Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce schudnac

zapraszam wszystkie dziewczyny ktore schudly

Polecane posty

Gość selena22
witam!! ja takze forum czytam sobie od kilku dni po troszeczke i wlasnie skonczylam, postanowilam sie dolaczyc jesli moge oczywiscie:) tez mam problemy z wagą, kiedys schudłam prawie 10 kg, nie chcialo mi sie jesc -poznalam chlopaka:)bylo to 1,5 roku temu, teraz chcialabym 5 kg, i nie moge sie zmobilizowac, dlatego tez w ramach takiej mobilizacji zalozylam sie z moim chlopakiem:) jesli zrzuce 5 kg do 4 pazdziernika to on funduje mi wizyte u fryzjera:) nie mam kaski wiec to swietny prezent:) myslicie ze to mozliwe? jak tak czytam o np. o Alicji to mysle, ze tak:) gratuluje wam wszystkim sukcesow i pozdrawiam serdecznie!!! a co do cwiczen...to ciezko mnie zmusic:(dzis 3 dzien diety- pomyslalam ze zjem pączka i spale go na spacerze, to zjadlam jeszcze dwa kotlety, placki, cukierki :)i nie poszlam na ten spacer:) jak sie robi ten kwiatek? [kwiatek} :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatku aby nie zapomniec mam prosbe. Dziewczyny wpiszcie niepolskie imiona, ktore wam sie podobaja: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=848368&id_f=10 Mam dwie kolezanki mieszkajace z zagraniaca, bywajace na tym forum i spodziewajace sie dzieciaczkow! Witam wszelkie nowe odchudzajace sie OSOBISTSCI! :-) Nigdy nie nauczylam sie jezdzic na rolkach, choc takowe nabylam 3 lata temu. Zawsze mam lek i poruszam sie nie poradnie i sie poddalam. Za to moj maz to smiga. Xenia32, ojej - z powodu synka. Meza poznalam tutaj, 3 miesiace po przyjezdzie. Pochodzimy z calkiem roznych regionow z Polski i tam pewnie nigdy bysmy sie nie poznali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kochane dziewczyny.....moje znajome i nowe. JUz jestem z wami...mam dzis straszny młyn w pracy.ale zawsze znajdzie sie chwilka na wpis.MUSI. Selena kwiatek robi sie tak jak robiłaś tylko nawias taki sam jak na poczatku kwadratowy. Chce schudnąc mnie nauczyła 🌼 i kwiatek z małej litery.Ja dziś w pracy dopiero i nie szybko wezme urlop teraz.Alicjo ale Ci zazdroszcze tego morza....spacerków..wyjazdu. Ja odbije sobie może za rok.....mam nadzieję,że nie wyskoczy nic w stylu wydarzeń tegorocznej wiosny i lata. Ja czuje sie coraz lepiej chyba czas jest najlepszy na wszystko.....żadna tabletka nie pomoże. Przynajmniej już nie mam tak często niekontrolowanych napadów płaczu i pilnuję wagi.OD wczoraj bo kilka dni jak pisałam wam słodycze mnie leczyły. Już kilo prawie wiecej.....wiec stop. Chce schudnąc nie jedz chlebka na noc......moze cos lżejszego.? I widzisz chudniesz! BRAVO.ALA jak widze trzyma wagę....a te 2-3 kg chyba zrzycimy.Ja nie wiem kiedy.hihi ale postaram sie. Co do ćwiczeń.....leń ze mnie totalny.....ale postaram się znowu choc troszkę. Widze nowe dziewczyny pozdrawiam....Aszli.....Amber....znam.....Selena.....będę do was zaglądac i wiecej pisac o odchudzaniu. W sobote tak byłam zła na dzieci (14 lat) stare byki ....tak mnie przeganiały od komp.(jedno moje)....tak chcialam poczytac.....napisać wiecej 6 min to trawlo to zajęcie kompa a jęczały gady....WKURZYŁAM sie strasznie Narazie ściskam was...piszcie.....szef mnie goni do roboty.zajrze potem papa 🌼 a serca nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kochane dziewczyny.....moje znajome i nowe. JUz jestem z wami...mam dzis straszny młyn w pracy.ale zawsze znajdzie sie chwilka na wpis.MUSI. Selena kwiatek robi sie tak jak robiłaś tylko nawias taki sam jak na poczatku kwadratowy. Chce schudnąc mnie nauczyła 🌼 i kwiatek z małej litery.Ja dziś w pracy dopiero i nie szybko wezme urlop teraz.Alicjo ale Ci zazdroszcze tego morza....spacerków..wyjazdu. Ja odbije sobie może za rok.....mam nadzieję,że nie wyskoczy nic w stylu wydarzeń tegorocznej wiosny i lata. Ja czuje sie coraz lepiej chyba czas jest najlepszy na wszystko.....żadna tabletka nie pomoże. Przynajmniej już nie mam tak często niekontrolowanych napadów płaczu i pilnuję wagi.OD wczoraj bo kilka dni jak pisałam wam słodycze mnie leczyły. Już kilo prawie wiecej.....wiec stop. Chce schudnąc nie jedz chlebka na noc......moze cos lżejszego.? I widzisz chudniesz! BRAVO.ALA jak widze trzyma wagę....a te 2-3 kg chyba zrzycimy.Ja nie wiem kiedy.hihi ale postaram sie. Co do ćwiczeń.....leń ze mnie totalny.....ale postaram się znowu choc troszkę. Widze nowe dziewczyny pozdrawiam....Aszli.....Amber....znam.....Selena.....będę do was zaglądac i wiecej pisac o odchudzaniu. W sobote tak byłam zła na dzieci (14 lat) stare byki ....tak mnie przeganiały od komp.(jedno moje)....tak chcialam poczytac.....napisać wiecej 6 min to trawlo to zajęcie kompa a jęczały gady....WKURZYŁAM sie strasznie Narazie ściskam was...piszcie.....szef mnie goni do roboty.zajrze potem papa 🌼 a serca nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
Witam:) podaje stronke na ktorej sa wszystkie znaczki jakie mozna tu wpisac http://forum.o2.pl/emotikony.php serce,kwiatek,buzka itd... Troszke jestem przeziebiona ciagle kicham,ale rowerka nie odpuscilam:) Pozdrawiam wszystkich goraco❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
:):(;):D:P:o😭:classic_cool:🌻🖐️❤️👄😠😡 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
Ten mi sie bardzo podoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za dwa wpisy...a ikonki juz wiem jak. WITAJ Chce schudnac...biedna.....wez tabletkę.Wiesz moja bratowa pamiętasz 5 kg po kopenhaskiej i jeszcze 3 po....to w sumie 8 kg. Ale pilnuje sie jak diabli. I narazie przrewała powtórkę z kopenhaskiej. Wazy 76 kg teraz. id e do pracy. pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selena22
witam po raz kolejny:) wiecie co? chyba kazda z nas ma jakies problemy z mezczyznami, ja sie dzis okropnie obrazilam, bo moj chlopak przesadza i to na powaznie, chce zrobic ze mnie kogos, kim nie jestem, strasznie i chamsko krytykuje... gdzie powinnam przymierzac ciuchy w poszukiwaniu nowej bluzki?- oczywiscie tam gdzie kupuje jego siostra, niewazne, ze drogo, ale to nic w porownaniu z innymi tekstami:)bylam taka zła ze juz chcialam sie rzycic na wafelki, cukierki itd ale przypomnialam sobie ze to pierwszy dzien mojej diety kapuscianej:) i mimo iz mam grupe krwi A to ta dietka mi sluzy:) rowerek dalej czeka:) Dotta dziekuje za rady w sprawie kwiatka:) 🌼 moze sie uda teraz?:) POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE! PISZCIE JAKI MINĄŁ KOLEJNY DZIEN WALKI:) a tak wogole- nie wiem jak dla was- ale dla mnie to forum jest bardzo motywujące!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selena22
witam po raz kolejny:) wiecie co? chyba kazda z nas ma jakies problemy z mezczyznami, ja sie dzis okropnie obrazilam, bo moj chlopak przesadza i to na powaznie, chce zrobic ze mnie kogos, kim nie jestem, strasznie i chamsko krytykuje... gdzie powinnam przymierzac ciuchy w poszukiwaniu nowej bluzki?- oczywiscie tam gdzie kupuje jego siostra, niewazne, ze drogo, ale to nic w porownaniu z innymi tekstami:)bylam taka zła ze juz chcialam sie rzycic na wafelki, cukierki itd ale przypomnialam sobie ze to pierwszy dzien mojej diety kapuscianej:) i mimo iz mam grupe krwi A to ta dietka mi sluzy:) rowerek dalej czeka:) Dotta dziekuje za rady w sprawie kwiatka:) 🌼 moze sie uda teraz?:) POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE! PISZCIE JAKI MINĄŁ KOLEJNY DZIEN WALKI:) a tak wogole- nie wiem jak dla was- ale dla mnie to forum jest bardzo motywujące!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selena22
witam po raz kolejny:) wiecie co? chyba kazda z nas ma jakies problemy z mezczyznami, ja sie dzis okropnie obrazilam, bo moj chlopak przesadza i to na powaznie, chce zrobic ze mnie kogos, kim nie jestem, strasznie i chamsko krytykuje... gdzie powinnam przymierzac ciuchy w poszukiwaniu nowej bluzki?- oczywiscie tam gdzie kupuje jego siostra, niewazne, ze drogo, ale to nic w porownaniu z innymi tekstami:)bylam taka zła ze juz chcialam sie rzycic na wafelki, cukierki itd ale przypomnialam sobie ze to pierwszy dzien mojej diety kapuscianej:) i mimo iz mam grupe krwi A to ta dietka mi sluzy:) rowerek dalej czeka:) Dotta dziekuje za rady w sprawie kwiatka:) 🌼 moze sie uda teraz?:) POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE! PISZCIE JAKI MINĄŁ KOLEJNY DZIEN WALKI:) a tak wogole- nie wiem jak dla was- ale dla mnie to forum jest bardzo motywujące!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selena22
sorki za tyle wpisow, to serwer mnie zmusił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 Amber -> a jednak z Polski! :) Pisz nam dużo o sobie. Mnie to bardzo ciekawi, taki inny świat....... Dotta -> nareszcie! Cieszę się, że już wróciłaś. Nigdy nie opuszczaj nas na tak długo. ❤️ Chce schudnąć -> Jak sobie radzisz z wieczorami? Pochwal się troszkę ile to schudłaś. Alicja -> gdzie jesteś? Zazdroszczę odpoczynku. Selena-> oj, te pączki, kotlety i ciastka, raczej nie pomogą schudnąć. Relacjonuj swoją dietę kapuścianą. Dlaczego wybrałaś akurat taką? A dla mnie forum też jest motywujące. Od dziś ścisły Atkins, przecież lada chwila wyjeżdżam. Choć mnie nosiło dziś za czekoladą, jak nie wiem co, ale to po wczorajszym. Na pewno jutro już nie będzie tych ciągot. Mój syn w środę wychodzi ze szpitala. Muszę pobiegać za książkami dla niego, bo nie mamy ani jednej. A to właśnie nowa szkoła i od razu taki problem. Zupełnie nie będzie mógł pisać. Pozdrawiam was serdecznie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selena22
:):):) xenia -> kapuscianą wybralam, bo zawsze gubilam na niej szybko kilogramy, ale mimo to z niej rezygnowalam:) tu moge jesc ile chce np owocow, - bo pierwszy dzien diety to owoce i zupa, a kalorie i ich liczenie nie poszło za dobrze:( Xenia dobrze pamietam, ze do Grecju wyjezdzasz? super...co ja bym dała teraz za jakies bezstresowe wakacje na gorącej plazy..moja kuzynka tam pojechala na wakacje do pracy w hotelu, dostala pokoj z widokiem na wybrzeze..cale dwa miesiace... to mi sie marzy....:) FORUM WCIĄGA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe odchudzaczki:) Selena:) Nie mart sie chlopakiem tak bardzo, oni faktycznie czasami lubia sie poklocic:) Chce schudnac:) Ja tez kicham, przewialo mnie gdzies;) Xenia:)Przymierzam sie do tego atkinsa,ale 1 faza to dla mnie koszmar:) Amber:) Ja jestem z Zielonej Góry, ty chyba z Głogowa zanim wyjechalas?:) Dotta:)Poganiaj dzieci i do nas zagladaj:) A nad orzem dzis piekna pogoda, opalilam sie pieknie, bo bylo bezchmurnie i mialam troszke czasu:)I malo jem przez to wolne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja, Zielona Gora to bardzo blisko!!! Jezdzila tam na zakupy!!! Mam miesiaczke, brzuszek zachowuje sie nieprzyjemnie.... Schabowego to mialam dzis na obiad. Pierwszy raz od 100 lat, ale mam okres i tez mi sie cos od zycia nalezy. Poza tym moj maz opieka je tylko minimalnie na patelni a potem wstawia do piekarnika. Sa bardzo soczyste. Ja sie do tego tematu dolaczylam w polowie i wlasciwie nigdy nie mialam czasu aby go od poczatku przeczytac. Teraz dopiero zerknelam na i zobaczylam te plugawe texty ze juz jest taki temat...ha ha ha. To chyba jedna i ta sama osoba, bo ja mialam identyczna sytuacje jak zalozylam swoj temat WIELKI TLUSZCZOWY BRZUCH WIEKSZY NIZ BYC POWINIEN, chyba jakos tak nie i tez jakas mnie zaczela wyzywac za ten temat a potem zniknela. A co z ma prosba? Dziewczyny wpiszcie niepolskie imiona, ktore wam sie podobaja: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=848368&id_f=10 Mam dwie kolezanki mieszkajace z zagraniaca, bywajace na tym forum i spodziewajace sie dzieciaczkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam znowu! A co do mojego wyjazdu, to nie będzie taki bezstresowy. Martwię się o moje 5 letnie dziecko, czy się na mnie nie obrazi jak mnie tak długo nie będzie? Juz się nie zgadza na mój wyjazd. Alusia nie bój się atkinsa , nie jest trudny. A nawet więcej, łatwiejszy niż myślałam. Poza tym, jak będzie Ci źle to przecież możesz zrezygnować. Mój dziś został złamany jednym mango, ale byłam ostatnio na zakupach i kupiłam 3 szt. Teraz muszę zjeść. Nie jadłam innych węglowodanów, to mam nadzieję, że się jakoś wyrówna. Amber -> zupełnie nie przychodzą mi do głowy imiona, zwłaszcze zagraniczne. Moje dzieci nazywają się Daniel i Dominik. To też takie międzynarodowe. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
Witam:) wlasnie sprawdzalam ile wazylam jak zaczelam sie wpisywac 21.07 wazylam 81.800 Xeniu jak sie chwalilam ze schudlam wazylam 80.600 ale musze sie przyznac ze jakims cudem w miedzy czasie wazylam 82.500 i to wcale nie tak dawno:P Wczoraj mialam kryzys bylam tak chora ze mialam dreszcze Dzis troszke lepiej nie mam goraczki tylko oslablam Jezeli chodzi o imiona tez narazie mi nic nie przyszlo do glowy Xenia wiem jak to jest gdy mama wyjezdza przerabialam to ,moje dzieciaki to az mnie prosily zebym nie jechala,wydawalo im sie ze jak mamy nie bedzie to wszystko co zle ich spotka:( amberangelic hihi poczatek topiku mialam niezly:P ktos rowno pojechal z tekstem aa Xenia nie jadlam wieczorkiem:) selena wiem jak jest gdy masz klopoty a zwlaszcza z facetem :P ja tez wtedy najchetniej zjadlabym konia z kopytami hihi Dotta pozdrow bratowa i powiedz ze ja dogonie:) z odchudzaniem przynajmniej sie postaram:) Pozdrawiam goraco❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 chce schudnac:) jakie tam dreszcze? jak jestes slaba to nawet sie nie wyglupiaj i jedz normalnie, i odpusc sobie dzisija rowerek, ja pocwicze za ciebie;) Xenia:) Powiedz dzieciom, ze tez nalezy ci sie odpoczynek...musza zrozumiec:( Przeciez bedziesz do nich dzwonic...w Grecji masz o nas pomyslec:)Ja jeszcze nigdy w Grecji nie bylam... Amber;) A gdzie nowe odchudzaczki?:)Odezwijcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alison
Hej! Ja już się chyba załamałam. Jakoś tak mi się ubzdurało, że i tak nie mamy wpływu na to jak wyglądamy. Ja chudnę i tyję bez żadnych wyraźnych powodów. Na przykład czasem dwa tygodnie się staram, mało jem, ćwiczę i NIC! A innym razem jakoś samo spada! Generalnie czuję się nie za dobrze. Mam chłopaka i on uważa, że wyglądam super, ekstra i cudownie i się na mnie drze jak słyszy o odchudzaniu. Twarz mam rzeczywiście bardzo ładną, ale biodra i uda................Poza tym on jest chyba zboczony skoro podoba mu się tak strasznie mój wielki tyłek!!! Wcale mnie nie chce wspierać w odchudzaniu. Specjalnie kupuje np. różne smakołyki, zamawia pizzę do domu - niby dla siebie, ale wie dobrze jak trudno mi sie oprzeć!!! Ciągle chodzę w wielkich gaciach, takich wyszczuplających, ale już mam tego dość!!! Postanowiłam coś w końcu zrobić. Tylko, że wytrzymuję parę dni, a potem daję sobie spokój. Bardzo mi pomaga jak czytam sobie, to co piszecie, co się u Was dzieje...Podnosi mnie to na duchu. Dziękuję za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie dziewczyny na poczatku sie wyzale jak selena...CI faceci....bokiem już mi wyłaża (mąz , syn) wczoraj zrobiłam pogadanke na noc ze swoimi leniami itp. Najgorszy podlotek, ale si e stawia. Powiedziałam,ze nie mają żadnego szacunku dla mnie przez te m-ce ostatnie stresowe i odejście taty. Nie mam spokoju w chacie a tak potrzebuje wyciszenia.WY mnie tak cudownie wspieracie.TAK WY> Nie jest to wszytsko łatwe...+ dom + praca (ale dowalili roboty szok). Z wami dam radę... Xeniu szkoda mi Ciebie i synka.biedactwo.....a te szpitale......brrrrrrrr. Mam awersję jak diabli. ALICJO ale sie trzymasz.......i ta plaża oj wypoczywaj za nas wszystkie i pamietaj o nas. Skąd TY piszesz właściwie będąc tam? Chce schudnąc ALE waga Ci spadła !!!!!!!! widzisz potrafisz.....a było chyba 84 na poczatku??????? OBY tak dalej. Amber ja nie znam niepolskich imion......trzeba by chyba do kalendarza sięgnąć. Alison ciesz sie ,ze masz takiego faceta......trzymaj go mocno....oj mocno. Mój mąz też taki zawsze chwali.....ale same najlepiej wiemy jak czujemy sie najlepiej prawda.? JA TEŻ MAM UDZISKA GRUBE I PUPE...teraz mniej , ale mam.oj mam. Wczoraj po leczo tak mnie rozbolał brzuch....żle się czułam. Jeszcze zjadłam 3 wafelki.....skarało mnie za to chyba. Musze przycisnac i schudnac 2 kg.....ale ja tak mało jem......co za oragnizm. Musze drastycznie chyab ograniczyć co jem.A czytałam ,ze trzeba wszytsko jesć,że diety są niezdrowe. Że tylko urozmaicone jedzenie dostarcza nam witamin itp. Ja teraz biore bodymax..... pozdrawiam szef biega papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selenko no nie co za facet z tego Twojego. Kiedy tak piszesz o tym wnerwiam się..ja taka cięta na facetów. Po wczorajszym i tak ogólnie z wiekiem.Oni naprawde są chyba kosmitami.....kiedyś przeczytałam taki artykuł,ze jak wychodzimy za mąż to bierzemy sobie pod dach kosmitę.PRAWDA.Choc starają sie nas zrozumieć są poprostu inni.Przestane narzekać bo mamy mlode.....niewinne dziewczęta, nie chce im roztaczać uroków bycia z kosmitą. Ale wiedz Selenko jestem z Tobą. Najeżdżać nie będe na Twojego....choć nie podoba mi się to co piszesz. Na szczęscie to nei mąż . A facet to rzecz nabyta pamiętajcie.🌼 można wymienic na lepszy model..... A serce nie sluga....wiemwiemwiem..... dziś chyba zjem pizze lub coś dobrego.mam wyjscie na mieście. Ale mi dobrze teraz z tymi 2,3 kg mniej.Oby sie znowu nie zapuścić :o pozdrawiam wszytskie chce schudnac jak zdrówko? pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
Witam:) Dotta dzieki za zainteresowanie juz sie lepiej czuje:) Alicjo wczoraj na wieczor mialam dreszcze ...tak mi zimno bylo choc bylam wyubierana i lezalam pod kocem i koldra:( Xenia dzis wtorek cwiczymy:):):) Ja dzis postaram sie pokrecic z 15 min na Timerze dobre na talie ,a ze chora jestem to na dzis wystarczy Jednak wzamian za to jeszcze w tym tyg jak juz bede po chorobie to zrobie sobie cwiczonka przez 45 min:):) Pozdrawiam goraco❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak dzisiaj dzien cwiczen......pamietajcie;) Ja obiecje pocwiczyc..:) Dotta:) Mam tutaj tesciowa:) I rodzinke, od nich pisze;) Mam nadzieje, ze lepiej sie trzymasz, ze jestes dzielniejsza.... chce schudnac:) Ty jestes zwolniona z dzisiejszych cwiczen:) Chrym nie wolno:) Wiecie...a co do facetow....czasami to wolalabym byc sama...chyba trzeba traktowac ich z przymruzeniem oka, byc piekna dla siebie, zyc troche dla siebie, miec cos swojego.... pod koniec wrzesnia mam wesele kuzyna...musze troszke schudnac przed weselem...cyba przetestuje przed sama imprezka ta diete 3 dniowa, probowala ktoras z was? Wiem, ze to nie najlepszy pomysl, ale do dluzszych diet nie mma juz sily...i tak sie ogranczam, cwicze...tez musze miec cos od zycia( np. jablecznik tesciowej:) ) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selena22
witam wszystkie kobietki! ja dzis drugi dzien kapuscianej, wlasnie zmiksowalam gotowany kalafior z gałką muszkatołową i ...bleeeeee :) no oprocz tego "probowalam"kilka razy mięsa z indyka :) Dotta -> bardzo słuszna ta uwaga z KOSMITĄ, ja już teraz wiem, że moj jest OBCYM :)po wczorajszych okrutnych i chamskich uwagach dzis przeprosil mnie smsem i ...cisza:)jak bysmy byli małżeństwem to by musiał mnie widzieć i ze mna rozmawiać, ale póki co.... jest mi dobrze tak jak jest:)dość narzekania:) niedobrze mi od tego kalafiora, za jakie grzechy? Zazdroszcze Ci tej dzisiejszej pizzy...heh juz nie bede eksperymentowac z warzywami- wystarczy, że kapuściankę sobie miksuję:) Alicja -> nie wiem co to za trzy dnowa dieta, ale może lepiej to rozłożyć i chudnąć wolniej ale trwale? napisz coś o tej diecie wiecej Dziekuje wam za wsparcie i podziwiam w dalszym ciągu za zapał do ćwiczeń- to chyba Chce Schudnąć bryka na stacjonarnym sobie?:) Zycze tobie powrotu do zdrowia i lepiej rzeczywiscie si enie przemęczac w czasie choroby organizm i tak osłabiony.. OK. dość tych moich rad- zaczynam udawac najmądrzejszą:) ps. i jeszcze pytanie na koniec- czy ktoras z was stosuje olejki eterycznie i owijanie folią? ja zaczynam od jutra razem z mamą :) POZDRAWIAM SERDECZNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam ! Ja schudłam w sumie 20kg przez 8miesiecy i jestem z SIEBIE Dumna mam 48kg i czuje sie ZAJEBISCIE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziweczyny 🌻 Dopiero jestem w domu, zupełnie mi się nie chce ćwiczyć, ale co tam. Porobię jakieś proste ćwiczenia gdy będę oglądać \"M jak miłość\". Chce schudnąć - wracaj do zdrowia, dziś faktycznie możesz nie ćwiczyć, po co się osłabiać. A jednak schudłaś! W sumie to nieźle. A jak się rozkręci to będzie łatwiej schodziło. A i wieczorem jednak da sie nie jeść, prawda? Można się przyzwyczaić. Alicja- pozdrowienia dla Ciebie. Czy teściowa Cię przypadkiem nie przekarmia? Alison - niektóre organizmy tak mają, że parę dni diety, a efektów nie ma. Ale trzeba to przeczekać. Nie zniechęcaj się, wkońcu waga zacznie spadać. :) Dotta ❤️ Facetów trzeba wychowywać i trzymać krótko. Tak się rozbestwiają niepilnowani... Selena- co do facetów to j.w. Niepozwalaj mu za wiele, musi znac zasady zanim się pobierzecie, bo później będzie gorzej. Popieram to co mówi Alicja, czasem żyjmy dla siebie. Exia84 - napisz jak schudłaś. Mój Atkins dziś dzielnie trzymany. Chyba już mam mało czasu, to nic nie bedę kombinować. Cały czas się zastanawiam co ja na wyjeździe będę jadła? Ta moja dieta jest dość skompilikowana. Raczej nie jem jak nie wiem dokładnie co to jest i jak przygotowane.... Muszę to przemyśleć. A dziś w szpitalu tak strasznie było mi przykro. Leży malec ma 9 lat, ale jakiś nieduży. Taki smutny, nie chce jesć i płacze. Troszkę z nim rozmawiałam, ale tak mi było go szkoda, że nie mogłam mówić. Spadł z drzewa i rozwalił sobie rękę. Jego rodzice mieszkają daleko od Szczecina to nie przyjechali go odwiedzić. A on nawet nie wiedział ile dni już jest w tym szpitalu. Przywieźli go wczoraj, ale z tego żalu nawet nie wie ile dni minęło. Takie to smutne, bo tak strasznie przypomonał mi mojego synka. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane 🌼 Xeniu..tesciowa mnie przekarmia...i to bardzo...krzyczy na mnie, ze nic nie jem i podsuwa rozne rzeczy..np. na obiad jem kotlata z salata...zeby nie laczyc...to i tak podsuwami jednego ziemniaka....wywalam jak nie widzi....na szczescie chodzi ze mna na rolki:) Dzisiaj znowu widzialam w dzienniku dzieci z Osetii....tak mi sie skojarzylo ja napisalas Xeniu o dziecku ze szpitala...ze same....co myslicie o tym?Ja jestem zalamana.... Amber....jestem strasznie ciekawa cen kosmetykow u was....np. lancome, estee lauder,,,interesuja mnie perfumy lancome miracle i yves saint laurent NU...jak gdzies zobaczysz to zerkij...ponoc macie tam duzo taniej:) A gdzie nowe odchudzaczki?Mam nadzieje, ze sie nie zalamuja i cwicza.... A wlasnie Xenu, ja tez oladam M jak milosc...w przyszly poniedzialek juz nowe odcinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Wiecie co ..ale by było gdybyśmy zrobiły babski wieczór.....z plotami..hihi...i rozmowy o facetach..odchudzaniu....problemach? Maż mój wie już o was....nawet nic nie marudzi bo generalnie sieć go wkurza.TzN GADKI. >chce schudnac jak sie czujesz?......bratowa tak oszczedza sie z zarciem w zasadzie głodzi sie Ala jak ci dobrze nad tym morzem jej..co to za dieta 3-dniowa? I super napisałas ...same dla siebie jestesmy wartością......i róbmy wszystko przede wszyskim dla siebie. Selenko nie wymadrzasz się wcale......ja tez z gadki mądrala ,że hej .Kazdego chłopa przegadam hihi nie da mi rady......uwielbiam psychologie plci hihi.W końcu to gorszy gatunek. Tak trzeba trzymac ich krótko......ale mnie sie juz nie chce nic w związku z nimi......popropstu nic.CHyba przejdzie mi. Podobno wyglądam teraz b. dobrze jka schudłam. A wczoaj wypiłam 1 litr piwa zjadłam 1,5 kawałak pizzy......wypiłam kawę z brandy i czekolada w KFC longera i troche podjadłam męzowi troche lodów.....wróciłam o 21,30 do domu. DZiś z mamą na cementarz...i pierogi ruskie (mamy ) chura ale pychotka........pyszne są.........ale pojem. A jutro dietka......hihi pozdrawiam was wszytskie.......i czekam na wpisy ❤️ 🌼 człowiek sam musi sobie radzić bo w chacie to jeszcze dokopią.....a nie pomogą papa 🌼 a ja wcale nie ćwiczę......wstyd mi jak diabli.Fajnie by było was zobaczyć na żywo.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×