Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Aga-Ta , Ala , KRZ - rycerzu nasz, Szarek ;) dla wszystkich buziaczek. ...ja juz dostaje fiola.Dzisiaj ide na rozmowe w sprawie pracy opieka nad dzieckiem ... zawsze to cos tak ,zeby sie zachaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-Ta , Ala , KRZ - rycerzu nasz, Szarek ;) dla wszystkich buziaczek. ...ja juz dostaje fiola.Dzisiaj ide na rozmowe w sprawie pracy opieka nad dzieckiem ... zawsze to cos tak ,zeby sie zachaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani:) Kurcze za oknem mam piekną pogodę,cudne słonce,a ja pół nocy przeryczałam i jeszcze chce mi sie beczeć.Moja kochana kicia zgineła smiercią tragiczną :(:(:( nie chce sie rozpisywac bo zaczne ryczec znowu a siedzę w pracy:( mało tego z facetami tez nie wychodzi,mój facet z gg wogóle sie nie odzywa, wczorajsze spotkanie nie wypaliło i jeszcze moja kiciunia nic tylko sie wyryczec do bólu:( oczy mnie pieką z niewyspania i płakania ehhhhhh.dzisiaj czuję sie fatalnie:( Ala...... wiesz sama nie wiem jak to jest.facet sam mi proponuje spotkania ,i wychodzi z propozycja a jak przychodzi co do czego to nie moze.... moze to zbieg okoliczności a moze jest tak jak mówisz ,nie mam głowy dzisiaj do myslenia pozdrawiam:) KRZ:) zachowales sie jak prawdziwy gentelman dziekuje w imieniu nas wszystkich kobiet ,ze tak ładnie napisałeś naszych;) i stanąłes w obronie:) MI:) trzymam kciuki za twoja prace:) bedzie dobrze i trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga -tko:) z tego wszystkiego pominełam Ciebie witaj po swietach i współczuje,ze taki masz galimatias w pracy:( trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Cordulko, tak mi przykro z powodu Twojej kici:( Do diabła z tymi facetami-ściemniaczami, ale kotek to prawdziwa strata. A ja właśnie wczoraj wspominałem mojego i zastanawiałem się, czy jeszcze gdzieś żyje. Teraz miałby 9 lat. Mi.. trzymam kciuki za pracę. Ja szukam innej, bo tu jest beznadziejnie. Dziękuję za komplement o uśmiechu:) I wszystkim innym również za słowa otuchy co do tej nieśmiałości, niestety łatwo jest to powiedzieć, a dużo trudniej zrobić.. ale trzeba, bo tak nie można dłużej. Tak myślałem, co mnie najbardziej przeraża w kontakcie z poznawaną kobietą: że nie mam jej kompletnie nic do powiedzenia:) Absolutnie czysty umysł-tabula rasa:) Aga-tko, nie przejmuj się, chwile krzyku, a jutro nikt nie będzie pamiętał co sie stało:) Alu, proponuję najpierw zobaczyć w \"Podziemnym kręgu\" z Bradem Pittem:) Krz, Szarku, Alex🖐️ Papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący.... tabula rasa jest po to właśnie,żeby ją zapisać :P więc - do dzieła :) w końcu od czego kreatywność masz ? :P :) cordula -->> szkoda Twojej kici :( mój kot tez ostatnio odszedł - wyszedł z domu i juz nie wrócił :( szkoda zwierzaka.. mam nadzieje,że gdziekolwiek teraz jest,jest mu dobrze :) A co do tego Twojego faceta.. weź zapytaj go czego on tak naprawdę chce od Ciebie ? bo coś sie koleś mota :P :) na koniec dla wszystkich 🖐️ :) pozdrooffka :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny puściłam Wam zdjątka. To mój wczorajszy spacer po bulwarze i lesie w Redłowie. Mam nadzieję, ze się spodobają. No i oczywiście moje ulubione zdjęcie Orłowskiego Mola :) :) :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kADARKA ... SLICZNE A MOLO POPROSTU WPATRZYLAM SIE JAK W .... fajne fajne zdjecia ,.Dziekuje slicznie noi slicznie wyszlas...Ja chce nad morze BUUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani:) Juz mi,lepiej ,wiedziłam ,ze na was mozna polegać:) Biegnacy..........👄 KRZ👄 jestescie super:) Mi:) trzymaj sie kochana i proszę don\'t give up ;) aha chcesz nad morze ?? no to juz jedymy mała ja z checią ;) Kadarko:) dziekuję za zdjecia sa wspaniałe,jejku wspomnienia odżyły,juz oczami wyobrazni jestem na molo.To zdjecie z molo w nocy super:) Ale powiedz mi jak ty tam sie wdrapałaś??Bo ja ilekroć tam tedy przechodzilam to zawsze sie zstanawialam czy tam mozna wejść.Czy tam jest jakis szlak tutystyczny?? czy tylko na własną odpowiedzialność?? bo wiem ,ze te klifowe wybrzeze to juz jest poczatek Orłowskiego parku czy dobrze piszę?? No tak i ten bulwar ,echhh jestes szczęściara i tyle;):D no i oczywiscie Ty na tle tego morza no no ;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula kotek szkoda, moja wlasnie na dniach zostanie mama:) spodziewam sie tymrazem 5 potomstwa bo co rok ma jedno wiecej:) az sie boje myslec bo nie mam komu tych kociakow oddawac:)moze zeby jeszcze rasow byly a one sa rasy dachowej:) czy dachowcowej no w kazdym razie pospolitej:) Biegnacy...o co chodzi z tym filmem???bo az mi sie glupio zrobilo kadarka zaraz sprawdze skrzynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIELKIE DZIĘKI) KADARKA SUPER tak sie ciesze od razu z rana mi lepej:) moje zdjecia z gdyni zostaly w gdyni i 2 lata juz sie o zwrot doprosic nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) :) :) . Cieszę się, że zdjątka Wam się podobały i mogłam troszkę poprawić wasze humorki. Cordulo to jest Park i tam są ścieżki. Sama bym na te górki nie weszła ale zostałam tam zaciągnieta siłą :P . No i zrobiło się to moje ulubione miejsce w Gdyni....Od patrzenia ze skarpy w dół kręci mi się w głowie bo mam lęk wysokości. Biegnący -> spoko, dostaniesz :) :) :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawke kupilam jakas nowa Jacobs Latte nawet dobra ale nie m porownania do .... Kadarka ... :) naprawde poporawilas uwielbiam widoki i w dodatku jak sa takie piekne to odplywam ahhhhhhh Musze sie wybrac nad morze w tym roku ale moze to byc raczej nie mozliwe. Ala... ja tez chce przywalic gdzies , komus moze lepiej w cos bo nie krzywdze ;) .W sumie to mi zlosc juz minela teraz jest mi smutno troszeczke no ale minie .Mam troche spraw pozawalanych np moja praca nie umiem sie za to zabrac tzn zaczac a czas leci.Ja tysiac innych rzeczy na glwoie.Moze jakis lek na skupienie sobie kupie albo nie wiem.Przeraza mnie to wszystko cholera. Cordula 👄 to Ty sie trzymaj.Ja sie pozbieram wiem ,ale musze , potrzebuje czasu. Biegnacy ... :) Krz... :) Reszte ferajny calusnie witam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI dawaj te kawe:) ja tam musze zapic zlosc bo od wczoraj mi nie minela dzis mi sie gesi snily normalnie koszmar ja sie zawsze tych glupich stworzen balam i jak byly na wsi u ciotki to nie wychodizlam z domu. wiesz co ja tez nie mam speeda do pracy ale pomyslam ze moze jak choc przeczytam cos to mi wyrzuty sie zmienjsza a jak cos przeczyatlam to stwierdzilam ze moge to zanotowac i tak napislam caly rozdzial tylko mwcze sie z dwoma rysunkami ale sama ich nie zrobie:)czekam na jakiegos laskawce:) jeszcze 3 rozdzialy przed mna:) ale juz spie spokojniej:) sciagnelam z netu troche informacji wiec :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny i chłopaki..🖐️ Nie mam dzisiaj szefostwa na karku ..:) polecieli do Włoch..tylko ze przy okazji nie miałam też pół dnia dostępu do netu -tyle wirtualnego dobra się zmarnowało.... Ale nic to ! ..nadrobię zaległości..;) Co do zdjęć..może ktoś o mnie tez pomyśli.?? :)jako wodnik uwielbiam kontakt z wodą -nawet wirtualny..;) Pozdrawiam Cordula -tez swego czasu straciłam kotkę :(..córke mojej obecnej \"koty\"...i to bydle specjalnie na nią najechał...skręcił zeby ją zabić ...więc wiem co czujesz . A tak nam się fajnie razem telewizje oglądało...;) Biegnący -mam nadzieję, ze znajdziesz jakies rozsądne zajęcie..:) i dobrze płatne przy okazji..:) i oby szef twój normalny był..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1kwietnia Imieniny Grażyny i Piotra ZZnak Zodiaku Baran, kamień granat, kolor żółć Wibracje dnia 1 Dziś urodzony to dumny i ambitny człowiek. Rozsadza go energia i aktywność, która pcha go coraz wyżej i wyżej w hierarchii społecznej lub państwowej. Jest indywidualistą i dość ekscentrycznym człowiekiem. Uparcie dąży do celu, choć w życiu prywatnym bywa kapryśny i zmienny. Jest bardzo przywiązany do rodziny, traktując ją jako opokę i bazę oraz miejsce, gdzie ładuje swoje energetyczne akumulatory. Chodzi jednak, jak kot, własnymi drogami, tajemniczy i zamknięty w sobie, pomimo, że stale jest otoczony przyjaciółmi i znajomymi. Powinien rozwijać w sobie intuicję, która czasem jest zduszona jego apodyktycznym podejściem do życia. Jego partner życiowy powinien być spod Znaku Strzelca. baran Wiosna przyniosła Ci nowy oddech i uśmiech kogoś Ci bliskiego. byk Twoje żale do kogoś bliskiego są nieuzasadnione. On sam też ciężko pracuje i wierzy w końcowy rezultat. Wspomagaj go! bliźnięta Nie daj się wykorzystywać - też należy Ci się chwila dla siebie i swoich myśli rak Czy widzisz już dobre zmiany wokół siebie? Rozejrzyj się uważnie. lew Odkryjesz w sobie chęć twórczego działania. Brawo! Nie rezygnuj z niej! panna Masz kłopoty z samym sobą - zastanów się nad swoją działalnością i tym, co Cię w niej denerwuje. waga Dręczy Cię sprawa, którą już dawno powinieneś rozwiązać. Wiesz przecież, co czujesz. skorpion Nikt nikomu nie daje niczego za darmo - powinieneś o tym pamiętać i nie czekać na mannę z nieba. strzelec Wzbudzasz litość i współczucie otoczenia. Co z tobą? Weź się za siebie. koziorożec Sekstyl Księżyca z Neptunem podsunie Ci fantastyczny pomysł, który zjednoczy Twoich współpracowników. wodnik Dobra passa będzie Ci teraz towarzyszyć w twórczej pracy – wszystkie zaległości szybko nadrobisz. ryby Pomyśl o domu - w znaczeniu budynku lub mieszkania. Mogą zajść znaczne korzystne zmiany. -------------------------------------------------------------------------------- horoskop na: 30marca ,31marca ,1kwietnia --------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie:) Dzisiaj u mnie kolejny piekny i słoneczny dzień,niebo bezchmurne.Juz mam lepsze samopoczucie chociaz dalej myslę o kici ehhhhhhhh jak ją głaskałam to ona tak fajnie mruczała i miała takie gorące uszka.Ale nie dosyc ,juz nie chcę o tym mysleć. Kadarko:) jak bedę w Gdynii to muszę koniecznie wdrapac się na tą skarpę,koniecznie widok jest wspaniały.Podobne są w Jastrzębiej Górze tam tez jest takie klifowe wybrzeże.:):) Mi:) ooo to jakas dobra kawka chetnie się napiję,i jeszcze wlalabym sobie jakis procentów do niej:) Bedzie dobrze zobaczysz:) Ala...:) mój tez był zwykłym dachowcem cały czarny i mial taka bialą kryzkę na szyii ehhhhhh ,no to teraz bedziesz miała wesoło z kocią rodzinką;) pozdrawiam Aga-tko:) no tez współczuje wiem co przezyłaś ze swoim kotkiem,nie wiem jak ludzie moga byc tak bewzgledni:( całkowiecie bez sumienia. Aa to szefostwo moze dłuzej zabawi we Włoszech a ty hulaj dusza piekła nie ma;):D Pozdrawiam ja siedze własnie w pracy też mam druga zmianę i troche pracy sie uzbierało:) Kurcze moje okna wychodza na trawiasty ppolny teren i własnie widzę jak pali sie trawa,no co za głupota z tym wypalaniem traw jak rany ilez takich zyjatek zginie ehhhhh. kadarko:) czyzbys miala jutro urodzinki?? czy to tak z nowym miesiacem ten Horoskop?? a powiem ci ,ze to zdanie przy moim znaku zodiaku hmmmm daje do myslenia;)pozdrawiam No własnie ja jutro pije za Grazynkę czyli szykuje mi sie mała nasiadówka procentowa ;);) pomykam do pracki moi mili i równiez całusnie wszystkich pozdrawiam:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej!!! Kadarko, czyżby jutro Twoje urodziny:)? i bardzo jestem ciekaw tego mola;) Cordulko:) Czy wiesz, że po Twojej kici miałem dzisiaj przerażające sny!!! Naprawdę, i wolę nie opisywać, bo nikt chyba dziś nie zasnąłby;) W każdym razie to była masakra. Alu:), nic złego nie miałem na myśli z tym filmem, i wybacz jak poczułaś się nieswojo. Agatko🖐️ będzie dobrze mam nadzieję. A Tobie życzę, abyś sama latała do Włoch, a nie szefostwo:) Mi.. co u Ciebie???? Aalex:), Krz:), Szarku:) A ciekawe co u Zmysłowej, Czytelnika, Hope, agi333 i inny pamiętanych i lubianych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar.tusia
a ja uważam,że to wspaniałe,że jesteś samodzielna,że jesteś niezalezna,silna,bo dla mnie taka samotność,ktora oznacza tylko brak faceta jest bardzo konsrtuktywna,oczywiscie nie na dluzsza mete,ale dopoki kobieta nauczy sie sama z siebie byc zadowolona,gdy nauczy sie czuc kims,kochac siebie,gdy wreszcie sama potrafi okreslic swoja wartosc,nie potrzebuje dowartosciowan facetow,dla mnie to jest wyzwaniem,bo teraz chociaz nie jestem szczesliwa z chlopakiem to nie potrafie sie z nim rozstac,moze z wygody,moze z przyzwyczajenia,ale tez dlatego,ze nie potrafie czuc sie dobrze,myslec o sobie dobrze gdy nie ma przy mnie kogos kto sam mi to powie i mnie o tym przekona,ale nie o sobie mialam pisac.Jesli chodzi o Twoja samotnosc to ja sadze,że Ci wszyscy faceci obawiają sie wlasnie tak silnej i niezaleznej kobiety,poza tym faceci wiedzac ila masz lat jak sama powiedzialas obawiaja sie Twoich wymagan,bo jako dojrzala,dorosla kobieta tak niezalezna jak Ty ma bardzo duze wymagania wobec mezczyzn i nie zadowoli sie facetem plytkim,glupim i takim,dla ktorego nie wazne jest np,ustatkowanie sie,odpowoiedzialnosc,rodzina,Nawet jesli sama jeszcze o rodzinie nie myslisz to wydaje mi sie ze wysylasz znaki,ze jestes na to gotowa,zdolna do tego,odpowiedzialna.Wydaje mi sie za troche tym jaka jestes dojrzala odstraszasz facetów od Ciebie mniej zarazdnych i nie przygotowanych do zycia.Moją radą jestpokazanie im jaka jestes zabawna,wesola,beztroska,oczywiscie nic wbrew sobie,nie zatracaj tylko dla niech tego jaka jestes,nie warto,a ja i tak jestem pewna,ze znajdzie sie ktos,kto bedzie odpowiadał Ci pod kazdym wzgledem,moze to bedzie jakis dojrzaly facet,z Twojej oklocy,ktorego jeszcze nie dostrzeglas(przepraszam za bledy)POWODZENIA!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar.tusia
a ja uważam,że to wspaniałe,że jesteś samodzielna,że jesteś niezalezna,silna,bo dla mnie taka samotność,ktora oznacza tylko brak faceta jest bardzo konsrtuktywna,oczywiscie nie na dluzsza mete,ale dopoki kobieta nauczy sie sama z siebie byc zadowolona,gdy nauczy sie czuc kims,kochac siebie,gdy wreszcie sama potrafi okreslic swoja wartosc,nie potrzebuje dowartosciowan facetow,dla mnie to jest wyzwaniem,bo teraz chociaz nie jestem szczesliwa z chlopakiem to nie potrafie sie z nim rozstac,moze z wygody,moze z przyzwyczajenia,ale tez dlatego,ze nie potrafie czuc sie dobrze,myslec o sobie dobrze gdy nie ma przy mnie kogos kto sam mi to powie i mnie o tym przekona,ale nie o sobie mialam pisac.Jesli chodzi o Twoja samotnosc to ja sadze,że Ci wszyscy faceci obawiają sie wlasnie tak silnej i niezaleznej kobiety,poza tym faceci wiedzac ila masz lat jak sama powiedzialas obawiaja sie Twoich wymagan,bo jako dojrzala,dorosla kobieta tak niezalezna jak Ty ma bardzo duze wymagania wobec mezczyzn i nie zadowoli sie facetem plytkim,glupim i takim,dla ktorego nie wazne jest np,ustatkowanie sie,odpowoiedzialnosc,rodzina,Nawet jesli sama jeszcze o rodzinie nie myslisz to wydaje mi sie ze wysylasz znaki,ze jestes na to gotowa,zdolna do tego,odpowiedzialna.Wydaje mi sie za troche tym jaka jestes dojrzala odstraszasz facetów od Ciebie mniej zarazdnych i nie przygotowanych do zycia.Moją radą jestpokazanie im jaka jestes zabawna,wesola,beztroska,oczywiscie nic wbrew sobie,nie zatracaj tylko dla niech tego jaka jestes,nie warto,a ja i tak jestem pewna,ze znajdzie sie ktos,kto bedzie odpowiadał Ci pod kazdym wzgledem,moze to bedzie jakis dojrzaly facet,z Twojej oklocy,ktorego jeszcze nie dostrzeglas(przepraszam za bledy)POWODZENIA!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala... :) ja sie nawet na czytaniu nie moge skupic :0 przeraza mnie wszystko ostatnio i za co bym sie nie zabrala to runie w gruzach.Wiec sie za nic nie zabieram. Aga-Ta ... to sobie teraz szefujesz , fajnie ;) hihihihhi Kadarka... jezeli to nie z okzaji \"dnia jutrzejszego\" ;) tak napisalas to zloze jutro zyczenia :) Cordula ... ja jak narazie nie pije bo ostatnia impreza kosztuje mnie sporo pieniedzy i wizyt u dentysty... tak mialam buzi z plytkami wydzwonilam w nie jak \"Dzwonnik z Noterdam\" ( czy jak to sie pisze ) wiec skonczylam z ostrymi i mprezami i alkocholem bo nie dosc ze usta i zeby rozwalone to jeszcze samopoczucie z pewnych wzgledow niemile, noi mam dosc mezczyn... Trzymasz sie jakos ?? 👄 Biegnacy ... u mnie duzo sie dzialo i zostalo nic a moze zal, zlosc, pustka ...😭 Wlasnie co sie dzieje ,z tymi co ich nie ma ;) Aalex juz nie parzy kawy ?? :(:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala... :) ja sie nawet na czytaniu nie moge skupic :0 przeraza mnie wszystko ostatnio i za co bym sie nie zabrala to runie w gruzach.Wiec sie za nic nie zabieram. Aga-Ta ... to sobie teraz szefujesz , fajnie ;) hihihihhi Kadarka... jezeli to nie z okzaji \"dnia jutrzejszego\" ;) tak napisalas to zloze jutro zyczenia :) Cordula ... ja jak narazie nie pije bo ostatnia impreza kosztuje mnie sporo pieniedzy i wizyt u dentysty... tak mialam buzi z plytkami wydzwonilam w nie jak \"Dzwonnik z Noterdam\" ( czy jak to sie pisze ) wiec skonczylam z ostrymi i mprezami i alkocholem bo nie dosc ze usta i zeby rozwalone to jeszcze samopoczucie z pewnych wzgledow niemile, noi mam dosc mezczyn... Trzymasz sie jakos ?? 👄 Biegnacy ... u mnie duzo sie dzialo i zostalo nic a moze zal, zlosc, pustka ...😭 Wlasnie co sie dzieje ,z tymi co ich nie ma ;) Aalex juz nie parzy kawy ?? :(:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Kochani! Mi... Parzę, jutro zaparzę.... Wiedziałam, ze powrót do rzeczywistości będzie brutalny, ale nie sądziłam, ze aż tak:( W pracy, po pięciu dniach nieobecności młyn totalny, szaleństwo jakieś... Ale już tylko piątek i weekend i wreszcie odeśpię nieprzespane świąteczne noce:) Wy tu o biednych kotkach... tak mi przykro... A ja właśnie chcę Wam napisać, że dorobiłam się króliczka:) Na razie jest trochę dziki, ale powoli się oswaja:) No i nie napisałam jak było na weselu... Pierwszy raz w życiu bawiłam się na typowo wiejskim weselu, trzy dni impreza:) Pierwszy dzień to tzw. Korona, rodzina panny młodej ozdabia wejście do domu świerkiem i balonikami, po czym gospodarze stawiają procenty;) Impreza trwała do 2 w nocy... Drugi dzień, przed ślubem pan młody przyjeżdża pod dom, jest kapela, błogosławieństwo, po czym sznur samochodów jedzie pod kościół. Po ślubie weselicho – było do 5... Kolejny dzień poprawiny – już nie dałam rady, tym bardziej że nastepnego dnia czekała mnie droga powrotna – 650km... Pobudka o 5-tej, 11 godzin w drodze, padnięta wróciłam do domu, by dzień później wstać o 7 do pracy... Oczywiście po weselu nic się nie zmieniło... Nie wróciłam z księciem;) Najfajniejsi faceci to kuzyni:D Ale bawiłam się rewelacyjnie:) To tyle... Teraz mogę zaprosić co najwyżej na herbatkę:) Pozdrawiam Was gorąco A, Kadarko, jutro urodzinki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie:) Biegnący..........:) kucze bardzo mi przykro ,ze tak musiałes się mordować z takimi snami;) jejku za to mnie snił sie facet w czerownych spodniach ze sztrusksu;) ciekawe co to moze oznaczać;) a propo kici ........tak mi jej brak:( Aalex:) super,ze sie tak ubawilaś ,przynajmniej masz super wspomnienia,ja na takim weselu trzydniowym to jeszcze nie byłam,powiem Ci ,ze po dwóch dniach balowania byłam juz neptek;) a Ty jeszcze zaliczyłaś tyle kilosów no no:) MI:) jeszcze sobie odbijesz ;) to kwestia czasu moja droga;):D a teraz słucham ukochanego Stinga i popijam soczek marchewkowo truskawkowy i jest dobrze:) ehhhhhhhhh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim :) Kadarka :) HAPPY BIRTHDAY :D:D:D 👄 👄👄 :) Kwiatuszki,cukiereczki,ciasteczka dla Ciebie w dniu urodzinek :) Dużo szczęścia i słodyczy w tym dniu( i nie tylko :) ) Tobie życzę:) Witam wszystkich :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko raz czytalam Whartona i wlasnie w jego slowach przejawiaja sie zyczenia z okazji twojego dnia Kadarko, a wiec zycze Ci abys mogla\" zobaczyc w oczach kogos bliskiego swoje wlasne marzenia i poszybowac odrywajac sie od ziemi\" Caluski😘🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×