Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce schudnac

zapraszam wszystkie dziewczyny ktore schudly

Polecane posty

witaj Krupciu. Tutaj już nikt nie zagląda, co mnie martwi. Sama mam coraz mniejszą ochotę. Szkoda, bo fajnie nam sie gadało... Teraz zagladam na topik Amber - Wielki tłuszczowy brzuch... Też są tam fajne dziewczyny. Mój mąż dalej dba o linię, ja się trzymam diety grupy krwi. Badzo się staram i idzie mi nieźle. Wczoraj byłam troszkę przepracowana, byłam w pracy 14 g. Nieźle co nie? Pozdraiam. ❤️ Wysyłałam ci kilka razy maile, ale wracają jako nie doręczone. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xeniu:) skopiuje Ci jaka wiadomosc dostalam od administratora poczty :( Nie udalo sie skopiowac. Wiec napisze o co chodzi z moja poczta ,nie logowalam sie od dawna wiec administrator pczty usunol moje wiadomosci Poprosze o meile ,bo nie mam waszych adresow. Skrzynka juz dziala:) Xeniu nie zniechecaj sie i pisz dalej :) Ja juz tu jestem,moze dziewczyny powroca:) Mam taka nadzieje:) Pozdrawiam graco❤️🌼 krupcia170@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! 🌻 Dziś byłam u babci na imieninach. :O Tak sobie myślę, jaki to sens tak dbać o to jedzenie, jak przychodzi koniec tygodnia i zawsze się znajdzie jakiś powód aby zjeść coś niedozwolonego. :( Tak było i dziś. Starałam sie za wiele sobie nie pozwalać, ale na pewno zjadłam za wiele... Zawsze po niedzieli mam jakieś zwyżki wagowe :P A jak spędziłaś dzień?? Właśnie piekę pasztet zgodny z moją grupą krwi, ciekawe czy będzie dobry? Jutro napiszę. Pozdrawiam. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Xeniu❤️ Nie lubie niedzieli tak jak napisalas zawsze sie jakas wymowka znajdzie zeby zjesc cos nieodpowiedniego. Wczoraj sie wynudzilam ,byla brzydka pogoda taka barowa do spania i siedzenia w domu:(ale ten dzien juz za mna Dzis wstalam zobaczylam jakpieknie slonko świeci az milo :) Zabralam sie za moj zeszyt z planami Wpisalam swoje postanowienia....powiem Ci ze sporo tego bylo:) Jak juz skonczylam rysowac piekne kolorowe tabelki i wyszlo mi ze 06.06 2005r. bede wazyla juz 76 kg bylam prze szczesliwa:) Teraz zostalo sie tylko pilnowac i postepowac wg tych zasad jakie sobie wyznaczylam:) Zaraz wchodze na rower:) Pozdrawiam goraco❤️🌼 PS Jak wyszedl pasztet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 45 min rowerka:) sniadanko: 1 kromka czarnego pelnoziarnistego chlebka(zytni)-70kcal jajecznica z jednego jajka bez tluszczu-93kcal 2 plastry poledwicy z kurczaka 2x12g=24kcal 1/2 kromki chleba zytniego (kromka 45g-100kcal)=50kcal ----------------------------------------- Razem: 70 93 24 50 ----- 237 Herbatka lakarnitynka i pu-erch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Juz po obiadku:) -kotlet ze schabu duzy 327kcal -chleb mieszany 100g-220kcal -lyzka cukini na kwasno -13 kcal ups ------------------------------------------- 327 220 13 ----- 560!! o 200 za duzo ,ale nie bylo 2 sniadania Powinno byc : 1) sniadanie -200kcal 2) sniadanie-150kcal 3) obiad -350kcal 4) podwieczorek -100kcal 5) kolacja 200kcal Narazie mam 237+560=797kcal Zostalo mi na dzis do zjedzenia 203 kcal Ale teraz czuje sie najedzona,wiec do wieczora dam rade zjem malo kcal kolacyjke i bedzie oki Jutro postaram sie o mniej kcal obiad:) Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj 🌻 No widzę dieta 100 kcal. Niezła jest, naprawdę można schudnąć, sama kiedyś stosowałam. Teraz mam inne spojrzenie na odżywianie, ale najważniejsze to coś robić z tym tłuszczem jak nas atakuje. Pasztet wyszedł naprawdę super, sama jestem zaskoczona. Chyba spróbuję jeszcze zrobić kiełbasę słoikową. Najbardziej mi smakuje taki swojskie jedzenie... Dziś zrobiłam zupę Minestrone na obiad, sporo zjadłam i też była pyszna. Po wczorajszym obżarstwiekilo na plus. Mam nadzieję, że szybko zejdzie. :O Pozdrawiam i trzymam kciuki za Twoją dietę. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xeniu❤️ super ze wyszedl smakowity pasztecik:) o kielbaska sloikowa :) podrzuc przepis:) Ja tez moge tobie kilka podac:) moze bedziemy sie wymieniac swoimi doswiadczeniami:) Dziekuje za kciuki:) wczoraj o tej porze wazylam 87.600 dzis wieczorem 87.000 mam nadzieje ze to dobry znak:) No i jeszcze napisze co zjadlam na kolacje:) Kolacja:18:oo salceson z indyka -100g Nie znalazlam ile ma kcal:( Na dzis juz koniec z jedzeniem Pozdrawiam i do jutra rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Wczoraj wieczorem juz nic wiecej nie zjadlam:) Dzis waga 86.400:):) No mam nadzieje ze to dobry znak:) Zaraz wsiadam na rower:) Pozdrawiam🌼 Zglosze sie po sniadanku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Po rowerku-13km:) Sniadanko: 1/2 kromki czarnego pelnoziarnistego zytniego chlebka-70kcal 1 kromka zytniego-100kcal 50g szynki konserwowej-80kcal pomidor-120g-25kcal cebulka zielona Razem: 70 100 80 25 -------- 275 kcal :) 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrr
_____________ile_______ można_______ o_______ dietach???????nie_______ umiecie _______sie ______po______ prostu_____ opnawoac_____ z _____jedzieniem???jecie _____o ________polowe______ mniej ____tyle-czy ___to ______taki_____ problem????______________wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr______________________________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Gdyby to nie byl problem to by nie bylo tyle ludzi otylych Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 ) sniadanie: serek danio truskawkowy 140g(100g-137kcal) =191kcal Obiad:) jajecznica -270kcal 2 plastry poledwicy drobiowej -24kcal 1 kromka chleba 77 kcal 1/2 lyzka oliwy -45kcal Razem: 270 24 77 45 ------ 416! Do tej pory zjadlam 275 191 416 ------- 882 Zostalo mi na dzis do zjedzenia ----118 kcal----- 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D Znowu jakiś nawiedzony debil wpadł do naszego topiku. wrrrrr..... Czymu to to zagląda tem gdzie nie chce patrzeć, przeciez na forum są inne działy, może bardziej interesujące. U mnie oczywiście waga jak przybrała tak stoi do dziś. A dziś znowu impreza - urodziny teściowej. uffffff Krupciu dobrze Ci idzie z tym liczeniem. Oczywiście miałam wczoraj napisać 1000 kcal, ale się pomyliłam. :) Lulu - napisz co tam u Ciebie??? Dziś miałam ciężki dzień w pracy, musiałam wyjaśnić wiele zagmatwanych spraw, ale myślę, że już teraz będzie dobrze. Mam taka przynajmniej nadzieję. Naprawdę było dziś bardzo ciężko mówić i słuchać o tych wszystkich problemach i zaszłościach. Przy okazji wyszło kilka niepokojacych rzeczy. Ale to najwyżej prywatnie coś skrobnę... No to zaraz na urodzinki :) i jedzonko.... pozdrawiam O kiełbasie napisze jak tylko się dowiem jak ją zrobić. Pa! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela
TABELA **************************************************************************************** TABELA - DOPISUJCIE SIE I ZMIENIAJCIE! Nick +..........Wzrost....Waga przed....Waga teraz..Krew..Miejsce Data rozpoczecia diety **************************************************************************************** Amberangelic......176........80.90.................62......B Rh+....USA 13.06.2004 (7-8kg) SBD 26.10.2004 Lulu81................174.......86....................66.......B Rh+....Olsztyn styczen 2004 Xenia32...............168.......73.70...............67.......0 +....Szczecin styczen 2003 Dotta..................165.........61.................57........)0+...W. sierpien 2004 Maja...................164.........62...................50....0Rh+......Lodz sierpien 2004 Krupcia...............160..........93...................86.80....A1Rh- 2003 AlicjazKC............160...........60...................50 lipiec 2004 Norka.................174..........75...................66.....BRh+....Warszawa Wrzesień2004 ****************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Xenia:) Bylam z dziecmi u dentysty dwoje siedzialo corka miala wyrywany zab ,a syn plabowany ufff ,ale mnie to zestresowalo :( Byli dzielni az podziwiam :) Potem na male zakupy na glodnego polecialam nakupilam duuuuzo jedzenia juz wiem czemu nie powinno sie chodzic na zakupy glodnym.. Jak przyszlam na stojaco zjadlam,postaram sie to teraz napisac ile czego bylo uff indyk w galarecie 50g chleb wiejski 100g uff 2 plastry sera zoltego 2 plastry pomidora jak mniemam zjadlam z 400kcal -------------------------- Podsumowanie: Na dzis koniec jedzenia wyszlo okolo 1500kcal do godz 18:30 zaokraglilam ten wynik tak jabym zjadla na kolacje ponad 600kcal nie wiem ile ma indyk w galarecie i ile wazyly te dwa plastry sera bo jak pisalam wyzej zjadlam na stojaco:( Xeniu nie martw sie waga poleci w dol:) Wszystkiego Naj dla tesciowej:) ojjoj co to za ciezkie sprawy mam nadzieje ze nie dotycza bezposrednio Ciebie Pozdrawiam❤️ Wypij za zdrowie tesciowej:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Czesc:) Dzis planuje wiekszy trening conajmniej godzinny:) Zaraz rwer i 30 min cwiczen na brzuch:) Pozdrawiam zglosze sie po sniadanku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Pocwiczylam:) rowerek12,500km 10 min cw calanetixu 15 min ABS -------------------razem 55 min cwiczen Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A co to ABS czy coś tam??? U teściowej nie jadłam za wiele, bo mi jakoś nie wchodziło. Przynajmniej nie ważyłam dziś więcej. Mniej o 100g. :O muszę też zacząć ćwiczyć brzuch, ba mi jakoś podejrzanie wielki się zrobił. Jakoś nie miałam z tym nigdy problemów, ale to się człowiek zmienia na starość. 😭 Od dziś zaczynam po 15 minut ćwiczyć brzuszek. Lecę coś zrobić na obiad. pa! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Xeniu wysylam Ci program do cwiczen miesni brzuszka ABS Brawo ze sie nie objadalas:) Dzis wyszlo 1200kcal Pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Przeczytalam art o diecie detoksycznej ,powiem wam ze mnie zaciekawila:) Postaram sie ja wprowadzic w zycie. Stosuje sie ja siedem dni i nie bedzie odbiegala od mojej diety gdyz je sie okolo 1000kcal na dzien:) Zaraz wsiadam na rower ,a pozniej 30 min cwiczen na pośladki:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Zaczelam diete detoks:) Sniadanko 2 szt wasy zytniej 20g fety 1 szkl soku pomidorowego Pocwiczylam 12,400km rowerka+5 min calanetix+ 15 min cw na posladki =50 min cwiczen Czuje ze bede miala zakwasy Pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Tak jak przewidzialam mam zakwasy w miesniach. Pierwszy raz w zyciu w posladkach. Dzis sobie odpuszczam rower. Xeniu napisz czy dostalas ABS. Poydrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Krupciu! Dostałam maila, ale jeszcze nie oglądałam. Troszkę mam dużo pracy ostatnio i jakoś chęci brak na wszystko. W domu robota leży, bo nie chce mi się robić... :O W pracy jest nawet dość fajnie teraz, ale troszkę się boję, czy znowu nie dostanę po nosie za łatwowierność. Narazie postanowiłam zakopać topór wojenny, mam nadzieję, że nic złego mnie juz nie spotka. Wiem już jak robić kiełbasę słoikową, choć jeszcze nie robiłam. Ale to proste: mięso zmielic na dużych oczkach, dodać przyprawy, dużo czosnku. Wymieszać i odstawić na co najmniej 12 g do lodówki aby przeszło. Później napakować w słoiki, zamknąć i pasteryzować ok. 2 g. KONIEC. Proste co nie? Ja użyję oczywiście drób i wołowinę, bo wieprzowiny nie jadam. Już od 2 dni ćwi\\czę mięśnie brzucha, 15 minut dziennie. Na razie, mam nadzieję, że będę zwiększać. Narazie papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xeniu jak dobrze ze Ciebie tu mam:) Wielkie Brawa ze cwiczysz:) To co Ci wyslalam to wlasnie cwiczenia na miesnie brzucha nazywane ABS:) Troszke czasu zajmie zanim otworzysz ,ale to filmik jak cwiczyc z trenerem:) Mam nadzieje ze spodoba Ci sie:) Ja dzis odpuscilam trening Super ze w pracy zmienila sie sytulacja:) Faktycznie nie ma duzo pracy przy tej kielbasce sloikowej:) Dziekuje za przepis🌼 Pozdrawiam i do jutra❤️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Coś tu brak meldunków co tam na diecie? Wczoraj miałam zakręcony dzień, moje dziecko występowało w Teatrze Letnim na święcie Konwalii. Jestem dumna jak nie wiem co! Pierwszy w rodzinie na scenie!!! :) Bardzo sie starał. :D Kiełbasa słoikowa się robi, właśnie już się pasteryzuje. Narazie zrobiłam 4 słoiczki, takie po dżemie. Najpierw trzeba spróbować czy to da się zjeść. :) Nie ćwiczyłam 2 dni :O Wczoraj nie miałam chęci wogóle. Dziś nie poszłam na komunię i pewnie strasznie podpadłam. Ale jakoś nnie nie stać teraz na wydatki, a bez kasy sie wstydziłam iść. To narka. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Ja tez nie cwiczylam,ale codziennie bylam na biegu nawet w niedziele ,jak siadalam wieczorkiem to ciarki mi po nogach przelatywalay ze zmeczenia. Dieta detoks przesunieta dostalam okr .. wiec zaczne ja jak mi sie skonczy. Narazie waga sie nie przejmuje bo jak to zwykle bywa w te dni przynajmniej u mnie idzie w gore. Xeniu jak masz zdjecia z wystepu to wyslij mi chetnie popodziwiam:) Co do komuni ja mam rocznice dzis z moim synem ide :) Deszcz sie rozpadal,mam nadzieje ze wieczorkiem bedzie slonko. W sobote kupilam sobie spodnie:) Moja corka jak je zobaczyla mowi mamus nie te...ale i tak je kupilam Potem mi powiedziala ze na wyglad byly mlodziezowe hahah,nie dla mnie ,ona pewnie mnie by tylko widziala w klasycznym ubranku spodnie w kantke i marynarka czy zakiet ... W domu przymierzylam i maz powiedzial ze ladnie wyglada moj tyleczek w tych spodniach haha jestem zadowolona. Prawde powiedziawszy jak widze siebie w lustrze to niestety wiem ze 20 kg powinnam schudnac. Wczoraj bylam na imieninach ,powiem ci ze zjadlam tylko 1 kawalek ciastka i to malego,zero % Zdobede sie na szczerosc i przyznam sie ile dzis ran wazylam:) 87.100 Zglosze sie po sniadanku:) Pozdrawiam❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj :D Mam zdjęcia z występu i wyślę jeszcze dziś. Wczoraj już mi się udało ćwiczyć całe 15 minut, dołożyłam nowe ćwiczenia. Wiem, że powinnam schudnąć max tylko 4 kilo, ale z tym nadmiarem co mam i tak czuję się okropnie. Brak mi chęci już na jakąś rygorystyczną dietę. :( Znam sposoby, choćby Atkins, wystarczyłoby 2 tyg. Ale nie mogę się zmusić ... Narazie z grupa krwi jadę, bardzo się staram, ale waga nie bardzo spada. W sumie to ważę tyle co 3 tyg. temu - 68,2 kg. :( Ale też mam teraz okr... może to dlatego ...??? Może zacznie spadać... OBY napisz coś o tej dieie detox. pozdro ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×