Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

4madzia4

Bielizna MIRIALE

Polecane posty

Gość Arystynka
Witajcie. Ja tez mialam problem z ta firma a mianowicie taki: Pierwsza przesylka byla ok, zaplacona, druga, meska bielizna tez byla ok i uczciwie zaplacilam. Potem juz nie chcialam przesylki, wiec jak bylo wg regulaminu odeslalam za wzrot wraz z wypelniona rezygnacja. Myslalam ze bylo wszystko ok, ale za jakis czas znowu dostalam przesylke. Myslalam- ok, osobno meska bielizna, osobno damska, wiec ponownie wyslalam nieotwarta na zwrot z wypelniona rezygnacja. ( tzn paczka otwarta, zeby wypelnic ta rezygnacje, ale towar nieotwarty) jednak i tak po okolo miesiaca znowu dostalam bielizne. Napisalam mail do tej firmy zzapytaniem o co chodzi, ze po wyslaniu dwukrotnie rezygnacji, ja nadal dostaje od nich przesylke. Odpisali, ze moja rezygnacja zostala teraz przyjeta. Na zwrot poczta juz nie przyjela i nie rozumiem, dlaczego mialabym odsylac na moj koszt i to jeszcze poleconym, abym to ja miala pewnosc ze paczka dojdzie (komu powinno bardziej zalezec zeby paczki docieraly do klienta lub do firmy - mnie czy im?) Odpisali ze oni nie otrzymali moich rezygnacji w formie pisemnej, ze dopiero droga mailowa czyli duzo pozniej. Nie wiem juz teraz co robic. Szczerze mowiac mam ochote dowalic tej firmie i nie placic za kazda przesylke ktora mi przesylali po wyslaniu moich dwoch rezygnacji... W joncu to ich blad wiec ich strata w towarze... A moze sie myle? Nie jestem osoba nieuczciwa, placilam kiedy towar chcialam i uzywalam, ale kiedy ktos mi go wciska i mowi ze zgubil moje 2 rezygnacje... To sie noz w kieszeni otwiera... Jest na to jakis artykul kodeks sorzedazy wysylkowej czy cos? Prosze o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam, Ja dziś otwieram poczte a tam faktura zaadresowana do mojej mamy z terminem płatności za przedmiot. Mama moja w szoku, nie wie o co chodzi....oczywiscie musialysmy sprawdzic co to za firma bo nas kompletnie takie rzeczy nie interesują...... Po czym przychodzi na myśl kolejna kwestia: jest faktura a nie ma fizycznie przedmiotu. Zadnego powiadomienia na poczcie....NIC! Więc żal mi sie robi...takich firm, sposób w jaki chcą wciskać kit jest żałosny. Czekam tylko jak noc minie by się zabrać za awanture, bo to sie w głowie nie mieści. Lepiej niech nie kombinują o zginą, bedzie to moje kolejne starcie z jakże gównianą i nieodpowiedzialną firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam, Ja dziś otwieram poczte a tam faktura zaadresowana do mojej mamy z terminem płatności za przedmiot. Mama moja w szoku, nie wie o co chodzi....oczywiscie musialysmy sprawdzic co to za firma bo nas kompletnie takie rzeczy nie interesują...... Po czym przychodzi na myśl kolejna kwestia: jest faktura a nie ma fizycznie przedmiotu. Zadnego powiadomienia na poczcie....NIC! Więc żal mi sie robi...takich firm, sposób w jaki chcą wciskać kit jest żałosny. Czekam tylko jak noc minie by się zabrać za awanture, bo to sie w głowie nie mieści. Lepiej niech nie kombinują o zginą, bedzie to moje kolejne starcie z jakże gównianą i nieodpowiedzialną firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirialepiździale
Ha ha ja też wpadłam. Odebrałam dziś upomnienie na kwotę 116.60 zł. We wrześniu ubiegłego roku zamawiałam bieliznę,której nie dostałąm plus coś za 76.80 czego również na oczy nie widziałam !!! Masakra !!! Zaraz do nich piszę mail,że zgłoszę to na Policję i Do Rzecznika Praw Konsumenta bo to się w głowie nie mieści. Ej ale swoją drogą czemu nikt jeszcze tego nie zrobił?? Pewnie tyko takie straszenie wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uytrfgh
Miał może ktoś jakieś złe doświadczenia z tą firmą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
uytrfgh, czytać nie umiesz? cały temat jest o tym tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziewczyny pierdo..... ich. Zamówiłam przez telefon raz bieliznę i otrzymałam, zapłaciłam 30 zł. Później zgłosiłam przez jakąś automatyczną sekretarkę, że już tego nie chce, a te pojeby wysłali mi jeszcze 2 razy. No i nie odesłałam im tego bo po hu.. mam tracić na znaczki...do Szwecji czy gdzie im to będę wysyłać...chyba ich gniecie haha !!!!!! Po pierwsze to są listy zwykłe !!!!!!!!!!!!! Bez potwierdzenia odbioru przez adresata... mogą mnie w dupę pocałować!!!! Nikt mi nie udowodni, ze odebrałam, bo nic nie podpisywałam....!!! Po roku dostała wezwanie od firmy windykacyjnej, że mam płacić...sory za co... ja nic nie dostałam....proszę mi to udowodnić a jak nie to kierować sprawę do sądu...no i co... sprawę anulowano...ciekawe...NIE DAJCIE SIĘ JEBAN...ZŁODZIEJOM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mam ten sam problem. zadzwoniła do mnie dziś przemiła pani z ankietą o bieliźnie, a za odpowiedzenie na pytania mialam dostac komplet bielizny za jedyne 29.80 zl plus przesylka 9.90. przerazilam sie tym czego sie dowiaduje o tej firmie na forum. na szczescie lub nieszczescie, przy podawaniu danych pani drugi raz zapytala o adres i wykorzystalam to rozlaczajac sie. zastanawiam sie czy mimo wszystko moga miec juz moje dane i wyslac mi list a potem przesylke, czy dzieki temu ze sie rozlaczylam nie maja danych i nic do mnie nie dotrze. nie wiem co robic, czy dzwonic lub mailowac ze stanowcza rezygnacja, czy czekac na list, ktory moze nie dojsc ze wzgledu na niekompletny adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzikkkkkkkkkkkkkkkk1234567
Tak jak wszystkie z nas tu pisały, powtarzam, że te paczki są wysyłane listem zwykłym, czyli w świetle prawa możemy je traktować jako zwykłe przesyłki reklamowe. Jeżeli cos do Ciebie przyjdzie to to odeślij i napisz do nich maila z rezygnacją, tyle że stanowczo i uprzedzam, że na odp możesz trochę poczekać. Nie ma sensu przejmować się tą firmą. Nikt nigdy nie straszył mnie windykacją więc możecie sobie wyobrazić jak wyglądałam po przeczytaniu tych (teraz już wiem, że to bzdury) ,,gróźb,,. Nie działąją zgodnie z prawem, bo gdyby działali każda z nas musiałaby zapłacić za paczki nawet te fikcyjne a jest ich zdecydowanie wiecej niż tych ktore do ludzi dochodzą. Po mojej historii tylko raz do mnie zatelefonowali;) ale chyba kobieta po drugiej str się wystraszyła bo zwywywałam ja i ta firme od złodziei i innych. Mam nadzieje, że już nie zadzwonią. ;) Nie martwcie sie!! i niczego nie placcie jezeli niczego nie zamawialyscie. A rozmyslic tez sie mozna bo niczego nie podpisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem:) własnie jakies 10 minut temu dostalam ponownie telefon z tej firmy - tym razem pan zaczal ta sama spiewke o szwajcarskiej firmie z bielizna. podziekowalam i powiedzialam ze nie mam czasu i aby do mnie nie dzwonili. czy to znaczy ze pomimo moich wczesniejszych obaw, ze moga miec moj adres okazuje sie , ze go nie maja i dlatego dzwonili ponownie? czy moze sie okazac tez tak, ze mimo, ze moglam zlozyc zamowienie dzwonia tez drugi raz? wydaje mi sie, ze nie mieli dokladnych moich danych, bo tak jak pisalam wczesniej, rozlaczylam sie w polowie podawania adresu. wiec chcieli zadzwonic ponownie, ale juz sie na to nie nabralam. mam nadzieje, ze ta druga wersja sie sprawdzi:) a nie ze pomimo zamowienia dzwonia drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAJCIE SPOKÓJ NIC WAM NIE ZROBIĄ!!!! PO CO PISZCIE NON STO TO SAMO. TE PRZESYŁKI TO TO SAMO CO REKLAMA MEBLI Z IKEA...PŁACICIE ZA REKLAMY Z IKEA, KTÓRE WCISKAJĄ WAM DO SKRZYNEK...NIE!!!!!!!!!! WIĘC JA WAM GADZIE PRZYSLĄ TO FAJNIE, MOŻECIE W NICH CHODZIĆ I NIE PŁACIĆ, A JAK NIE BĘDZIECIE PŁACIĆ TO SIĘ ODPIER..LĄ WROŃCU ......NIE DRAMATYZOWAĆ PROSZĘ BO TO SENSU NIE MA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatek
Polecam www.rabatki.com znajdziecie tam dużo promocji na wiele kuszących i seksownych zestawów bielizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiczny
Dają ludziom prezenty, mi też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś wie, jak zrezygnować z przesłania pierwszej paczki? dziś zadzwoniła do mnie pani i zgodziłam się na to gó*** a teraz czytam że to jakieś naciąganie. skąd mogę wziąć formularz rezygnacji bądź coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia_doll
Kobietki! Chyba już żałuję że się dałam nabrać. Otrzymałam telefon, miały być niby "zadane 3 pytanie" a skończyło się zamówieniem! Cholera, nie mogę w ogóle na ich stronie teraz znaleźć "kolekcji wiosennej" a wolę anulować to zamówienie niż w razie czego odsyłać do szwajcari. Laska dzowniła z zastrzeżonego.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia_doll
"To zwylki oszuści, ja również dostałam oferte darmowej bielizny i dałam się wciągnąć w to szaleństwo... najgorsze jest to, że dzisiaj wszystkie paczki jakie odesłałam wróciły do mnie znowu!! Dałam się naciągnąć i przyszło, że wszczęto przeciwko mnie postępowanie windykacyjne...:/" Czyli co, raz zamowilam a potem nie bede miala wplywu na to czy ich produkty beda przylazic? o nie, to tak nie moze byc ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę o pomoc. dzisiaj zamówiłam bielizmę. chcę jednak z tego zrezygnować. jest pewien kłopot nie mam ani adresu email, bo mi nie przysłali (Pani sobie chyba źle zanotowała), ani numeru telefonu do biura. czy macie moze ich adres emaliowy proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam sobie już numer i email. zadzwoniłam (dodzwoniłam się za pierwszym razem i powiedziałam, że chcę zrezygnować. Wysłałam również email teraz czekam na potwierdzenie. Mam nadzieje, że pomoże. Dzięki za rady. Przydały mi się pozdrawiam :) i życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia_doll
cholera jak się z nimi można skontaktować? :( Pewnie dziś lub jutro będą nadawać paczkę muszę zrezygnować ... pieprzone telemarketerki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margoo84
Witam, widze ze dalej sa problemy z ta firma...coz moge powiedziec ze pracowalam dla nich i wiem jak to wyglada. Moge pomoc wylacznie w tym jak zrezygnowac z tego. Przede wszystkim tam nie ma nic za darmo i trzeba dokladnie sluchac telemarkera...w skrocie jest tak ze pierwsza paczka za darmo a z ta paczka niestety wiaza sie kolejne paczki z automatu jesli wczesniej nie zrezygnujecie....Rezygnowac nalezy mailem bo macie pewny dowod jak sie dowala do was. Po pierwsze po jakism tygodniu od rozmowy przyjdzie do Was list potwierdzajacy - PRZECZYTAJCIE GO UWAZNIE ZE 4 RAZY ZE ZROZUMIEM - TO CO JEST W LISCIE TO POWIEDZIAL WAM SPRZEDAWCA. Czesto tak jest ze wylapujemy to co chcemy uslyszec. a jak zrezygnowac. Wyslac maila na adres podany w liscie potwierdzajacym. W liscie nalezy napisac : W dniu takim i takim dostalam od panstwa paczke zapoznawcza z bielizna damska i chciałabym zrezygmowac z otrzymywania kolejnych paczek i uprzejmie prosze o zamkncie konca i nie przesylanie mi kolejnych przesyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margoo84
zjadło mi słowo PIERWSZA PACZKA NIE JEST ZA DARMO !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margoo84
nalezy tez podac swoje dane osobowe i nmer identyfikacyjny znajdujacy sie w liscie w tym mailu i te tresc wyzej i poprosic o potwierdzenie przyjecia rezygnacji.....nie wiem czemu ale ucielo mi ten kontekst wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwonili i do mnie! :) Ale miałam ubaw :D Zwłaszcza jak pani porównała Miriale do takiej dobrej marki jak Triumf haha :D Myślę że można porównywać ale bez słowa 'dobrej' bo jedno i drugie to badziewie. Pogadałam chwilę z panią chociaż chyba nie miała w scenariuszu odpowiedzi takich jak moje :P Gdy pani zapytała jaki jest powód mojej odmowy, a ja odpowiedziałam że czytałam w internecie trochę o tej firmie, momentalnie połączenie zerwane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corelips
postanowilam, ze od razu jak mi przyjdzie ta bielizna to ja odesle w cholere do tej szwajcarii! kazdy mowi, ze te majtki sa zwyczajnie bazarowe i wcale nie z dorbego materialu. ile powinno mnie wyniesc odeslanie? PS. minelo 10 dni a przesylki nie ma wiec moze ejszcze bym z nimi sprobowala sie skontaktowac i wycofac zamowienie... jak myslicie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mojaaaaaa
bratowa byla zadowolona z tej firmy przez pierwsze 3 przesylki. Bielizna przychodzila, bardzo ladna itd ale z 4 przesylka przyszla faktura za 3 poprzednie... Napisala im emaila ze dostala taki i taki rachunek, wraz z potwierdzeniem wpaty za przesylki ktore otrzymala, wiec jej odpisali ze konto ma czyste i bez zadnych zaleglosci, wiec im odpisala ze dziekuje za wspolprace i wiecej paczek nie chce otrzymywac... Odpowiedzi nie dostala do tej pory i z paczkami tez ma spokój... a bylo to ok roku temu... Nie jest trudno zrezygnowac tylko trzeba wiedziec jak i byc stanowczym. Pozdrawiam.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja mam problem ale z bielizna 'Tono męska' 'Miriale damska' a i tak wszystko PROVEA. Właśnie wczoraj 6.6.12 dostałem od nich rachunek na 149.20zł . Ale zacznę od początku 07.2011 zamówiłem u nich przez internet bokserki i tak długo na nie czekałem że aż zapomniałem że zamówiłem hehe no i otwieram zasraną paczuszkę a tam oczywiście nie te gacie co zamówiłem z przeprosinami że jakieś tam pierdoły że mają dużo zamówień ok zapłaciłem i odpuściłem nic innego nie zamawiałem. Jakież duże było moje zdziwienie po tylu miesiącach jak po pracy znajduje w skrzynce list z rachunkiem na wyżej wymienioną kwotę nie małą za gacie!!?? a najlepsze że żadnej z tych przesyłek nie OTRZYMAŁEM!!! NORMALNIE ŻENADA. No i mądry Polak po szkodzie internet i sprawdzam tą firmę i już wiem że dałem się nabić w butelkę, jak firma oszukująca tyle lat ludzi może dalej działać na rynku to jest zastanawiające?. Ja nie zamierzam płacić ani grosza za coś czego nie otrzymałem wole wydać więcej na prawnika niż takim szmaciarzom nabijać kieszenie a właściciele sobie będą następne 500set metrowe domy budować.Już wysłałem e maila z rezygnacją z ich usług a że e mail mogli by olać bo nie ma on rzeczywistego podpisu powołałem się na I CSK 138/2008 LexPolonica nr 2253394 art. 309 Kpc. A także zgłaszam na Policje próbę wyłudzenia pieniędzy art. 271 1 ustawy z dnia 6.06.1997 r. Art.62 2. - Kodeks karny (Dz. U. nr 88, poz. 553 ze zm.) . art. 286. 1 Kodeksu Karnego. Jeśli mój e mail komuś pomoże to będę zadowolony trzeba walczyć z chamstwem i przekrętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:( dawno mnie nie było. Wszystko już wyjaśniam. Jak każdy z Was również zostałam oszukana przez w/w Firmę, przypomnę w skrócie, otrzymałam paczkę za 30zł i zapłaciłam, otrzymałam kolejną za 80 i odesłałam. Oczywiście nie otrzymali mojej przesyłki i się zaczęło... listy, wezwania do zapłaty itd . Kilka dni temu zadzwoniłam do owej firmy i powiedziałam że kontaktowałam się z Rzecznikiem Praw Konsumenta i proszę o wysłanie podpisanej przeze mnie umowy na dostarczanie przesyłek (której oczywiście nie mają) oraz na przesłanie potwierdzenia nadania przesyłki przez ich firmę do mnie (takiego potwierdzenia również nie posiadają) zapytałam tylko na jakiej podstwie chcą rościć jakiekolwiek zobowiązania?!? I dziś otrzymałam list z informacją że moje konto jest zamknięte i nie mam żadnego zobowiązania :D Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×