Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

4madzia4

Bielizna MIRIALE

Polecane posty

Gość tremadr888
mloda92 e-mail: serwis.klientow@provea.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moja historia była taka że do mnie konsultantka z miriale zadzwoniła proponując ofertę promocyjną na którą się zgodziłam i zapewniała że mogę w każdej chwili zrezygnować , pytałam o to trzy raz podczas rozmowy . Przysłali majtki i fakturę , dalej odesłałam im rezygnacje i oni znowu przysłali wyższą fakture ale majtek już nie . Dalej nie wiem co poprzychodziło bo się wyprowadziłam i nie dałam przekierowań. Teraz weszłam na niemiecką stronę provea i wpisałam mój nr klienta i mam że nie zapłaciłam faktury ( a za co jak nic nie mam a pozatym pisałam rezygnację ) . Jak ktoś ma proszę przesłać mi @ do tej firmy bo już nie wiem co mam zrobić i jakie dalej mam kroki zrobić wobec tej firmy . POMÓŻCIE !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia0788
Ja niedawno też dałam się namówić konsultantce tej firmy i zamówiłam bieliznę w promocjii. Jednakże gdy otrzymałam list, w którym poinfirmowano mnie, że po przyjściu danej przesyłki co 10 tygodni będę otrzymywała następne figi, ale już w cenoe 69,99, postanowiłam zrezygnować. W liście napisane było, że mnogę to zrobić do 30 sierpnia, więc zrobiłam to niezwłocznie dzisiaj. Dodatkowo przeraziły mnie wpisy na forum i fakt braku rozbudowanej strony internetowej wspomnianej firmy. Dość długo próbowałam się skontaktować z kimkolwiek, ale niestety nikt nie odbierał telefonu (dla nowych klientów jest osobny numer! sprytne:/) Dopiero po kilku upartych próbach zgłosiła się pani bardzo zaskoczona moją rezygnacją. Usilnie starała się namówić mnie na kupno, bo "rzadko się zdarza taka okazja". W końcu przyjęła moją rezygnację i mam nadzieję, że będzie spokój. Radzę dzwonić bezpośrednio bo wszelkie maile mogą po prostu nie zadziałać. Dziwię się tylko, że po takiej aferze ta firma jeszcze funkcjonuje, a z tego, co zdążyłam się zorientować parę ładnych lat to już trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitereq
ostatnio złozyłem rezygnacje z jakichkolwiek przesyłek i ostatnio przyszła do mnie przesyłka niestety jestem zmuszony odesłać i ponieść koszty za list polecony za głupotę firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. zamowilam pierwsza paczke ale postanowilam z niej zrezygnowac. zadzwonilam do biura obslugi klienta (22 205 52 50) i pani powiedziala ze zglosila moja rezygnacje a przesylki mam po prostu nie odbierac i ona do nich wroci. napisalam tez maila (serwis.klientow@provea.pl) : Szanowni Państwo, Zwracam się do Państwa w celu poinformowania o rezygnacji z zamówienia, której dokonałam dziś, tj. 29.08.2011r podczas rozmowy telefonicznej z Panią z Biura Obsługi Klienta. Rozmowa dotyczyła rezygnacji ze złożonego 26.07.2011r zamówienia. Zostałam poinformowana,iż nie otrzymam więcej korespondencji ani przesyłek z Państwa firmy. Składam rezygnację z udziału w jakichkolwiek akcjach czy promocjach firmy Provea i wnoszę o zamknięcie mojego konta. Jednocześnie informuję, że jeżeli pomimo dzisiejszej rezygnacji będę otrzymywała przesyłki od Państwa, zgłoszę sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta oraz na policję. Proszę o e-mailowe bądź pisemne potwierdzenie zamknięcia mojego konta. imie i nazwisko , adres na jaki mialo przyjsc zamowienie. teraz czekam na mailowa odpowiedz;) dam znac jak odpisza ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleeeeeeek
Kurczę, dziewczyny, możecie mi pomóc? Właśnie zadzwoniła do mnie ta konsultantka i ja się na wszystko zgodziłam, a teraz po przeczytaniu tego jestem strasznie zła i nie wiem co mam robić. Mama mnie chyba zabije! Co mam im napisać, tylko, że rezygnuję z jakichkolwiek przesyłek? Wystarczy to jedno zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob tak jak ja. zadzwon do biura obslugi klienta- 222052004 i zloz rezygnacje. moja rezygnacje przyjeli ale na wszelki wypadek napisalam jeszcze maila. narazie nic nie odpisali ale mam dowod ze wyslalam tego maila w postaci jego kopii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybAga
witam ;) własnie mam ten sam problem. zgodziłam się na przesyłkę ale po tym co tu przeczytalam to chyba zaraz zadzwonie i zrezygnuje.. mam nadzieje ze przyjma rezygnacje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po kilku dniach(czyli wczoraj) dostalam odp., ze juz wiecej nie dostane od nich zadnych przesylek a ta pierwsza mam odeslac lub nie przyjmowac. mam nadzieje, ze to juz koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19milka93
ej dziewczyny możecie mi powiedzieć na jaki mail mam wysłać ta rezygnacje, bo nie wiem czy tam ma być odstęp czy nie, aaa i ja tez nie pomyślałam i tez się zgodziłam na ta przesyłkę i od razu dzwoniłam po 15 min. do obsługi klienta a konsultantka powiedziała mi że muszę poczekać 4 dni bo do nich nie doszły jeszcze moje dane. Powiedzcie mi jak jeszcze mogę to z anulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19milka93
dzięki wielkie właśnie im przesłałam maila i teraz czekam na odpowiedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYSZA06
WITAM, wlasnie zadzwonila do PAni konsultantki firmy Mirale. podobnie jak niektore z was dostalam pierwsza przesyle z nastepnej zrezygnowalam a jednak przyslano mi trzy pary majtek koszt 80 zl. Mialam juz pisac dosyc wymownego maila ,ale znalazlam numer i odebrala mila kobieta. przedstawilam jej sytuacje powiedzialam ,że odesle bielizne. Skasowala moje dane i powiedziala, ze wiecej przesylek nie bedzie. Wysylam wiec bielizne do nich... duzo nie zaplate bo sa lekkie. nie jest tak zle, wiadomo, że nie powinno tak byc ale spodziewalam sie gorszego obrotu sprawy , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wysłałam meila do tej firmy i przysłali mi odpowiedź, że dostali moją rezygnację i paczka do mnie nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janemoore
ja zamówiłam od nich bieliznę jakoś tak w maju, dostałam ją na początku lipca w cenie promocyjnej, stringi naprawdę dobrej jakości, byłam zaskoczona. Miałam im zapłacić, jak tylko dostanę wypłatę, potem zapomniałam i teraz nie mogę znaleźć tej faktury! Źle się czuję z tym, że nie zapłaciłam. A poza tym - do tej pory nikt się nie upomniał o pieniądze ani nie dostałam kolejnej przesyłki - widocznie dopóki się nie zapłaci, nie dostaje się kolejnej. Wie ktoś, skąd mam wziąć numer konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domika123456
Witam.Do mnie zadzwoniła Pani z Miriale i przedstawila fajna i ciekawa oferte i szczerze mówiąc juz sie skusiłam ALE... powiedziala ze to NOWA firma ktora dopiero wchodzi na rynek?!a widze ze posty sa sprzed dobrych paru lat.Tak więc podczas rozmowy z nią spytałam sie skad ma moj numer-myślalam że od jakiejs znajomej- ale jak sie okazalo z jakiegos konkursu i dzwonią "tylko do wybranych z tą ekskluzywną ofertą"A poza tym przesyłka podobno od 6-10 tyg idzie(chyba z komosu) więc gdy chciała moje dane poprostu kazalam jej zadzwonic pożniej bo chciałam sobie sprawdzić na internecie, więc nie wiem czy zadzwoni bo nie była zadowolona...teraz wiem że na 100% odmówię.DZIEKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eibhlin
Dzisiaj rano zadzwoniła do mnie pani z pytaniem czy udzielę odpowiedzi na pytania dotyczące bielizny. Byłam akurat zajęta i powiedziałam by zadzwoniła później. Na początku oczywiście się przedstawiła, ale jedyne co zapamiętałam to że chodzi o jakąś bieliznę szwajcarską. Gdy znalazłam chwilę wolnego czasu to postanowiłam poszukać o jaką bieliznę chodzi, by wiedzieć czego mam się spodziewać gdy ponownie zadzwoni konsultantka. Od razu wyskoczyło mi to forum i po przeczytaniu wielu postów jestem po prostu w szoku. Gdybym nie sprawdziła w internecie też pewnie nabrałabym się na tą ofertę. Dzięki wam za ostrzeżenia dziewczyny. Jeśli ta pani znowu zadzwoni to już dokładnie wiem co jej powiedzieć. Niech sobie wsadzą tą bieliznę w dupę za przeproszeniem. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puhupuhu
matko, właśnie napisałam tej durnej firmie maila, że nic od nich nie chcę bo tel odebrałam zaspana i dałam się nabrać jak większość ;/ mam nadzieję, że nic mi nie wyślą bo jak poczytałam na forum o tej miriale to aż mi się słabo zrobiło....NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ DZIEWCZYNY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusianiuniusia
Hej dziewczyny. Informacja żeby nie odbierać paczki to trochę śmieszna bo ja np dzisiaj ją odbierałam ze skrzynki. Więc trzeba ją odesłać jak się rezygnuje. Majteczki są dobrej jakości i myślę że cena 29,80zł nie jest duża. A z kolejnych bez problemu można zrezygnować więc nie rozumiem oburzenia innych. Pierwsze posty są sprzed kilku lat więc firma na pewno się zmieniła. I ja wam ją polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze posty są z przed kilku lat..... i dziewczyny cały czas piszą to samo więc chyba za dużo się nie zmieniło......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medialna
Czytając te wszystkie wypowiedzi byłam dosłownie przerażona tym co mnie czeka. Gdy tylko dostałam przesyłkę postanowiłam napisać do firmy e-maila z rezygnacja. Odpowiedź dostałam po 10 minutach. Mam nadzieję że na tym skończą się moje problemy z tą firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja również zamóiłam ich bieliznę ale jednak chcę zrezygnować ponieważ się przestraszyłam. Dostałam od nich meila z wiadomością, że gdybym chciała coś zmienić w zamówieniu bądź z niego zrezygnować mam zadzwonić pod nr 12 375 59 59. Czy któraś z Was dzwoniła pod ten nr? Chciałabym wiedzieć czy to jakieś sposób na naciąganie czy jednak mam tam naprawdę zadzwonić? Będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja również zamóiłam ich bieliznę ale jednak chcę zrezygnować ponieważ się przestraszyłam. Dostałam od nich meila z wiadomością, że gdybym chciała coś zmienić w zamówieniu bądź z niego zrezygnować mam zadzwonić pod nr 12 375 59 59. Czy któraś z Was dzwoniła pod ten nr? Chciałabym wiedzieć czy to jakieś sposób na naciąganie czy jednak mam tam naprawdę zadzwonić? Będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja również zamóiłam ich bieliznę ale jednak chcę zrezygnować ponieważ się przestraszyłam. Dostałam od nich meila z wiadomością, że gdybym chciała coś zmienić w zamówieniu bądź z niego zrezygnować mam zadzwonić pod nr 12 375 59 59. Czy któraś z Was dzwoniła pod ten nr? Chciałabym wiedzieć czy to jakieś sposób na naciąganie czy jednak mam tam naprawdę zadzwonić? Będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karambaaaaaaaaaa1
pod ten numer mozesz spokojnie dzwonic, tam mozesz zreyzgnowac wylacznie z pierwszej promocyjnej paczki, a pod tym drugim do Warszawy z reszty paczek jesli dostalas ta pierwsza, ale nie chcesz dalej otrzymywac przesylek kolejnych to juz musisz dzwonic do Warszawy. Lepiej z ta pierwsza dzwonic pod ten numer co podalas w poscie bo na tamtem drugi sie nie dodzwonisz a jak juz cos to Cie jeszcze chamsko schustaja i wcisna Ci kit ze Ty masz ja przyjac a to guzik prawda. Nic nie musisz. A na pierwszym numerze jest mila obsługa i bez problemu przyjmuje rezygnacje. W ogole najlepiej jak sie dostanie ten list od nich potwierdzajacy jak to oni mowia, to przeczytac go od deski do deski z 3 razy, wszystko w nim pisze jak mozna rezygnowac i jakie sa warunki reyzgnacji. W ogole najlepiej rezygnowac mailowo jak czytalam poprzednie posty to tam kobiety pisaly co trzeba podac w tresci maila by ta rezygnacja byla przyjeta, wiec nie wiem moze powtorze co sobie sama zapisalam na kartce by to miec w razie czegos. IMIE, NAZWISKO ADRES ZAMIESZKANIA I NUMER IDENTYFIKACYJNY -jest to jakis maly numer ktorego sama sie naszukalam ale w lewym dolnym rogu taki malutki numerek ORAZ NAPISAC W TRESCI ZE SIE CALKOWICIE REZYGNUJE Z OTRZYMYWANIA DALSZYCH PRZESYLEK I NIE WYRAZA SIE ZGODY NA ICH PRZESYLANIE I PROSI SIE O POTWIERDZENIE PRZYJECIA REZYGNACJI. i chyba tyle straczy a jakby cos przyszlo to lepiej tego maila zachowac tez na wszeli wypadek bo pieron wie jak ta firma dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×