Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wipka

Zmywarka - jaka kupic ?

Polecane posty

Gość ja nie bardzo rozumiem
do zmywak - słuchaj a sprawdź czy twój model Bosha ma plastikowe dno i jesli ma to czy przypadkiem ono nie powoduje tego brzydkiego zapachu - tzn chodzi o to, że plastikowe dna po jakimś czasie niestety zaczynają zielenieć i śmierdzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demonka
Ostatnio wybierałam w sklepie zmywarkę i pan namawiał mnie na SMEGa jaka to firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmundo_deportivo
Szczerze mówiąc niegdy nie miałem kontaktu z tą firmą :/ ale z tego co wyczytałem w sieci to nie jest ona uważana za niezawodną :/ w dodatku za podobną cenę (nie wiem jaki chcesz model) możesz znaleźć coś z takich bardziej zaufanych marek np. Bosh, Siemens lub chociażby Mastercook. Dla porównania masz tu właśnie takiego lepszego z Boshy http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/agd/kategoria/?id=62&prod=72534 .Wybrałem w ciemno z magicznej planety bo nie mam pojęcia jaki rozmiar i cena by Cię satysfakcjonowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serwisant
Kazda zmywarka jest dobra i kazda powinna domwac naczynia pod warunkiem ze nie wkladamy do niej naczyn ze sporymi odpadkami ktore wiadomo trzeba wczesniej zmyc bierzaca woda co rowniez je rozmiekcza jesli sa zaschniete. Co do brzydkiego zapachu to zmywarki trzeba raz na rok rozkrecic i wyczyscic oraz zdezynfekowac , do tego dochodzi wyjecie uszczelki wyczyszczenia korytka oraz samej uszczelki a nastepnie montaz wszyskiego spowrotem . Ja sie tym zajmuje i niestety w kazdej zmywarce w jej zakamarkach spoczywa mase rozkladajacego sie organicznego brudu ktory trzeba regularnie usuwac. Polecam sie dzialam na terenie trojmiasta i okolic pobieram oplate 100 zl za czyszczenie oraz za dojazd powyzej 20 km od Gdyni dodatkowe 15 zl. polecam i pozdrawiam moj nr : 792935915 Artur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem zwolenniczką Boscha. Chcę kupić 60cm w kolorze inox. Na 1komp.pl znalazłam model który mnie interesuje w naprawdę niskiej cenie. Mam zaufanie do tej marki, ale mimo wszystko każda opinia cenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudi79
Ja mam siemensa i jestem bardzo zadowolona - cicho pracuje, malo zużywa wody i co najwazniejsze myje bardzo dokładnie bez pozostawiania resztek na talerzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudi79
Ja mam siemensa i jestem bardzo zadowolona - cicho pracuje, malo zużywa wody i co najwazniejsze myje bardzo dokładnie bez pozostawiania resztek na talerzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zmywarki Bosha, Electrolux, Siemens i Whirlpool, ja mam tą ostatnią i sprawuje się znakomicie, już od dwóch lat. Zobaczcie na magicznaplaneta.pl , tam mają spory wybór zarówno wolnostojących, jak i do zabudowy. Atrakcyjne ceny do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welone
popieram przedmówcę... Whirlpool jest jak najbardziej OK, jedną pralkę mieliśmy kiedyś przez kilkanaście lat ;p a co do zmywarek, to ta jest dobra do zabudowy http://tnij.org/i9s5 - a kupując tu, można dostać zwrot kasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conis
No właśnie ja ostatnio wypatrzyłam sobie, całkiem niezłą zmywarkę AEG na electro.pl całkiem niezła cenowo. Z tej firmy mam mikser i służy mi już ok. 10 lat. Nie wiem jak z większymi sprzętami, czy też są dobrej jakości? Ktoś może ma na stanie u siebie w kuchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zastanawiam się nad Zelmerem ZZW9012XE . Słyszałam, że jest dobra. Ma ktoś taką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupujcie
zwywarki firmy Amica:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam się poradzcie miii
zmywarka AEG to dobra firma? A whirlpool to to samo co elektrolux? Szukam zmywarki dobrej, oszczędnej i nie drogiej :) 60 cm :) Poradzcie mi - jakie macie i wasze doświadczenia łącznie z KOSZTAMI i częstotliwościami napraw :) czekam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaakotki dwaaa
a jak myślicie czy w zmywarce można myć ruszt z grilla? i kratkę z kuchenki gazowej? Kurcze domyć tego niczym nie mozna. Umyje to zmywarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie dno macie??
mam pytanie. Widziałam w sklepach zmywarki Bosch , które mają w środku plastikowe dno :O Nie wszystkie oczywiście ale mają. Jakie wy macie i jakie polecacie????? Jak to poznać jakie dno będzie kupując np w sklepie internetowym????? Proszę o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam inne pytanie - czy mył ktoś z was kieliszki ustawione nie w tych zaczepach tylko normalnie postawione? Moje mają takie kanciaste nóżki i nie mieszczą się w wycięciach, a boję się, ze podczas mycia się poprzerwacają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie dno macie??
słyszałam opinie , że te z plastikowym dnem w środku zmywarki- tam gdzie jest ujście wody - przy wysokich temperaturach mycia to dno się odkształca i uszczelki przeciekają. A jak poznać po symbolach , że zmywarka ma w środku plastikowe dno????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkiiiiiiiiiiiii
bosch i siemens, mozesz spokojnie kupic w sklepie internetowy z jakimis promocjami wyjdzie cie tyle samo co te tansze w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zapominajcie ze kazda
zmywarke trzenba myc przy uszczelkach i odplywie, bo w tv pokazywali jakie paskudne grzyby sie tam zbieraja.. brrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groenje
Jeśli chodzi i zmywarki,to Gorenje posiada w swojej ofercie kilka zmywarek, które wyposażone są w najwyższe technologie. Pracują bardzo cicho, posiadają system AquaStop zapobiegający wylaniu się wody w razie awarii, czy system MultiClack,który rozwiązuje problem mycia dużych garnków,czy kieliszków, ponieważ pozwala na regulowanie ustawienia koszy. Warto przeglądnąć ofertę i poszukać czegoś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labamba87
jedne z najlepszych marek zmywarek to Bosch, maja bardzo dobrą jakość , prosty w obsłudze programator, do tego są w bardzo różnych wariantach cenowych i wielkościach , duży wybór tego rodzaju sprzętu można kupić w internecie np w sklepie magiczna planeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatkikwiatki
jestem podobnego zdania, że Bosch jest jedną z lepszych firm jeśli chodzi o sprzęt do domu, tyle tylko, że nie należy do najtańszych, ale jak się zna takie miejsca, jak avans.pl, gdzie często są jakieś ciekawe promocje można zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatkikwiatki, w pełni się zgadzam. cena ceną, ale za jakość się płaci :) w magicznej planecie też można trafić na fajne promocje, zresztą nie tylko boscha, więc markowy sprzęt nie musi być drożyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyJoy
No patrzcie a ta pani: http://toster.pl/tost/248849 przy byle jakiej zmywarce i tak przykułaby uwagę każdego mężczyzny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×