Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Ale wszędzie biało:D jak tak dalej pójdzie to nas zasypie ;) pada pda snieg od rana:) siedzę sobie w pracy ,widok za oknem wprost bajkowy;) nic mi sie nie chce dzisiaj robic ,no nic kompletnie;) a tu pracowac trzeba. Ala....... no co zrobić ,taka rzeczywistość,pocieszę Cie tylko,ze nepotyzm ,jest obecny nie tylko u Ciebie;) Biegnący..... :) no własnie i wez tu zrozum faceta;) kadarka:) Aalwx:) co tam u Ciebie?? kurcze moze jaką kaweczkę trzasnę,bo spadne z krzeła niedługo pozdrawiam i usmiechu ,usmiechu zyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do biegnacy z wilkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymciu
--> :D :D bo wiesz, Biegnący to fatamorgan :p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama sama
Bardzo dobry uczynek! ja moich koleżanek nie moge przekonać - zbyt sie zaangazowały w zwiazki z zonatymi facetami....:( i tez niezwykle atrakcyjne, z "wnetrzem"dziewczyny. A oni.... szkoda gadać... ślubu nie bedzie... przynajmniej nie w tym roku i nie z tamtym narzyczonym. Kurcze to były juz 3 zareczyny ... ja to mam pecha...a tak bardzo go kochałam.... Faceci ...ja ich nie rozumiem a co gorsze cieżko mi bez nich żyć... chce kochać i byc kochaną, chce miec rodzine - a kurcze nic mi nie wychodzi. Co za zycie... jestem zdegustowana tym rokiem... pasmo niepowodzeń i mam nadzieje, ze w 2006 te niepowodzenia zamienią sie w sukcesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama sama
własciwie to sie zastanawiam.... czy te rozmowy przyniosą jakiś efekt. Kazdy z nas sie zali albo chwali... kazdy chce innego swiata nabalsamowanego miłoscią.... Ale fajnie ze mozna sobie popisać :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidze zimy i sniegu i wogole wszystko mnie drazni od wracajacego ojca z zagranicy o durnego naczelnika urzedu przez ktorego musialm dzis zostac dluzej bo buc jeden sam pisac nie potrafi jak walnie kielicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to miał być taki miły dzień...pełen radości i i ufności w kobiety:P I po co mi to było...ech.. Kadarko, dziękuję za prezent, jesteś kochana:), ale jak widzisz mnie nie ma..;) sama-> to fakt, ze zawsze można popisać i pożalić się:) PS. A co to jest \"M jak miłość\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala dawaj obydwie walniemy kielicha;) ja tez jestem poddenerwowana ,chyba mam zespół napiecia comiesiecznego;):P ale juz ubrałam sobie małą choineczkę i jakos tak mi sie lepiej zrobiło ja nie wiem ale faceci są strasznie wygodni i mało konkretni,stwierdziłam ,że my mamy wiecej ikry i zapału, co za czasy...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jasne ze walniemy stary przwiozl whiskey wiec to tak postnie przed swiatami zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jasne ze walniemy stary przwiozl whiskey wiec to tak postnie przed swiatami zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala......:) oj super whiskey ;) no to moze mały drineczek;) tzw.pocałunek rekina???;):D oczywiscie tak pod te nadchodzące swieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie to ja stawiam whiskey a ty cordul rob te driny jak bede gadac bzdury to mnie w łeb-pijaczki tak maja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala.......;) bedziemy sie bic po głowach chyba jednoczesnie;) bo te driny mocne oj mocne;) mam nadzieje ,ze trafie do łózeczka;) Dobranoc wszystkim:) i spokojnej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Pepper, trzymam kciuki bardzo mocno, choć dziś trzymam jeszcze kciuki za bardzo ważny dzień mojego Mężczyzny... Cholerka, trochę się denerwuję... i martwię... i tak cholernie tęsknię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka
Witam wszystkich, od jakiegoś czasu czytam Wasz topik i postanowiłam wreszcie coś sama napisać. Fajnie tu u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie zimowo ale gorąco:) oczywiscie trzymam kciuki za tych ktorzy tego potrzebują i zyczę zeby wszystko sie udało:) pozdrawiam porannie z aromatem goracej czekolady:) a dzisiaj chyba pierwszy dzień astronomicznej zimy:) hu hu ha nasza zima zła;) ale może nie bedzie taka zła pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka
Skoro już dziś udało mi się wejść bo wczoraj nie miałam tyle szczęścia to może też parę słów o sobie. Ja też jestem sama-już od roku-dlatego się już do tego trochę przyzwyczaiłam i już tak nie boli. Boli czasami samotność a szasami bardziej zwłaszcza teraz jak jest tak zimno i nic się nie chce. Ale z tego co Piszecie to nie tylko mi się nic nie chce-więc jest to trochę krzepiące. Te ż będę w Waszych sprawach trzymać kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama sama
taaak... człowiek sie przezwyczaja do samotności.... przeciez to nienormalne.... trzeba to zmienic... jestesmy istotami stadnymi.... ale jak? Oto jest pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka
Też się zastanawiam jak można to zmienić. Niektórzy twierdzą , że nic na siłę, że trzeba czekać na swój czas, inni, że trzeba działać i już nic nie wiem. Najgorsze jest to, że człowiek jest młody a wszystko jakoś przelatuje przez palce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawac wstawac;) juz nas całkiem przysypał snieg;) i kto go bedzie potem odgarniał jak tak nas całkiem zasypie???? ja jeszcze w pracy ,ale juz niedługo ;) i pedze znowu po sprawunki ,miedzy innymi do swiatecznego ciasta;) pozdrawiam gorąco i słonecznie ,u mnie pada snieg cały czas:) jak by co kawa na stole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja nie chce swiat, bo juz mysle o tym co padalec robi a pozniej to sie zarycze na smierc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repodzian
hej skarbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repodzian
hej sama 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repodzian
szukam prawdziwej milosci obecnie mieszkam i pracuje w warrington w angli i tez jestem sam dziewczynom ktore spotkalem zalezy tylko na kasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo zapomne sie pochwalic:) znalazlam dzis w urzedzie 20 zl:) pierwsza kasa jaka mam z urzedu :) oby nie ostatnia nie bede miala choinki bo zywej nie chca a sztuczna jest okropna-czyli chyba sabotuja swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani. Wczorajszy trud się opłacić i mam nadzieję, że pewne sprawy w moim życiu zawodowym zaczną się powoli normalnie układać.... A na Święta i Sylwestra wyjeżdżam daleko i zajże tu chyba dopiero po Nowym Roku. W związku z tym pragnę Wam Wszystkim złożyć serdeczne życzenia pełnych ciepła i miłości, spędzonych w gronie najbliższych Świąt, cudownego i przepełninego dobrą zabawą Sylwestra oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Jest cicho. Choinka płonie. Na szczycie cherubin fruwa. Na oknach pelargonie, blask świeczek złotem zasnuwa, a z kąta, z ust brata płynie kolęda na okarynie: Lulajże, Jezuniu... (Konstanty Ildefons Gałczyński)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wpadłam na chwilkę -ściagneli mnie, żebym zapakowała 1300 szt kartek światecznych -nieco spóźnionych ..;) Wesołych i Zdrowych Świat Wam życzę..!!! Trzymajcie się ciepło..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×