Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

4madzia4

Bielizna MIRIALE

Polecane posty

Gość zanetka392
Witam podajcie mi prosze adres email gdzie moge złozyc rezygncje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mail
serwis.klientow@provea.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mail
serwis.klientow@provea.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mail
bez tej spacji pomiedzy "v" i "ea".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANETKA392
SERDECZNIE DZIĘKUJE CIEKAWE CZY REZYGNACJA POSKUTKUJE;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia_bunia
Hej. Wlasnie zamowilam sobie pierwszy komplet i ciekawa jestem czy rzeczywiscie bede tak dlugo czekac na przesylke? Moze jest ktos kto niedawno zamawial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustMeg
witam dzięki dziewczyny za konkretne informacje. ja złożyłam rezygnację telefoniczną jeszcze przed otrzymaniem pierwszej przesyłki. konsultantka anulowała moje zamówienie bez problemu i podała mi jego numer, ale żeby otrzymać mailowe potwierdzenie rezygnacji musiałam napisać maila na adres serwis.klientow@provea.pl o treści: "w dniu dzisiejszym (tj. 03.07.2012 r.) złożyłam telefoniczną rezygnację z zamówienia fig Mirabele (pod nr tel 123755959). Zamówienie zostało anulowane. W związku z tym uprzejmie proszę o mailowe potwierdzenie mojej rezygnacji oraz usunięcie moich danych z bazy Państwa firmy. Dane identyfikacyjne: imię i nazwisko, adres, nr zamówienia." mail z potwierdzeniem rezygnacji przyszedł po kilku minutach :-) mam nadzieję, że żadna paczka do mnie nie przyjdzie! pozdrawiam, JustMeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia_doll
Niunia-Bunia, JA! telefonicznie dokonałam zamówienia prawie 2 miesiące temu i po otrzymaniu tego samego dnia emaila, sprawa ucichła, a teraz to ja już zwyczajnie nie potrzebuję bielizny bo się obkupiłam i CHCĘ ZREZYGNOWAĆ! Jestem pewna, że tego nie nadali, macie pomysły jak wycofać sie z zamówienia? Klient ma swoje prawa, nie tylko do zwrotu, poza tym - obiecali że w przeciągu 10-14 dni paczka u mnie będzie. Dziewczyny, JAK SIĘ WYCOFAĆ? Nie bezie mnie 3 miesiące teraz i nie zamierzam kazać mamie płacić za majtki, które mi się mogą nie spodobać, albo jeszcze gorzej - być w złym rozmiarze :d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia_doll
Aaaaaaaaaaaaaw... wystarczyło przeczytać kilka postów, przepraszam za powtarzanie pytania, widzę, że nie tylko ja mam taki kłopot. Czyli co, najpierw telefonicznie trzeba złożyć rezygnację? Czy mogę maila najpierw wysłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_a
witam, ja też dałam się wciągnąć. Ale jeszcze lepiej mnie załatwili nie wysłali paczek, a tylko dostałam upomnienie ze nie zapłaciłam. A przypominam, że paczek nie odebrałam żadnych. Zadzwoniłam najpierw zrezygnowałam, i już mają mi tych paczek nie przysyłać, a te co niby mi wysłali i chcą za nie kasę to mi sprawdzali czy rzeczywiście one do mnie nie dotarły. Po miesiącu okazało się że spr. to i anulują mi to co mam niby im zapłacić. Poprosiłam o jakieś pismo powteiedzające, że nic im nie musze zapłacic, ale Pani pow. ze nie przysyłają. Że na pewno mam konto anulowane. MAm nadziejze, z tak.. Ale dziewczyny przestrzegam przed tą firmą, nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od roku mam spokoj. W lipcu zeszlego roku dalam sie naciagnac. List, ktory mial przyjsc po 14 dniach przyszedl we wrzesniu a ja juz zapomnialam ze cokolwiek zamawialam. Szkoda ze list przyszedl 2 dni po mozliwej rezygnacji z zamowienia (podanej w liscie). bardzo mnie to zdenerwowalo i zadzwonilam na infolinie z rezygnacja. powiedzialam ze sa nie fair i ze nie interesuje mnie ze tak pozno list wyslali. nie wywiazali sie z obietnicy wiec ja rezygnuje. przeciez maja nagrana rozmowe z lipca gdzie informowali o terminie wyslania listu. pani z info powiedziala ze zamyka konto ale pierwsza wysylka juz wyslana i ze mam ja odeslac lub nie porzyjmowac. to sie zdenrwowalam jeszcze bardziej. na swoj koszt mam im to odsylac? przez kilka dni pisalam dzien w dzien maila z rezygnacja podpierajac sie prawem konsumenta i tym ze zglosze sprawe do rzecznika i na policje. najpierw otrzymalam odp ze musze poczekac bo konto jest swieze i jeszcze nie maja moich danych w systemie. Absurd!!!!! toz inna pani twierdzila ze wyslai mi juz przeylke wiec dane chyba mieli!!! wiec pisalam i pisalam a z w koncu odpisali ze konto zamkniete i ze nic juz wysylac nie beda. zadnej paczki nigdy nie otrzymalam. badzcie upierdliwe. piszcie dzien w dzien jak ja. na tych co odpuszczaja i ulegaja oni wlasnie kase zbijaja. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość systa27
witam ja z ta firma mialam doczynienia w 2005 roku zamowilam bielizne lezalam w szpitalu w ciezkim stanie aby poprawic sobie humorek kupilam bielizne wypelnilam itd .Biezlizna z majtkami za duzymi przyszla zaplacilam;/Po jakims czasie dostalam w skrzynce jakies majtki L gdzie nosze s i zebym zaplcila za nie wkurzylam sie i wyrzucialam nie moj rozmiar nie zamawialam.Po latach z 3 sciga mnie firma infidykacyjna i z 69 mam juz 150 ale ja nie bede placic oszusta sla bielizne na sile i nie dosc ze za duzy rozmiar to jeszcze nie zamawialam .Nie odeslalam jej fakt moj blad ale jeste osoba nieplnosprawna na wozku i jeszcze mam is cna poczte przeciez ta firme powinni oskarzac a nie nas.Ta firma wydzwania grozi mi sadem itd nie wiem co zrobic ale czy moga na sile nam przysylac buble ktore sie nie zamawialo .NIBY ZAMAWIAC BIELIZNE PODPISALAM W TEJ GAZECIE ZE BEDA MI KOLEJNE PRZESYLAC ALE ZWYKLYM LISTEM PRZECIEZ ROWNIE DOBRZE MOGLI JEJ NIE WYSLAC MOGLI MI JA WYJAC ZE SKRZYNKI A JA MAM PLACIC.co robic nie stac mnie aby placic naciagacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam niemiłych wspomnień:) Bez problemu się wycofałam..nic mnie to nie kosztowało :) ani nerwów, ani czasu...nawet z domu nie wychodziłam, tylko przez internet to zrobiłam;p Jak dla mnie- okej;p Zrezygnowałam bardziej dlatego,ze nie lubiałam czuc, ze musze cos kupic;p stwierdzilam,ze jak bede chciala kupic sobie bielizne, to po prostu pójde do sklepu i sobie kupię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość systa27
ale ja nie moglam zrezygnowac bo nawet nie wiedzialam ze beda wciskac do skrzynek;/;/;/Ale takich jak ja jest wiele to nie jeden forum to mam nadzieje ze jak dojdzie do sprawy to ta firma dostanie podupie bo to czyste oszustwo naciagactwo zerowanie .Nie beda placic tej firmie windykacyjnej bo oni sa tez nie fer wykupili dlugi i formy oszustow;/;/;/ powinnismy wszyscy sie zebrac i napisac pozew zbiorowy i ich oskarzyc!!!!!!!! Czy kogos tez sciga Firma windykacyjna i pisze smsy wysyla poczte i straszy i krzyczy w sluchawke nawet do glosu nie daje dojsc;/;/;/Moze powinnismy cos z tym zrobic????? To jest nielegalne ja powiedzialam z e zaplace za to jak dada mi dowod ze odebralam to i ze wyslali jak moga wkladac do skrzynki i na swoj koszt karza odeslac i akurat natrafili na osobe na wozku ktora ma na to zdrowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZRÓBMY COS JEST NASZ BARDZO DUZOOOOOOOO.rOZUMIEJKA TYLKO MNIE I KILKA OSOB BY OSZUKALI ALE NAS JEST NA SAMYM FORUM Z 50 OSOB A TO NIEJEDYNE FORUM O TEJ FIRMIE;/;/;/;/;/;/MOJ DLUG JEST OD 2004 COS TAKIEGO RAZ NA POL ROKU DZWONI TA Firma windykacyjna I Z 69.9 JEST JUZZ 150 TO NIE FER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość systa27
Na innych forach czytalam ze ludzie odeslali dzwonili a po 3 latach pisze do niej Firma windykacyjna wiec i do takich oszustw sie posuwaja;/;/;/A mamy dowod ze rezygnowalismy? rozmowa telefoniczan nagrywacie? Robice ksreo i trzymacie z6 lat potwierdzenie wysylki do nich?Oni swoja rozmowe wykasuja list wyrzuca i nic nie dostali;/;/;/;/ Czytalam o takich ich numerkachl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia_doll
Czy mogę drogą mailowa zlozyc rezygnacje?? Po 3 mies czekania ma sie prawo klient chyba rozmyslic, prawda?! Prosze o pomoc jesli ktos skladal rezygnacje niedawno, jak ona powinna wygladac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość systa27
ja bym nie doga meilawoa tylko pisemna zrobila kopie wysłała listem poleconym z powierdzeniem odbioru potwierdzenia schowala gdzies na zawsze hehe bo oni po latach umia oddac dlug bez slowa.przynajjmiej robili tak w 2004.Ja tej szansy nie mialam bylo to dawno lezlaam w szpitalu nawet nie widzialam ze kupiac jedna beda wysylac mi nastepna;/;/;/;/Nieswiadomie pewnie gdybym wiedziala bym zrezygnowala i tak majtki s mialam po same cycki a nastepne L za cycki oszusci;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia_doll
Świetnie ubezpieczona od strony prawnej firma. Firma oszustów, bez dwóch zdań. Żadnych nie otrzymałam informacji podczas rozmowy telefonicznej, że po przyjściu pierwszej paczki otrzymam kolejne bez względu na to czy wykażę chęć i informację o rozmiarze (co 10 tyg, żarty hahahahaha) Jednakże, zadzwoniłam do Biura Obsługi Klienta i złożyłam rezygnację, moje dane zostały usunięte, żadnych maili pisać nie muszę. Przy rozmowie podajecie nr identyfikacyjny z maila. Aha, przesyłkę powinnam niedługo NIESTETY otrzymać, bo wysłali ją tydzień temu. Ponieważ mnie nie będzie w domu poproszę współlokatorkę o odesłanie najtańszym listem ubezpieczonym do tej pieprzonej Szwajcarii i gitara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość provea
do sylvia_doll: w przypadku, gdy nie chcesz zatrzymać przesyłki, prosimy o odesłanie je na adres: Prografix sp zoo, ul. Transportowców 3, 39-200 Dębica. Nie ma konieczności odsyłania towaru za granicę. List polecony to dobry pomysł, bo niestety przesyłki wysyłane listem zwykłym często do nas nie wracają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość provea
do corelips: czas oczekiwania na przesyłkę to od 4 do 6 tygodni. Odeślij paczkę na adres, który podałam w poprzednim poście. Pamiętajcie, żeby zadzwonić do BOK 22 205 52 50 i poinformować o rezygnacji z kolejnych przesyłek. Samo odesłanie paczki niestety nie wystarczy, żeby zakończyć sprawę. Możecie też napisać maila z dyspozycją rezygnacji na: serwis.klientow@provea.pl. W wiadomości podajcie swój numer klienta - będzie łatwiej i szybciej odnaleźć was w systemie i zamknąć konto. Na każdego maila powinnyście uzyskać odpowiedź - jest to potwierdzenie, że otrzymaliśmy waszą wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia_doll
Dziękuję za odpowiedzi. Wszystko już jasne. Jeszcze mam jedno pytanie : czy mogę po upływie 5 tygodni zapłacić za przesyłkę? Powinna być znacznie wcześniej a mnie już w Polsce nie ma :/ Chodzi mi o to jak uniknąć opłaty, jeśli się nie da to przesyłka powędruje do biura w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość provea
do sylvia_doll: można zapłacić za przesyłkę po pięciu tygodniach, ale może być już wystawione upomnienie o zapłatę w takim przypadku. Pierwsze jest zawsze bez doliczonych odsetek - taka forma przypomnienia o płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1978
cieszę się, że znalazłam ten temat na forum, właśnie miałam zamówić komplet bielizny, po tym co przeczytałam, oczywiście tego nie zrobię,,, zamawiałam przez internet z innych firm i nie było problemu a po tym co przeczytałam to po prostu oszustwo i złodziejstwo, kwalifikuje się do prokuratury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka6500
Może ktoś konkretnie i w punktach powiedzieć co powinnam zrobić gdy oczywiście dałam się nabrać i zamówiłam pierwszy komplet, odebrałam, zapłaciłam i teraz po pół roku otrzymałam wezwanie do zapłaty 153,60zł za przesyłki, których na oczy nie widziałam. Nie jestem tak doświadczona w takich rozmowach, reklamacjach itp więc bardzo proszę którąś z Was o pomoc! czego DOKŁADNIE mam od nich wymagać, co napisać. Tych postów jest za dużo i jak się czyta to w sumie nie wiadomo co zrobić.. Dziewczyny pomóżcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość provea
Do olka6500: najwidoczniej nie zrezygnowałaś z kolejnych przesyłek po otrzymaniu pierwszej i zostały wysłane kolejne, które nie dotarły. Zapraszam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem 22 205 5250 (poniedziałek-piątek, 9-17) - sprawdzimy, co się stało z przesyłkami, których nie masz, a które są uwzględnione w upomnieniu. Wystarczy informacja, że nie otrzymałaś paczek, a propos których jest upomnienie. Niestety, takie sytuacje się zdarzają - przesyłki giną na poczcie lub w trakcie ich dostarczania. Wszystkie takie sytuacje są reklamowane i sprawdzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka6500
Zadzwonilam, zglosiłam i mam się przypomnieć za 2 tygodnie. :) dam znać jak poszło :) Póki co bez żadnych problemów się dodzwoniłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość systa27
tak ciekawe jak reklamowac bielizne ktora nie byla wyslana poleconym tylko walnieta do skrzynki;/;/;/ Nawet nie wiadomo czy wyslali ta bielizne.Ja zamawialam przez firme cos tam atlas oszusci i tyle.Place za to co zamawiam a nie wciskaja na sile.Wkladajac do skrzynki i teraz lec odsyłaj na swoj koszt trzeba jeszcze na to miec czac i pieniadze;/;/;/;/;/Kupuje bardzo czesto na internecie w gazetach i to byla moja pierwsza taka sprawa ze kupilam i cos mi dalej wysylali.To jest zwykle naciaganie ludzi na sile i oszukuja bo polowe osob nic nie dostalo a karza placic.Nawet potwierdzenia nie maja ze odebrana ich ta przesylka?Jak placisz za cos jak nawet nie ma potwierdzenia dostarczenia odebrania;/;/;/;/;/;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość provea
Do systa27 : przesyłki są przygotowywane i wysyłane ze Szwajcarii. Gdyby były kierowane do klientów na przykład kurierem, koszt przesyłki wzrósłby znacznie. Poza tym logiczne jest, że nie płaci się za coś, czego się nie otrzymało. Jeżeli więc otrzymałaś upomnienie za przesyłki, które do Ciebie nie dotarły - zgłoś tą sytuację do Biura Obsługi Klienta. Niestety, ale nie czuję się w obowiązku do informowania o procedurach, na podstawie których sprawdzamy co się stało z zaginionymi przesyłkami. Współpracujemy w tej kwestii z Pocztą Polską. Zachęcam do zgłaszania tych sytuacji bezpośrednio do nas, zamiast nakręcania się nawzajem na forum. Co do kolejnych przesyłek, które są wysyłane z automatu - informacje o tym są zawarte w liście powitalnym, który jest wysyłany jeszcze przed pierwszą paczką, jak również informujemy o kolejnej przesyłce w przesyłkach z bielizną, które otrzymujecie. Dokonując zamówienia na naszej stronie internetowej - przeczytajcie regulamin sprzedaży przed złożeniem zamówienia w celu sprawdzenia, czy odpowiada wam taka forma zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×