Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce schudnac

zapraszam wszystkie dziewczyny ktore schudly

Polecane posty

🌼 Dzień dobry Krupciu dzwonilam do bratowej.trzyma sie twardo.ma napady żarcia 3 dniowe, ale ogólnie schudła w sumie chyba 10 kg. Same nie wiemy czemu nie tyjemy ta czerwona herbata czy kopenhaska? Amber dziś przynajmniej glowa mnie nie boli , ale te nastroje......szok.....O dziwo nie mam nawet tak ogromnego brzuchola...... Ale milo choć wiedzieć,ze nie jestem osamotniona w tym temacie. W pracy zasów na całego.....w domu zreszta też. Jesień w tym roku nie jest taka jak lubię.ale i tak kocham ja nabardziej ze wszystkich pór. CZytam pilnie wszytsko co piszecie.ale chyba nie za dokładnie.....:o wieczny pospiech w pracy.Mam zamiar kupić komputer na wiosnę....to moze jakoś bedzie lepiej. Ja tez bylam u fryzjera obcielam troche włosy....wiec spinać sie juz nie da.Ogólnie powinnam mieć włosy krótkie....ale nie chce przynajmniej narazie. I kolor jak zwykle pasemka brąz + blond...a swoje naturalne to popielaty blond. Tym razem poprosilam o ciemniejsza barwe. A zdj ecie? hm.............hm............hmmmmm wolałabym was na żywo poznać...... zaraz wychodze mam pilną sprawe na mieście sciskam ❤️ papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick+data......Wzrost cm......Waga poczatkowa........Waga aktualna rozpoczecia diety Amberangelic....176..........................80.90..... .....................73.45 13.06.2004 Krupcia..............160.........................93...............................83. 2003 AlicjazKC............160........................60................................50........... lipiec 2004 Dotta..................165.........................61..................................57........... sierpien 2004 Sigma..................?............................?....................................?........... ? Leelou..................?....................... ...?....................................?........... ? Eveline.................?...........................?.....................................?........... ? Maja...................164............................62... ..............................53........... sierpien 2004 Selena22.............?.............................?...................................?........... ? Xenia32...............168..........................73.70.............................65.70........... styczen 2003 Wrotka................?.............................?.....................................?........... ? Navijka...............167...........................70.....................................54........... 1999 Lulu81................174.......................86......................................71......... Pomylilam sie z tym show, oni maja schudnac lacznie okolo 550kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xeniu32 schudłam stosując dietę 1000 kcal, ale nie z żadnej gazety czy książki , sama układam posiłki i staram się tak żeby zamknąc sie codziennie w 1000 właśnie . Mam taką książeczkę z kaloriami prawie wszystkich produktów i jakoś kombinuje :) Przez wakacje miałam więcej czasu i dużo maszerowałam, jeździłam na rowerze , teraz gdy studiuje już jest z tym ruchem gorzej , ale i tak dużo się ruszam bo ogólnie jestem bardzo \"żywą\" ;) osobą . Bardzo chcę schudnąć do 55 kg, ale narazie to marzy mi się 60 , a potem zobaczymy , nie chciałabym też popadać ze skrajności w skrajnośc , nie moge wyglądać za chudo bo jestem dość \"mocnej budowy\" :) i będe dziwnie wyglądać ( naprawde) :) A co u was ? jak minął dzień ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amberangelic ja tez czasem ogladam takie programy najwiecej o francji facet sie odchudzal z wagi hmmm nie pamietam dokladnie ,ale byla tak duza ze nawet swobodnie nie mogl sie poruszac napewno okolo 200kg...mial kolege ktory byl szczuplejszy ale tez okolo 150kg wagi Film byl krecony przez rok pokazywali etapy odchudzania usuwania zbednej skory jak cwiczyl tzn na basenie bo nic innego nie mogl robic no i tamtego kolege pokazywali wiec przez rok ten schudl tak duzo ze odzyskal w zupelnosci sprawnosc fizyczna,no i wyglad tak radykalnie sie zmienil ze szok kolega mimo odsysania tluszczu zostal ze swoja waga Podobal mi sie ten program.Jednak to co zauwazylam to wiele razy mial okropnego dola ,wiecznie smutny Lodowke mial zawsze zaopatrzona w jogurty ,odchudzal sie pod kontrola lekarza Pokazywali jak sie spotykali na basenie i na imprezach,tamten mowil a pare stekow nie zaszkodzi i takie tam i dobrze sie bawil ,a ten co tak schudl nie bawil sie na imprezach wiecznie smutny odmawial na okraglo jedzenia Sama nie wiem jak to podsumowac co widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Dotta 🌻 Czy to znaczy że Twoich zdjęć nie zobaczymy? Nie pisałaś jak wyniki? Ala 🌻 Amber 🌻 Krupcia 🌻 Już teraz rozumiem dlaczego tak mocno czekasz na męża. Ja gdy jestem na wolnym, to też najważniejsze dla mnie jest aby już wrócił z pracy. Po prostu za dużo samotności i głupie myśli przychodzą do głowy. ❤️ Dziękuję za miłe słowa, ale zdaje mi się, że w rzeczywistości grubsza jestem. :) Ja też pracowałam w bardzo wielu miejscach:byłam akwizytorem, cukiernikiem, sprzedawcą, referentem ds. finansów i księgowania, składaczem komputerowym, teraz montażystka i introligator. Nieźle co? Navijka 🌻 bardzo pomysłowy sposób pisania. :) Karmelka 🌻 Dobry sposób odchudzenia ta 1000 kcal. Sama kiedyś stosowałam. To ile masz wzrostu i ile ważysz teraz, trzeba Cię umieścić na liście. :) Też mam mocną budowę, jakieś takie duże gnaty. Maja 🌻 bardzo fajna waga! lulu 🌻 Selena 🌻 leelou 🌻 wciąż mam kłopoty z wysyłaniem swoich postów, zwłaszcza wieczorem nasila się ten problem. Mój mały synek ma gorączkę od nocy i nie wiem co mu jest, nie ma żadnych innych objawów. Martrwi mnie to. :( Pozdrawiam wszystkie odchudzaczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 170 cm wzrostu :) i ważę obecnie 65 kg. Odchudzam się od 19 sierpnia ( tylkko były małę przerwy na wyjazdy , kiedy dieta poszła w las ) :) Dzięki za przyjęcie mnie do waszego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 170 cm wzrostu :) i ważę obecnie 65 kg. Odchudzam się od 19 sierpnia ( tylkko były małę przerwy na wyjazdy , kiedy dieta poszła w las ) :) Dzięki za przyjęcie mnie do waszego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA_
hej dziewczyny......ja dzisiaj cały dzień zabiegana...........nie było czasu na nic nawet na jedzenie dopiero właśnie zjadłam mój pierwszy posiłek jabłko....wiem że to nie zdrowo ale nie będe się teraz opychać na noc..... :) jutro pobudka wcześnie rano buuuu.....a dopiero wróciłam do domku i zaraz znów będzie trzeba wstać.........ok życze miłej nocki pozdrawiam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA_
hej dziewczyny......ja dzisiaj cały dzień zabiegana...........nie było czasu na nic nawet na jedzenie dopiero właśnie zjadłam mój pierwszy posiłek jabłko....wiem że to nie zdrowo ale nie będe się teraz opychać na noc..... :) jutro pobudka wcześnie rano buuuu.....a dopiero wróciłam do domku i zaraz znów będzie trzeba wstać.........ok życze miłej nocki pozdrawiam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick+data......Wzrost cm......Waga poczatkowa........Waga aktualna rozpoczecia diety ******************************************************************************* Amberangelic......176.....................80.90..... .....................73.45 13.06.2004 Lulu81................174......................86................................71 styczen 2004 Karmelka............170.........................?...............................65 19 sierpien 2004 Xenia32...............168......................73.70...........................65.70 styczen 2003 Navijka................167......................70................................54 1999 Dotta..................165......................61................................57 sierpien 2004 Maja...................164......................62... ............................53 sierpien 2004 Krupcia...............160......................93................................83 2003 AlicjazKC............160......................60................................50 lipiec 2004 Eveline.................?...........................?...................................? ? Leelou..................?....................... ...?..................................? ? Sigma..................?...........................?.................................? ? Selena22.............?.............................?...................................? ? Wrotka................?.............................?....................................? ? Czyli ja w tym towarzystwie jestem najwy¿sza :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krupcia, ze tez trafilas na taki program! Maja, jakbys nie byla zabiegana miej przy sobie jakas przegryzke. To sie bredzej czy pozniej odbija. Wiem bo ja sama bylam kiedys: jeden wielki posilek a reszte dnia nie bo juz za duzo zjadlam. A teraz chrupie cos co chwile oprocz dwoch normalnych posilkow (ZDROWYCH I MALYCH PORCJI) i nigdy nie dopuszczam do tego bym byla glodna i by glod zaczal mna rzadzic. No moze czasem jak sie klade to ssie mnie w zoladku ale nadal kontynuuje moje postanowienie, ze po siodmej \"nalezy\" mi sie tylko woda i herbata :-D Karmelka, juz jestes zatabelkowana :-D Do reszty: dziewczyny podajcie na poczatek swoj wzrost! Na reszte bedzie czas pozniej jak sie bedziecie chcialy pochwalic wynikami :-) Co do problemow na kafeterii to dlatego ja lubie tu bywac wieczorkiem kiedy Polska spi - inaczej sa trudnosci z wyslaniem wiadomosc, wszystko wolno chodzi. Co do 1000 kalorii, nigdy nie probowalam bo jestem zbyt leniwa i malo obowiazkowa. Tabele mam, w glowie tez kilka liczb. Ja przywiazuje teraz wage aby za bardzo sie nie napychac weglowodanami - i to naprawde dziala. Nadal czytam to ksiazke SOUTH BEACH DIET - naprawde madrze wszystko opisane. Ciekawe czy starczy mi zaparcia aby sprobowac choc tych 14 dni. Chcialabym bo jak ostatnio pisalam waga stanela a to mogloby byc jakies \"popchniecie\" Xenia32, wedlug mnie jestes szczuplutka ale wiem, ze pewnie cie nie przekonam. Ja sama wybralam ladne zdjecie a moglabym znalesc z tych samych wakacji naprawde niekorzystne. Te bardzo niekorzystne wyladowaly w koszu ze smieciami. Krupcia, mysle ze ty powinnas sprobowac tej diety plaz poludniowych. A jesli nie masz tyle samozaparcia by robic cos jak w zegarku to choc powinnas na jakis czas wyleliminowac wszystkie \"zle\" rzeczy z tej ksiazki. Jak bedziesz chciala to podam ci link do krociutkiego streszczenia. Moja mam niedlugo odwiedzi moja siostre i radzila sie mnie co by jej kupic. Powiedzialam o tej ksiazce bo w Polsce (po polsku) predzej i taniej ja dostanie. Wyeliminowanie weglowodanow z diety od rzu widac (oczywscie nie wszystkich ale tych najbardziej tuczacych i niepotrzebnych), najbardziej na brzuchu. Ja jak tyje to brzuch mi rosnie i tak jest ze wszystkimi czlonkami w mojej rodzinie. Znam dziewczyne ktora w biodrach i udach jest trzy razy taka jak ja, a brzuch ma plaski (juz rodzila). Teraz kiedy stane obok niej juz jest o niebo lepiej niz w czerwcu. Dotta, ja tez mam nastroje. Problemy w zwiazku. Nerwy mam i trudnosci z zasypianiem. Mnie kusi aby powrocic do naturalnego kolory, ciemny braz, ale na razie sie nie wybieram do fryzjera, a do misiaca moze mi przejdzie. Poza tym nie bardzo to chyba mozliwe przy moich pasemkach, choc ten trzeci kolor ktory mam to moj wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) amberangelic hihi male kurczatka hahaha :) Dotta pozdrow bratowa🌼 Super ze nie tyje:) karmelka witaj :):) Kiedys tez stosowalam ta diete:) Na niej najwiecej schudlam:) Xeniu niezle z tymi pracami:):) Masz racje siedzac w domu wiecej sie mysli..... Napisz co z synem Maja:) amberangelic jestes najwyzsza:):) jak mozesz podaj ten link o diecie:):) z gory serdecznie dziekuje:)❤️ Alicjo co u Ciebie? mozesz mi wyslac zdjecie? Jezeli chodzi o postepy to 200g poszlo hihi ale co tam codziennie sie cos zmienia po 2 tyg znow wpisujemy ile schudlysmy,czyli juz niedlugo:P Sciskam was mocno{serce]🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wszystkie \"Nowe\" 🌼 i \"Stare\". Dotta 🌼 Amber🌼 Karmelka- podziwiam, a czy ważysz również posiłki (czy podane orientacyje ilościowo porcje?)🌼 Xenia32🌼 Krupcia🌼 Ala🌼 Navijka🌼 Maja🌼 Lulu🌼 Selena🌼 Przepraszam za karygodne osunięcie się w kwestii pisania- przez ostatnie cztery dni była u mnie mama, nie widziałyśmy się już ze dwa miesiące- aż mi trudno było uwierzyć, że przyjedzie. te dni miałam dosł. \"wyjęte z życiorysu\", już nie pamiętam kiey tak dużo rozmawiałyśmy! oczywiście kopenhaska skończyła się na poście. Jest mi smutno- w poniedziałek odłączają mi telefon (neostrada) i będę musiała poczekać na nową instalację ( w ten weekend przeprowadzam się), czyli znów chyba ... No i oczywiście moje wymiary: leelou: wzrost- 165 cm; waga wyjściowa (2000 r.) 84, (kwiecień 2004) to było 68 kg, lipiec to 57 teraz też chyba 57- 8 nie jestem pewna. zważę się w przychodni i będę wiedziała! Czy macie może propozycję jakiejś nowej diety? Aha- wspaniałe efekty widoczne w tabeli. Rewelacja! Dla wszystkich duże ciacho z kremem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wszystkie \"Nowe\" 🌼 i \"Stare\". Dotta 🌼 Amber🌼 Karmelka- podziwiam, a czy ważysz również posiłki (czy podane orientacyje ilościowo porcje?)🌼 Xenia32🌼 Krupcia🌼 Ala🌼 Navijka🌼 Maja🌼 Lulu🌼 Selena🌼 Przepraszam za karygodne osunięcie się w kwestii pisania- przez ostatnie cztery dni była u mnie mama, nie widziałyśmy się już ze dwa miesiące- aż mi trudno było uwierzyć, że przyjedzie. te dni miałam dosł. \"wyjęte z życiorysu\", już nie pamiętam kiey tak dużo rozmawiałyśmy! oczywiście kopenhaska skończyła się na poście. Jest mi smutno- w poniedziałek odłączają mi telefon (neostrada) i będę musiała poczekać na nową instalację ( w ten weekend przeprowadzam się), czyli znów chyba ... No i oczywiście moje wymiary: leelou: wzrost- 165 cm; waga wyjściowa (2000 r.) 84, (kwiecień 2004) to było 68 kg, lipiec to 57 teraz też chyba 57- 8 nie jestem pewna. zważę się w przychodni i będę wiedziała! Czy macie może propozycję jakiejś nowej diety? Aha- wspaniałe efekty widoczne w tabeli. Rewelacja! Dla wszystkich duże ciacho z kremem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wszystkie \"Nowe\" 🌼 i \"Stare\". Dotta 🌼 Amber🌼 Karmelka- podziwiam, a czy ważysz również posiłki (czy podane orientacyje ilościowo porcje?)🌼 Xenia32🌼 Krupcia🌼 Ala🌼 Navijka🌼 Maja🌼 Lulu🌼 Selena🌼 Przepraszam za karygodne osunięcie się w kwestii pisania- przez ostatnie cztery dni była u mnie mama, nie widziałyśmy się już ze dwa miesiące- aż mi trudno było uwierzyć, że przyjedzie. te dni miałam dosł. \"wyjęte z życiorysu\", już nie pamiętam kiey tak dużo rozmawiałyśmy! oczywiście kopenhaska skończyła się na poście. Jest mi smutno- w poniedziałek odłączają mi telefon (neostrada) i będę musiała poczekać na nową instalację ( w ten weekend przeprowadzam się), czyli znów chyba ... No i oczywiście moje wymiary: leelou: wzrost- 165 cm; waga wyjściowa (2000 r.) 84, (kwiecień 2004) to było 68 kg, lipiec to 57 teraz też chyba 57- 8 nie jestem pewna. zważę się w przychodni i będę wiedziała! Czy macie może propozycję jakiejś nowej diety? Aha- wspaniałe efekty widoczne w tabeli. Rewelacja! Dla wszystkich duże ciacho z kremem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wszystkie \"Nowe\" 🌼 i \"Stare\". Dotta 🌼 Amber🌼 Karmelka- podziwiam, a czy ważysz również posiłki (czy podane orientacyje ilościowo porcje?)🌼 Xenia32🌼 Krupcia🌼 Ala🌼 Navijka🌼 Maja🌼 Lulu🌼 Selena🌼 Przepraszam za karygodne osunięcie się w kwestii pisania- przez ostatnie cztery dni była u mnie mama, nie widziałyśmy się już ze dwa miesiące- aż mi trudno było uwierzyć, że przyjedzie. te dni miałam dosł. \"wyjęte z życiorysu\", już nie pamiętam kiey tak dużo rozmawiałyśmy! oczywiście kopenhaska skończyła się na poście. Jest mi smutno- w poniedziałek odłączają mi telefon (neostrada) i będę musiała poczekać na nową instalację ( w ten weekend przeprowadzam się), czyli znów chyba ... No i oczywiście moje wymiary: leelou: wzrost- 165 cm; waga wyjściowa (2000 r.) 84, (kwiecień 2004) to było 68 kg, lipiec to 57 teraz też chyba 57- 8 nie jestem pewna. zważę się w przychodni i będę wiedziała! Czy macie może propozycję jakiejś nowej diety? Aha- wspaniałe efekty widoczne w tabeli. Rewelacja! Dla wszystkich duże ciacho z kremem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wszystkie \"Nowe\" 🌼 i \"Stare\". Dotta 🌼 Amber🌼 Karmelka- podziwiam, a czy ważysz również posiłki (czy podane orientacyje ilościowo porcje?)🌼 Xenia32🌼 Krupcia🌼 Ala🌼 Navijka🌼 Maja🌼 Lulu🌼 Selena🌼 Przepraszam za karygodne osunięcie się w kwestii pisania- przez ostatnie cztery dni była u mnie mama, nie widziałyśmy się już ze dwa miesiące- aż mi trudno było uwierzyć, że przyjedzie. te dni miałam dosł. \"wyjęte z życiorysu\", już nie pamiętam kiey tak dużo rozmawiałyśmy! oczywiście kopenhaska skończyła się na poście. Jest mi smutno- w poniedziałek odłączają mi telefon (neostrada) i będę musiała poczekać na nową instalację ( w ten weekend przeprowadzam się), czyli znów chyba ... No i oczywiście moje wymiary: leelou: wzrost- 165 cm; waga wyjściowa (2000 r.) 84, (kwiecień 2004) to było 68 kg, lipiec to 57 teraz też chyba 57- 8 nie jestem pewna. zważę się w przychodni i będę wiedziała! Czy macie może propozycję jakiejś nowej diety? Aha- wspaniałe efekty widoczne w tabeli. Rewelacja! Dla wszystkich duże ciacho z kremem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM 🌼 moje kochane dziewczyny Amber ja to typowy wodnik bujajacy w obłokach.......wiesz teraz żle spię budze się codziennie o 2 w nocy i do 4 nie śpie.MYsle....ale o czym? kim? na pewno nie facecie bo z tym to sobie dobrze radze. Jak kiedys pisałam dorosłam by moje nastroje nie byly od nich zależne....a kiedyś tak potrafili mi podnosić cisnienie. No moze czasem.....zwłaszcza syn (14 lat) ten jego okres buntu......brrr. Stresuje mnie praca...układy.....brak czasu...na pisanie do was ale ogólnie jestem teraz pełna werwy. WAga to teraz nie jest juz problem..wczoraj zjadłam kawałek tortu czekoladowego....+ paczkę chipsów duża) PYSZNA. Kawe słodką jak ulepek z bita śmietana. Sama nie wiem co mnie tak trzyma w miejscu....ta herbata? ale jadam mniej niż kiedyś.....to fakt ale za to co chce i kiedy chce. Pozdrowie bratowa Krupciu.... wysle i skończe na drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM 🌼 moje kochane dziewczyny Amber ja to typowy wodnik bujajacy w obłokach.......wiesz teraz żle spię budze się codziennie o 2 w nocy i do 4 nie śpie.MYsle....ale o czym? kim? na pewno nie facecie bo z tym to sobie dobrze radze. Jak kiedys pisałam dorosłam by moje nastroje nie byly od nich zależne....a kiedyś tak potrafili mi podnosić cisnienie. No moze czasem.....zwłaszcza syn (14 lat) ten jego okres buntu......brrr. Stresuje mnie praca...układy.....brak czasu...na pisanie do was ale ogólnie jestem teraz pełna werwy. WAga to teraz nie jest juz problem..wczoraj zjadłam kawałek tortu czekoladowego....+ paczkę chipsów duża) PYSZNA. Kawe słodką jak ulepek z bita śmietana. Sama nie wiem co mnie tak trzyma w miejscu....ta herbata? ale jadam mniej niż kiedyś.....to fakt ale za to co chce i kiedy chce. Pozdrowie bratowa Krupciu.... wysle i skończe na drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM 🌼 moje kochane dziewczyny Amber ja to typowy wodnik bujajacy w obłokach.......wiesz teraz żle spię budze się codziennie o 2 w nocy i do 4 nie śpie.MYsle....ale o czym? kim? na pewno nie facecie bo z tym to sobie dobrze radze. Jak kiedys pisałam dorosłam by moje nastroje nie byly od nich zależne....a kiedyś tak potrafili mi podnosić cisnienie. No moze czasem.....zwłaszcza syn (14 lat) ten jego okres buntu......brrr. Stresuje mnie praca...układy.....brak czasu...na pisanie do was ale ogólnie jestem teraz pełna werwy. WAga to teraz nie jest juz problem..wczoraj zjadłam kawałek tortu czekoladowego....+ paczkę chipsów duża) PYSZNA. Kawe słodką jak ulepek z bita śmietana. Sama nie wiem co mnie tak trzyma w miejscu....ta herbata? ale jadam mniej niż kiedyś.....to fakt ale za to co chce i kiedy chce. Pozdrowie bratowa Krupciu.... wysle i skończe na drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xeniu zdjęcia w internecie b. ostrożnie wysyłam a tak naprawde to teraz wcale......nie wiem czemu. Koleżanka ostatnio prosiła i mam opory........nie umiem tego wyjaśnic. Poprstu boje się...... jestem z wami tak blisko .ale ..... moze naprawde kiedyś uda sie nam zobaczyć na zywo......? co do wyników pisałam hemoglobina 12,9 (SZOK ze taka duza jka na mnie) ale zelaza za malo podobno.....poniżej normy (wiedzialam ) ogólnie chyba ok..ale niektore mają odchylenia od normy. a siusiu nie wiem........zobaczę dziś. Zaraz jade na cmentarz pomnik stawiali dziś (przy kremacji-można)......posprzatam......dzis taka piękna we wrocławiu........ DZIEWCZYNY niech nikt i nic nam nie psuje nastrojów....... jestesmy jedyne i nipowtarzalne........ Xeniu moze maly ma jakąs infekcje lece juz jestem z wami papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krupcia! Jak juz bylas i pomagalo to przejdz na to jeszcze raz! Sa ludzie, ktorzy spalaja nadmiar weglowodanow (mam kolezanke jak patyczek zajadajaca sie chlebem i ziemniakami, ciastkami itd ale to sa wyjatki. Znowu sa ludzie, ktorzy jedza tego wiecej a nie zdaja sobie sprawy ze to za duzo, albo ci ktorzy nie powinni bo wchlaniaja wszelkie weglowodany jak gabka i odkladaja :-( Link jest tutaj: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=828252&start=270 Wpis: 07:17 Zajrzyj tam, nie chce przenosic bo raz gdzies to zrobilam i strasznie napaskudzilam rozszerzajac strone, tak wiec nie ryzykuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick+data......Wzrost cm......Waga poczatkowa........Waga aktualna rozpoczecia diety ******************************************************************************* Amberangelic......176.....................80.90..... .....................73.45 13.06.2004 Lulu81................174......................86................................71 styczen 2004 Karmelka............170.........................?...............................65 19 sierpien 2004 Xenia32...............168......................73.70...........................65.70 styczen 2003 Navijka................167......................70................................54 1999 Dotta..................165......................61................................57 sierpien 2004 Leelou................165......................84.................................57 2000 Maja...................164......................62... ............................53 sierpien 2004 Krupcia...............160......................93................................83 2003 AlicjazKC............160......................60................................50 lipiec 2004 Eveline.................?...........................?...................................? ? Sigma..................?...........................?.................................? ? Selena22.............?.............................?...................................? ? Wrotka................?.............................?....................................? ? W sumie jak dla kogos to stresujace (ja ostatnio wazylam sie raz na 3-4 tygodnie) bo sie balam, ze jak bede to robic czesto to sie poddam to mozemy tylko wpisywac zmiany. Szczegolnie te pojscia w dol ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotta: \"niech nikt i nic nam nie psuje nastrojów....... jestesmy jedyne i nipowtarzalne........\" Chcialabym aby to wrylo mi sie w moj mozg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach! Zapomniałam napisać wagę początkową :) od roku ważyłam 73 kg, a tak rekordowo to 80 w 2001 roku :) No właśnie jedyny problem to to że nie mam takiej wagi kuchennej :) , wszystko liczyłam na oko, a raczej jadłam takie \"rzeczy\" które miały podane gramy :), może to trochę głupie z mojej strony, ale działa więc jest ok , acha pije jeszcze czerwoną herbatę i to też mi dużo pomaga Jeszcze raz dzięki za takie miłe przyjęcie i zatabelkowanie :):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Dotta przepraszam za gafę, faktycznie pisałaś i teraz sobie przypomniałam. Za dużo pracy chyba ostatnio i padło mi na mózg. Jak wolisz nie wysyłać zdjęć to trudno, ale jak podasz maila to ja Ci wyślę. Mały znowu zaczyna się robić ciepły zanadto, ale mówi, że nic go nie boli. Zobaczymy dzisiejszą noc. Dziwna ta gorączka bez objawów. Chyba polecę do apeki. Maja! PROSZĘ JEŚĆ!!! Amber jesteś niestrudzona w tym pisaniu, Wiecie teraz postanowiłam zacząc pisać wszystkimi palcami bez patrzenia na klawiature. Kiedyś pisałam tak na maszynie, teraz też się nauczę. Ciężko idzie.............. Niestety ja jem dużo i obawiam się że jak tak dalej pójdzie to będę coraz gubsza. Ale narazie slończył mi silę zapał. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) :-) :-D Dzisiaj jestem \"strudzona\" brakuje mi weny. Bylam na silownie wiec w tym tygodniu jak na razie opuscilam raz - w srode ale maszerowalam po duzym centrum handlowym wiec moze sie liczy hi hi hi. Krupcia, napisalam ci powyzej wskazowki dojscia do linku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 dzis mglisty dzien i nic sie nie chce 🌼 ❤️ na szczescie dzis piatek i w koncu odpoczne ❤️ 🌼 uwielbiam weekendy ale bywaja groznie kuszace 🌼 ❤️ ale to niewazne - cos nam sie od zycia nalezy ❤️ 🌼 zycze wszystkim milego dnia i duzo usmiechu 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA_
hej dziewczyny co tam?? u mnie w miare ok :) Xenia Amber objecuje jesc 5 posiłków dziennie :) juz będe grzeczna :) a tak poza tym jestem happy w bioderkach i udach po 1 cm mniej :) żeby tak było co tydzień ......no tzn nie do konca życia bo bym za kilka lat mogła zniknąć no ale wiadomo o co chodzi ;).....ok ja uciekam sprzątać pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×