Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Hej misie kolorowe. Jest mi jednocześnie cholernie głupio i przyjemnie. Głupio bo mogłem po prostu skłamać, że nie będę miał internetu przez jakiś czas i mój ostatni wpis nie wyszedłby tak pseudodramatycznie. A przyjemnie-no strasznie jesteście sympatyczni. Cholernie miło było Was czytać...fajnie, że chcecie żebym był z Wami na topiku:) Ehh zarówno dziękowanie jak i przepraszanie sprawiają mi trudności nawet anonimowo i w formie pisemnej;) Hmm nawet nie sądziłem, że jest to możliwe tzn taka życzliwość anonimowych dla siebie osób. Dzięki Co do wyjaśnienia mojego stanu. Po prostu zawiodłem się na sobie... nie pierwszy raz. Nie umiem sobie z tym radzić, a nie mogę na nikogo innego zrzucić winy. Aktualnie znowu stanąłem na rozstaju i nie wiem co robić. Z resztą aktualnie nawet niejestem na etapie myślenia co dalej, ale po prostu staram się odreagować i jak najmniej myśleć. Proszę nie pytajcie o konkrety bo ... jeszcze nie. Tutaj też napisałem zbyt melodramatycznie , to nie jest żaden problem życia i śmierci. Jako, że temat tańca jest tu wyraźnie lubiany to uraczę Was głupiutką historyjką, która wyraźnie powie o moich zdolnościach w tej dziedzinie:) Jeszcze na początku podstawówki przedziwnym trafem znalazłem się na kursie tańca klasycznego. Jako, że byłem hehe bardzo uroczym chłopczykiem, moją partnerką była najładniejsza dziewczynka w klasie. Niestety ku i jej i mojemu zdziwieniu okazało się, że moje wyczucie rytmu w żadnym razie nie dorównuje urokowi. Obrotna dziewczynka wkrótce uznała, że jej stopy nie akceptują mojej osoby, więc szybko wymieniła mnie na innego partner.a Nie było to jeszcze trudne bo moja sława parkietowego słonia była znana w wąskim gronie. Jednakże kiedy z czasem liczba moich kontuzjowanych partnerek wzrosła do dosyć zatrważających rozmiarów dziewczynki obmyśliły plan. Plan pozbycia się tak utalentowanego tancerza;) Mianowicie dostałem za partnerkę osóbkę o imieniu Marta-hmm Marta była... duża i ciężka i deptała stopy z nie mniejszą gorliwością niż moja. Wtedy uznałem, że należy skończyć z tańcem, aż do momentu kiedy poznałem taniec pogo-ale to już innna historia. Dzięki za maile-świetne:) Mi a twoja \"chwila odprężenia\" myślałem, że padnę-rewelacyjne. Mama rzuciła we mnie kapciem jak jej pokazałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstalam i parze kawke :) dzisiaj ja :D:D DZIENDOBRY WSZYSTKIM pracocholikom a ja sie obijam wiec moge wam caly dzien robic kawe ;) i herbatke i kakao i kanapeczki. Reinmar ... no ,cieszymy sie ,ze jested i nas czyytales :P Czlowiek istota omylna i napewno nie idealna. Najwazniejsze to sie nie poddawac i isc do przodu.( o jak mi sie pieknie powiedzialo ,troche sama nie wierze w to co mowie bo u mnei ostatnio kiepsko, ale jak to mowia radzi sie zawsze lepiej wiec swoje rady postaram wziac do siebie :P ) ...ja ostatnio wylaczam myslenie ze swojej glowy i napelniam glupotami i dziecinnym i glupkowatym ( smiesznym i wariackim) zachowaniem hihihhihi POMAGA mi przynajmniej ;) Ps.ja podskoczylam na krzesle jak to ogladalam , a i wlasnie od tej pory mi sie zepsulo ( teraz sobie uswiadomilam jaka ciezka jestem cholera no ;) ) i do tej pory nie moge naprawic tzn nie umiem :0 Zmykam sprzatac , prac i jeszcze cos porobic :) do pozniej :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary kawaler
A ja nie rozumiem dlaczego wam jest tak zle. Samotnosc jest fajna. Nikt nie dynda za uszami,mozna robic co sie chce... Dzieci nie choruja,zona nie zdradza,nie jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi, ja z przyjemnością poczęstuję się kawką i kanapeczką:) A co to za \"chwila odprężenia\"? Ja też poproszę:) Reinmar, no nareszcie:) Witaj wśród żywych!! Poważnie się dziś zadtanawiam nad wydłużeniem sobie weekendu o jutrzejszy dzień... Wszystko zależy od jednej rzeczy, od tego czy uda mi się uporać z czymś z czym nie mogę się uporać od wczoraj... Cholera... Zmykam męczyć się dalej.... Pozdrowionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo..:) w końcu Was doczytałam ..ten codzienny męczący rytuał..:D 🖐️ Reinmar -miło Cie widzieć..:) Mi- narty to nie jest zajęcie dla mnie -moje łękotki by tego nie wytrzymały..:D Miałam dzisiaj ciekawą noc -śniły mi sie dwie ostatnie miłości..w dwóch niezależnych snach..:) od przedostatniej mineło już 10 lat -jak ten czas leci..i ten sen był baardzo miły..szkoda że to nie jawa.. natomiast drugi popapraniec mnie wkurzył tuż przed obudzeniem -jak w życiu..;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwii
witam was wszystkich serdecznie, ale się rozpisaliście . Fajnie! Mi ja też jade na narty do szklars. Poręb. i będe sobie przypominać odnowa jazdę na nartach bo dopiero w tamtym roku nauczyłam się jeździć. Ja tez mama nadzieję że nie zapomniałam tego!! biegnacy z wilkami - no muszę powiedzieć że jesteś blisko wygranej 🌻 - to dla ciebie!!! siedze właśnie i pije sobie kawkę i tak sobie myślę ze jeszcze 1,5 miesiąca i już będzie ciepło ( mam nadzieję) bo już sobie kupiłam na wiosnę nową sukienkę bardzo sexy!! Uwielbiam jak idzie wiosna wtedy chce mi się żyć. Chciałaby wyprowadziś się na stałe do chorwacji dokładnie do Makarskiej tam jest ciepło ( przynajmniej więcej tego ciepła niż u nas) i pięknie!! Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:)) Ja zadnych sporotow nie uprawiam a z zimowych to najbardziej lubie siedziec pod kolderka:)) ZDAŁAM:) ale to chyba dzieki waszym slowom bo ja sama przyznam nie wierzylam w to:))ALe zdałam:) Biegnacy ..pamietasz jak one imprezowały my nie moglismy ich nijak w piciu dogonic??/no to dzis pijemy:)ja stawiam:) wyciagne z barku wszystko co mam i pijemy do upadlego:))choc nie wiem czy kobietom wypada ale w koncu nie codzien zdaje sie poprawki:)) tylko na zagryche mam kiszone ogorki i grzybki marynowane:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jessssssssussssssss grzybki marynowane, szkoda że niema e-ikonki jak mi ślinka cieknie..... mniemu a do wódeczki to juss wogóle nie wspomne:-D Ja dziś "otwieram winp ze swoją dziewczyną" i ze znajomymi na 19:30 koncercik Sidneya Polaka w moim ulubionym pubie. Rezerwacja na balkonie czeka. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!!!:) ja siedze sobie jeszcze w pracy,n uspokoilo sie wiec moge troche mapisać:) no wchodzę patrzę a tu kto nas odwiedzil :D reinmarfantastycznie ,ze wyszedles z ukrycia:) wiesz ja tez mam takie wrazenie jak bym stala na rozstaju dróg:) ale wiesz jest to pocieszajace,ze jakąś drogę sie widzi w ogóle i mozemy wybierać.no tylko problem w tym czy dobrze wubierzemy;) ale głowa do góry ,bedzie jak ma byc i tyle ;) pozdrawiam:) jak tam sake juz wypita;):D ?? MI👄 oj kurcze spó.znilam sie na twoja kawkę,ale mam nadzieje ,ze zostało cosik dla mnie:) jak tam pakowanie?? idzie?? dzisiaj mam fajny dzień,z ciocia która do nas przyjechala z Gdańska i mamą poszłysmy sobie do kawiarni i sie zaczeło,gorace czekolady ;) lampki wineczka;) jakies torciki jesooooo napadło nas szaleństwo słodkiej pokusy;) co za przyjemnosc i orgia dla kubków smakowych;) hihi a potem wyszlysmy lekko wesole ,jejku jak dawno nie byłam z mama tak w kawiarni:) kurcze ale było super sympatycznie:) MI;) a co to za meilik z krórego boki zrywał reinmar??? ja tez chce;) Aalex:) trzymam kciuki za uporanie sie z tym czymś,i obys miala długi weekend:) Aga -ta:) mnie ostatnio snila sie miłosc z przedszkola hehehh;) pozdrawiam:) Kiwi:) to uwazaj tam w tej szklarskiej.......... a co do chorwacjii to jasne i zamieszkac na takiej malutkiej wysepeczce z latarnia morską hihi ;) fajna sprawa:)pozdrawiam kadarka:) Ala............... no gratulacje jak rany,i widzisz a tak sie bałas;) dobra dziewczynka:);) to co ja tez chce opijac twoje zwyciestwo a jak;) pozdrawiam:) chyba cos przekąsze bo kiszki mi juz marsza grają;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi ...fajnie to bedziemy mi8al co opowiadac po powrocie :) Ja nie bylam w Szklarskiej ale slyszalam ;) u mnei beda Tatry Wysokie ale oczywiscie nie pamietam jak sie nazywa miejscie gdzie jezdzimy ( u mnie normalnie ) ale przynajmniej wiem z kim fiufiufiu bedzie sie dzialo tzn mam nadzieje ,ze bedzie sie dzialo.Ja juz prawie spakowana. Kadarka...pozdrawiam . Ala...gratulacje a co ja sie tez zalapie czy chcesz czy nie bo wodeczke lubie i to jak :) Czytelnik... fajnie masz chociaz mi sie tlyko jedna piosenka ich podoba wlasnie \"pije wino\" bo tak to w sumie toreszta nie az tak.Ale u mnie z gustem muzycznym to czasem jest tak ,ze mi sie piosenki podobaja z czasem nie zawsze od \"pierwszego wejzenia \" ...chociaz koncert fajne przezycie ostatni na jakim bylam to byl \"1 2 3 \" nie wiem czty to sie tak pisze ale muzyka mi sie ich podoba i koncercik super byl , aha no przeciez jeszcze na \"Kayah\" bylam i mam nawet zdjecie z nia :):D serdnio mi sie podoba albo wogole, ale koncert fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwii
ale mi dzisiaj czas szybko upłynął w pracy! dzisiaj jestem totalnie jakaś zakręcona! a przecież jeszcze się nie zakochałam a wyglądam tak jakby wkraczało jakieś❤️ spadam już do domciu także buziaczki dla wszystkich i ...🌻 🌻 Ps. fajnie że umiem juz robić te fajne kwiatuszki tak mi się one podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najmilej wspominam koncert mojej ukochanej grupy \"Faith No More\" w Katowickim spodku..:) udało mi się załapac ..;)-niedługo po tym wydarzeniu się rozpadli..:( No..i moze wielokrotne koncerty \"Acid Drinkers\"-jaja były nieprzeciętne ..:D U2 na Stegnach ..Metallica na Stadionie gwardii co prawda duużo po czasie ..;) \"Limp bizkid\" odwołali -dobrze że nie pojechałam ..;) na "Korna" też mi się jechac nie chciało ..leniwa się zrobiłam..;) \"HIM\" miałam na miescu -pracowałam w fimie targowej i akurat u nas na Bokserskiej urzadzili ten koncert ..:):D nic nadzwyczajnego -masa piszczących panienek..;) pamiętam ze wtedy był okres siarczystych mrozów tak około - 20 stopni !! i te panienki stały w kolejce do kasy na zewnątrz kilka godzin !!! trzeba byc chorym..;) Zaraz wypadke robie pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najmilej wspominam koncert mojej ukochanej grupy \"Faith No More\" w Katowickim spodku..:) udało mi się załapac ..;)-niedługo po tym wydarzeniu się rozpadli..:( No..i moze wielokrotne koncerty \"Acid Drinkers\"-jaja były nieprzeciętne ..:D U2 na Stegnach ..Metallica na Stadionie gwardii co prawda duużo po czasie ..;) \"Limp bizkid\" odwołali -dobrze że nie pojechałam ..;) na "Korna" też mi się jechac nie chciało ..leniwa się zrobiłam..;) \"HIM\" miałam na miescu -pracowałam w fimie targowej i akurat u nas na Bokserskiej urzadzili ten koncert ..:):D nic nadzwyczajnego -masa piszczących panienek..;) pamiętam ze wtedy był okres siarczystych mrozów tak około - 20 stopni !! i te panienki stały w kolejce do kasy na zewnątrz kilka godzin !!! trzeba byc chorym..;) Zaraz wypadke robie pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najmilej wspominam koncert mojej ukochanej grupy \"Faith No More\" w Katowickim spodku..:) udało mi się załapac ..;)-niedługo po tym wydarzeniu się rozpadli..:( No..i moze wielokrotne koncerty \"Acid Drinkers\"-jaja były nieprzeciętne ..:D U2 na Stegnach ..Metallica na Stadionie gwardii co prawda duużo po czasie ..;) \"Limp bizkid\" odwołali -dobrze że nie pojechałam ..;) na "Korna" też mi się jechac nie chciało ..leniwa się zrobiłam..;) \"HIM\" miałam na miescu -pracowałam w fimie targowej i akurat u nas na Bokserskiej urzadzili ten koncert ..:):D nic nadzwyczajnego -masa piszczących panienek..;) pamiętam ze wtedy był okres siarczystych mrozów tak około - 20 stopni !! i te panienki stały w kolejce do kasy na zewnątrz kilka godzin !!! trzeba byc chorym..;) Zaraz wypadke robie pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najmilej wspominam koncert mojej ukochcanej grupy \"Faith No More\" w Katowickim spodku..:) udało mi się załapac ..;)-niedługo po tym wydarzeniu się rozpadli..:( No..i moze wielokrotne koncerty \"Acid Drinkers\"-jaja były nieprzeciętne ..:D U2 na Stegnach ..Metallica na Stadionie gwardii co prawda duużo po czasie ..;) \"Limp bizkid\" odwołali -dobrze że nie pojechałam ..;) na Korna też mi się jechac nie chciało ..leniwa się zrobiłam..;) \"HIM\" miałam na miescu -pracowałam w fimie targowej i akurat u nas na Bokserskiej urzadzili ten koncert ..:):D nic nadzwyczajnego -masa piszczących panienek..;) pamiętam ze wtedy był okres siarczystych mrozów tak około - 20 stopni !! i te panienki stały w kolejce do kasy na zewnątrz kilka godzin !!! trzeba byc chorym..;) Zaraz wypadke robie pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najmilej wspominam koncert mojej ukochcanej grupy \"Faith No More\" w Katowickim spodku..:) udało mi się załapac ..;)-niedługo po tym wydarzeniu się rozpadli..:( No..i moze wielokrotne koncerty \"Acid Drinkers\"-jaja były nieprzeciętne ..:D U2 na Stegnach ..Metallica na Stadionie gwardii co prawda duużo po czasie ..;) \"Limp bizkid\" odwołali -dobrze że nie pojechałam ..;) na Korna też mi się jechac nie chciało ..leniwa się zrobiłam..;) \"HIM\" miałam na miescu -pracowałam w fimie targowej i akurat u nas na Bokserskiej urzadzili ten koncert ..:):D nic nadzwyczajnego -masa piszczących panienek..;) pamiętam ze wtedy był okres siarczystych mrozów tak około - 20 stopni !! i te panienki stały w kolejce do kasy na zewnątrz kilka godzin !!! trzeba byc chorym..;) Zaraz wypadke robie pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najmilej wspominam koncert mojej ukochcanej grupy \"Faith No More\" w Katowickim spodku..:) udało mi się załapac ..;)-niedługo po tym wydarzeniu się rozpadli..:( No..i moze wielokrotne koncerty \"Acid Drinkers\"-jaja były nieprzeciętne ..:D U2 na Stegnach ..Metallica na Stadionie gwardii co prawda duużo po czasie ..;) \"Limp bizkid\" odwołali -dobrze że nie pojechałam ..;) na Korna też mi się jechac nie chciało ..leniwa się zrobiłam..;) \"HIM\" miałam na miescu -pracowałam w fimie targowej i akurat u nas na Bokserskiej urzadzili ten koncert ..:):D nic nadzwyczajnego -masa piszczących panienek..;) pamiętam ze wtedy był okres siarczystych mrozów tak około - 20 stopni !! i te panienki stały w kolejce do kasy na zewnątrz kilka godzin !!! trzeba byc chorym..;) Zaraz wypadke robie pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) A ja mam słabość do Karpacza i chętnie wybrałbym się tam, ale zimą, bo nigdy nie byłem. Na nartach juz nie muszę zjeżdzać, byle tylko popatrzeć na te ośnieżone szczyty..:) Ahhhh!!! Alu, mówiłem, że wszystko będzie dobrze. Oczywiście, że opijamy to ostro:) Jako hurtownik ryb, oczywiście załatwię śledzika:D Kac będzie jak poezja:) Zaczynamy! Reinmar, w końcu wychynąłeś z czeluści:) Może podać sobie rękę, bo także chodziłem na kólko taneczne w podstawówce i jakoś dziwnym trafem nigdy mnie nie brali na występy konkursowe:D Ale lubię tańczyć i nic mnie nie zniechęci:) Zmysłowa, jak miło Cię znowu czytać:) Szkoda, że tak rzadko, ale za to jak:) Trzymam kciuki za te tajemnicze okoliczności..;) Powodzenia! Mi..👄,Cordulko👄, Czytelniku🖐️, Kadarko👄 Peeper pochłonęla chyba praca naukowa..:(, a Hope znalazła lepszą kawę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) A ja mam słabość do Karpacza i chętnie wybrałbym się tam, ale zimą, bo nigdy nie byłem. Na nartach juz nie muszę zjeżdzać, byle tylko popatrzeć na te ośnieżone szczyty..:) Ahhhh!!! Alu, mówiłem, że wszystko będzie dobrze. Oczywiście, że opijamy to ostro:) Jako hurtownik ryb, oczywiście załatwię śledzika:D Kac będzie jak poezja:) Zaczynamy! Reinmar, w końcu wychynąłeś z czeluści:) Może podać sobie rękę, bo także chodziłem na kólko taneczne w podstawówce i jakoś dziwnym trafem nigdy mnie nie brali na występy konkursowe:D Ale lubię tańczyć i nic mnie nie zniechęci:) Zmysłowa, jak miło Cię znowu czytać:) Szkoda, że tak rzadko, ale za to jak:) Trzymam kciuki za te tajemnicze okoliczności..;) Powodzenia! Mi..👄,Cordulko👄, Czytelniku🖐️, Kadarko👄 Peeper pochłonęla chyba praca naukowa..:(, a Hope znalazła lepszą kawę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor wszystkim!:) Jestem tu nowa,ale czytam ten topic od jakiegos czasu bo rowniez zostalam sama,nie jestem juz z chlopakiem od dluzszego czasu ale wlasciwie od niedawna zaczelam rozumiec,ze nie bedac z nikim zwiazana mozna czuc sie mniej samotna niz bedac z kims.;) Fajnie,ze na tym topicu troszczycie sie co u innych slychac,to mile:) Nie znam was ,ale wydajecie mi sie baaaaardzo sympatyczni!!! gorace pozdrowionka dla stalych bywalcow!!!w topicu o samotnosci a wlasciwie wcale nie jestescie sami!!!!;) buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja wam zazdroszcze ,ze pracujesie BUUUUUUUUU 😭 Ja wlasnie wstalam wiec ... Aga-Ta na \" Faith no more\" , \"U2\" , \"Him\" (chcociaz mniej ) \"Limbizkid\" ..zazdroszcze ,ze bylas akurat te zespoly bardzo lubie ( jakby ktos pytal jakiej muzyki slucham to bardzo roznej oprocz polskiego hip hopu jakos ten mi nie przypadl do gustu ;) ) papatki Biegnacy 👄 Codrula... mail poszedl a ja spakowana i gotowa do wyjazdu i ... :P:) Alicja ... witam serdecznie my tu faktycznie tak jakos nie sami sie czujemy , przynajmniej ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex slonce wyslalam nie doszlo ???????// to posle jeszcze raz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula tobie tez wyslalam , Zmyslowa :) tlyko ja nie wiem cos mi sie dzieje dzisiaj z poczta wiec ja nie zapomnialam o Was no jakbym mogla ... tylko poczta nawala NAPRAWDE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zmykam do lozeczka😴 i wszystki zycze odanego weekendu.Ja mam zamiar taki miec :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: o wlasnie taki :) Bede za wami tesknic i wypije kilka a co ja mowie kilkanasice zdrowek za wasze szczescie ;):) Buziam 👄wszystkich tradycyjnie do podusi 😴 papaptusie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pieknosciowo:):) Super,własnie sie dowiedzialam ,ze wujek .który miał zawał,juz we wtorek wychodzi ze szpitala:D i co było dla nas zaskoczeniem,to lekarz ,który ratowal wujaszkowi ,zycie w karetce,przyszedł go odwiedzic w szpitalu i zobaczyc jak sie czuje,myslałam,ze cos takiego jest mozliwe tylko w serialu NA DOBRE I NA ZŁE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak co sie dzieje z tym tlenem własnie urwało mi połowe odpowiedzi,nie mam juz siły Kochani wszystkim sle 👄i spokojnej nocki:):) MI:)👄 baw sie dobrze, i przyjezdzaj szybko;) aha i moze bys tak przywiozła to słowackie piweczko co???;):D trzymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex 2 poslalam juz z tego wszystkiego ale moze dodja bo jak nie to sie wkurze 😠 Ok przyznam sie nie moge zasnac ,zawsze mam tak przed podroza cholera i platam sie po domu. A juz sobie wyobrazam jaka bedzie tragednia ze mna,bo juz zapomnialam jak sie buty zaklada dzisaj zakladalam(probowalam zalozyc ) i bym sobie noge zwichnela noi oczywiscie asekuracyjnie na lozko spadlam. :P Noi sa trez jaja bo nie moge paszportu znalezc ide przetrzasnach chalupe szlakentrafen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×