Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wipka

Zmywarka - jaka kupic ?

Polecane posty

Gość gość
Ja Ci mogę polecić ten model od firmy Amica https://www.al.to/p/307524-zmywarka-amica-zwm-426ies.html . Ma świetną cenę, jest A++, ma 45 centymetrów szerokości i aż załadujesz 10 kompletów naczyń, ma wyświetlacz LED więc jest łatwa w obsłudze, cichutka i wszystko świetnie myje, nie pozostawiając smug. Do tego opcja połowy załadunku jest świetną sprawą, która pozwala oszczędzać nam prąd i wodę. Zdecydowanie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy do czego potrzebujesz bo wiadomo że innych używa się w gastronomi a innych w domu. My teraz do lokalu od Winterhalter kupowaliśmy, bo wiem że mają porządne urządzenia i że nie padną szybko, a taki sprzęt musi być przecież wydajny i niezawodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika987
Może warto byłoby zdecydować się na zakup modelu CDIM3T623PR firmy Candy? Jest strasznie pojemna, a jej obsługa nie sprawia najmniejszego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

długo się nad tym zastanawialiśmy i kupiliśmy używaną z komis techniczny wrocław w bardzo dobrym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym przede wszystkim doradził żeby kupić coś z tych większych - 60 cm a nie 45 cm. mała zmywarka zapełnia się w jeden dzień 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×