Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce schudnac

zapraszam wszystkie dziewczyny ktore schudly

Polecane posty

Gość Wrotka
Czesc dziewczyny ! Pierwszy dzien z ograniczeniem jakos minał rano miałam basenik a teraz wieczorkiem na areobik lece :) Qrcze chciałabym zeby ten czas zleciał i zebym sie nbie poddała :) Schudłam juz w sumie 7 kilo bo wazyłam 72 a teraz 65 tylko ze teraz spowrotem wracam do moich starych nawyków zywieniowych i qrde przestac nie moge :( Przeczytałam dzisiaj o herbatce pu-erh w której wciagu miesiac mozna zrzucic od 3 do 9 kg zalezy od organizmu oczywiscie i od tego czy sie bedzie ja piło zgodnie z tym co pisze wulotce :) oprócz tego jest jeszcze jedna ning hong która sie pije 2 litry na dzien i zrzuca 3-5 kg w miesiac bez efektu jojo zachecajace nie? osobiscie wypróbuje ciekwa jest czy faktycznie dzila hmm? Na pewno opisze moje dziąlnia i przebieg :) Trzymajcie kciuki moje kochane mam nadziej ze podziała!! Ja za Was tez trzymam Damy rade bo My silne baby jestemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Wrotka jestes powiewem nadzieji dla mnie ze na diecie 1000kcal dajesz rade i chudniesz tak wspaniale wielkie BRAWA!!!! Moglabys pisac codziennie ile czego jesz? i podac liczbe kcal poszczegolnych produktow ktore zjadasz:) Mysle ze bardzo to wszystkim pomoze:) Mi napewno tak:):) Alicjo gdzie sie schowalas? selena22 pisz prosze Dotta teraz juz rozumie co sie stalo ,tak jak ambergelic uwazam ze jeszcze zatryumfuje sprawiedliwosc,teraz musisz przelknac ta gorzka pigulke. Cos czuje ze niedlugo bedzie lepiej,przeciez po burzy wychodzi slonko dlatego nie rozpamietuj ,poczekaj wszystko sie ulozy napewno cie docenia,aaa jeszcze jedno teraz mimo wszystkich zasad moralnych wazne jest by umiec siebie reklamowac ,moze zacznij na glos mowic co robisz niech cie dostrzegna czasem trzeba sie chwalic Pozdrawiam wszystkich cieplutko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny.... Dotta...no tak to juz jest...ja w pracy przezylam takie ekscesy, ze w glowie sie nie miesci...kazdy dbal tylko o siebie, przy mnie wsyztsko w porzadku a na rozmowie z szefem co innego...w ogole...szef okazal sie po 2 latach wielkim kanciarzem, spakowal sie i wyjechal za granice, nawet ostatniej wyplaty nie dostalam:P Przezywalam swoja uczciwosc bardzo dlugi czas, ze ja taka sumienna, spokojna, tolerancyjna a tak mnie wyrolowano...inne krecily, mataczylky i wyszly na swoje...ech.,..szkoda slow....wiec glowa do gory i tupnij poki masz sile...kaz sie cenic..... chce schudnac...buziaki....podziwiam cie za te cwiczenia.... gdzie ta Xenia...mam nadzieje, ze nie zostala na zawsze w Grecji:) robi sie zimno i ja zaczynam sie objadac....nakrzyczcie troche.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leelou
Witajcie "Odchudzaczki" (to mi się b. spodobało) , Ala, ja Cię stłukę, jeśli będziesz podjadać "z zimna"! Krzyczę i wcale nie żartuję. Nie robimy zapasów na zimę- chyba że w słoikach! Mam exstra danko dla grupy A (małokaloryczne), po prostu pyyyszne. nic niezwykłego, ale polecam Wam, Dziewczyny! Prosta recepta: kurczak (np. pierś; pokroić i podsmażyć- najlepiej na teflonie i bez tłuszczu), cebula (wrzucić do podsmażono- podduszonego i dusić dalej), brokuł (pokroić wraz z łodygami, które wcześniej lepiej obrać), marchewka x 2 (zetrzeć na grubych oczkach). to nie forum o przepisach- ale produkty dietetyczne, można obliczyć kaloryczność w zal. od ilości składników. Przepraszam, ale ja tego nie dokonałam. Alu- ja chyba też przesadzam- właśnie zjadłam KOLACJĘ, a tego chyba się nie powinno robić- jakieś 150 g warzyw z przepisu powyżej i 2 łyżki zupowe ryży. A wiecie co, postawiłam na lodówce moje trzy "grube" zdjęcia i nie pomaga!!!!!!!!!!! chyba największym straszakiem jest waga, albo ubrania! (strach w oczach, kiedy przestajesz się w coś mieścić) A może napiszecie Wszystkie, jak jeden mąż, jak na spowiedzi, co napędza Wam stracha- jak poznajecię, że tkanka tłuszczowa zaczyna atakować? robimy referendum ;) przedwyborcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leelou
No, może jeszcze jedno pytanie- co zrobić, żeby człowiek niezuważał tego, że tyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leelou
NIEZAUWAŻAŁ- sorki za literówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dużo sie tu działo. Jutro napiszę, bo dziś padam na twarz. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leelou, prosze o troszke jasniejsze zadanie pytanka. Xenia32, witaj! Jak bylo!!! Dotta, potrzebne ci wakacje, tak jak mnie - bedac na nich zapomina sie o wszelkich klopotach. A dla reszty usmiech :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Jeszcze nie przeczytałam wszystkiego, ale nadrobię, żeby wiedzieć co się działo. Było SUPERRR!!!! Piękna pogoda, czyste i ciepłe morze, choć bardzo słone, super apartament z widokiem na morze. Wszystko wspaniale. Bardzo tęskniłam za dziećmi i to trochę mnie męczyło. Ale pobyliśmy z mężem sami. Byłam w Atenach................... coś wspaniałego. Mieszkałam w małej letniskowej miejscowości u stóp Olimpu. Troszkę pozwiedzaliśmy okolice. Jak ktoś się będzie wybierał kiedyś do Grecji to polecam wrzesień. Wspaniała pogoda dla Polaków. Ciepło, słonecznie i daje się wytrzymać.I ceny już niższe, Dziś waże 65,6 tzn przytyłam TYLKO 2,3kg.Jestem zaskoczona. Tam nie dałam stosować żadnej diety. Wcale nie mogłam kupić mięsa, bo nie sprzedawali. Pojechaliśmy raz do miast to kupiłam na 3 obiady i tyle. Owoce są tam b. tanie i cały czas jadłam je.Poza tym za dużo słodyczy,,,, Ale taka dieta mi nie służy, nic mi się nie chciało i miałam mało siły. Jednego razu nie mogłam wleźć na ten Olimp. Jak staruszka. Ale od dziś wracam do normy. Jednak było dużo ruchu, dużo łażenia, pływania i dlatego taki niewielki przybór wagi. No już nie zanudzam, pozdrawiam wszystkie dziewczyny. Poczytam sobie. Pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Xenia:):):)🌼 No nareszcie cie tu mamy :) juz sobie wyobrazam jaka jestes opalona:):) leoolu fajny przepis napewno go wyprobuje:) dzieki Dotta ❤️ mam nadzieje ze dzis jest lepiej niz wczoraj:) amberangelic🌼 przechodze na liczenie kcal:) pozdrawiam goraco🌼❤️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytskie dziewczyny 🌼 a szczegolnie Xenie.......fajnie,że już jestes ale udane wakacje.tylko z męzem no jak podroz poślubna.a kg sie nie przejmuj w koncu mialas wakacje......oj zdalyby mi się. DZiękuje za cieplę slowa dziewczyny wiedzialam,ze na was mozna liczyc.....dzis mi troche lepiej.....masz racje Krupciu musi zaświecić slonce w koncu i trzeba uśmiechac sie przez łzy......taki to juz swiat kazdy ma swoje zgryzoty.....jakos tam sie Trzymam......czytam teraz \"niebezpieczne zwiazki\" wciąga. I ogladalam film o Leonardzie da Vinci...lecial przez caly tydzien o 16.alez to byl wszechstronny czlowiek.... Lubicie ksiązki? ALu? dlaczego lisyopad zle na Ciebie dizala?.......na mnie brak swiatła w zimie.a jesien dla mnie to najpiękniejsza pora roku......pedze do domku...... ściskam was wszystkie....... Ala jedz......masz takie wyniki.....troszkę można...... papa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytskie dziewczyny 🌼 a szczegolnie Xenie.......fajnie,że już jestes ale udane wakacje.tylko z męzem no jak podroz poślubna.a kg sie nie przejmuj w koncu mialas wakacje......oj zdalyby mi się. DZiękuje za cieplę slowa dziewczyny wiedzialam,ze na was mozna liczyc.....dzis mi troche lepiej.....masz racje Krupciu musi zaświecić slonce w koncu i trzeba uśmiechac sie przez łzy......taki to juz swiat kazdy ma swoje zgryzoty.....jakos tam sie Trzymam......czytam teraz \"niebezpieczne zwiazki\" wciąga. I ogladalam film o Leonardzie da Vinci...lecial przez caly tydzien o 16.alez to byl wszechstronny czlowiek.... Lubicie ksiązki? ALu? dlaczego lisyopad zle na Ciebie dizala?.......na mnie brak swiatła w zimie.a jesien dla mnie to najpiękniejsza pora roku......pedze do domku...... ściskam was wszystkie....... Ala jedz......masz takie wyniki.....troszkę można...... papa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja. Poczytałam nasz topik. Mam parę pytań. Witam wszystkie nowe panie! 🌻 leelou - skąd jesteś? Dlaczego piszesz że chyba masz grupę A??? To trzeba wiedzieć na pewno, przy tej diecie. A co do smożenia bez tłuszczu, to nie jest dobry pomysł. Staraj się w swojej diecie uwzględniać codziennie oliwę z oliwek. Napiszę dokładnie jaką ilość, teraz nie mam książek bo pożyczyłam przed wyjazdem. Ale na pewno co najmniej 1 łyżkę. Ala - schudłaś 12 kg. GRATULUJĘ!!!!!!!! Jednak staraj się tak nie objadać, bo szkoda zmarnować. Dotta - muszę powiedzieć co do pracy, że też pracuję już 11 lat w jednej firmie. I też już jest gorzej. Może ma to związek z długością czasu? Też bardzo lubię czytać książki. Wrotka - napisz skąd jesteś i jaką masz grupę krwi. Krupcia - super nick. Teraz jest łatwiej pisać. Napisz jak te kiloramy. Dziś zjadłam na śniadanie jajecznicę na szynce z cebulą i masłem. Zaraz zrobię 3 czerwoną herbatę. Postanowiiłam zafarbować włosy na brąz. Teraz mam pstrokate po tym słońcu i wodzie. Cera też do reanimacji. Jakieś pryszczyki na brodzie i wysuszona.Bardzo. Pa! ❤️ ps. bardzo się cieszę , że jestem w domu i z Wami. Tam wcale nie było w moim miasteczku internetu. W sąsiednim był, ale 5 € za godzinę!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja. Poczytałam nasz topik. Mam parę pytań. Witam wszystkie nowe panie! 🌻 leelou - skąd jesteś? Dlaczego piszesz że chyba masz grupę A??? To trzeba wiedzieć na pewno, przy tej diecie. A co do smożenia bez tłuszczu, to nie jest dobry pomysł. Staraj się w swojej diecie uwzględniać codziennie oliwę z oliwek. Napiszę dokładnie jaką ilość, teraz nie mam książek bo pożyczyłam przed wyjazdem. Ale na pewno co najmniej 1 łyżkę. Ala - schudłaś 12 kg. GRATULUJĘ!!!!!!!! Jednak staraj się tak nie objadać, bo szkoda zmarnować. Dotta - muszę powiedzieć co do pracy, że też pracuję już 11 lat w jednej firmie. I też już jest gorzej. Może ma to związek z długością czasu? Też bardzo lubię czytać książki. Wrotka - napisz skąd jesteś i jaką masz grupę krwi. Krupcia - super nick. Teraz jest łatwiej pisać. Napisz jak te kiloramy. Dziś zjadłam na śniadanie jajecznicę na szynce z cebulą i masłem. Zaraz zrobię 3 czerwoną herbatę. Postanowiiłam zafarbować włosy na brąz. Teraz mam pstrokate po tym słońcu i wodzie. Cera też do reanimacji. Jakieś pryszczyki na brodzie i wysuszona.Bardzo. Pa! ❤️ ps. bardzo się cieszę , że jestem w domu i z Wami. Tam wcale nie było w moim miasteczku internetu. W sąsiednim był, ale 5 € za godzinę!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia32, ej wakacje. Diety sie nie da stosowac kiedy chce sie na wakacjach pozyc. Ja w lutym bylam w Meksyku w rezorcie gdzie byly 3 posilki dziennie, wszystko na zasadzie buffetu bierz ile chcesz, duza ilosc stolow z potrawami na goraco, zimno, saltki, desery, miesa, warzywa... co posilek to inne kilkadziesiat potraw. I jak tu sie odchudzac skoro wszystkiego chcesz poprobowac? Znowu w Niemczech w czerwcu te super obiady z przyjaciolmi i dlugie rozmowki przy stole, zawsze sie zjadlo wiecej niz zwykle, w milym towarzystwie tak jest. Na wakacjach trudno sobie odmawiac. Tak samo jak ide do restaturacji to nie zamowie salaty, mam ja na codzien. Ja czuje ze mi waga staje, chyba przez to ze ominelam kilka razy silownie, ale juz sie mobilizuje bo robi sie chlodno i nie chce stracic to co osiagnelam. W tym tygodniu bylam codziennie, i mam nadzieje, ze autko dzis po pracy rowniez skreci a nie pojedzie prosto do domku. Moze powinnam sie sprezyc i chodzic znowu jak rano wstane, bo po pracy nieraz nie mam juz ochoty, a tak to juz bedzie o-dbe-bnio-ne. Dotta, przesylam ci dobra energie, mam nadzieje, ze jakas tam jest jeszcze we mnie bo tez jestem zatruta niegodziwoscia wspolpracowniczki. Alicja, ja nie pisze z Polski - u mnie byla dopiero 10wieczor. Xenia32 moze poczekaj troszke z tym farbowaniem - chyba, ze az ci to tak przeszkadza, moze najpier je poodzywial balsamami i poczekaj az dojda do siebie. Mam nadzieje, ze uzywalas dobrego filtru chroniacego przed sloncem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrotka
Czesc kochaniutkie :) Przepraszam ze nie odpisalam ale nie moglam wejsc na te strone! Wiec Krupcia ja w sumie to robie tak i robiłam ze rano jej 2 kromeczki chleba z czym chciałam na obiad pół dotychczasowej porcji jakis podwieczorek np owoc a kolacja hmm najlepiej zeby kolacji nie było ale jak ma byc to najpózniej o 18!! Oprócz tego chyba z 5 razy zrobiłam sobie diete 3 dniowa polecma bardzo skuteczna i nie bardzo okrutna heheh :) No i tak udało mi sie schudnac :) A moja mama ograniczajac tylko jedzenie i w ogóle nie cwiczac achudła 10 kilo w przeciagu 7-8 miesiecy :) Wygalad bardzo dobrze a jej waga utrzymuje sdie juz przez 2 lata :) Teraz ostro sie trzymam wczoraj na areobiku dała nam wycisk ale było fajnie i bede chodzic caly czas :) Moja grupa kwi to B ! Jestem z Krakowa :) Pozdrawiam Was wszystkie całuski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrotka
Witam wszytkie panie :) Przepraszamz e nie pisałam ale cos mi sie dziej z ta stronka i zle chodzi! Krupcia ja w sumie to robiłam tak ze rano jadłam 2 kromeczki z czym chciałm obiad normalny tylko połowa dotychczasowej porcji, na podwieczorek jakis owoc a na kolacje hmm najlepiej zeby kolacji nie było no ale jak jest to najpózniej o 18!!! Wazne jest tez to zeby jadac regularnie tzn jezeli w jeden dzien jesz snaidanie o 8 a obiad o 14 to tak samo w drugi :) Bradzo byasm i jestem zadowolona z rezultaów i mam nadzije ze schudne jeszcze :) Ja jestem z Krakowa a moja grupa krwi to B ! Chyba to tyle co chciałm napisac całuski dla wszystkich aha wiem czy ktos moze nie zna jakeijs diety 3-5 dniowej która daje szybkie rezultaty? jak tak to prosze piszczie :) Pozdrowionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrotka
Przepraszam ale napisałam wczesniej i wydawało mi sie ze sie nie wysłało ojojojoj a tu jednak no nic przeczytacie sobie dwa razy :P Całuski:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dotta ciesze sie ze slonko wychodzi z za chmurki:):) Lubie ksiazki tylko mam maly problem jak czytam po 30 min nie moge nie usnac ,nie wiem czemu tak sie dzieje i czesto zasypiam z ksiazka Jezeli miala bym wybierac pore roku jestem za latem i wiosna ,na wiosne wszystko sie budzi do zycia ,a lato to po prostu duzo slonca ,malo zlych mysli wstaje sie rano i widzi slonko, wieczory sa dlugie i pieknie sie wyglada z opalenizna ,no i malo ciuszkow sie ubiera ...hihi wiecie co duzo jest powodow czemu wole lato:) Xeniu ciesze sie ze nicek Ci sie podoba:) schudlam do 81kg ale juz nie jestem na 13-nasto dniowej:0 amberangelic🌼 fajnie tak jezdzic po swiecie:):) Wrotka :) Ide za twoim przykladem na dietke 1000kcal:):) Alicjo ❤️ Pozdrawiam wszystkich goraco🌼🌼 ps wlasnie jestem po cwiczonkach:) maz jak zwykle na wyjezdzie... ehh jakos mi smutno,siedze sobie w domku i nie mam do kogo buzi otworzyc:( Wrotka mozesz napisac ile masz lat? selena22 gdzie sie znow ukrylas? leoolu co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dotta ciesze sie ze slonko wychodzi z za chmurki:):) Lubie ksiazki tylko mam maly problem jak czytam po 30 min nie moge nie usnac ,nie wiem czemu tak sie dzieje i czesto zasypiam z ksiazka Jezeli miala bym wybierac pore roku jestem za latem i wiosna ,na wiosne wszystko sie budzi do zycia ,a lato to po prostu duzo slonca ,malo zlych mysli wstaje sie rano i widzi slonko, wieczory sa dlugie i pieknie sie wyglada z opalenizna ,no i malo ciuszkow sie ubiera ...hihi wiecie co duzo jest powodow czemu wole lato:) Xeniu ciesze sie ze nicek Ci sie podoba:) schudlam do 81kg ale juz nie jestem na 13-nasto dniowej:0 amberangelic🌼 fajnie tak jezdzic po swiecie:):) Wrotka :) Ide za twoim przykladem na dietke 1000kcal:):) Alicjo ❤️ Pozdrawiam wszystkich goraco🌼🌼 ps wlasnie jestem po cwiczonkach:) maz jak zwykle na wyjezdzie... ehh jakos mi smutno,siedze sobie w domku i nie mam do kogo buzi otworzyc:( Wrotka mozesz napisac ile masz lat? selena22 gdzie sie znow ukrylas? leoolu co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autko jednak nie skrecilo... ech, byl taki korek na autostradzie ze polowe drogi do domu przebylam w takim czasie co zwykle cala, nie mialam juz sily, teraz pije herbatke mietowa, caly dzien nie moglam znalesc czasu na posilek tylko na przekaski i chyba za szybko sie rzucilam na ma salate z najprzerozniejszymi rzeczami, zjadlam ja po szostej i jak nigdy czuje sie po niej bardziej ociezala, ale moze bo to przed miesiaczka i jeszcze pelnia jest na dodatek. Mietowa mnie pewnie troche oswobodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. 🌻 Jednak siedzę z farbą na głowie... Chciałam zmienić kolor już od jakiegoś czasu, aż wreszcie znalazłam powód. Tyle, że miał być brązowy, a chyba będzie rudy. Zobaczę za pół godzinki...... Ja już po śniadanku: serek wiejski + kawa ze śmietanką. Waga 65.5 kg. Dotta - wiesz byłam przejazdem we Wrocławiu i to dwa razy! Amber - też bym chciała kiedyś zobaczyć Meksyk... A co do filtra, to ja nie bardzo mogę się opalać. Mam alergię na słońce więc maksymalnie byłam 2 godziny na plaży dziennie, a i tak większość czasu pływałam w morzu. Filtr 5. W zasadzie nie jestem prawie wcale opalona tzn bardzo nieznacznie. Na pewno nikt nie powiedziałby, że wróciłam z Grecji! Wrotka - Kraków..... byłam tam w tym roku. Piękne miasto. Krupcia też jest z Krakowa. Krupcia - jak nie masz do kogo buzi otworzyć to pisz do nas. Ja bardzo lubię czytać ten topik. :) Ala 🌻 Selena ???? Leelou 🌻 Wieczorem napiszę co mam na głowie... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Rano zagladnelam na topik i bylam pewna ze sie wpisalam teraz wchodze i nie ma mojego wpisu :( czy ja mam jakies omamy heh:( Ciesze sie bo dalej trwam przy odchudzaniu:) cwiczonka ,rowerek:):) Bardzo sie pilnuje Wrotka dajesz rade z 1000kcal? Czekam na twoj wpis:):):) Xenia:) napisz jaki kolorek wyszedl:) Eveline🌼 Maja jak tam z dietka spadaja juz kg? leolu🌼 Sigma cwiczysz dalej? napisz co slychac:) Alicjo❤️ selena22 na jakim jestes forum? zostawilas nas??:(:( amberangelic🌼 Dotta:):):) pozdrawiam goraco:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Kolorek wyszedł bardzo ładny. Nazywał się \"jasny kasztan\", ale nie jest zbyt jasny. Raczej ciemny. Ale bardzo podoba mi się :) Ala - oglądałam dziś powtórkę M jak miłość. Ale jestem i tak do tyłu bo przed wyjazdem nie oglądałam. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrotka
Witam :] Krupcia pewnie ze daje rade co to jedzenie ma byc silniejsze ode mnie nie ma mowy :) Ty tez pewnie dasz rade :) I wy wszytkie :) Ponawiam pytanie czy ktos nie zna jakiejs 5 dniowej dietki? Bardzo prosze jak jestr jakas to napiszcie :) Przeczytałam ze w mojej grupie krwi nie powinno sie jesc kukurydzy a ja kiedys prawie całe wakacje ja jadłam :) Jeszcze ketchupu a ja czesto dodaje gio do kanapek :/ 9 mam impreze i chociaz kilogramik albo dwa jakbym zrzuciła byłoby fajnie ale to jest niemozliwe raczej :) Ale do 16 moze mi sie uda a wtedy jade na weekend do znajomych i chce wygladac jakos :) Piszcie prosze POzdrawiem Was serdecznie :* Zajrze tu jeszcze potem moze ktos cos napisze :) Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu się dzieje? Zapomniałyście o naszym topiku???? Ja jednak napiszę. dziś waga 65,4. Jem śniadanko, trzy parówki + surówka z sałaty i pomidorów. Zaraz robię kawę... No i obejrzałam M jak miłość. Śmiesznie się czuję z nowym kolorem. Co przechodzę i widzę gdzieś swoje odbicie to jestem zdziwiona. Cieszę się, że jestem już w domu. Jednak bardzo tęskniłam za dziećmi. Zwłaszcza za młodszym. Wrotka- przy grupie B możesz spróbować Dietę Atkinsa. Bardzo szybka, łatwa i skuteczna. Przez te 2 tygodnie na pewno schudniesz 3-4 kg. http://hafsa.republika.pl/diety/atkins.htm Zajrzyj tam. Pozdrawiam wszystkie panie. Zapraszam do wpisywania się . ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Xeniu nie ma mowy zebym zapomniala o naszym topiku ,wczoraj mialam zly dzien a wlasciwie wieczor...klopoty...klopoty Jezeli chodzi o podjadanie nocne tego nie bylo tak jak tu wczesniej Wrotka napisala nie ma mowy zeby jedzenie mnie pokonalo!:) Pozdrawiam wszystkich goraco🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krupcia...co to za klopociska...?Mam nadzieje, ze nic powaznego.... Amber...widzisz, ja czasami zapominam...zupelnie wypadlo mi z glowy gdzie ty mieszkasz..:) Xenia...fajnie ze jestes...ciesze sie, ze urlop sie udal...moze masz jakies zdjecia? I mozliwosc pokazania nam? ja Grecji nie widzialam.... zaczynam jesc troszke chlebke...bardzo schudlam....ale znowu stresy...tata przyjaciolki ma raka zlosliwego....ponoc kwestia dni....siedze z nia...daje jej sile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mnie niepokoją ciągłe kłopoty Krupci. Krupcia - wyżal się, bedzie Ci lzej na duszy. Choć pewnie znowu ten mąż... ❤️ Alicja - spróbuję jakoś powsadzać te zdjęcia do kompa to prześlę Ci na maila. Niestety mam normalny aparat i nie mam skanera. ale może coś uda się wymyślić. Może dostanę zdjęcia od ludzi których poznałam w Grecji. Bardzo fajnych. :) Bądź dzielna. ❤️ Cały czas mam takie przekonanie, że chorujemy na te straszne choroby właśnie przez złe odżywianie. dużo naczytałam się o chorobach w związku z odżywianiem zgodnym z grupą krwi. To mi wystarczyło, aby się przekonać. Może jest w tym jakaś racja, a może nie.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×