Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

4madzia4

Bielizna MIRIALE

Polecane posty

dziewczyny wielkie dzieki, dzieki Wam po przeczytaniu tego topiku zrezygnowałam z zakupów w tej firmie :) przed chwila dzwoniłam i zrezygnowałam. :) mam nadzieje ze juz nie zadzwonia ;) Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiab2207
Odradzam komukolwiek zakupy w MIRALE, dla mnie to był koszmar. Przysłali najpierw tanią reklamę, potem płatną słono przesłkkę 3 szt. figi damskie. Potem przychodziły same rachunki do zapłaty. Intewrweniowałam kilkakrotnie , nic z tego dalej przychodziły rachunki za rzeczy których wogóle nie dostałam. Istny koszmar, dla mnie to oszuści i wyłudzacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara 55
U mnie to się ciągnie chyba już z 5 lat.Mój "dług" przekazali firmie windykacyjnej.Dzwonili do mnie i grozili sądem.A ja przesyłki z gatkami nie dostałam.I nie mam zamiaru płacić.Ostatnie wezwanie do zapłaty dostałam z rok temu.W tamtym mieszkaniu już nie mieszkam.Ciekawe co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bj32
Witam, dziewczyny:) Potem sobie to pozgłębiam, ale zdradźcie mi jedna tajemnicę - najlepiej gdyby któraś mogła na maila, bo w sumie mało mam czasu... Czy przesyłki bielizny zamawianej i niezamawianej dostarczane są Wam kurierem, przesyłką poleconą, za potwierdzeniem odbioru? Czy zwykłą przesyłką? Zamówienia wyłącznie telefoniczne? I po jakim czasie od zamówienia przesyłka dochodzi? Albowiem niewykluczone, że zagadnieniem należałoby zainteresować UOKiK, bądź też są inne sposoby... Tylko Panie, zwłaszcza niezadowolone, poproszę o odpowiedzi na zadane pytania:) Może być zabawnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jka
No ładnie! Dziś miałam telefon z tej firmy... I bardzo dobrze, że się nie zdecydowałam od razu. Postanowiłam sprawdzić ofertę na stronie internetowej i na szczęście dla mnie trafiłam na to forum!!! Jutro konsultantka ma do mnie zadzwonić i na pewno odmówię. Zastanawiam się, dlaczego cena (niecałe 30 zł) za 3 pary majtek z materiału wysokiej jakości nie wywołała moich podejrzeń, że coś innego jest tu grane.... Naiwność! A może i głupota! Już wiem, dlaczego konsultantka nie była zachwycona, gdy powiedziałam, że sprawdzę w internecie i "zapomniała" podać mi stronę internetową firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika99
Moje drogie nie wiem jak wy ,ale ja mam bzika na punkcie bielizny:) Znalazłam fantastyczny, niedrogi sklep w Internecie zakupmnie.pl Teraz mam problem bo nie wiem który komplet wybrać. pomóżcie mi... zakupmnie.pl/106/19/10817/wyprzeda-e/wyprzeda-biustonosz-evita-093.html czy ten? zakupmnie.pl/106/1/11462/wyprzeda-e/wyprzeda-biustonosz-exiting-v-1250.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusta11
Bardzo proszę o pomoc, ja chcę z tego dziadostwa zrezygnowac i nie mam bladego pojęcia jak??? proszę o wiadomości na meila Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusta11
Bardzo proszę o pomoc, ja chcę z tego dziadostwa zrezygnowac i nie mam bladego pojęcia jak??? proszę o wiadomości na meila Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusta11
Bardzo proszę o pomoc, ja chcę z tego dziadostwa zrezygnowac i nie mam bladego pojęcia jak??? proszę o wiadomości na meila Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamisia.s
Właśnie dziś dzwoniła do mnie babka i niestety zamowiłam tę bielizne, ale nie moge zrozumiec co mnie do cholery podkusiło, zwłaszcza, że słyszało się wiele na temat takich naciągaczy. Teraz będe myśleć jak to się skończy, bo na pewno po tej pierwszej przesyłce będę chciała zrezygnować. Załuję tylko że jakaś ciemnota mnie opanowała i jestem zła na siebie. Ale wszystko okaże się za ok. 6 tyg. Mam jednak nadzieję, że nie będzie to taką wielką porażką jak się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to byc
kupie se majciochy nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emb
Witam, zamówiłam bieliznę Mariale i tak jak większość forumowiczek głęboko mnie rozczarowała tzn. figi są w bardzo brzydkich burych kolorach i fasonach. Po otworzeniu jednej sztuki dodatkowo okazało się, że zamówiony przezemnie rozmiar s jest megaśny( co bez problemu stwierdziłam na oko). Niesytety później w korespondencji i na opakowaniu doczytałam że towar można zwrócić nienaruszony i zapakowany, więc jakim cudem mam ocenić czy spełnia moje oczekiwania i czy jest na mnie dobry? Czy któraś z Pań zwróciła bieliznę pomimo otwartej paczuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZŁEIWO
Ja też dałam się naciągnąć tej hochsztaplerskiej firmie, kiedy w okresie wakacyjnym 2009r. zadzwoniła do mnie miła Pani i zaoferowała mi bieliznę fimy Miralle w atrakcyjnej cenie 29,90zł-damską oraz bokserki męskie w cenie 14,90zł. Kiedy ją spytałam skąd posiada mój nr telefonui moje dane osobowe - usłyszałam, że pochodzą ze "Skarbu malucha" takiego pudełka, które otrzymałam 3 lata wcześniej po porodzie na oddziale położniczym. Wypełniałam tam jakieś ulotki reklamowe i firmy, które reklamowały się w tym pudełku, poprostu "sprzedały" moje dane osobowe komu popadnie, czytaj firmie PROVEA. Po jakimś miesiącu (kiedy już zdążyłam zapomnieć o całej tej rozmowie) otrzymałam 3 pary majtek damskich, za które zapłaciłam firmie; potem długo długo była cisza i przyszły bokserki - 2szt.(grudzień 2009r.), ale nie za 14,90zł tylko za 63,60zł. Wkurzyłam się ostro i przez kilka dni z rzędu próbowałam dodzwonić się na podaną infolinię oraz pod nr 22/205-52-50, kiedy wkońcu się połączyłam, ale dopiero w styczniu 2010r. z uprzejma Panią - poinformowałam ją o niechcianej przesyłce, a ona radziła mi ją odesłać pod adres przyjmowania zwrotów, tj. do Dęblina. Jednocześnie zgłośiłam chęć rezygnacji z ich usług. Ale to chyba do nich nie dotarło, bo za jakiś dostałam kolejny list od nich z ponaglenie za jakąś paczkę, którą rzekomo do mnie wysłali. Odesłałam im te bokserki TONO wraz z dowodem zapłaty za figi, które otrzymałam w atrakcyjnej cenie(nadal u mnie leżą w stanie nienaruszonym),29-,90zł oraz pismem informującym, że żądam wycofania moich danych adresowych z ich bazy danych i nie życzę sobie otrzymywania od nich żadnej korespondencji. Cóż w kwietniu otzrymałam kolejne ponaglenie z informacją, że jak nie zapłacę do doliczą mi jakieś odsedki, za TONO i za MIRELLE! Zignorowałam te pisemka, bo uznałam, że nie chce mi się korespondować z debilami. Złożyłam reklamację na poczcie i uzyskałam odpowiedź, że nadana przeze mnie przesyłka polecona została doręczona pełnomocnikowi firmy.Nieststy w dniu wczorajszym mąż przekazał mi kolejne 2 koperty zawierające rachuneczki z doliczonymi odsetkami za MIRELLe oraz co ciekawę anulowaną kwotę 63,60zł za TONO, ale naliczoną opłatę 14,90zł za TONO + koszty odsetek w wysokości 14,00zł oraz informację, że "chwilowo kolejne dostawy zostają do mnie wstrzymane"! WSTRZYMANE! to jakaś paranoja, zgłośiłam rezygnację z ich usług, a oni mi piszą, że to tylko chwilowe wstrzymanie! Mój mąż uznał, że to jakiś łańcuszek, bądź piramida i wpiera mi, że podpisałam z tą cholerną firmą jakąś umowę! NIe będę płacić za coś czego nie mam, nie dostałam i nie zamawiałam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juss8
WITAM! JA TEŻ MAM ZŁE DOŚWIADCZENIA Z TĄ FIRMĄ. PROSZĘ WAS, CZY MÓGŁBY MI KTOŚ PODAĆ POLSKI ADRES ZWROTNY DO MIRIALE? Z GÓRY DZIĘKUJĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci
Kiedys zaplacilam im za jakas przesylke, potem dzwonilam, rezygnowalam, a oni nadal przysyłali gacie! Odsyłałam na wlasny koszt, a teraz dostalam i tak kolejny rachunek na 170 zl! Na pewno nie bede placic za cos czego nie zamawialam i co im odeslałam! Banda oszustów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Dziewczyny, ja tez kiedys, lata temu, kiedy bylam mloda i glupia, zamowialm sobie komplecik w cenie promocyjnej, komplecik nigdy nie przybyl, tak, ze za niego nie zaplacilam, za to po jakims czasie przyszly trzy pary fig. Rowniez nie byla to zarejestrowana przesylka, probowalam sie z nimi kontaktowac, chyba wyslalam list, ze rezygnuje z ich uslug. Po tym przez dlugi czas dostawalam jakies upomnienia o zaplacie, w niebotycznych kwotach, i w koncu dali sobie spokoj. Moja rada - chca, zebyscie placily za cos, co do was nie dotarlo, badz czego nie zamawialyscie - zignorujcie to, nawet radze nie bawic sie w odsylanie, bo tylko narazacie sie na dodatkowe koszta, a za stracony w ten sposob towar firma sama jest sobie winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie przejmujcie sie nimi, mi przysłali do zapłaty blankiet na kwote 150 zł za 1 przesyłkę której nie dostałam i 2 która odesłaąłm poleconym tak więc mam dowód nadania. Postraszyłam ich UOKiK i sie odczepili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, można juz otwartą paczke odesłać na poczcie na adres zwrotny, najlepiej poleconym i zachować potwierdzenia nadania. Do mnie po ok 2 latach od pierwszej przesyłki powitalnej znowu zadzwonili z tej firmy z propozycją paczki powitalnej ale tym razem odmówiłam, powiedziałam tej babce co dzwoniła że juz maiłam do czynienia z ta firmą i dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie dzwoniła babka przed chwila.. powiedziała ze ma moje dane z ankiet które wypełniałam w szpitalu jak urodziłam córcie. Pech chciał ze trafiłam na to forum już po złożeniu zamówienia :/ Nr z którego dzwoniła nie działa, ale dodzwoniłam się do firmy Miriale pod nr (022) 205 52 50 (http://www.provea.com/Provea/ProveaMember/siteterms.aspx?CultureSet=pl-PL). Tam powiedziałam nazwisko konsultantki z którą rozmawiałam i powiedziałam że chcę z nią rozmawiać w sprawie złożonego przed chwilą zamówienia. Dowiedziałam się że zamówienia telefoniczne realizuje firma zewnętrzna a do firmy Provea lista zamówień dociera co dwa tygodnie. Na pytane jak mogę zrezygnować z zamówienia złożonego kilka minut wcześniej pani poinformowała mnie, żebym zrobiła to za dwa tygodnie (a dokładnie w poniedziałek za 1,5 tyg.) i mogę to zrobić telefonicznie lub mailowo. Oczywiście zrobię to mailowo, bo na telefon nie będę miała żadnego dowodu że taka rozmowa miała miejsce. Maila do nich wyślę dziś, w ten poniedziałek i następny - żeby nie było że za późno dostali i gacie poszły pocztą już :/ Paczki - jeżeli przyślą - nawet nie zamierzam otwierać, tylko odeślę poleconym razem z rezygnacją i zachowam dowód nadania. Myślicie że ma szanse w ten sposób wyrwać się z ich szponów??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wysłaniu dwóch maili dostałam info że moje zamówienie zostało anulowane :) wychodzę z założenia że w tym wypadku bielizna już do mnie nie trafi :) uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sewka
Ja również dałam się naciągnąć tej firmie, ale na szczęście za raz po otrzymaniu listu z potwierdzeniem zamówienia zaglądałam na tą stronę i od razu zadzwoniłam tam i zrezygnowałam do tego napisałam im maila o następującej treści: Szanowni Państwo, Zwracam się do Państwa w celu poinformowania o rezygnacji z zamówienia, które dokonałam dziś tj 3.08.2010r podczas rozmowy telefonicznej z Panią z Biura Obsługi Klienta. Rozmowa dotyczyła rezygnacji z złożonego zamówienia z dnia 23.07.2010r i prośby wykreślenia moich danych osobowych z bazy danych Provea (każde dalsze kierowanie korespondencji na mój adres zamieszkania lub e-mail (za wyjątkiem potwierdzenia zamknięcia konta) będzie traktowane jako przestępstwo określone w art. 49 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z dnia 29 października 1997 r. z późniejszymi zmianami) tj. nieuprawnione przetwarzanie danych osobowych zagrożone pozbawieniem wolności do lat 2. Składam rezygnację z udziału w jakichkolwiek akcjach czy promocjach firmy Provea i wnoszę o zamknięcie mojego konta. Jednocześnie informuję, że jeżeli otrzymam po mimo dzisiejszej rezygnacji jakąś przesyłkę od Państwa zgłoszę sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta i na policje. Z poważaniem.... Po mniej więcej godzinie otrzymałam maila zwrotnego o następującej treści: Szanowna Pani, Pragniemy potwierdzić złożoną przez Panią rezygnację jak i przyjęcie sprzeciwu dotyczącego przechowywania i przekazywania Pani danych osobowych. Serdecznie Pozdrawiamy, Serwis Klientów Mam nadzieje ze nic od nich juz nie dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie dostałam od nich przesyłkę :/ Pomimo wysłania trzech maili z żądaniem wykasowania mojego zamówienia i dwóch potwierdzeń od konsultantki, że moje zamówienie ZOSTAŁO już usunięte... Paranoja!! Teraz próbuję się do nich dodzwonić... Dzisiaj odsyłam tą paczkę do nich za zwrotnym potwierdzeniem odbioru - o gaciach się nie wypowiadam bo nawet tego shitu nie otworzyłam. Najśmieszniejsze jest to że znając tupet tej firmy to pewnie przyślą mi wezwanie do zapłaty jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selen67
Do mnie dziś dotarła przesyłka, której nie zamawiałam. Napisałam do ich biura obsługi klienta- mam nadzieję, że wystarczy podanie adresu i osoby, na którą zostały wysyłany przesyłki. Jedna- tą pierwszą paczkę, tańszą zamówiłam, teraz, po ponad pół roku, gdy się przeprowadziłam przyszła druga. Wpisany mieli stary adres, ale poczta się "skapła" i przekierowała. Listonosz powiedział, że skoro nie chcemy paczki to zabierze ją jutro- a jako że to przesyłka zwykła nie mogą mi raczej udowodnić, że w ogóle ją dostałam, więc straszenie też będzie bezpodstawne. Co prawda paczka była otworzona, ale ogólny jej stan nawet przed otworzeniem był wręcz krytyczny, były "dziury" w tej tekturce... Warto się jednak zapoznać z opiniami niektórych firm, bo jak widać od niektórych trudno jest się uwolnić. Będzie i dla mnie to nauczką, kolejnej "ofiary" miriale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się w końcu dodzwoniłam do infolinii, powiedziano mi że moje zamówienie rzeczywiście zostało anulowane i paczka do mnie dotarła przez pomyłkę <raczej spodziewam się że to był chwyt na tzw. pomyłkę> Pani na infolinii powiedziała, ze z racji że pomyłkowo została ta paczka do mnie wysłana to juz moze u mnie zostać i oni nie będą mnie za nią obciążać. Na co ja powiedziałam, że najnormalniej w świecie w to nie wierzę, bo zbyt wiele negatywnych opinii o nich się naczytałam i jak na chwilę obecną to się niestety sprawdza, że są naciągaczami, oszustami i wyłudzaczami i poinformowałam ją, że paczkę (nie otwartą) odeślę tak czy inaczej, co też już zrobiłam. Bo w zapewnienia że mi nie wystawią ponaglenia do zapłaty nie wierzę... Tak więc paczka powędrowała do nich z powrotem - zobaczymy co będzie dalej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilikepeter
Dziewczyny polecam wam bardzo firme Milo Italy cos podobnego jak ta firma o której piszecie tylko bielizna jest naprawde leosza od triumpha nawet i nie ma zadnego problemu z uwolnieniem sie od nich po prostu dzwoni sie i mowi ze juz dziekuje i nie przysylaja. Firma przeprowadza kampanie reklamowa zeby wejsc na polski rynek i sprzedaje wysylkowo figi lub stringi za 16.99 + 9 za wysylke. No i gacie naprawde super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiii:
jaki jest ten ich adres e-mail?i czy mozna wogole zrezgnowac od razu po zlozeniu zamowienia?nie chce tej bielizny po tym co tu przeczytalam i boje sie tez sie w to "bawic" z nimi.prosze o podanie kontaktu do tej firmy Miriale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja wam polecam kupować bieliznę sprawdzoną (np. Atlantic) w sprawdzonych sklepach (np. uasi.pl ) Ja tam atlanticowi całe długie lata jestem wierna i nie narzekam;) A nie ma co ryzykować i potem takich sytuacji przechodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama 22
Tak tu czytam i widze, że dobrze,że zrezygnowałam ze współpracy z ta firma. Do mnie dzwonil w czerwcu- najpierw jakis facet, który mnie tylko poinformował, że jest dla mnie paczka i juz ją wysyłaja, a jak mu powiedziałam, że ja nic nie zamawiałam to z wielkim oburzeniem powiedział- to niech pani żałuje i odłożył słuchawke. Następnego dnia dzwoniła jakas babka, która poinformowała mnie o co chodzi itd, a ja głupia sie zgodziłam. W ciągu 6 dni miało przyjść pismo, a w ciągu 6 tygodni paczka z 3 parami majtów za jedyne 19,90 plus 9,90 koszty wysyłki. Oczywiście kobitka kilka razy podała mi numer, pod który mam dzwonić w razie pytań bądź rezygnacji, którą moge zgłosicw każdej chwili. Minęły prawie 2 miesiące i nic- ani pisma, ani paczki. To sie wkurzyłam i zaczęłam do nich dzwonić, że chce zrezygnować. I tu się zaczęło- numer owszem aktywny, ale od rana do wieczora wszyscy agenci prowadzili rozmowe i tak przez 4 dni! Myślałam, że mnie szlak trafi. W końcu zadzwoniłam z numeru domowego mojego chłopaka i o dziwo dodzwoniłam się od razu. Poinformowałam, że nie chcę żadnej paczki i nie życzę sobie żadnych korespondencji i telefonów. To było w połowie sierpnia i jak narazie cisza i spokój. I mam nadzieje, że tak zostanie. Naciągają tylko ludzi i żarty sobie robią! Dziewczyny nie dajcie się, bo to tylko same problemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×