Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Po wczorajszej popołudniowej poprawie, było slonko i ciepełko, znowu zimno i deszcz. Tyle fajnie, że sie cudnie wyspałem:) Kadarko, tak straszne myśli i nastroje masz ostatnio.. przytulam cieplutko i ugłaskuję:) Alu, również przytulaczki i zdrowaczki:) Przynajmniej masz słońce:) Chcę prawdziwego, upalnego lata!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) powiem wam ,ze pogoda u mnie wczoraj była całkiem niezła,było upalnie;) a w nocy burza.Koncert wspaniały ,pospiewałam sobie ,ze haaa ,a jakie ognie sztuczne hmmmmmmm.A dzisiaj ?/ ciepło i nawet słoneczko wychodzi nie jest zle. Tylko na sercu troche mi smutno:( bo...... to co tak fajnie sie zaczynało,jakos tak przystopowało i nie wiem czy bedzie kontynuacja.ehhhhhhhh i mam takie wewnetrzne rozdarcie .Zawsze się zastanawiam w takich momentach ,co znowu było nie tak i czy to moja wina. kadarka:) sama nie wiem co ci powiedzieć ,tez mam taki dziwny stan ,ale moze chociaz misiaczka zrobimy;):D Biegnący....... masz śipocha tak samo jak ja,nie wiem co sie dzieje ale ostatnio mam bardzo niskie cisnienie,no tak brak tego czegos co by mi je podniosło;) Ala.......... ale Cie ta paskudna angina wzieła no,moje przeziebienie tez sie za mna wlecze juz drugi tydzień,ale nic to aby do lata;) trzymaj się:) pozdrwowieńka dla pozostałych i fajnej niedzielki wam zyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czad!!! Dziś po południu zainstalowałem Skype do darmowych rozmów przez internet. Siostra rozmawiała dwie godziny ze swoim facetem w Londynie, a potem ja usiadłem do kompa, aby komuś wykręcić numer;) Nim zdążyłem, to nagle zadzwoniono do mnie i odbyłem przedziwną rozmowę z jakąś dziewczyną z Wawy ( o miłym głosie :) W każdym razie ciekawa sprawa jak na pierwszy raz. Takie małe co nieco w komputerku, a jak cieszy:) W programie jest opcja połączenia telekonferencji do 5 osób, więc umówmy sie kiedyś o dokładnej godzinie i heja na pogadankę:) Zmykam spać i kolorowych snów wszystkim 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka jestem za:)))!!!!!! ja narazie stopuje z powodu braku funduszy:) teraz jakas prace trzeba albo sponsora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuższej nieobecności... Przyłączam się do kawki:) Widzę, że nam frekwencja spadła...:( Ja dziś chora, z gorączką w pracy siedzę... Nie wiem, czy to grypa, czy jakieś inne paskudztwo, ale pół nocy nie spałam i ogólnie samopoczucie nienajlepsze... Choć jest i druga strona medalu:) Wczoaj miałam trzecią randkę z Panem z którym byłam na Stilo i było bardzo miło:) No i już się umówiliśmy na środę na kręgle:) Baaaardzo miło spędzamy czas i bardzo dobrze czujemy się w swoim towarzystwie... Hmmm... Jest dobrze:) Ok, wracam do pracy, mam do zrobienia jakieś bezsensowne zestawienia... Ahaaa, jeszcze muszę się Wam pochwaloć, że jeśli nic się nie zmieni (bo u mnie wzystko jest możliwe) to w tym tygodniu składam wniosek o kredyt i pozostanie mi tylko czekać na decyzję banku:) I jak dobrze pójdzie (tzn. po mojej myśli) będę miała wkrótce ciasny, ale własny kąt:D Buziaki Kochani i miłego poniedziałku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topic umiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko umiera
topiki też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie poniedziałkowo:) No jak to zauwazył pomarzańczowy,czyżby topik zamierał ?? bo nie sadzę aby umierał,wszak my tu duchen jestesmy. Dzisiaj pogoda u mnie w kratke,ale dobrze ,że słoneczko wychodzi, Miałam dzisiaj wolny dzien w pracy,i obejżałam film \'Dzień świra\" dawno sie tak nie zesmiałam na filmie ,utentycznie rozsmieszał mnie Konrad ;)wprawdzie film nie nowy ale ja go jakos przeoczyłam. Ala........ juz dobrze ,ze przegoniłas te paskudna anginę:) Kadarka:) jak masz tylko za co to jasne ,podnoś kwalifikacje:) Aalex:) pij mleko z miodem i czosnkiem;) oj i jak fajnie ,ze z tym panem od Stilo dobrze sie układa,trzymam kciuki ,jak równiez za kredycik,super:) ja narazie przystopowałam z randkowaniem ,chociaz wczoraj rozmawiałąm ze swoim panem z gg i wstepnie umówilismy sie na srodę.ale i tak mam wrazenie,ze jestem takim zapchaj czasem dla niego,i wcale to nie jest tak jak ,ja to sobie uroiłam w swojej wyobrazni.Postanowiłm przystopować i brać rzeczywistość taką jaka jest.Moze zaskoczy mnie jeszcze ,kiedy nie bede sie tego spodziewać,bo teraz mam chyba za duże wymagania,chyba za duże albo jeszcze za duze.Zwarjowac idzie naprawde;) pozdrowieńka i spokojnego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis chyba umieram:( Cordulko, dziekuje, ale nie mam nawet mleka, nie mam sily ruszyc sie po zakupy, glowa mi peka i nie mam sie do kogo przytulic, buuuuuuuuuuu:(:(:( Dzis wyjatkowo potrzebuje wsparcia i pomocy... Kreci mi sie w glowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Halooo, co się dzieje? Wszyscy na urlopach, czy co?:) Ja dziś chora w pracy, najadłam się leków wczoraj, ale nie jest lepiej:( Kupiłam dziś kolejne.... Cholera, a jutro randka w kręgielni, nie znacie jakiegoś sposobu, który szybko stawia na nogi? Bardzo, ale to bardzo zależy mi na jutrzejszym spotkaniu.... Zapraszam na kawę... Mam nadzieję, że sama piła nie będę:) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostac sie do was nie moglam:( cos tlen i cala jego reszta coraz gorzej sie sprawuje-czyzby chlopcy spoczeli na laurach???????? u mnie tylko goraczki brak bo bol gardla powraca co 2 dni. ale przeciez z dzisiejsza sluzba zdrowia to ja p......... zeby zrobic wymaz z gardla musze jechac do lublina a co gorsze to nie wiem gdzie:) kawy moze i bym sie napila ale jaki smak ma kawa na pol ciepla?? ja chyba tez sie musze na jakas randke umowic ale ja nie mam ani kolegi na gg ani zadnego innego:( nawet sztuczna szczenka zamilkla:) pozdrawiam goraco u mnie dzis jako tako choc slonca brak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani:) No jakos tak przystopowało nasze pisanie,ale myslę,ze na krótko;) zresztą teraz najdłuższe dni a najkrótsze nocki,więc kazdy pewnikiem hasa po dworku;) ja własnie niedługo popedzę do pracy na druga zmianę,własnie upikłam ciasto z truskawami dla mamuski na imieniny;) dzisiaj imprezuje:) Aalex:) wiesz co a moze kup sobie gripex max mnie przynajmniej pomogło ,albo własnie to mleko masło miód i czosneczek ,chociaz nie czosneczek nie bo randka;):D a jak kupisz sobie gripex to wez dwie tabletki na raz ,dawkę udezeniową:) no i powodzenia na randeczce Ala............. oj tam nie przejmuj sie brakiem facetów znajdzie sie jaki napewno.Mój facet z gg jakos tak mnie zaczął wkurzac ,albo to ja jestem przwrazliwiona,ale juuuuż wiem no tak mam hustawke hormonów bo jestem przed ;) mysle ze to jest tylko ten powód,bo teraz wszystko mnie wyprowadza z równowagi i ryczeć sie chce;) no to piszcie piszcie i zycze udanego dnia wtorkowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie kochani...
Mam świetnych kochankow w róznym wieku od 24 do 48. Na malzenstwo nie moge niestety liczyc bo mój bagaż rodzinny jest nie do przyjęcia przez mężczyzn..cóż... W perspektywie to droga donikąd ale przynajmniej jakoś smakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyskoczylam sobie na pizze i gofry z dzieciakiem:) czy ja powinnam mu tez cos postawic???bo nie wiem??????????wezcie poradzcie co mam zrobic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypalam się od wewnątrz..... ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRZ => od wewnątrz to już mnie nie ma........mogę Ci opowiedzieć jak to jest......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi:) Aż wyglądnąłem przez okno, aby upewnić się, że jeszcze nie bardzo wakacyjnie, a tu wszystkich prawie wymiotło:) Alex, jak zdrówko na jutrzejszy dzień? Trzymam kciuki! Kadarko, czy nastroje ciut lepsze:) Cordula, spokojnej pracy i szybkiego powrotu do domku:) Alu, ojej trudno mi powiedzieć;) A u mnie w domu pojawił się pewien nowy, piękny i puszysty lokator:) Otóz odwiedza nas pewien kot sąsiadki, który jest półdziki, ale cudny. Może kiedyś uda mi sie zrobić mu zdjęcie, to wam pokaże. A tak w ogóle to składam oficjalny protest w sprawie pogody!!! DOŚĆ!!!!!! Tak marznę, że brrrr. Zyczę miłego i cieplutkiego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj:) no imprezka imieninowa udana;) z moja rodzinką zawsze i wszedzie idzie sie bawić;) a teraz zajadam czekoladki excellenz wypełnione chyba jakimś alkoholem ;) moze to brandy?? czy ktos chce?? a ja juz dawno złozyłam na pismie protest i co?? i nic ;) a pogoda sobie w kulki leci i to ze wszystkimi:) czerwiec i taki zimny,czy ktos kiedys mówił,ze to lato ma byc upalne?? nie chce mi sie w to wierzyć:) Kadarka:) oj nie mów tak,jestes i to całe własnie najlepsze jest tam w srodku tylko pogruchotane. KRZ:) nie wypalony nie dasz rade napewno ;) Biegnacy....... czy ten kocio to jakis taki rasowiec czy jak?? no to masz kicie za płotem no no;):D no kurcze po godzinie duchów juz pomykam kochani i zycze wzystkim pieknych i cudownych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pięknym słoneczny poranek:) Mam pyszną kawkę capuccinko, kto się przyłaczy:) W końcu radość w sercu jak sie patrzy na te promyki i błekit nieba. Kocio jest rasowcem perskim i ma ciekawe ubarwienie, prawdziwa ekscelencja:) Wczoraj, po przeglądaniu serwisów randkowych, stwierdziłem, że to ze mną jest coś wyraźnie nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja bym chciała mieć kota.......................... Biegnący -> w tym przypadku to akurat z Tobą jest wszystko ok :) Dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Biegnący... gadasz głupoty:) Nie będę się powtarzać...:) Kadarko, niepokoisz mnie... Jak coś się bedzie działo, to wiesz co robić... Może w weekend kino? KRZ, Ty to masz te chuśtawki... Trzymaj się! Cordulko, Ty się tak tym panem od gg nie przejmuj:) Mało fajnych facetów na świecie? Ja juz trochę lepiej się czuję, nic dziwnego, skoro wykupiłam wczoraj pół apteki:P Na szczęście dam radę dźwigać dziś te kule do kręgli:D Miłego dnia Słonka:) Kawka stygnie... Ps. Reprymenda dla Mi, AgaTy, Szarka, Reinmara, Czytelnika, Hope i Zmysłowej:) Pominęłam kogoś?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey🖐️ Nie moge sobie pozwolić na prywatę bo jestem obserwowana..;) Biegnący -widzisz..? już się pojawiła chętna..;):) Wybaczcie mi nieobecność ale musze zmykać... Przyłączam się do protestu antypogodowego....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×