Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wipka

Zmywarka - jaka kupic ?

Polecane posty

Gość bembuskowa
Odkąd stałam się właścicielką zmywarki nie muszę martwić o swój manicure :P Wszystkim polecam taki zakup, bo jest przydatny również po rodzinnych imprezach - nie musimy stać nad garami, a czas ten ja akurat przeznaczam na odprężającą kąpiel ;) Wklejam fajny link, w którym znajdują się opisy zmywarek do 1000zł, może akurat się Wam przyda i pomoże w podjęciu decyzji :) http://najlepsze-zmywarki.pl/candy/zmywarka-za-mniej-niz-tysiac-zlotych-ktora-wybrac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślący samodzielnie
Zmywarka to takie urzadzenie, ktore podswiadomie sie kupuje bo spoleczenstwo tego wymaga, to znak awansu spolecznego, znak zamoznosci. W rzeczywistosci nawet w przypadku duzej rodziny 2 + 3 zmywarka jest zbednym przedmiotem, ktory zabiera sporo miejsca w kuchni, jest awaryjne, glosne, smierdzace i sama wymaga dodatkowych zabiegow, ktore zabieraja czas i pieniadze. Oszczednosc ? : to bzdura wciskana nam przez rozne Bosche, Saturny czy inne Media Markty. Nie ma zadnej oszczednosci, sa za to straty. Czas ? : widzialem sporo rodzin, ktore posiadaja zmywarke i wszystkie bez wyjatku zamiast przeznaczyc 10 sekund na umycie kubka po herbacie przeznaczaja 10 sekund na jego wlozenie do zmywarki a potem jeszcze kilka sekund na jego wyjecie, na dodatek trzeba sie schylic co dla osob starszych jest dodatkowa wada. Nie tylko kubki myjemy? -racja, nie tylko kubki myjemy, ale wszystko co bez problemu myje sie w zmywarce rowniez bez problemu i szybko myje sie pod kranem i nie trzeba sie nigdzie schylac ani placic za jakies dziwne srodki chemiczne. To jest kwestia zwyczaju. W zmywarce i tak nie umyjemy duzych albo bardzo brudnych naczyn wiec istnieje ona tylko po to zeby myc to co sami jestesmy w stanie taniej i szybciej umyc. Podsumowujac: zmywarka moze byc przydatna tylko przypadku duzego przerobu identycznych naczyn, np. w biurze. W domu nawet przy duzej rodzinie nikt kto mysli, liczy pieniadze i nie dba o opinie spoleczenstwa dla zmywarki nie znajdzie miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wielce myślący
pralki też nie masz? żałosne jest co napisałeś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wielce myślący
Od paru lat mam Siemensa, mogę polecić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love_Bergamo
Dla mnie zmywarka to najlepszy zakup, jaki dokonałam w przeciągu ostatnich kilku lat, jeśli chodzi o agd. Teraz nie wyobrażam sobie życia bez niej, ktoś, kto pisze że to zbędny wydatek chyba nigdy jej nie posiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donatanna
Ja również jestem zdania, że zmywarka to nie jest zakup, który motywujemy jedynie wpływem społeczeństwa. Jeżeli ktoś tak uważa to powinien najpierw sprawdzić. Dzięki zmywarce zaoszczędzamy bardzo wiele. Warto także zwracać uwagę na zastosowanie nowych technologii, bo one pozwalają nam na jeszcze więcej oszczędności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruvitka
Ja niedawno kupiłam zmywarkę Whirlpoola z 6-tym zmysłem, zmywa bardzo dobrze, nawet zaschnięte talerze i garnki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donatanna
Ja także mam zmywarkę tej firmy. Funkcja Power Clean Max radzi sobie z ciężkimi zabrudzeniami. Są 24 obrotowe dysze, które mają szeroki zasięg i myją bardzo dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam od 2 lat whirpool, jestem bardzo zadowolony. w nocy zmywam programem ekonomicznym- 6 l wody, nie jet to program nocny nie jest głosny, mimo ze mieszkamy w bloku i sypialnia jest obok kuchni. zmywamy roznymi produktami ale nie najtanszymi. najkrotszy program ok 40 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksymma
My kupiliśmy niedawno whirlpoola, jest cicha, oszczędna, ma bardzo fajne, pojemne kosze. Włączamy zmywanie raz na dwa dni, chyba że mamy gości. Też używam programu nocnego, często nie mam czasu po pracy i zbieram naczynia dopiero wieczorem. Jestem bardzo zadowolona z zakupionego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliccja
Taki program nocny się bardzo przydaje kiedy wszyscy są zmęczeni, przynajmniej nie słychać sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksymma
Kiedy mieszkasz w bloku i pracujesz do późna to luksus:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliccja
No na pewno, przynajmniej nie masz awantur z sąsiadami. A w ogóle nawet późno można używać programu super szybkiego, nawet jeśli będzie coś słychać to bardzo krótko, bo tylko 15 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adula42
A do jakich tkanin jest przeznaczony taki program?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A do jakich tkanin jest przeznaczony taki program?" O DO WATY SZKLANEJ:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliccja
Ten program jest przeznaczony do ubrań z bawełny, sztucznych włókien i mieszanek z bawełną. Takie rzeczy są bardzo ważne przy praniu, żeby zwracać na to uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistacyjka77
Te zmywarki z 6-tym zmysłem są super, idealnie się wszystko domywa, nawet najbardziej zaschnięte i przypalone gary, programy trwają krótko i są oszczędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalmatyna
Ja osobiście nie rozumiem ludzi, którzy spłukują naczynia przed zmywaniem w zmywarce a potem mówią, że oszczędności nie ma. Nic dziwnego, czy wy płuczecie wszystko przed pozmywaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukiszczak
polecam energo-oszczedną i wodo-oszczędną. Największy wybor macie w Media expert. Dodatkowo mają teraz jakieś wyprzedaże tego sprzętu. Taki cynk zapodaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest, do Media Expert na bank warto zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awiawi
ogólnie widzę że media expert ma duży wybor dobrego sprzętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilkiiowce
Moim zdaniem na pewno taką co oszczędza wodę i prąd, idelna by była taka A+++ już nawet nie są drogie, a koszt zwraca się na rachunkach .Ja mam bosha juz 6 lat i nie narzekam, chodzi codziennie i nie był nigdy naprawiany - wiec śmiało polecam:) Jakby co zajrzyj na zaprani.pl maja tam opisy w jednym miejscu i możliwość wyszukiwania, zaoszczędzisz trochę czasu na grzebaniu w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariokaw3
Takie stare zmywarki nie są energooszczędne i nie mają po kilka programów, tak jak mają niektóre zmywarki od LG. Ja sobie cenię program do mocno zabrudzonych garnków i patelni, no i ten ekonomiczny na co dzień też się przydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalasoki12
Na twoim miejscu przed jakimkilwiek zakupem odwiedział bym tą stronę http://pozmywani.pl . W serwisie prezentowane są opisy i recenzje zmywarek, serwis cały czas aktualizowany o nowe testy i opisy. Dzięki tej stronie w 2012 roku kupiłam sobie zmywarkę Boscha i do tej pory nie miałam ani jednej awarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystajcie z promocji na media expert póki można :) ja zamówiłam dziś zmywarkę Siemens w dobrej cenie i od razu zapas Finish Quantum na rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×