Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce schudnac

zapraszam wszystkie dziewczyny ktore schudly

Polecane posty

Witajcie 🌻 Jak widać jestem w domciu. Byłam z małm u lekarza. Ale i tak nie wiadomo co mu jest. Narazie mamy skierowanie na wyniki. Kontrola w poniedziałek. Jednak patrzę na klawiturę przy pisaniu, ale piszę 10 palcami! :) Mam jeden wniosek po Atkinsie. Naprawdę trzeba zażywać witamin! Nie jadłam i paznokcie mam straszne , no i jestem chora. Nie bardzo poważnie, ale jednak. Nawijka - u nas w Szczecinie dziś piękna pogoda i nawet dość ciepło. :) Pozdrawim was serdecznie, miłego dnia! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny 🌼 Amber ja nie wiem skad mam tą pewnośc siebie!!!!! moze lata doświadczeń? wile mnie czasem kosztowały związki z facetami moze dlatego? ja ucze sie na blędach I wiem,ze wyglad ma naprwde male znaczenie liczy sie pewnosć soiebie.osobowość.oni to czują mają tyle kompleksów....tak naprawde........my zreszta też. Wczoraj bylam na cmentarzu.pieknie bylo .takie drzewa kolorowe.........CUDNE.prawdziwa jesień . Taka nostalgia mnie ogarnęla..z tata zaczelo sie na wiosne.....i skonczylo na jiesień.Pobeczalam sie jak zobaczyalm ten pomnik....... Ale takich drzew ja nie widzialm w parku żadnym.....to cmentarz osobowicki najwiekszy w mieście. OJ dziewczyny :o a zdjęcie.......hm mam sprzed dwoch czy trzech lat...... i jakieś akutalne z imprezy w pracy...... ja to straszny dzik i naprawde zwykla babka nic specjalnego.......tylko w gębie mocna......hihi xeniu jak chcesz...to podaj nick....... BOZE jaike zmiany w pracy szokowe mysle o was codziennie czytam........ i napycham słodkim i TRZYAM jakoś.nie wiem jak szef patrzy zly kończe papa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny 🌼 Amber ja nie wiem skad mam tą pewnośc siebie!!!!! moze lata doświadczeń? wile mnie czasem kosztowały związki z facetami moze dlatego? ja ucze sie na blędach I wiem,ze wyglad ma naprwde male znaczenie liczy sie pewnosć soiebie.osobowość.oni to czują mają tyle kompleksów....tak naprawde........my zreszta też. Wczoraj bylam na cmentarzu.pieknie bylo .takie drzewa kolorowe.........CUDNE.prawdziwa jesień . Taka nostalgia mnie ogarnęla..z tata zaczelo sie na wiosne.....i skonczylo na jiesień.Pobeczalam sie jak zobaczyalm ten pomnik....... Ale takich drzew ja nie widzialm w parku żadnym.....to cmentarz osobowicki najwiekszy w mieście. OJ dziewczyny :o a zdjęcie.......hm mam sprzed dwoch czy trzech lat...... i jakieś akutalne z imprezy w pracy...... ja to straszny dzik i naprawde zwykla babka nic specjalnego.......tylko w gębie mocna......hihi xeniu jak chcesz...to podaj nick....... BOZE jaike zmiany w pracy szokowe mysle o was codziennie czytam........ i napycham słodkim i TRZYAM jakoś.nie wiem jak szef patrzy zly kończe papa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam podac ok.... meldo@tlen.pl znowu kłotnie w pracy....... to nie na moją jesienną głowę Tak pięknie dizś we Wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) amberangelic dziekuje za link:) dodalam go do ulubionych:) Dietka jest oki:) Moje kochane juz pare dni nie jadam wieczorami:) Wczesniej to wiem co mnie napadlo na jedzenie,bylam przed okresem hihi Teraz juz sie nie stresuje moim wczesniejszym apetytem Od jakiegos czasu nie jezdze na rowerku:( Mam tez kasetki z cwiczeniami i sobie dalej leza:( Pamietacie co sobie obiecalysmy? Wtoreczki ??? Mialysmy cwiczyc:P Pozdrawiam wszystkich goraco❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Dotta wysłałam Ci zdjęcia. (Mam nadzieję) Różnie to u mnie bywa. Mój synek wcale nie wygląda na chorego, ciekawe czy wieczorem znowu będzie gorączka? Z nudów skanuję co się da. Nawet swoją twarz. Wygląda upiornie! :) No i jem, ale chyba zacznę jutro się jednak odchudzać. Ba się upasę, a szkoda! Krupcia - ale mnie wystraszyłaś! Całe szczęście, że dziś piątek! Żartuję. We wtorek będę ćwiczyć. :P ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...🌼 wszystkie Stare Odchudzaczki i Nowe;)Ja jak zwykle, malo mam czasu...ale zerkam do was..trzymam kciuki, fajnie sie czyta to co piszecie...wszystkie takie usmiechniete i nastawione optymistycznie... u mnie dzis taka piekna pogoda.. o cwiczeniach we wtorki dawno zapomnialam:)Ale mniej jem...jak kurczaczek...zdarza mi sie jeden posilek dziennie...wiem, ze to zle...ale nerwy robia swoje, sporo pracy, choruje na dodatek...i jeszcze zbliza sie zima...brrr...wole wiosne i lato... Mowilam wam, ze slyszalam iz w Sylwestra ma byc okolo 20 stopni? I to juz z paru zrodel...mialam kupic kozaki ale teraz to chyba bardziej jakas porzadna kiecke;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcecie się ustrzec przed stratą? Zablokujcie połączenia na 0-700 i 0-300 pod bezpłatnym numerem TP 9393. Ja właśnie dostałam rachunek za doładowanie konta w Idei z domowego telefonu. Mimo, że nikt u mnie nie ładował. Po prostu nikogo nie było w domu o tej porze i nikt z nas nie ma telefonu w Idei. Zablokowali mi bezpłatnie. Mam szczęście straciłam tylko? 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Dziś zaczęliśmy dzień od pobrania krwi Dominikowi 😭 Ale zaraz obiecalam, ze dostanie kolocki Lego, to na szczęście przestało go boleć. :) Od dziś nie jem węglowodanów, muszę tylko pamiętać o witaminach! To mam nadzieję,że jak będziemy się spisywać to będę lżejsza. Krupciu - czy ja dobrze zrozumiałam , że próbujesz diety South Beach? Amber - dostałam zdjęcia, mogę jeszcze inne dostać. Nie mam nic przeciwko temu. :) Dotta ❤️ A czym się zajmujesz w pracy? Oczywiście jak nie chcesz mówić to zrozumiem. Zdjęcia wysłałam. Niektóre nie są za dobrej jakości, ale może to i dobrze? Amber - jeśli się zbyt często denerwujesz to dla grupy B bardzo dobrze działa herbatka z żeń-szeniem syberyjskim (Eleutherococcus senticosus) lub z Gingko Biloba. Moja mama pije sobie te herbatki i bardzo sobie chwali. U nas są w połączeniu z zieloną herbatą. Alicja - trzeba jeść! Na zimę dobrze jest uzupełniać witaminy, to jest większa szansa, że sie nie zachoruje. Życzę miłego dnia wszystkim dziewczynom. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Alu - jeszcze nie zaplaciłam, złożyłam reklamację. Ale wątpię czy to coś da. Na moim bilingu jest to połączenie. Zupełnie to nie możliwe, ale jednak. To było 6 września w poniedziałek o 12,41. W tym czasie Daniel był w szpitalu (od 2-8 września) , a my z mężem do 15-tej w pracy. Ale dziwczyna mi powiedziała z błękitnej lini, że raczej nierealne , żeby uznali reklamację. W sumie to wyszło, że mam szczęście, bo to tylko 10 zł! Jeszcze dowiem się w Idei kto był taki dowcipny. Jeśli mi powiedzą. Odebrany wynik z badań małego i niestety OB bardzo wysokie. Aż 40 mm. Reszta wyników w normie. Nie wiem co o tym sądzić. Zobaczę w poniedziałek co powie nasza pani doktor.. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA_
hej dziewczyny co tam słychać u was.....u mnie wskazówka trochę dgrneła ale pewnie jeszcze troche minie zanim dojdzie do 52 ...........a tak w ogole zaczęłam sie przejmować czy uda mi się utrzymać tą wagę potem i w ogóle ehhh.......co to będzie.....no nic ja uciekam pozdrawiam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuu tyle wam napisalam i nic sie nie pojawilo :( rano do wszystkich z topiku pisalam :( Alicjo poprosze o zdjecie:) krupcia170@wp.pl przepraszam jeszcze raz wam napisze ale pozniej teraz musze leciec Pozdrawiam goraco❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane 🌼 Xeniu, wkurzaja mnie takie sytuacje, nie wiem jak tak mozna..a moze da sie jakos udownodniec, ze wtedy nikogo nie bylo w domu?Wiem, wiem ze to male realne...w sumie to 10 zl ale z drugiej strony to ty musialas na te 10 zl zapracowac, dlaczego mialabys popuscic jakiemus zlodziejowi..pisz dalej co z ta sprawa... Krupciu-wyslalam:) Buziaki dla wszytskich...u mnie piekna pogoda, ma byc 18 stopni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Ale dziś spokojny dzień! Spałam bardzo długo, zrobiłam rodzince pyszny obiadek, obejrzeliśmy familijny film o kotach i psach. :D Dominik bynajmniej nie czuje się chory, ledwo można z nim w domu wytrzymać, tak go nosi. Dziś znowu waże 65,7 to jakaś magiczna waga, wraca do mnie jak bumerang. Muszę przyzanć, że gdyby została na długo nie miałabym nic przeciwko temu. Też już marzę o tym aby się skończyły te huśtawki. Mam nadzieję, że też miło spędzacie niedzielę. Szkoda, że już się kończy. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez ladna pogoda, slonecznie i raczej cieplo. Tylko ja jestem przeziebiona. Wczoraj rano prawie nie moglam mowic, a w nocy spalam niespokojnie: pocilam sie, mialam trudnosci z oddychaniem i rzucalam sie na wszystkie strony. Dobrze, ze wzielma na noc lekarstwo bo byloby jeszcze gorzej. Wroce wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dzis tez mialam piekna pogode poleniuchowalam :) Alicjo nie mam zdjecia:( Jutro poniedzialek lubie ten dzien :) Pozdrawiam goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mamy nowy tydzien dziewczyny proponuje zabrac sie ostro za cwiczenia:) Nie bede mowic o wadze dzieje sie z nia cos dziwnego sama tego nie rozumiem Bylam przed okr mialam napady na jedzenie ,potem dietka byla okolo1000kcal kilka dni wczoraj byla niedziela troszke pofolgowalam z kcal ale nie jadlam od 16 wiec nie powinno byc zle .....ale nie powiem ile rano zobaczylam na wadze... Napewno cos nie tak z przemiana materii Obiecalam sobie ze ten tydzien bedzie inny niz poprzednie duzo cwiczen Czytalam o diecie plaz poludnia . ja przewaznie przestrzegam tych zasad poza chlebkiem Wiec obiecuje ze postaram sie go nie jesc:) slodyczy i tak unikam z miesa bede jadla drob:) Biore rowniez pod uwage diete zgodna z gr krwi:) moze jak to pomieszam cos sie uda:) 6 posilkow mam jesc hmmm Rozpisze o ktorej godz powinnam jesc Jezeli chodzi o cwiczenia to prosze dolaczcie sie do mnie:) Piszcie co cwiczylyscie i jak dlugo :) Przeczytalam ze cwiczenia poprawiaja przemiane materii:) Pozdrawiam was goraco❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA_
krupcia ja bardzi dużo ćwicze ale najbardziej polecam ćwiczenia na mięśnie pośladków i ud wśród nich najlepsze to UNOSZENIE UGIĘTEJ NOGI W GÓRĘ Uklęknij na podłodze, oprzyj tułów na przedramionach. Kolana oraz łokcie powinny być ugięte pod kątem 90 stopni.Następnie unieś nogę (ugiętą w kolanie) w górę, mocno napinając pośladek. Biodra i barki są ustawione równolegle Zatrzymaj ciało w tej pozycji na moment i powróć do pozycji wyjściowej, a następnie zmień nogę. WYPYCHANIE BIODER Połóż się na podłodze ugnij kolana i ułóż ręce wzdłuż ciała. Mocno napnij pośladki i unieś biodra nad podłogę Następnie wypchnij biodra mocno w górę, unosząc równocześnie wyprostowaną nogę. Pamiętaj o wciągniętym brzuchu. Zatrzymaj ciało przez moment w górze, jednocześnie napinając mięśnie pośladków i ud.Powróć do pozycji wyjściowej, a następnie zmień nogę. POGŁĘBIANIE PRZYSIADU Pozycja wyjściowa: stopy rozsunięte dalej niż szerokość ramion, uda równoległe do podłogi. W takiej pozycji pogłębiaj przysiad jakbyś chciała usiąść na tyle ile potrafisz potem w tej pozycji wytrzymaj tyle ile sie da i powtórz ćwiczenie z 10 razy...naprawde pomaga wcześniej miałam obwisłe pośladki że nie wspomne jak wyglądały wewnętrzne uda teraz mam naprawde jędrny tyłek a uda też wyglądają 100 razy lepiej...najważniejsza systematyczność naprawde działa tylko trzeba je troche porobić nie ma cudów...A na brzuszek polecam oczywiście brzuszki tyle że ze skrętami tzn lewy łokieć do prawego kolana i odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 witam wszystkie forumowiczki odchudzaczki!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ dzis poniedzialek - nie cierpie poniedzialkow, a do tego u mnie poniedzialek to dzien wazenia, jednakze dzis braklo na to czasu wiec przesuwam ten wspanialy akt na jutro :) :) :) :) :) :) :) :) :) ciekawa jestem wynikow mej meczarni ale dowiem sie dopiero jutro z rana 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 co do cwiczen to ja rowniez duzo cwicze, cwiczenia omowione przez Maje uwazam za naprawde bardzo dobre, no ale cudow nie ma , trzeba byc konsekwentnym w dzialaniu, raz na jakis czas nie wystarczy krupciu! ja rowniez rozstalam sie z rowerkiem, jakos stracilam checi do jazdy, nawet najmniejszy opor roweru jest dla mnie nie do przejscia choc rezultaty byly swietne to jakos nie moge sie zmusic mysle teraz o zakupie stepera, czy ktoras z was probowala takiego rodzaju urzadzenia i cwiczen? czy daje to jakiej efekty? czy warto wydawac pieniadze na stoper? prosze o porady ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ pozdrawiam wszystkie dziewczeta i zycze milego dzionka!! 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie mialo brzmiec: czy warto wydawac pieniadze na steper? a nie stoper :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 OJ dziewczyny cos mi chorujecie! Xeniu ja też mialamn na wiosnę problem z paznokciami strasznuie sie łamały i wcale sie wtedy nie odchudzalam. Po diecie brałam bodymax 2 listki a teraz jakiś naturalvit ze skrzypem. W pracy co robie to ogólnie praca biurowa wszytsko po trochu . Nerwy sa poprostu z powodu przeprowadzki.remontu ale ja tam sie nie kłoce inni szaleją.Ostatnio jestem oaza spokoju.....staram sie odrzucac co mnie drażni .Nie da sie wszytskiego.niestety wczoraj bylam w Parku Południowym ale tłumy waliły.....nie lubie takich spedów. To mial być jesienny spacer? chyba pielgrzymka brrrr ale jesień urocza i pomnik Chopina , który mamy od 5.IX.04.... Trochę ostatnio pozwoliłam sobie na orzeszki.chipsy.pierniczki waga skacze oj chyba musze sie przykrócic tycke. z tym słodkim. DZwonila bratowa trzyma się też. Teraz namawiam koleżankę na kopenhaską. Xeniu zajrzyj do skrzynki. ppaaa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam ta diete pla¿owa. Wczoraj troche czasu spedzilam w sklepie klnac czemu nie ma gotowej listy z iloscia i rodzajami skladnikow. Biegalam jak szalona z notatkami i ksiega po sklepie. Potem spedzilam sporo czasu w kuchni, dawno mnie tak dlugo tam nie bylo i dotykalam przyrzadow jakich w zyciu nie dotykalam - ha ha ha. Troche to pracochlonne, a mam dopiero 1 z tych 14 oczyszczajacych dni. W ogole wydaje mi sie tego duzo choc polowe zrobionych rzeczy dalam mezowi bo on tez chce sprobowac, ja sie denerwuje kiedy to wszystko zjem te posilki i przekaski, az z nerwoch wstalam rano zeby szybciej zaczac jesc ha ha ha. Tak wiec juz jestem po pol szklance soku pomidorowego i dwoch babeczkach szpinakowych. A teraz pije kawe. Dzisiaj znowu musze do sklepu bo troche rzeczy przeoczylam. Co do cwiczen to ta dieta pozwala mi tracic tyle energii ze jestem wyczerpana... ha ha ha zartuje oczywiscie, nadal mam zapchany nos i gardlo i nie wiem jak sie bede czula wieczorem. Co jest przerazajace na dzien dzisiejszy to to ze przez nastepne 14 dni mam nie zjesc owocu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na samym początku przesyłam cieplutkie buziaki, w ten jeszcze cieplejszy dzień :) Często czytam wasze wypowiedzi, ale jeszcze nigdy nie skusiłam się, żeby coś naskrowabać... wolałam zostać neizauwazona:P ale dzisiaj postanowiłąm mały ślad po sobie zostawić :) Czytam o tych dietach, ale szczeze mówiąc to nie wierze w ani jedną... efekt jojo jest zawsze... przyanjmniej u mnie. W zaszłą zimę schudłam 5 kilo, ale tak szybko jak schudłam, przytyłam i na dodatek pare kilogramów doszło, bez zaproszenia... od tamtej pory, wyznaczyłąm sobie własną dietę której się tzymam, a czy efekty będą to się okarze... a więc tak: ~nie jadam: pieczywa (chyba, że hrupki chlebuś :)), masła, tłustego mięsa, szynki, sera(chyba, że biały), smazonych lub duszonych potraw, staram się unikać słodyczy (ostatnio chyba jedłam coś słodkiego miesiąc temu), kaszy, ryżu, ziemniaków, nie słodze napojów, śmietany. no by było na tyle chyba. Jem bardzo dużo, ale zdrowo! Najwięcej jem jabłek (min. 4 dziennie). I nie łącze węglowodanów z białkami. Staram sie robić 3 godzinne odtępy między posiłkami i pije herbaty wspomagające odchudzanie... ruszam się mało,tyle co w szkole, bo w domu siedze i się ucze... ale mam zamiar zapisać się na aerobic od jutra :) 2 razy w tygodniu (piątek, sobota) napije sie jakiegoś alkoholu, chociaż wiem że jest nei zdrowy i tłuczy, no ale czasem trzeba :P może za jakiś czas będą jakieś efekty... ale moja dieta, odpowiada mi w 100 % jem kiedy chce, byle by zdorwo :) Trzymajcie sie cieplutko i życze powodzenia w rzuceniu paru kilo, najważniejszy jest optymizm. Przy mojej diecie, mam ciągle dobry humor, a to najwazniejsze :) Może po mojej wadze i wzroście dziwicie mi się, że mam zamiar zrzucić co kolwiek, ale uwierzcie, mam budowe ciałą po mamie, typowa \\\"gruszka ze mnie\\\", cały tłuszcz osadza mi się na biodrach, a na reszcie ciała widać same kości... co wygląda nie smacznie... a waże około 58, przy wzroście 172 cm... no! TO by było na tyle. Buziaki w pysiaki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×