Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

4madzia4

Bielizna MIRIALE

Polecane posty

Gość naive too
Po piątym mailu z treścią "wysyłam po raz piąty ten mail. Myślę, że powinni Państwo już na niego odpisać" odpisali iż przyjmują rezygnację. Myślę, że firma provea sama w sobie nie jest zła, ale wciskanie na siłę marki miriale im szkodzi i już napewno nic u nich nie zamówię, tylko przez niesmak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girdisapearing
BIELIZNA NAWET DO MINUS 90% Hej dziewczyny!!! polecam Wam nowy portal jaki wchodzi na rynek, mianowicie ofeterie.pl - ruszaja niebawem, w ich ofercie beda usługi podobne do usług groupona, siłownie, baseny, kosmetyki, ciuchy, kosmetyczka, fryzjer Na start proponują OGROMNE znizki, nawet do 90%. Aby nie przeoczyc dnia kiedy ruszaja zachecam Was serdecznie do polubienia ich na facebooku, by na biezaco byc z informacjami, oto link: www.facebooka.com/ofeteria Pozdrawiam i "do zobaczenia" na zakupach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuoihui
cześć. bieliznę zamówiłam przez tel (nawiasem mówiąc głupota)! Po dwóch miesiącach przyszła. Zapłaciłam :) Napisałam bardzo krótki mail do obsługi klienta, że jeśli chcą mi przesyłać prezenty, to miło z ich strony (bo zamówienie było jednorazowe, a jakieś wypociny wysyłają odnośnie ciągłych przesyłek). Jeśli to tych prezentów dołączone będą faktury to potraktuję to jako zastraszenie i próbę wymuszenia i zgłoszę sprawę na policję. Sympatyczna Pani odpisała mi na mail tego samego dnia, przyjmując oczywiście rezygnację. Czym wy się przejmujecie???? Jeśli zamawialiście a ciągle wam coś ślą.... to ich strata... im bardziej was beda straszyc windykacją tym lepiej!!! Wtedy sprawa na policję o stalking!! nie mają szans :) Ja wysłałam mail raz jeden jedyny i jeśli mi coś przyślą idę na policję!!!! Nie martwcie się :)))))) Nie żyjemy w aż tak dzikim kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mi tam, napisze pod czarnym nickiem:) zamawiam co drugą przesyłkę, jest zajefajna, nie obciska, fajne wzory i kolory. dostaje gdzies co 3-4 m-ce,czasami zapominam zrezygnowac i przyjmuje przesyłke, płace a kolejne dwie odmawiam, i tylko dlatego zeby nie uzbierało mi sie tego za duzo w jednym rozmiarze. na razie wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemna...
cholera ludzie pomocy ! dzwonili dzis do mnie i mowili ze wysylaja a ja mowie ze tego nie chce a on ze juz za pozno :( pomocy! A pytanko mam z kad oni maja nasz adres i numer ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morgoth
do pani not_this_shit_again a więc ja nigdy nie byłem na Waszej stronce i nic tam nie zamawiałem ale dostałem fona że jestem stałym klientem i że mogę coś kupić w promocyjnej cenie jako że chciałem sprawić prezent dziewczęciu zamówiłem stringi x3 ale na drugi dzionek zmieniłem na figi x3 i..... ślad po tym zaginął na jakieś 5 miesięcy do tego stopnia że niemal o tym zapomniałem.A dokładnie dwa dni temu tj.31.10.2011 zobaczyłem przesyłkę w skrzynce a w niej wspomniane figi równie dobrze mogę powiedzieć że nic do mnie nie doszło i nijak mi tego nikt nie udowodni bez potwierdzenia i podpisu. W dodatku następna sprawa data na blankiecie do zapłaty myślę że data wysyłki 21/10/119(specyfikacja przesyłki) pokazuje że wysyłka została wysłana kilka dni wcześniej.Za 5 miesięcy to ja dostałbym przesyłkę z Księżyca a nie z jakiejś zafajdanej Szwajcarii ! I kolejna sprawa na opakowaniu każdej pary fig z tyłu widnieje coś takiego "zwroty przyjmujemy tylko w oryginalnym i nieotwartym opakowaniu" ale pisać to sobie może !!! ponieważ jako kupujący przez telefon lub neta o ile mi wiadomo przysługuje mi prawo zwrotu KAŻDEGO produktu w terminie 14 dni (najlepiej poleconym coby mieć podkładkę) a kupując w normalnym sklepie okres 7 dni a towar nie musi być zapakowany.Więc jeśli będą jakiekolwiek komplikacje ze zwrotem to i tak je wyjaśnię ponieważ za dwa dni wybieram się do rzeczniczki a to zawzięta baba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka001
Witam dzisiaj dzwonila Pani i skusila mnie ale po przecztaniu tego forum chce zrezygnowac i nie chce czekac na list mozecie podac jakies kontakty do tej firmy bo oczywiscie Pani dzwonila z zastrzezonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola.w
czy moze ktos mi podac email do tej firmy mam ten sam problem olgen91@interia.pl bardzo prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morgoth
oto jak zakończyć sprawę z Miriale na odesłanie pierwszej przesyłki (nawet jeśli tak jak w moim przypadku zawartość została otwarta) jak również na nie przyjmowanie pozostałych przesyłek : z lewej strony w górnym rogu piszemy swoje dane w prawym Wasze miasto i datę pod miastem wypisujemy dane firmy-sprzedawcy na środku pod tym wszystkim piszemy "Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość" a pod tym piszemy: "Oświadczam,że zgodnie z art.7-10 Ustawy z dnia 2 marca 2000r.o ochronie niektórych praw konsumentów o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U.Nr.22,poz.271 z późn.zm.) odstępuję od umowy zawartej w dniu.....(jeśli nie pamiętacie to nie pisać),której przedmiotem był.........,który doręczono w dniu...... dalej musicie napisać że rezygnujecie z otrzymywania wszelkich przesyłek na swój adres pod tym z prawej strony się podpisujemy i wsadzamy to do koperty i wysyłamy listem poleconym zabierając z poczty żołty druk "Potwierdzenie odbioru" z paczka postępujemy podobnie czy jest to pierwsza i otwarta czy też kolejna lub inna i również zabieramy żółto-niebieski druk "Paczka pocztowa" oba druki wypełniamy sami a na wszystko macie 10 DNI OD MOMENTU OTRZYMANIA PRZESYŁKI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziewczyny jesteście nie poważne wy macie prawo w każdej chwili zrezygnować nikt nie może was do niczego zmusić a tym bardziej płacić za przesyłki których nie zamawiacie zgodnie z kodeksem karnym firma która wysłały cokolwiek do mnie bez mojej zgody kupna lub zamówienia WYSŁA TO NA WŁASNE RYZYKO I JA NIE MAM OBOWIĄZKU TEGO IM ODSYŁAĆ Z POWROTEM A TYM BARDZIEJ ZA TO PŁACIĆ. A to straszeniem firmą windykacyjną to jest szukanie frajerek bo bądzmy szczere prawie wszystkie się wystraszą i zapłacą a oni mają ruch w interesie i te szmaty idą swoją drogą ta bielizna jest beznadziejna a roz 40 to w rzeczywistości 44, tam dziewuchy pisały wczesniej ze do bik cię podadzą a niby za co przecież ty nic nie kupowałaś. U mnie było tak zamówiłam komplet za 30 zł nie podoba mi się wcale, zapłaciłam za niego bo go kupiłam i na tym się kończy nasza współpraca, jak ja mam na coś czekać 3 tyg to wole iść do sklepu, ja mieszkam w grecji do polski jest 4 tys km i przesyłaka potrafi iść tydzień ze szwajcarii do polski co jest o połowe bliżej idzie miesiąc, JESLI CHCESZ ZREZYGNOWAĆ OBOJETNIE JAK ZAWSZE MUSISZ PODAC SWOJ NR KLIENTA NIKT CIE DO NICZEGO NIE MOZE ZMUSIC. KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwna...
Mam nadzieję, że ktoś mi odpowie na moje pytanie! Dałam sie skusić na tą bieliznę i przyszła, a że zamówiłam to chce zapłacić, ale adres na przysłanym rachunku Route des dragons 9 CH-1033 Cheseaux/ Lausanne ? Obawiam sie , że jak dokonam przelewu to jakies dodatkowe koszty zapłacę ? Miał ktoś tak proszę o odpis.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dlaczego nie wchodzę na takie fora:( dzwoniła do mnie miła pani z propozycją bielizny za atrakcyjną cenę. Nigdy się nie zgadzam na takie propozycję ale pomyślałam raz można. A teraz wchodzę na 3 niezależne fora i co?? Provea to oszuści;/" natychmiast napisałam maila, którego znalazłam w Państwa wypowiedziach i mam nadzieje, że to załatwi sprawę. Gdy coś się wyjaśni na pewno napiszę na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albinoi
mam taki problem. zgodziłam się na przysłanie bielizny w kwietniu 2011 r. dwa dni temu dostałam polecenie zapłaty za niby dwie paczki z bielizna które do mnie przyszły plus koszty monitu i jeszcze straszenie windykacją. Nie otrzymałam żadnej paczki, z ty że zgodziłam się na wysłanie zapomniałam, skoro tyle czekałam. czy ktoś miał taka sytuacje i z niej jakoś wybrnął??? ps. a mądry konsultant co ma do powiedzenia w tej sprawie??? przecież nic nie dostałam, gdybym dostała to bym zapłaciła. Acha i przykro mi że musi pracować w takiej firmie, na nic innego go nie stać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona1111
W sumie to chyba większość z Was wypełniała jakiś formularz lub zamawiała telefonicznie tą bieliznę przynajmniej tą pierwsza promocyjną z tego co widzę. A czy ktoś miał tak jak ja, że nie wypełniał żadnego formularza ani nie zamawiał niczego w żaden sposób, a przysłali mu jakąs paczkę z bielizną nie wiadomo po co i na co? Bo ja dostałam paczkę, a nigdy nic nie wypełniałam ani zamawiałam i zastanawiam się, skąd oni wzięli mój adres i jakim prawem w ogóle cokolwiek mi przysyłają? Czy takie coś nie można zgłosić do jakiegoś rzecznika praw konsumenta czy coś? Bo ja nie mieszkam w miejscu zameldowania i nie jeżdżę do domu, więc tą paczkę odebrała moja stara mama i wszystko otworzyła, żeby sprawdzić co tam jest i tylko mi powiedziała, że jakaś bielizna tam jest. Więc oczywiście nie nadaje się to już do odesłania, tym bardziej że minęło 10 dni i pomijając fakt, że nie mam zamiaru płacić za odesłanie czegokolwiek, z czym nie mam nic wspólnego! Tak więc napisałam im maila, dlaczego w ogóle cokolwiek mi wysłali, ciekawe czy coś odpiszą. W każdym razie niepojęte jest to dla mnie, jak można tak ludzi denerwować i wysyłać im coś łącznie z rachunkiem, skoro przecież nic nie zamawiali, a nazwę tej firmy widziałam pierwszy raz w życiu na oczy! Tak czy inaczej nie mam zamiaru im zapłacić złotówki, bo niczego nie podpisywałam nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albinoi
No tak rozumiem, ale unikanie problemu nie powoduje że on zniknie. Jak czytałam na forum, komuś już firma windykacyjna wydzwaniała. Chodzi mi o to, czy zgłosić reklamacje, że paczka nie doszła i potem wypisać się z tego, i postraszyć rzecznikiem. Czy ktoś już zakończył cały etap od straszenia do wypisania się i anulowania niby długu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naaaaaive
ok. moja sytuacja wygląda tak: dostałam dzisiaj maila potwierdzającego zamówienie, w którym było napisane, że jeśli chcę zrezygnować to mogę to zrobić do 21.11. był podany numer na który trzeba było zadzwonić, co też uczyniłam. sporo to trwało, ale się doczekałam, aż przemiła pani odebrała, poprosiła o moje dane i powiedziała, że zamówienie zostało anulowane i nic nie będą do mnie wysyłać. mam nadzieję, że na tym koniec. oczywiście przedtem wysłałam do nich kilka maili z rezygnacją ale bez odzewu. teraz czekam aż potwierdzą moją rezygnację mailem. potraktuję to jako nauczkę. może i wszystko byłoby ok, ale wolę się nie mieszać w kontakty z firmą, która ma taki PR. Nigdy, przenigdy nie dałam się namówić na coś takiego i do tej pory nie wiem, jakim cudem zgodziłam się tym razem. pani powiedziała mi, że chce przeprowadzić ankietę, więc chciałam być miła i sprawy potoczyły się szybko. nie mam zamiaru wygadywać złych rzeczy na tę firmę, bo tak naprawdę sprawa zakończyła się (mam nadzieję) ok. wiem tylko jedno: na przyszłość będę ostrożniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwna...
Ja też niczego nie wypełniałam, weszłam na stronę reklamowanej firmy, bo zobaczyłam bieliznę i tam zamówiłam.Dzisiaj zapłaciłam za nia przelewem. Wcześniej napisałam maila, że wpłacam za komplet który zamówiłam, ale z dalszych zakupów w tej firmie rezygnuję i proszę o wykasowanie moich danych osobowych i zwrotnego maile, że to zostało przyjęte do ich wiadomości.Zobaczę jak dalej się to wszystko potoczy, ale nikomu nic nie jestem winna.Pozdrawiam wszystkich naiwnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszna
no dobra a co mam zrobic jak juz zamowilam bielizne a chce zrezygnowac z zamowienia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszna
naiwna a jak to zrobials na jakiego maila wyslals rezygnacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala:)
Witam, drogie dziewczyny naprawde idzie zrezygnowac z tej przesylki trzeba tylko wyslac maila z rezygnacja !!( do 2 tyg.po telefonie mozna zrezygnowac, bo po 2tyg dzwonicie juz na inny nr tel.na centrale ale niestety nie wiem jaki jest nr.:() powinnyscie dostac od nich maila z dokonanym zamowieniem i tam bd malym druczkiem napisane do kiedy mozna zrezygnowac. Podaje nr telefonu pod ktory trzeba dzwonic 123755959( idzie sie tam dodzwonic tylko ze odbieraja po 5 minutach, trzeba probowac najwazniejsze to sie nie poddawac:) ) i najlepiej wyslac jeszcze maila podaje tresc:) : imie i nazwisko adres nr tel NR IDENTYFIKACYJNY PRZESYLKI........................ "Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość" "Oświadczam,że zgodnie z art.7-10 Ustawy z dnia 2 marca 2000r.o ochronie niektórych praw konsumentów o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U.Nr.22,poz.271 z późn.zm.) odstępuję od umowy zawartej w dniu..........,której przedmiotem były.............. Dzisiaj tj..... dokonalam rezygnacji telefonicznej. Rezygnuje z otrzymywania wszelkich przesyłek na swój adres. Prosze o wykreślenie moich danych osobowych z bazy danych Provea (każde dalsze kierowanie korespondencji na mój adres zamieszkania lub e-mail (za wyjątkiem potwierdzenia zamknięcia konta) będzie traktowane jako przestępstwo określone w art. 49 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z dnia 29 października 1997 r. z późniejszymi zmianami) tj. nieuprawnione przetwarzanie danych osobowych zagrożone pozbawieniem wolności do lat 2. Składam rezygnację z udziału w jakichkolwiek akcjach czy promocjach firmy Provea i wnoszę o zamknięcie mojego konta. Jednocześnie informuję, że jeżeli otrzymam po mimo dzisiejszej rezygnacji jakąś przesyłkę od Państwa zgłoszę sprawę do Rzecznika Praw konsumenta. podpis imie i nazwisko i tego maila wysylacie na: serwis.klientow@provea.pl POWODZENIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala:)
PROVEA PISZE SIE RAZEM TYLKO NIE WIEM CZEMU WYCHODZI OSOBNO ? I JESZCZE W LEWYM GORNYM ROGU WPISZCIE DATE I MIASTO . :) A O NR EWIDENCYJNY PRZESYLKI ZAPYTAJCIE DZWONIAC POD TEN NR SZYBCIEJ WAS ZNAJDA W BAZIE DANYCH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala:)
PRZEPRASZAM W PRAWYM GORNYM ROGU WPISZCIE DATE I MIASTO:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seymour
ja mam taki problem iż konsultantka przez telefon zaoerowala mi niespodzianke w postaci fig na ktore sie zgodzilam, po otrzymaniu przesyłki od firmy provea okazalo sie ze mam placic za przesylke drugie tyle co za figi.. w dodatku jesli chcialabym zwrocic towar musialabym zaplacic duzo za przesylke wiec go nie odeslalam stwierdzajac ze przesylka listem zwyklym nie moze wymaga zaplaty.. zadzwonilam do firmy provea aby usunac wszystkie inne przesylki i teraz starsza mnie tym ze dowodem na to iz dostalam bielizne jest to ze odwolalam kolejna rzesylke ktorej nr widnial w paczce razem z bielizna.. czy mimo to moga zmusic mnie do zaplaty? mimo tego ze maja dowod ze otrzymalam przesylke jednak nie wiazalam sie z nimi zadna umowa? bardzo prosze o odpowiedz bo kompletnie nie wiem co robic czy placic odsetki czy zostawic to az sie uspokoji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna !
również dałam się namówić na to gówno przez telefon ! napisałam emaila z rezygnacją, ale minął już okres do kiedy mogę zrezygnować ;/ czekam na odpowiedź ale czytając wasze wypowiedzi ciekawe czy się doczekam.. wgl jeśli jestem niepełnoletnia to mogę wgl coś zamawiać ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndyMandy
Ja w wakacje dałam się namówić na zestaw trzech par fig za 30 zł. Po przeczytaniu tego forum byłam przerażona, ale pare osób radziło wziąć tę promocyjną przesyłkę i zrezygnowac później. We wrześniu dostałam paczkę, nawet niezła bielizna (ale z trzech par jedna jest za duża mimo takiego samego rozmiaru jak reszta). Zapłaciłam, od razu zadzwoniłam, że rezygnuję z kolejnych paczek, nie chcę być już ich klientką, i tyle. Mam nadzieję, ze naprawdę mnie usunęli. Do tej pory nic na szczęście nie dostałam i mam nadzieję, ze nie dostanę nieproszonej paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g0sienk4
Hej dziewczyny, dziś zadzwoniła do mnie Pani z tej firmy i mówiła bardzo szybko i zawile, zaproponowała mi 3 pary stringów w promocyjnej cenie z najnowszej kolekcji za 29.90 + koszt przesyłki, który ma wynieść 9,90. Jednak zaczęłam ją dopytywać o zwrot w razie gdyby mi towar nie odpowiadał, powiedziała, że oczywiście mogę odesłać. Teraz po przeczytaniu Waszych wypowiedzi troszkę zwątpiłam i zastanawiam się czy w ogóle odebrać tą paczkę jak przyjdzie. Dodała również, że z następnych paczek mogę zrezygnować.Jak sądzicie co będzie najlepszym rozwiązaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rigna
Hej Waleczne Dziewczyny. Do mnie również zadzwoniono i jak g0sienk4 muszę wpłacić 39.80, łącznie z przesyłką. Już kiedyś się spotkałam z bielizną tej marki i muszę przyznać, że jest to dobry zakup, jeśli chodzi o jakość wykonania i wygodę. Natomiast nigdy wcześniej nie dzwoniono do mnie z taką propozycją, więc się skusiłam. Gdy dojdzie paczka (do ok 6 tygodni podobno) napiszę Wam co i jak dalej. Nie myślałam, by rezygnować, ale po przeczytaniu Waszych opowieści muszę się nad tym poważnie zastanowić. Pozdrawiam !! Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna !
NAPISAŁAM DO NICH I NIKT MI NIE ODPISUJE !! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midonika
Witam was serdecznie. Dziś również zadzwoniła do mnie pani z tej firmy zadała trzy pytania i powiedziała o niespodziance w postaci bielizny i od razu się rozłączyła, nie miałam szansy nawet powiedzieć nie. Nie wiem czemu weszłam do internetu i znalazłam wasze forum. Od razu napisałam maila do BOKu informującego, ze nie chce żadnej paczki z ich firmy. Czy powinnam jeszcze gdzieś zadzwonić? Żeby to odwołać? Telefon wykonany był z zastrzeżonego numeru. I mówicie coś o jakimś numerze, skąd mam taki wziąć? Skąd oni mają nasze adresy i dane? To mnie bardzo zastanawia. Z góry dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albinoi
do: seymour A na jaki numer się do nich dodzwoniłaś?? jestem ciekawa, bo napisałam maila z rezygnacją i nie mam odpowiedzi. CZY Komuś SIĘ UDAŁO Z TEGO REZYGNOWAĆ PO TYM JA NIE DOSTAŁAM PACZKI (BO ZGINĘŁA) i nie mam czego zwracać. A przyszedł mi rachunek do zapłacenia ponad 120 zł. Chciałabym dostać jakąś poradę. KONKRETNĄ. plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×