Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tsurek

GLOBULKI- DOBRE CZY NIE?

Polecane posty

No i zajebiscie bylo:P nic mi sie nie pienilo, w ogole pelen komfort, a poslizg to nawet czasem za duzy:P Tylko on mowil, ze to sie troche klei:P ale co tam... fajnie bylo:) na razie zostane na bank przy globulkach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathimaus
Tsurek --> gratulacje! ;) Jakbyś gdzieś miała możliwość zakupienia żelu Patentex - to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość post scriptum
A czy zastosowaliście jeszcze dodatkowo gumkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jne, ze gumke tez:) bez gumki to ja sie niegdzie nie ruszam;) i on dobrze o tym wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanbru
Mam pytanie - czy globułka jest wyczuwalna dla partnera?!? I jezscze coś - cały czas piszecie że tylko globułka + gumka, wnioskuje więc, że sama nic nie daje?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanbru
Mam pytanie - czy globułka jest wyczuwalna dla partnera?!? I jezscze coś - cały czas piszecie że tylko globułka + gumka, wnioskuje więc, że sama nic nie daje?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj sie nie skarzyl, zeby cos czul... wiec chyba nie... no jak to nie daje?:P daje, tylko, ze te jest az taka zajebista ochrona jak np tabletka;) ale globulka w polaczeniu z gumka jest ok:) ja sie czuje pewnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patentex
jesli chodzi o zabezpieczenie przed niechciana ciązą to moim zdaniem są dobre-ale zawsze moj facet spuszcza sie na zewnatrz-inaczej bym sie bała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowan
No oki nie moge dostać zbytnio. Ale czy ktoś mógl by mi powiedziec ile kosztują? np Pantex czy kolpotex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozesz dostac? dziwne... wlasciwie to juz nie pamietam dokladnie po ile je kupilam... za opakowanie 12 sztuk okolo 16 zl chyba...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi2222
Robie przerwe w pigułkach i zamierzam stosować prezerwatywe + globulki. Ale po waszych wypowiedziach troche się boje tego, pienienie, pieczenie i te inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rowan
Sa!! patentex 6 coś ponad 15 zł. Ale NIE pienią się:P I dla mnie ok. chociaż na tabletkach cóż wygodniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rowan
Sa!! patentex 6 coś ponad 15 zł. Ale NIE pienią się:P I dla mnie ok. chociaż na tabletkach cóż wygodniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rowan
Sa!! patentex 6 coś ponad 15 zł. Ale NIE pienią się:P I dla mnie ok. chociaż na tabletkach cóż wygodniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rowan
Sa!! patentex 6 coś ponad 15 zł. Ale NIE pienią się:P I dla mnie ok. chociaż na tabletkach cóż wygodniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rowan
Sa!! patentex 6 coś ponad 15 zł. Ale NIE pienią się:P I dla mnie ok. chociaż na tabletkach cóż wygodniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rowan
Sa!! patentex 6 coś ponad 15 zł. Ale NIE pienią się:P I dla mnie ok. chociaż na tabletkach cóż wygodniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowan
Do diabła coś mi sie sypie:P i to mocno:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kathimaus
a jak zamówiłas ten żel? jak to moge zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno przestalam lykac tabletki, przeszlam wiec na inne zabezpieczenie: globulki plus gumka. Kupilam patentex oval - nic sie nie pienilo, wcale nie pieklo, globulka rozpuszcza sie po 10 minutach i nie jest wyczuwalna przez partnera. Niestety po stosunku - wycieka z ciebie troche plynu, ale da sie przezyc :) Nie jest prawda ze globulki patentex oval zostaly wycofane w krajach europejskich. W Finlandii nie mozna kupic kremow i zeli plemnikobojczych, ani tez globulek innych niz patemtex oval - te, ktore byly dostepne, wycofano kilka lat temu, byc moze z powodu jakiegos zagrozenia. Jednak patentex oval sa w kazdej aptece, 11,04 euro za 12 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno przestalam lykac tabletki, przeszlam wiec na inne zabezpieczenie: globulki plus gumka. Kupilam patentex oval - nic sie nie pienilo, wcale nie pieklo, globulka rozpuszcza sie po 10 minutach i nie jest wyczuwalna przez partnera. Niestety po stosunku - wycieka z ciebie troche plynu, ale da sie przezyc :) Nie jest prawda ze globulki patentex oval zostaly wycofane w krajach europejskich. W Finlandii nie mozna kupic kremow i zeli plemnikobojczych, ani tez globulek innych niz patemtex oval - te, ktore byly dostepne, wycofano kilka lat temu, byc moze z powodu jakiegos zagrozenia. Jednak patentex oval sa w kazdej aptece, 11,04 euro za 12 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli
bez obaw o jakies powazne konsekwencje zrowotne można je stosować?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmaczne
one sa gorzkie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zww
dziś mamy imprezkę i zamierzamy się z ch łopakiem kochać ..były wcześniej jakieś zabawy ale dziś chcemy to zrobić po raz pierwszy...czy globulki sa dobre na ten pierwszy raz....na prezerwatywę mój partner źle reaguje. nie może jej stosować a tabletek nie chcę..!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zww
pantentex oval kolpotex 230 kolpotex oval prewentex co z tego jest naleppsze i się w miarę mao pieni..bo po ty m co przeczytałąm to mam róźne wizje i zaczynam się bać że coś pójdzie nie tak!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci osobiście bardzo odradzam seks wyłącznie z globulką. Z prezerwatywą to zawsze pewniej. Zastanów sie dobrze, zanim zdecydujesz,ze chcesz to zrobić tylko z globulką. Tymbardziej,ze to pierwszy raz, wiec żebyś potem sie za bardzo nie stresowała i nie miala jakiegoś urazu do seksu.Ja kilka razy użyłam Patentex Oval. Myśle,że ta \"piana\" i \"wycieki\" nie są aż takie okropne-da sie wytrzymać:) Ale naprawde nie róbcie tego z samą globulką. Pozdrawiam i życze udanego pierwszego razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktore z rostepnych globulek są najlepsze pod wzgledem bezpieczenstwa i komfortu? zamierzam połączyć 2 metody globulke+gumkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tematnik
zgodnie z zadanym tematem, stwierdzam jednoznacznie ze globulki dobre niesa maja gorzkawy smak ktory utrzymuje sie do 3 godzin i nawet dwa piwa nie pomagaja po zgryzieniu i dostaniu sie na podniebienie powodują dosc obfity slinotok tak wiec nie dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×