Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

4madzia4

Bielizna MIRIALE

Polecane posty

Gość rabatek
wejdź na www.rabatki.com znajdziesz tam rabaty na super bielizne , polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsza firma
witam ja oczywiście dołączyłam wczoraj do grona i nie sprawdziłam firmy gdyż czytałam ich regulamin, w którym bez problemu można zrezygnować z wszystkiego. Wieczorem trafiłam na forum i od razu wysłałam maila w nocy z rezygnacją z zamówienia. Mam jednak problem gdyż ja kliknęłam na jakąś stronę na internecie i tam dokonałam zamówienia drogą mailową a nie telefoniczną. Z racji że nei otrzymałam odpowiedzi to zadzwoniłam upewnić się że moja rezygnacja jest przyjęta i pani powiedziała mi że ona mogłaby mnie wykreślić gdyby było to drogą telefoniczną a skoro takie zamówienie poszło drogą mailową to pierwsza wysyłka już musi zostać zrealizowana. Czy ktoś mi może powiedzieć co mam zrobić? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pattijuszka
co za badziew! też, oczywiście dałam się namówić. Zadawałam masę pytań, Pani opływała w wazelinę, jej wyuczona gadka, trochę mnie denerwowała, też pracuje w handlu, więc to znany mi chwyt. Wyczytała swoje regułki, zgodziłam się. nie minęła godzina juz mają mojego @ z rezygnacją. Dzięki dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja też dalam się dzisiaj namowić, jednak napisałam już maila,tylko nie wiem czy na właściwy adres serwis.klientow@provea.pl Jeśli to nie jest właściwy,to proszę o napisanie adresu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QagaQ
a ja wlasnie zrezygnowalam telefonicznie z ich przesylek, po czym wysyalalam jeszcze maila nie informujac ich o tym ze dzwonilam juz z rezygnacja i od razu otrzymalam odpowiedz, ze rezygnacja zostala juz przyjeta telefonicznie i jest wszystko ok. moze sie poprawili ? :) hmmm zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, oczywiście tez dałam się skusić na ta bieliznę, zaraz po telefonie wpisałam nazwę i poczytam o tej firmie, byłam przestraszona... ale zastanowiłam się i stwierdziłam ze mogę zaryzykować te 30 zł to nie dużo. Napisałam do nich maila ze chce otrzymać tylko pierwsza paczkę i czy mogą zablokować wysyłanie następnych w odpowiedzi otrzymałam ze oczywiście i ze wyślą tylko jedna. Ostatnio otrzymałam przesyłkę i powiem szczerze ze 2 z 3 par przypadły mi do gustu, zamówiłam figi w rozmiarze L, świetnie leżą. Majteczki są w kolorach czarnym (według mnie najgorsze maja wąskie paski na biodrach których nie lubię, są bardzo wycięte), brązowe ( z przodu koronka, z tyłu materiał) najładniejsze są ostanie czyli czerwone (ładne wykończenie, tak samo z przodu koronka z tyłu materiał). Bielizna jest raczej dla Pań które lubią dużo pokazywać i dobrze czuja się w wyciętej bieliźnie. Niestety nie jest to bielizna bawełniana ( skład z metki 75%polyamide, 15% viscose, 10%elasthanne). Powiem tak nie wiem czy jest to bielizna dobra na codzień, osobiści preferuje raczej bawełnianie majteczi bez koronki, są najwygodniejsze. Ta bielizna wydaje mi się odpowiednia na okazje kiedy chcemy być seksowne dla swoich partnerów i ja tak zamierzam z niej korzystać. Nie wiem czy skorzystam z tej oferty dalej, natomiast rozpisałam się tak żeby dokładnie opisać jak wygląda ta bielizna, ponieważ wiem ze firma budzi przerażenie. Nie namawiam nikogo do zakupu, każdy powinien decyzje sam, kontakt z firma jest dobry ( ja otrzymałam odpowiedz na następny dzień). Mam nadzieje ze trochę pomogłam, osobiście uważam ze krój i dopasowanie bielizny jest bardzo fajne, natomiast minusem jest materiał. Nie wiem tez jak zachowa się ta bielizna po praniu, ale mam nadzieje ze się nie rozleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwowierna
Witam! Ja również dałam się namówić na zakup w cenie promocyjnej 3 par majtek. Po przeczytaniu informacji z tego forum wysłałam e-maila na adres serwis.klientow@provea.pl w sprawie rezygnacją i od 3 dni nie mam odpowiedzi. Długo czekaliście na odpowiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety, Przestańcie wklejać maile z podpisem pracowników tej firmy. To jest naruszenie danych osobowych. Może i jesteście wściekła, czujecie się oszukane, możecie tu wypisywać co tylko chcecie, ale nie wklejajcie takich rzeczy. Pozdrawiam, .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem przerażona jak to czytam. Właśnie zamiast sprawdzić firmę najpiwer to ja zamóiełam a teraz siedze i myśle co tu zrobić. Na n-k była super reklama tej o to bielizny i zamówiłam i jak teraz mam się z tego wycofać? Jkai jest telefon do tej firmy? pomocy!!!!!!! JUSTYNA. B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie. dostałam drugą paczkę z bielizna miriale cena za 3 pary figów 80 zł prawie co jak dla mnie za wysoka cena za taka bieliznę. Czy mam takie prawo by odesłać im ta paczkę jako zwrot i nie płacić za to. Zaznaczam że zadna paczka bielizny nie jest otwarta. Otworzyłam tylko opakowanie różowe by zobaczyc co przysłali( 3 pary majtek ulotki rachunek ). Jednocześnie chciałabym zrezygnować z usług tejże firmy. Da radę to zrobić szybko i tak by nie przysyłali mi kolejnych paczek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yrena7
proszę o podanie adresu e-mail do MIRIALE,niestety w internecie podają tylko telefony na które nie można się dodzwonić!!! po przeczytaniu FORUM rezygnuję z zamówienia telefonicznego,panienki przeszkolone działają psychologicznie na człowieka >>>a w rezultacie okazuje się,że jest to FIRMA"uduś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodith
A ja telefonicznie dałam się nabrać - pani mówiła, że przyślą 3 pary majtek za 30zł razem z przesyłką w ciągu 3 tygoni. Czekałam ponad 3 miesiące i dostałam, tylko że trzebabylo zapłacić nie 30zł a ponad 70zł. To są jacyś oszuści i naciągacze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FemmeDeNuit
Cześć! Boże cieszę się, że trafiłam na to forum. Wiecie.. Też zamówiłam sobie tą bieliznę, ale po promocyjnej cenie 19,90. Zamówiłam to w lutym.. Do tej pory nie otrzymałam, ale za to przyszły do mnie kolejne trzy pary majtek już za 76.90. czy to nie jest chamstwo? Tamta TAŃSZA paczka zaginęła bezpowrotnie... Co mam w tej sprawie zrobić? Kurcze szkoda mi kasy, bo gatki całkiem przeciętne, wręcz powiedziałabym, że dla kobitki po 40, a ja mam18 lat xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koya
a ja tutaj pisałam kiedys ze tez sie w to wpakowalam,wyslalam maila z rezygnacja ze na 1 paczke sie zgadzam ale kolejnych juz nie chce i zeby mnie wykreslili i dostalam odpowiedz ze przyjeli rezygnacje a dzis dostalam paczke i rachunek na 76zl!! napisalam im maila ze rezygnowalam(dolaczylam tego maila od nich) i zaznaczylam ze za nic nie mam zamiaru placic i odyslac bo nie bede sie na koszty narazac! dramat! co to za firma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naciagnieta
witam ja dzisiaj znowu otrzymalam ta cholerna paczke...nie bede odsylac na swoj koszt,dlaczego mam ponosic koszty,,,co mam robic,pisalam do nich i nic,mam juz dosc...jak walczyc z takimi naciagaczami jak oni,to sie w glowie nie miesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SpookyAga
A ja tam nie marudzę, nie wiem co za problemy macie z tą firmą. Najpierw bieliznę promocyjna zamówiła moja mama kilka lat temu, doszło wszystko bez problemu, zapłacone i ok. Przyszła razem z tym karteczka z nr przyszłego zamówienia. Przez internet szybko i sprawnie anulowałam jej kolejną przesyłkę.. i kolejną, jak gubiłam karteczki to pisałam do nich mail podając dane to przysyłali mi numer kolejnej przesyłki żeby z niej móc zrezygnować. Raz się zapomniałam i przysłali te 3 pary majtek. Odesłałam im i zero problemu o nic się nie upominali. Po jakimś czasie przestali po prostu wysyłać oferty. Teraz wzięłam znowu promocję na siebie i będę to robić tak jak robiłam poprzednio ;) Jak mnie jakaś oferta zainteresuję to kupię, a jak nie, to anuluję i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gomagik
Też miałam do czynienia z tą firmą, ale nie pomyślałabym, że to jacyś oszuści-raczej naciągacze-dopóki nie trafiłam na to forum! To było jakoś w sierpniu zeszłego roku. Miałam telefon z propozycja, wszystko dotarło, zapłaciłam, a z następnych zrezygnowałam i na razie nic się nie dzieje, tzn. nic nie przychodzi. Ale wiecie co ja zrobiłam? Napisałam zwykły list(jeszcze wtedy nie miałam neta)! I tam im powiedzialam(oczywiście najbardziej kulturalnie jak potrafiłam), że ja dziękuję, bo dla mnie to za drogo i za często i nie życzę sobie kolejnych przesyłek! I może to podziałało albo po prostu znalazłam się w gronie tych "szczęściarzy", których postanowili nie oszukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny odkryłam super konkurs.Trzeba tylko wysłać swoje zdjęcie w białej stylizacji z okazji TYGODNIA MODY cOLGATE mAX wHITE one. Do wygrania są naprawdę świetne nagrody. Ciężko by było samemu takie kupić. Okulary Yves Saint Laurent, torba DKNY, baleriny See by Chloe i inne rzeczy... Niezła okazja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja również stałam się ofira tej firmy. W styczniu 2011r. , a więc aż pól roku temu zamówiłam przez internet jedynie komlet powitalny MIRIALE - do tej pory do mnie żadna paczka nie doszła, żaden list, aż do dziś 06.06.2011r. Przysłano mi blankiecik do zapłaty na 106.06zł. Nie bardzo rozumiem za co mam zapłacić tym oszustom! Napisałam do nich maila, bo przecież dodzwonić się nie sposób. Mam nadzieję ,że to cos da. Nie mam zamiaru im zapłacić, za co?? NIE DAJCIE SIĘ IM OSZUKAĆ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koya
naciągnieta-ja do nich od razu napisalam ze nic nie zamawialam a wczesniej rezygnowalam i ze wtedy przyjeli rezygnacje i do tej pory nie odpisali-a wysylalam wiadomosc jyz dwa razy... nie mam zamairu nic odsylac i za nic płacic-bo ja oficilanie zostalam poinformowana ze mnie wykreslili z rejestru klienta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SpookyAga
Jak dla mnie to złodziejstwo na poczcie przyczyniło się do zaginięcia przesyłek. Tak już mi raz przesyłka z Allegro zaginęła i nic na to poradzić bo nie było polecone. Jeśli chodzi o Provea to sądzę, że się z nimi da dogadać, ja nigdy nie miałam problemu jeśli chodzi o kontakt drogą mailową. Dzwonić nie próbowałam więc nie wiem. Życzę wam pozytywnego rozwiązania problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwienka
Cześć. dzisiaj właśnie zrezygnowałam z pierwszej ich oferty gdy tylko przeczytałam komentarze na ich temat mam nadzieję że nie dostane żadnych nie chcianych majtów. Widzę, że nie tylko ja dałam się w to wszystko wmieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypadkiem natrafiłam na ich reklamę na NK. Na ogół nigdy nie zwracam uwagi na banery reklamowe(sama pracuję w reklamie), ale tym razem chyba mnie "zaćmiło"... Spontanicznie zamówiłam. Minął miesiąc, drugi, trzeci, w końcu zapomniałam o zamówieniu. 15 maja 2011 otrzymałam fakturkę do zapłaty, z życzeniami: "zadowolenia z k o l e j n y c h produktów Mariale". (Oczywiście nawet pierwszej przesyłki nie otrzymałam, ani też jakichkolwiek, innych propozycji). Na odwrotnej stronie zaznaczono opcję korespondencji z nimi, przez podanie "innych powodów kwestionowania zawartości wyciągu". Uzasadniłam, że w momencie składania zamówienia przeczytałam regulamin, i że opłatę powinnam uiścić po o t r z y m a n i u przesyłki. Ponieważ nigdy jej nie otrzymałam, poprosiłam o potwierdzenie faktu zrealizowania mojego zamówienia i (po zeskanowaniu i zachowaniu obydwóch stron), odesłałam Priorytetem Poleconym wezwanko - fakturkę. Do dzisiaj nie mam odpowiedzi, ale spodziewam się kłopotów z tym związanych i już się "uzbrajam". Dziwi mnie tylko, że taki portal jak NK nie prowadzi żadnej weryfikacji firm reklamujących się na stronie, bo ta sprawa podważyła moje zaufanie i myślę o usunięciu konta. Dziękuję Wam wszystkim za opinie, przydały się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzonsi123
Drogie Panie, Jeżeli macie jakieś wątpliwości, pytania odnośnie bielizny Miriale oraz firmy Provea z przyjemnością odpowiem na każde zapytanie. Podaję również numer GG - 37053275 Konsultant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdakre
@gadzinka000 a gdzie Ty widzisz dane osobowe? email serwis.klienta@provea.pl nie podlega ochronie danych osobowych. To nie jest adres prywatny tylko firmowy :), nie ma w nim także imienia i nazwiska pracownika, więc ochrona danych osobowych nie ma tu nic do rzeczy. Swoją drogą, jestem bardzo ciekawa, skąd firma Provea miała mój numer telefonu? Nawet dokładnie wiedzieli do kogo dzwonią. A ja się nie zapisywałam na żadne takie zakupy przez telefon. Ciekawa jestem czy mają także mój adres. A jeśli tak, to skąd? Nowy klient? Zadzwoniła do mnie dzisiaj miła Pani, która najpierw zrobiła ze mną krótki wywiad, a potem zapytała czy może wysłać mi paczkę. Już miałam się zgodzić, ale coś mnie tknęło i sobie wygooglałam. Na szczęście niczego nie zamówiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×