Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Witam Mówiłam już o tym ale się powtórzę -Ala po prostu za wcześnie wstajesz..;) A na wszelki wypadek możesz zabrać ze sobą latarkę ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ala..... ranne ptasze z Ciebie:);) dzisiaj kolejny dzień szary i bury z pracą do samego wieczora;) a za tydzień świeta a tu jeszcze nic nie zrobione;) lece dalej do roboty;) trzymajcie się ciepełka:) i aby do wiosny:) dzisiaj jakos nie mam weny do pisania ;) ale pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do prcy chodze na 7.30 musze rno wstawac bo wychodze z domu 5 min.po siódnej i zasuwam na piechote:) srodka lokomocji innego nie mam:( wogole to paskudna pogoda, ciagle wieje i pada deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich...Widzę, że dzieje się u Was...Ja powiem tylko tyle, że przede mna perspektywa fantastycznego wyjazdu...ale tak do końca nie wiem czy pojadę...to nie ode mnie zależy...ja bardzo bym chciała...i jeśli dojdzie to do skutku uwierzę, że może byc lepiej, że mi sie uda wszytsko, oraz bedę wierzyć w to, że wyjazd ten jest rekompensatą za ten nieszczęsny rok....Ale zobaczymy, przede mną kilka miesięcy niewiadomej...a jak się uda to....:) Pozdrawiam.. Dziewczyny, no no no, nowe fryzury? Czyżby też nowe wyzwania? Pozdrawiam Was serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie on jest
Hej ludziska a co u Szarka ????? Szarek odezwij sie ...jak sie u ciebie poukładało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarahh
Gdzie szarek ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ale sie nam zima zrobiła;) i jeszcze słoneczko wychodzi zza chmur:D siedzę w pracy;) ale juz niedługo;) a wieczorem dawka kultury w teatrze;) po pracowitym tygodniu wrecz wskazane:) Zapłakana:) trzymam kciuki,zeby sie udało:) pozdrawiam wszystkich pieknie i zycze udanej soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj chyba robiliscie wielkie porzaDKI. hmm a ja tylko odkurzyłam w pokoju i caly dzien przelezalam w lozku z bolem głowy.na koniec lyknelam 2 tabletki bo wystraszyłam sie ze w konuc jakis wylew mnie czeka ( a wole rzzucic sie pod samochod niz miec wylew krwi do mozgu i lezec sparalizowana) no o choince nie mysle bo zwyczajnie nie mam kasy, zreszta nie odczuwam atmosfery swiat nawet ich nie lubie a ciesze sie tylko dlatego ze zaraz po nich bedzie za mna 1 miesiac nudnej i monotonnej roboty.a pozniej pierwsza kasa ktora juz wydalam a ktorej jeszcze nie mam. robicie juz postanowienia noworoczne??planujecie czego w przyszlym roku napewno nie zrobicie a co bardzo chce zeby wyszlo i sie udalo??? ja chce zmadrzec ale na to to chyba juz za pozno:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D mam 2 miesięcznego kociaka tzn. kotkę:) skrzyżowanie persa z dachowcem, czyli mała puchata kulka, która skacze jak piłka i atakuje z ukrycia wszystko co się rusza:) (znalazły ją dzieci na łąkach i tak znalazł się u mnie;)) jeszcze się nie nazywa.....śmiesznie:) tak chciałem po prostu się pochwalić;) bądźcie pozdrowieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reinmar, kurczę, ale mnie zaskoczyłeś, bo jakoś nie utożsamiałem Cię z takim kotkiem w domu;) Dbaj teraz o swoją nową, małą, puszystą kobietkę:) Życzę samych radości z jej harców:) Jej, jak Ci zazdroszczę! A co tam u Was Kochani! Tu piękna zima zaatakowała i dziś nad morzem byliśmy z Rozą zupełnie sami, w sztorm i zacinający śnieg:) Wczoraj cały dzień pracowałem przy spisywaniu towaru w kiosku mojej mamy, ale dziś w końcu słodkie lenistwo.. Szkoda tylko, że jutro do tej pracy znowu. Nic nie wypoczęłem przez ten remanent:( A w świeta nie będzie mojej mamy:) To super, bo potrafi wprowadzić tak nerwową atmosferę, ze wszystkiego się odechciewa...;) Pozdrawiam i miłej zimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziela pomału mija:) ale ja mam jutro wolne:D ale raczej w domku pełno roboty i sprzątania,kurcze tak mi sie nie chce;) ale poczyniłam pare sprawunków na święta,i dobrze,ze do swiat jeszcze tydzień ,bo bym sie ze wszystkim nie wyrobiła;) Ala........:) jak tam samopoczucie?? reinman;) no to masz teraz puszystą kuleczkę w domu,a ma ona juz imie??? Biegnący.......:) to co bedziesz urządzał swieta?? jako pan na włosciach??;) Kacha28:) i wszyscy pozostali spokojnej nocy wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zima, sniegu po kolana a drogi nie odsniezone. nie mam samopoczucia-nie czuje nic oprocz zimn i dlatego zrywam sie pod piezyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtorka z rozrywki ruszyc 4 litery i do pracy a nie wylegiwac sie w lozkach bede pociagajaca i do tego z jakims paskudztwem na oku co sie jeczmien zwie na same swieta.katarek juz mam teraz czakam na kaszel i zapalenie pluc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alu...
nie zapomnij zarazić kierownika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala....... ponoć dobrze robi naplucie na oko;) zeby jęczmien nie wyszedł;):D albo potrzec złotą obraczką:) i nie dawaj sie chorobie no co ty;) kadarka:) pozdrowienia ze snieznego Mazowsza:) aha i słyszałam ,ze w swieta ma byc plucha i ponoc 6 stopni w samą Wigiliję;) a ja sie nasprzątałąm,ze teraz boli mnie cała oś zycia;) no dobrze to ja może teraz kaweczki sobie zrobie jak ktoś chce to prosze bardzo:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzyli mnie z poniedzialku.bede miala super fajnie zjebany caly tydzien.ale co to ma za znaczenie jeden wiecej jeden mniej i tak do dupy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alu, odrobinkę wiecej optymizmu!:) Ja od 2 tygodni mam przechlapane, bo pracuję za 2, a pensja ta sam. Jednak jest jedna wielka zaleta! Od kiedy nie ma szefa, sam sobie rządzę i nikt mnie nie rozlicza, pogania, czy opierdziela za coś:) Hurra!:D Byle tak dalej:) Buziaki dla Was Kochane Leniwce:) Pozdrawiam śnieżnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXXXXXXXXXX
A ja odkad jestem sama- 2 miesiące po 5 latach- to myślę, że moje życie miłosne już nigdy nie będzie takie udane. Kochałam chłopaka nad zycie, ale on pomimo tego, że tez mnie kochał, wybrał wolność, bo powiedział, że musi być pewny..I dalej do mnie pisze, wiem co się dzieje w jego zyciu, ale to nie jest wazne. Już nie chę o nim mysleć. problem w tym, że boję się, że teraz nikogo nie znajdę..Jestem atrakcyjna, nie będę skromna, naprawdę wiem, że jestem w stanie znaleźć faceta \"od ręki\" że tak powiem, ale mam tez kilku szczerych znajomych, którzy wprost mi mówią, że pomimo tego, że jestem bardzo mądrą osobą, to mój wygląd wskazuje na cos zupełnie innego. Tzn. mężczyzni widząc mnie myślą że jestem głupią, łatwą lalunią. Ja wiem, że teraz połowa mnie tu zarzuci stwierdzeniami, że jak mowię o sobie, że jestem ładna, to znaczy ze mam pusto w głowie. Tak nie jest. Myśle, że znajdzie sie kilka osób, które mnie zrozumieją i może cos doradzą. Powiem wam, że jest to duzy problem, bo wiem, że mało kogo interesuje to jaka naprawdę jestem, a to właśnie wnetrze mam najpiękniejsze....I bardzo błędne jest stwierdzenie, że ładnym osobom jest łatwiej....Poza tym to mam pracę, pieniądze, dom, kochana rodzinę przyjaciół, ale nie mam kogos bliskiego, kto da mi to uczucie spokoju i stabilizacji, TO MNIE NISZCZY. co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama sobie szefem to i ja chcialbym byc ale to chyba w urzedzie pelnym nepotyzmu i kumoterstwa chyba mozliwe w zyciu nie bedzie. zreszta moim zdaniem taki urzad nie powinien istniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama sama
zawsze przed swietami kłoce sie z mama i potem płacze.... mialam w 1 dzien swiat brac slub ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejki:) Alu, no w urzędzie to cięzko, ale może jest jakieś stanowisko, ze nikt nie patrzy na ręce:) A ja Kochani zrobiłem ostatnio dobry (mam nadzieję) uczynek: pogadałem z kumpelą, aby zostawiła w cholerę żonatego faceta, który ją czarował i zwodził. I zaaranżowała spotkanie, aby go przycisnąć i zrobiła to rewelacyjnie:) Przekonała sie sama jak skończonym dupkiem facet jest. Najzabawniejsze w tym wszystkim jest, to, że oczywiście facet zwalał winę na nią, o mały włos, a chyba poskarżyłby sie żonie:D Rety, czasem mi wstyd, że jestem facetem. Za grosz honoru i godności. A niby facet z najwyższej pólki, biały kolnierzyk a burak że hej. XXXXX Nie to, żebym ironizował, ale taka kobieta, czyli połaczenie wyglądu \"blondynki\" z ciekawym wnętrzem, to marzenie każdego faceta:) Jednak niby ideałów nie ma, i dlatego każdemu będzie się wydawać, że widzi tylko \"blondynkę\". Będzie dobrze, Może korzystaj z internetu. Tutaj zawsze najpierw poznaje się wnętrze, to jego zaleta. sama sama i nie będzie ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam bogate wnętrze.....ale jestem brunetką. Porażka na samym starcie ;) Biegnący ja Ci z okazji świąt oddaje moje miejsce w kolejce oczekujących na księcia/królewnę :) Pozdrowienia z zasypanej śniegiem Gdyni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×