 🖐️ Dzisiaj sie dowiedzialam ,ze przedluza mi umowe do konca lipca a poznej alo ADIOS albo .... no zobaczymy.Z chlopami chcialam sobie dac spokoj ale im bardziej chce tym bardziej oni sie upominaja tzn przypominaja.Mam taki metlik w glowie... mysle o 2 mi bliskich tego jeszcze nie mialam i kazdy na swoj sposob mnie ...ahhhhhh . Moi kochani milego dnia wam zaycze ja zmykam sprzatac ipoleniuchowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleble nie macie co robic
:-0 wspolczuje wam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też Tobie współczujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FCA ty to masz
zajebista stopkę :D :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam. Musisz \"odkrywać Amerykę\" ? Przecież na kilometr widać jaka jest z...ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj piękna Aalex :)) Ze zdrówkiem w miare w porzo. Trzymam za Ciebie kciuki. Odważna dziewczyna jesteś !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pieknie:) pózno sie zjawiłam,kurcze ale w pracy nie miałam cały dzień neciku:) U mnie teraz świeci słoneczko pieknie i chmury jak malowanie:) I mam dobry humorek,boooo kupiłam sobie fajne spodnie za całe 25 złoty;) jak to dobrze,ze istnieja takie sklepy jak\" second handy\";);) Ala....... zycze zdrówka nieustającego, za to moje przeziebienie ciagnie sie juz drugi tydzień co za bakcyl jaki;) no i gratuluje napisania pracy;) to kiedy opijamy???;) Aalex:) tak mi sie wydaje ,ze to zdarzenie z wyprowadzką ,sprawiło ,ze bedziesz miała wreście swoje własne miejsce,ja w kazdym razie trzymam kciuki:) nie ma jak własne M będziesz mogła sobie spiewac,ze w moim magicznym domku wszystko zdarzyc sie może...............;) kadarka:) czego takie mroczne mysli?? trzeba wierzyć w ludzi ,chociaz trafia sie na kanalie,ale na szczęście tych jest mniej:) trzym się:) MI:) niunia pracusiu ,trzymam kciuki za pracę i obyś miała ją jak najdłuzej:) a z facetami widzisz ty passujesz;) a tu na odwrytke lecą niczym muchy;) u mnie narazie zastój :( w sprawach sercowych Aga-ta:) no to mozesz słuzyc za pomoc w sprawach udzielania rad i porad jak wytrzymac i przetrzymac przeprowadzkę;) gratuluję:):D Biegnący......... jak tam fale na morzu są?? pozdrawiam pieknie pozostałych oraz oczywiscie fan club;):D ide sobie zrobic herbatki z cytrynką ,chce ktoś jeszcze??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex.... congratulation :) super to kiedy parapetowa :) ja sie wpraszam z winkiem i malym conieco:P:P Kadarka... kilofa albo dynamit :P:D?? Cordula... u mnie mimo wszystko tez zastuj FCA... ;) Kurde nuda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Maleństwa Kochane:) Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka:) Cordulko:) fale są, bo sie strasznie rozwiało. Pogoda jak w październiku:( Tylko opalenizna została:) Alex, super decyzja! Trzymam kciuki. A co do remontu łazienki, moja koleżanka kupiła upragnione mieszkanie i co roku ma ten sam dylemat: wyjazd na dalekie wakacje, czy remont. Wygrywa to pierwsze:) Alu, i jak zdrówko? Mi.., jak praca, bo u mnie teraz straszne luzy, szefostwo pojechało w delegację. Ogólnie jest git:) Kadarko, nie można tak przestać wierzyć w ludzi, bo życie staje sie koszmarem. Wprawdzie zdażyło mi się mocno rozczarować wobec kogoś, ale za każdym razem do innych jestem ufny, bo wiem, że na tym świecie są ludzie zupełnie w porządku. Jak się kiedyś natnę, to trudno. Takie jest właśnie życie:) Zyczę uśmiechu i dużo słońca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ozdrowiejej jak zjem te piguly. najchetniej to poszlabym gdzies gdzie obcinaja dlonie, nie moglam sie powstrzymac i napisalm sms a pozniej sie zastanawialam dlaczego nie odpisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad morzem zimno, szaro z lekka nutą słońca, czasem pada.....Niektórzy byli by zachwyceni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Kawy dziś nikt nie parzy? To zapraszam, własnie zaparzyłam:) Kadarka, wczoraj przed snem myslałam, o czym napisałaś, o naszej rozmowie... O północy chciałam wyskoczyć z łóżka, ale doszam do wniosku, ze moze coś dziś z tego napiszę... A teraz mam kompletną pustkę w głowie i totalny brak weny........ Wiem tylko jedno, ten stan musi kiedyś minąć, choć na to potrzeba po pierwsze czasu, a po drugie człowieka, który przywróci nam wiarę w ludzi, a głównie w mężczyzn... Mimo, że zostałam perfidnie oszukana i mimo, ze wiedziałam o tym, zadawałam się dalej z tym oszustem (w imię czego, miłości??), mimo, że również doszukuję się w każdym facecie jakiegoś cholernego spisku, mam wciąż nadzieję że uleczę się z tej nieufności i ostrośności... Chiałabym kiedyś jeszcze tak beztrosko komuś zaufać... Więc Kadarko, nie traćmy wiary w ludzi, a napewno w siebie... A jednak coś napisałam:) Co do mieszkania, czeka mnie teraz mnóstwo załatwiania, trochę się denerwuję, bo mieszania nie kupuje się przecież codziennie:) Ale jak tylko będzie już moje, parapetówka będzie na 1000% i zapraszam wszystkich oczywiście:) Ale teraz już nic nie mówię, nie chcę zapeszać.... No i dziś mam randkę z kolegą, z którym byłam na Stilo:) Miłego dzionka Kochani:),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka, nie jesteś żadnym \"produktem zastępczym\"!! Nikt nie ma i nie miał prawa sprawić byś się tak czuła... by ktokolwiek tak się czuł... Nie możesz tak o sobie myśleć, ja nie mogę.... I staram się najmocniej jak potrafię... bo nic więcej zrobić nie mogę... jestem do cholery tą pełnomleczną czekoladą z orzechami!! Biegnący, raczej nie masz podobnie... Nie w tym sensie o którym Kadarka pisze... Już nie raz Ci mówiłam, jesteś naprawdę fajnym facetem, trochę więcej wiary w siebie i śmiałości przede wszystkim... a mówię Ci, wszystkie kobiety Twoje:D Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex... ok trzymam kciuki co do mieszkania.Swoja droga chcialabym juz byc na swoim , wlasnym , ciasny ;) ... moze kiedys. Kadarka... :D troche usmiechu bo nie wiem jak Cie pocieszyc. Biegnacy... Aalex ma racje wiecej wiary w siebie i naprawde mozesz zdzialac cuda :D ...W pracy bezstresowo tyko duzo pracy ale ogolnie pozytywnie jak nie wiem.Wymarzona praca jak dla mnie narazie:D Ala... :) usmiech dla zdrowia. Co do ludzi a w szczegolnosci mezczyzna.Ja juz mam tak ,ze jak sie cokolwiek zacznie to od razu mysle ,ze nic z tego nie wyjdzie poporstu nie wierze, ze mnie moze spotkac cos na co wszyscy czekamy.Juz nie wierze , niestety.. zyje sobie dalej. A i wszystkiego naj naj naj z okzaji dnia dziecka .Moje ulubione swieto bo ja dalej czuje sie jak dziecko :D i czasami tak sie zachowuje ale dobrze mi z tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex, jesteś Kochana:) Niestety z tą śmiałością najgorzej..ufff.. Za to pewność siebie stale zwyżkuje, po najwiekszym dole życia jaki trafił mi się jakiś czas temu. Mi.. to fajnie, że w pracy spoko. U mnie też, a nawet chwilami się nudzę:) Teraz szef jest w delegacji i nie mam specjalnie co robić:) Dziś za to pogadałem sobie z sympatycznymi paniami z Włoch po angielsku i jest ogólnie rewelka. Pozdrawiam wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka witam was bardzo i nisko się kłaniam:-) nie miałem długo netu, nie czytałem, nie pisałem i mam teraz do nadrobienia 30str. Zapewne przeczytam, zobacze co tam u was i napisze co u mnie. Teraz zmykam kończyć remont który sie trochu przeciągnął. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka misiaki:) tak wszystkiego dobrego z okazjiii dnia dzieciaczka;).ja własnie sobie siedzę przed kompem i zajadam sie czekoladą mleczną;) którą dostałam od rodziców;):D poczułam sie jak mała dziwczynka;) ale co tam czekolada dobra na wszystko:) a jutro sama zrobie sobie prezent iidę do fryzjera i szczelę sobie nowy fryz;) polepszy mi sie napewno samopoczucie.Hmmm mój pan z gg nie odzywa sie jakos do mnie :( a sms?? nie nie bede słać ,nie bede sie narzucać,facet jak chce to potrafi ,pokazac ,ze zyje.Tak więc ,jest jak jest i zyje sobie swoim zyciem i staram sie nie warjowac,chociaz to trudne, ehhhhhhhh . Aalex:) nio ja cały czas trzymam kciuki za mieszkanko:) nio i kurcze ty randkujesz fajnie ,ja narazie przestałam buuuuuu;) Kadarka:) przytulam Cię i masz tutaj miska przytulaka:) Biegnący......... fajnie juz sobie wyobrażam te fale;) i nie ma jak git praca,to szczęście:) Ala.......... jeszcze Cie ta angina trzyma??;) bierz piguły ,albo moze cos mocniejszego procencik jaki spirytusik z miodkiem??;) i co mam lac po łapach?????;) MI:) misku uwierz prosze ,ze jeszcze cie spotka cos fantastycznego:) a narazie to ja sobie tez zyję spokojnie ,i zobaczymy co bedzie dalej:) pozdrowieńka dla pozostałych dzieciaczków-misiaczków:) a no własnie a co z reszta sie dzieje?? chłopaki Szarek,Reinmar?? co jest z wami?? dajcie jakis znak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka .... kurde zarazilas mnie i teraz glowkuje co to bylo.Jaka jest nagroda :)?? Czytelnik witam chlebem i sola noi popiolu na nogi :) Biegnacy ... kurde ja sie wogole nie nudze zapieprzam jak maly samochodzik ale robie non stop to samo wiec tak troche dennie a ja to wiesz jak - wyrwij okno ;):P Cordula.... nie wierze ale juz sie uspokoilam tzn odzyskalam poskoj zocbaczymy na jak dlugo?? :0 Aalex... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka:) a moze to są fasolki z programu TIK Tak?? aa poddaje się nie mam pojecia ,a jaka nagroda bedzie>> winko kadarka??;):D czytelnik witak MI;):D:) bedzie dobrze No to spac miski ,brac do łapek przytulaki i do łóżeczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś było miło:) Właśnie wróciłam... Niestety muszę traktować tą znajomość bez emocji, kolega wyjeżdża za granicę na jekieś 3 m-ce.... Ide spać, głowa mi dziś pęka:( Kadarka, te pokłady pamieci, które mogą pamiętać te słowa są nie do odgrzebania;) proszę, nie męcz nas.... Powiedz co to:) Dobranoc Kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×