Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce schudnac

zapraszam wszystkie dziewczyny ktore schudly

Polecane posty

krupcia....wlasnie Sylwester....moim marzeniem jest Paryz, ale nie wiem czy bede mogla sobie na to pozwolic w tym roku.....planujemy kupno mieszkania...to az 200 tys...ale tak czy owak, schudnac trzeba....ja schudlam od czasu jak jestesmy razem wiecie ile.......pochwale sie.....10 kilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicjo ja jak zakladalam stronke wazylam 81.800 potem mialam kilka wpadek i przytylam do 83.500,chcialam sie zdrowo odchudzac ,pilnowalam zeby nie brakowalo mi witamin i mineralow tak sie tym wszystkim przejelam ze efekt byl odwrotny pare wieczorow jedzenia i mialam na plusie1,700 teraz waze 82.400 wiec wynik jest taki od poczatku wpisow waze +600g Wniosek potrzebuje diety bardziej radykalnej i najlepiej jak zapomne o zdrowym odzywianiu na czas diety no bo inaczej nie wiem jak moge schudnac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny daje znak,że żyje.......🌼...🌼....🌼 wczoraj mnie nie bylo złapałam chyba grupę jelitową.....+ stresy...... w domu już mąz chory.ciekawe kiedy syn więc mam przymusowa glodówkę dziś waże 56 kg i wygladam jak cien czlowieka .ale mnie wymeczylo.....jejku poczytam i napisze jutro (moze) pozdrawiam seredcznie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny daje znak,że żyje.......🌼...🌼....🌼 wczoraj mnie nie bylo złapałam chyba grupę jelitową.....+ stresy...... w domu już mąz chory.ciekawe kiedy syn więc mam przymusowa glodówkę dziś waże 56 kg i wygladam jak cien czlowieka .ale mnie wymeczylo.....jejku poczytam i napisze jutro (moze) pozdrawiam seredcznie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciala aby ten sylwester byl pierwszym od kilku lat na, ktorym bede zadowolona ze swej sylwetki. Na zime zawsze tylam - pomijajac te kiedy mialam swoja przygode z tabletkami odchudzajacymi - a mam nadzieje ze tej zimy bedzie inaczej. Niemozliwoscia bylo dla mnie kupienie sukienki dwa, trzy miesiace wczesniej bo bylo zagwarantowane przez moje cialo ze w nia nie wejde lub w lzejszym przypadku bede wygladac gorzej niz przy zakupie. Zazdroszcze dziewczynom ktore sa takie same i moga kupic ciuch na przyszlosc. Chcialabym taka byc. W ciagu ostanich kilku lat szafa byla kilka razy zmieniana, raz oddawalam ciuchy wieksze bo za duze, innym razem mniejsze bo za male. Czesto szafa podzielona na dwie czesci, na te przed i po odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam Krupcia 🌼 Alicja 🌼 amber 🌼 selenka 🌼 eveline 🌼 mała lulu 🌼 gdzie jesteś? xenia 🌼 wiadomo Krupciu ja uwazam ,ze powinnas zastosowac jakąs dietę (brrr trzesie mnie na wspomnienie o nich) chyba w Twoim przypadku trzeba radykalnie. Moja bratowa schudła , ale żaliła się, że co zje to od razu kg tyje.Chce schudnac 5 kg jeszcze , ale nie glodząc się. Zaproponowalam ćwiczenia...... Co do mnie ja rano wazylam 55 kg.....a wieczorem 56. Fatalnie juz wtgladam.a biust .w zaniku. To przez te wymioty....i wymęczenie.16 lat temu wazylam 52 kg......ale to nie te lata .....juz cialo inne. Wygladallabym zle. Wiec ja tylko chyba powinnam utrzymywac wag e a nie chudnąc. ALU ale wynik.......to jest specjalistka......nasza .....do niej chyba pytania. PS jesli chodzi o moje nastawienie do facetow jest naprawde z lekka dizwne. Na mnie nie patrzcie...... Bede ograniczac się do tematu odchudzania. Co do mojej kondycji psych. jest fatalna.......problemy za problemami. Mam nadzieje ,ze miną. POZDRAWIAM serdecznie. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schudlam 10 kg z 70 kg na 60 kg przy wzroscie 170cm malo jadlam i duzo cwiczylam teraz chcialabym schudnac do 55 kg najgorzeju mnie wygladaja uda i biodra. po odchudzaniu zostalo na nich nadmiar skory, tluszcz niestety tez jest jeszcze ;(( wyglada to okropnie, chcialabm miec jedrne posladki a nie jakiej zwlaczale :(( myslalam aby zapisac sie do jakies klubu fitness w domu ciwcze ale coraz mniej mam na to ochoty. moze znacie jakies cwiczonka godne polecenia na te partie ciala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dotta:) amberangelic:) Evelin:) Mala Lolu napisz co tam u ciebie:) Alicjo❤️ Dotta masz racje ja musze miec dietke wlasnie sie nad nia zastanawiam ,moze jest ktos kto zacznie ja ze mna? Czy jest ktos jeszcze kto wazy 80kg??? Sigma witaj:) wielkie brawa za te 10 kg :) Moim zdaniem nie powinnas myslec o odchudzaniu ,a o cwiczeniach i to systematycznych:) Ja jezdze na rowerku tez wczesniej juz schudlam 10 kg mam jedrne uda fakt ze jeszcze grube ale tez poszlo pare cm w obw ...polecam ci rower jest dobry na uda i posladki tego jestem pewna:):) gorzej z brzuchem pozdrawiam❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam steper, i na nim cwicze, mam nadzieje ze da takie same efekty jak rowerek :)) buszuje po necie i po gazetach w poszukiwaniu cwiczonek na te partie ciala, trzeba sie wziasc za siebie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Sigma jutro postaram sie cos znalezc dla Ciebie:) o ile sama dzis nie znalazlas:) Wieczorem sie nie wazylam mam nadzieje ze to nie byl stracony dzien:) Co prawda jeszcze nie wybralam dla siebie diety ,ale mimo to sie pilnuje:) Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Zostalam sama?:( Sigma daj znac czy znalazlas cwiczonka Dzis rano waze 82.400 zjadlam 1 kromke chleba + parowke+ogorka nastepny posilek o 12 Dalej szukam diety W koncu cos wybiore Alicjo moze zaczne ta co Ty :) Pozdrawiam wszystkie forumowiczki:) Dotta🌼 Alicjo🌼 Evelin🌼 ambergelic🌼 mala lola🌼 selena🌼 Xeniu {kwiatek]🌼mam nadzieje ze sie wspaniale bawisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis buszowalam po sklepach:( Straszny dolek mnie zlapal ,byly takie wielkie lustra wzielam kilka ubran do przymiarki:( no i zobaczylam sie w calej krasie ze tak powiem katastrofa nie wiedzialam ze az tak zle wygladam widzialam sie z tylu i z przodu i z boku jednoczesnie tak byly ulozone lustra ,ale grubasek ze mnie:(:( oczywiscie odeszla mnie ochota na kupowanie ,wszystkie ciuszki pokornie odlozylam na miejsce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Wczoraj szalam na weselisku mojego kuzyna...wiele osob mi mowilo, jak bardzo schudlam....cos milego:)Objadlam sie za nas wszystkie.... krupcia....musisz zdecydowac sie na bardziej radykalna diete....moim zdaniem...niestety....moze sprobujesz kopenhaska?Dotta dala rade....a wiem, ze ta dieta wielu pomogla....moja mama schudla na niej 7 kilo i chudla jeszcze potem.....schudla lacznie okolo 15... Ciekawe jak Xenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostalam sama:( Wczoraj postanowilam sie odchudzac na maxa i obiecuje ze nie przerwe diety:) Bede wpisywala swoje postepy w odchudzaniu Mysle ze juz dojrzalam do tego mam duzo powodow zeby teraz sie nie poddac. Xeniu mam nadzieje ze jak przyjedziesz bede mogla sie pochwlaic ze pare kg polecialo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicjo:):):)❤️ nie widzialam twojego wpisu Wiedzialam ze mnie nie zostawisz tu samej:) Ciesze sie ze tu zagladlas:) kopenchadzka 13-sto dniowa moze wlasnie ta diete zaczne tylko musze o niej poczytac dokladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o kopenhaska, oto dieta:) dieta kopenhaska DIETA OPRACOWANA PRZEZ RZĄDOWY SZPITAL W KOPENHADZE DZIEŃ 1+8 (poniedziałek) Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy Lunch : 2 jajka na twardo, gotowany szpinak, 1 pomidor Obiad : 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną (filet lub schab) DZIEŃ 2+9 (wtorek) Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru Lunch: 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną, 1 świeży owoc Obiad: 1 plaster szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego DZIEŃ 3+10 (środa) Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru, 1 grzanka Lunch: gotowany szpinak, 1 pomidor, 1 świeży owoc Obiad: 2 jajka na twardo, 1 plaster szynki, sałata z olejem i cytryną DZIEŃ 4+11 (czwartek) Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru Lunch: 1 jajko na twardo, 1 tarta marchewka, małe opakowanie twarożku (serek wiejski) Obiad: 1 mała puszka mieszanego kompotu z owoców, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego ( ugotować kompot ) DZIEŃ 5+12 (piątek) Śniadanie: 1 duża tarta marchewka z cytryną Lunch: 1 chuda ryba z cytryną - sok z cytryny dodać do pieczenia Obiad: 1 duży befsztyk, brokuły lub sałata DZIEŃ 6+13 (sobota) Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru, 1 grzanka Lunch: 1 cały kurczak (gotowany), sałata z olejem i cytryną Obiad: 2 jajka na twardo, 1 duża marchew DZIEŃ 7 (niedziela) Śniadanie: 1 kubek herbaty bez cukru Lunch: 1 kawałek zgrilowanego chudego mięsa, 1 świeży owoc Obiad: nic Chuda ryba - dorsz lub pstrąg Gruby plaster - 10 dkg wędlina musi być chuda Kawa może być rozpuszczalna lub z ekspresu, zaleca się pić 2 litry wody dziennie. UWAGA: Lunch i obiad można zamieniać miejscami jeżeli będzie to miało miejsce tego samego dnia. Dieta zmierza do zmiany przemiany materii co sprawia że po dniach można jeść normalnie bez efektu tycia, przez pierwsze dwa lata. Nie jest to więc żadna dieta odchudzająca lecz dieta zwiększająca przemianę materii dlatego spokojnie działa nawet po zakończeniu kuracji. Jeżeli kurację przeprowadza się niewolniczo zgubisz nadmiar tłuszczu 7-20 kg. Kurację przeprowadza się przez 13 dni ani 1 dzień mniej ani więcej. Jeżeli podczas kuracji wypijesz lampkę wina, piwo, zjesz słodycz, albo żujesz gumę jesz dodatkowe jedzenie to od razu przerywasz kurację i w związku z tym ginie efekt. Jeżeli kurację przerwiesz przed upływem 6 dni można ją powtórzyć od nowa po 3 miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicjo dziekuje za dietke🌼 zjadlam juz 3 skrzydelka zamiast schabu moze byc ,zanim przeczytalam to juz bylo po skrzydelkach salatke zrobie za godz Pije jeszcze herbatki ziolowe myslisz ze moga byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!! :)) nie mialam czasu na szukanie cwiczonek, jedynie zanlazlam w gazecie, kupilam sobie wydanie specjlane super lini, i tam jest troszke cwiczen :)) nawet ciekawa gazetka, duzo przepisow :)) Alicja_z_krainy_czarow , stosowalam podana przez Ciebie diete rok temu i przez dwa tygodnie waga spadla mi o nie caly kilogram, porazka jak dla mnie pozdrowka dla wszytskich odchudzajacych sie :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) amberangelic🌼 Sigma{kwiatek] ja mam duzo stronek na jutro Ci wkleje linki:) W vivie byla kaseta z Cindy VHS moze uda Ci sie zamowic w kiosku okolo 5zl kosztuje warto kupic:) Alicjo po skrzydelkach nic nie jadlam ale teraz pije lampke orginalnej Sangrii:) Jutro dalej dieta :) Dziewczyny trzymajcie kciuki zebym sie nie skusila w nocy na jedzonko Pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) amberangelic🌼 Sigma{kwiatek] ja mam duzo stronek na jutro Ci wkleje linki:) W vivie byla kaseta z Cindy VHS moze uda Ci sie zamowic w kiosku okolo 5zl kosztuje warto kupic:) Alicjo po skrzydelkach nic nie jadlam ale teraz pije lampke orginalnej Sangrii:) Jutro dalej dieta :) Dziewczyny trzymajcie kciuki zebym sie nie skusila w nocy na jedzonko Pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leelou
Kochane moje, ja przepraszam, że tak bez zapowiedzi pozwalam sobie się wprosić. Moje odchudzanie: - 27 kilo w przeciągu paru lat. Ostatnio przeprowadziłam się do nowego miasta (bydgoszcz), wzięłam się za siebie ( zero chleba, głownie kawa, owoce i warzywa, dużo chodzenia ) i udało mi się zejść do 57 kg. nie będę owijać w bawełnę- znowu rzuciło mi się na żoładek i chyba przytyłam (widzę po ciele, jestem trochę ociężała), czyli pewnie ważę 59 kg. XENIA32 pisała o dietach zgodnych z grupami krwi, czy ktOraś z Was zna może jakiś link? pozdrawiam Was Wszystkie, piszcie do mnie, jeśli będziecie miały ochotę. duże buziaki. a może mój organizm zbiera zapasy na długą zimę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leelou, zapraszamy! Tylko nie zapasy na zime! Ja mam taki sam problem i po zimie coraz ciezej z roku na rok mi gubic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leelou
Witajcie, dziekuję za zproszenie do dyskusji. Ala, Amber, Xenia, Dotta , Chce Schudnąć- kibicuę wWam od dawna.moje sukcesy ostatnio przygasły (zapasy), ale od dziś zaczynam znowu moje zmagania z jedzeniem (do tego dochodzi bulimia, z którą mam znów problem- od jakiś dwóch miesięcy- to wróciło do mnie po roku). Trzeba sobie przypomnieć porady pani doktor i ... będzie z górki. Pozdrawiam i życzę dobrego poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leelou
Ala, ja wczoraj znalazłam dietę dla grup krwi (adresu nie pamiętam), w której podawano, że jako grupa A mam uniać olejów roślinnych (z wyj) oliwy z oliwek), pod tym linkiem natomiast stoi jak wół, że oleje takowe wpływają na obniżenie mojej masy ciała. Czy ktoś wie o co chodzi? Będę "dźwięczna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×