Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Witam 🖐️ z rana...:) Wczoraj cuda się działy z netem..;) myślałam że moja wypowiedź wogóle nie poszła ..a tu proszę niespodzianka..:) sklonowłam się wielokrotnie..:D Mi-tylko się nie połam !! MIłego dnia 🌼 niestety kawę parze kiepską..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) AgaTa, chyba nie ma chetnych na kawe... Jaka szkoda... A ja Ci powiem, ze bardzo dobra:) Naprawde:) Mi... pewnie juz smigasz na tych nartach:) Dostalam wreszcie maila od Ciebie:) Nawet dwa:D Dziekuje! Pozdrawiam wszystkie nowe osobki, oraz stalych bywalcow:) Piszcie Kochani!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) AgaTa, chyba nie ma chetnych na kawe... Jaka szkoda... A ja Ci powiem, ze bardzo dobra:) Naprawde:) Mi... pewnie juz smigasz na tych nartach:) Dostalam wreszcie maila od Ciebie:) Nawet dwa:D Dziekuje! Pozdrawiam wszystkie nowe osobki, oraz stalych bywalcow:) Piszcie Kochani!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani:):) No tak weekend sie zaczyna pomału ,wszyscy gdzieś sie pochowali;) kawki dzisiaj wogóle nie piłam,moze jeszcze zostało cosik troszeczkę:) Ech dzisiaj tak mnie cos napadło i zachorowalam na super marynareczke ze sztruksiku w kolorze brudnego różu a co;) ot taka babska prózność,ale przeciez wiosenka juz niedługo nadchodzi to trzeba troszke kolorystycznie sie dostosować:) MI:) pewnikiem szusuje juz po stokach ehhhh szczesciara;) Aga-ta ty penikiem juz z pracki wyfrunełas ale witaj Aalex:) witaj wprawdzie pózno ale zawsze :) jeszcze siedzę w pracy do 19 ale juz mniej pracki ,bo juz weekend kazdy wyczówa i nikomu juz nie chce sie pracować;) pozdrawiam goraco No i oczywiscie ,moze tak lampeczke wineczka pod ten weekend co?? pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Ale tu dziś pustawo, gdzie jesteście Kochani. Chyba wszyscy na imprezach, więc co ja robię w domu:)!!! Aga-tko kawka już pewnie dawno wystygła, ale poczęstuję sie, bo ledwo żyję po pracy i całym tygodniu. Najchętniej, to bym juz poszedł spać:) W weekend mogę znowu objąć dyżur na topicu:) Dziś miałem fajny sen, w którym poznałem milutką dziewczynę:) Dlaczego to tylko sen.. Życzę wszystkim miłego weekendu Mi.. uważaj na stoku:) Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biegnący...
...a może to był sen proroczy ! Opowiedz jak wyglądała, może Ona jest gdzieś tutaj, pozna że to o niej mowa i się odezwie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze snów..
Odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę, to jest bardzo głupie nosić szminkę w kieszeni, gdy ty patrzysz na mnie tak poważnie, jakbyś w moich oczach widział gotycki kościół. A ja nie jestem żadną świątynią, tylko lasem i łąką -- drżeniem liści, które garną się do twoich rąk. Tam z tyłu szumi potok, to jest czas, który ucieka, a ty pozwalasz mu przepływać przez palce i nie chcesz schwytać czasu. I kiedy cię żegnam, moje umalowane wargi pozostają nie tknięte, a ja i tak noszę szminkę w kieszeni, odkąd wiem, że masz bardzo piękne usta:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam serdecznie :) praca mnie pochłonęła, padam na ryjek. nastroj raz lepszy raz gorszy - właściwie sama nie wiem, ale z pewnością brakuje kogoś. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący...............:) no prosze a moze to jakis proroczy sen,i niedługo poznasz taka fajną dziewczyne co??:) Aalex:) alez prosze kochana:) napijmy sie za naszą przyszłość:) a ten film oglądałam kiedyś,naprawde super kino,zakonczenie szalenie zaskakuje:) pozdrawiam.A ja własnie opchałam sie sałatki sledziowej i słucham listy przebojów na trójeczce:) Spkojnego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Kucharko marna :) to przyłącz sie do nas i napij sie lampeczki wineczka:) na smutki dobry kieliszek............ dobrego wineczka;) i nie bedziesz sama:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wineczko :) uwielbiam Chianti tez ogladam \"6 zmysł\" - ale pierwszy raz, chociaz mam go na dysku. ale nie bylo nigdy czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI:):D własnie odebrałam od Ciebie meila chwila odpreżenia jesooooooooo o mało z krzesła nie spadłam ,a zeby to jak rany tak ludzi straszyc ;):D pozdrawiam wszystkich narciarzy:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwielbiam Ernest&Julio Gallo:) A do tego ser plesniowy:) Ja juz widzialam ten film, dlatego mam pietra.... W ogole mam dzis kiepski nastroj... Nie jest zle, ale dopadla mnie jakas melancholia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dobrze pijemy Chianti, apotem serwuje Witosha białe wineczko 17% =centowe słuchajcie niebo i luksus dla kubków smakowych i dla naszych gardziołek:) pozdrawiam i miłego ogladania filmu.ja dalej słucham trójeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex a co to za wineczko jeszcze takiego nie pilam??czy to jest wytrawne czy półwytrawne ??? białe czerwone?? a te sery hmmmm kiedys jadłam tylko taki ser plesniowy PREZIDENT;) tak melancholia ,ja nawet lubie taki stan u siebie ,tylko ,zeby nie utrzymywał sie za długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex tak ja tez kiedys piłam rózowe wineczko,tak byo pyszne bo takie delikatne,ale jak sie nazywało to zupełnie nie pamietam.Za to uwielbim pic kadarkę i kosztowac ją z salatką z serem feta,pomidorkami,oliwkami i ogóreczkami mniam mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipcia
czesc:) mam dopiero 17 lat ale juz obawiam sie staropanienstwa.... Nie chodzi tu o moj wyglad lub obawe przed stalym zwiazkiem. Lubie "sie bawic" z chlopakami ale nie wyobrazam sobie stalego zawiazku bo kazdy moj chlopak predzej czy pozniej okazywal sie.... ciota!! Ciota to najlepsze okreslenie, zaczelam watpic ze spotkam normalnego bo nawet nie potrafie sobie takiego wyobrazic:( moze mam za duze wymagania, ale niestety nie moge tego zmienic i byc z kims kto mi nie odpowiada:( najbardziej mnie dreczy ze inne dziewczyny maja chlopakow na stale nawet po 2-3 lata. czy ja jestem nienormalna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziś po południu i jednocześnie jako pierwszy. Życzę wszystkim przyjemnego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani:):) ja przyłaczam sie do popołudniowej kaweczki.U mnie cały dzien tłumy w domku,rodzinka przewala się tłumnie i jest wesoło ,oczywiscie juz jestem po paru drineczkach:) szarek witaj i co tam u ciebie?? powiedz ??jak samopoczucie radzisz sobie widze jakoa to dobrze pozdrawiam:) Aalex:) witaj może lampeczke wineczka tym razem Melnik Sofia bardzo dobre:) ale serów u mnie brak;) zrób sobie przerwę w pracy jak by nie było to sobota jest ;) pozdrawiam cieplutko;) Aha ten facet z gg sie odezwał i rozmawialismy do 1 w nocy było miło,moze wybierzemy sie na goracą czekolade hehehehe;) Pozdrawiam Was kochani i zyczę przyjemnego spokojnego weekendu;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chetnie Corduko sie poczestuje:) Wiem ze jest dobre, nie raz przy niej swietowalam;) Prawie nadrobilam zaleglosci \"pracowe\", moglabym pracowac w domu codziennie, ale trzeba wyjsc czasem do ludzi;) Od wczoraj nachodza mnie rozne mysli, zastanawia mnie jak bardzo trzeba mnie zranic, zebym nigdy nie wybaczyla... Mecza mnie wspomnienia, i im sa przyjemniejsze, tym bardziej mnie bola... Ciagle na cos czekam, choc sama nie wiem na co... Ale napewno czekam na moj rejs:) Wczoraj sie dowiedzialam, ze prawdopodobnie bedzie to wyprawa do New Castle:) Juz zbieram fundusze i musze popracowac nad kondycja:) Chyba zaczne chodzic na silownie:) Milego wieczorku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex:) juz nalewam;) oczywiscie napijemy sie pod ten Twój nowy rejs:) no cos wspaniałego,wyprawa zycia jak dla mnie.Oczywiście kondycja jak najbardziej wskazana:) i nie miej takich mysli,po co to sie nad tym zastanawiac ,jak bardzo ktos musiał by cie zranic,zeby cos tam sie stało;) ja wiem jest to,trudne bo wspomnienia jakos dziwnie i w najmniej spodziewanym momencie przychodzą.Ale patrzmy z nadzieją w przyszłosc.I pomysl sobie,ze gdzies jest facet ,który nie bedziemcie ranił ,a po prostu kochał,szanował i rozumiał,jestem pewna tego:) Nie ma co sie dołowac samemu.Wiesz ja tak nieraz dochodze do wniosku ,ze człowiek sam czasami lubi sie nakręcać myślami,a tak naprawde codzien przychodzi nowy dzien i codzien dzieje sie cos nowego ,cos co może nas nawet zaskoczyc w pozytywny sposób;) tak ,ze głowa do góry,piers dp przodu i jedziemy;).......... pozdrawiam👄 kadarko:)👄 Tobie tez nalalam ,kieliszeczek ipijemy za nasze najlepsze;) kurcze ale sie całusna zrobiłam ;) spokojnego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordulko, masz racje... Chodzi mi o to, ze nie chce tych mysli, a wybaczanie przychodzi mi zbyt latwo... Ale masz racje, wypije za rejs:) To moje marzenie jeszcze z czasow sredniej szkoly... W zyciu bym nie przypuszczala ze sie spelni gdy bede dobijala do 30-tki:D Dokladnie rok po tym, jak poznalam czlowieka, ktory mi umozliwil spelnienie tego marzenia, tego samego, ktory pomogl mi przejsc ten ciezki okres niespelna m-c temu... i ktorego moge dzis nazwac swoim Przyjacielem:) 👄 dla niego i dla Was wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) pewnie wszyscy odsypiacie szalenstwa wczorajszego wieczoru:)) tylko ja spac nie moge:) Biegnacemu snilo sie ,ze poznal fajna dziewczyna a mi sie snil....Szymon Wydra....haha sen byl erotyczny ale kurcze......zebym ja o nim mysla to rozumiem a zasypilam zupelnie bezmyslnie. Wiecie co ja tez chce wiosne:)moze powinnysmy napisac postulat zeby juz wiecej snieg nie padal???bo juz nie wiem co robic??? Lubie do was wraaca i choc czesto nie mam co napisac i jak:) to czytam:) pozdrawiam i 😘 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Alu, co Ty robisz o takiej godzinie w niedziele, przy komputerze:) Od kiedy muszę do pracy wstawać o tuż przed 6-tą, to w weekend nikt nie wyciągnie mnie wcześniej, niż o 9-tej:) Jak to bosko wyleżeć się..miauuu!!! Nie pisz, że nie masz o czym pisać, bo można tylko od tak, dla przyjemności samego naskrobania kilku słówek:) Choćby o snach:) A kim jest S.W.? Jakiś aktor, czy kto:)? A dziś miałem znowu ciekawe sny. Niestety erotyczne miewam raz na rok:( Cholera, bo rzeczywistość jest taka sama:( Cordulko, Aalex, te sophie są cudowne, najtańsze, a jak cieszą. Jednak sophia sophie nierówna, bo czasem niektóre są naprawdę wyśmienite, a inne to sikacze:) Przyłaczam sie do postulatu z tą wiosną, bo tutaj jakby mało było śniegu, to w nocy padał znowu, ale już słoneczko przebija:) Życzę miłej niedzieli🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy a dla mnie nie mam roznicy czy to niedziela czy inny dzien tygodnia:) i tak wstaje o takich idiotycznych porach. nie pracuje,nie mam dzieci a sen mnie nie bierze :) zreszta o takiej porze jest wieksze prawdopodobienstwo ze komputer jest wolny:) Co do winka:) to ja za sofia nie przepadam:( feee ale wiecie ze jak cche sie pic to i sofie wypije:) zreszta ja sie nie znam na winach:) zreszta jak na wielu innych rzeczach. Ale jak mam pic to zdecydwanie biale polwytrawne:) a wraz ze zmniejszajaca sie swiadomoscia:) duzo mi nie trzeba moge zmienic gust:) i smak:) A SZ.W no wiesz...:)Idola nie ogladales???:) to jakis frontman zespolu rockowego chyba:) no u mnie tez napadlo sniegu juz mam dosc i wogole chyba jakas depresje zlapie bo ilez mozna???jaja pojedziemy saniami swiecic na wielkanoc. A wogole to o ile dobrze slysze to dzieciaki u sasiada gadaja o marzannie:) A wlascie to sie wydzieraja az ja slysze-takie maja zdrowe pluca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alu, Idola niestety nie oglądam, ale myślę, że ten pan nie przypadłby mi do gustu;):D Sophie nie szczyt smaku, ale nie jest złe:) Znam jednak rewelacyjne wina, które są tylko ciut droższe. Lubie polować na takie perełki:) Ale smaku sobie narobiłem..:D U nas śnieżyca rozszalała się na dobre, o wiośnie nie myślę, aby nie było depresyjnie:) Tu nad morzem, to bardzo rzadkie, aby w marcu była taka pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×