Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

4madzia4

Bielizna MIRIALE

Polecane posty

Gość Slawek
p.s. proponuje zadzwonic do biura ochrony konsumenta i sie dopytac szczegolow jak zalatwic sprawe powinni byc w tym dobrze zorientowani i znac sprawe :D pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekła
Cześć, Ja tez wczoraj dostałam przekaz na bieliznę, której nie widziałam na oczy! Skoro jest nas więcej to może trzeba pomyśleć o złożeniu doniesienia do prokuratury i zainteresowania prasy ta firmą. Ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona_21
Ok, poszperałam trochę w internecie i chyba się wybiorę do Rzecznika Konsumentów.Tylko mam prośbęzakładam nowe konto: miriale@gazeta.pl. Piszcie do mnie, żeby było wiadomo tak mniej więcej, ile osób oni chcą naciągnąć. To nie może tak zostać... Opiszcie swoje historie i zobaczymy, co nam z tego wyjdzie. PS. A miało być tak pięknie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Widzę,ze sprawa jest poważna.Dziewczyny musimy połączyć siły i walczyć razem! Piszce proszę o Waszych przypadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona_21
PISZCIE NA NASZĄ WSPÓLNĄ POCZTĘ: miriale@gazeta.pl. (tylko nie myślcie sobie, że ja pracuję w Miriale - nazwę poczty wybrałam taką, żeby łatwo nam się kojarzyła z problemem i była łatwa do zapamiętania)ZAJMIJMY SIĘ RAZEM NACIĄGACZAMI Z MIRIALE!!MY JUŻ WIEMY, ŻE IM NIE MUSIMY PŁACIĆ ALE ILE JESZCZE KOBIET O TYM NIE WIE... I DAJĄ SIĘ NACIĄGNĄĆ KTOŚ SIĘ MUSI ZA TO WZIĄĆ... A KTO, JEŚLI NIE MY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wczesniej pisalam o swym problemie, tj wyslalam do nich figi ktore byly za duze i jeszcze ich nie dostalam-po pol roku. No ale wkoncu dostalam do nich adres meilowy i napisalam co o nich mysle i mam nadzieje ze mi odpisza. Bo jak nie to sie zdenerwuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offgirl
ja dostalam w odpowiedzi takiego maila. Szanowna Pani Informujemy, ze Pani reklamacja dotyczaca nieotrzymania przesylki zostala uwzgedniona. Z dniem dzisiejszym nie posiada Pani zadluzenia za przeslane publikacje. Jezeli otrzyma Pani jeszcze jedno upomnienie prosimy o anulowanie tego pisma, gdyz jego tresc jest juz nieaktualna. Dziekujemy za wspolprace i serdecznie pozdrawiamy, B.O.K. takze jasno wynika ze w koncu wszytko jest ok. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja napisalam meila do nich, poniewaz bielizna byla za duza i nie moge sie doczekac zwortu, baknelam cos na koncu o rzeczniku konsumentow i dostalam szybko odp, ze juz dawno mi wyslali zwyklym listem i skoro nie doszlo to wysla jutro poleconym. Nom cos sie poprawiaja c hyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja napisalam meila do nich, poniewaz bielizna byla za duza i nie moge sie doczekac zwortu, baknelam cos na koncu o rzeczniku konsumentow i dostalam szybko odp, ze juz dawno mi wyslali zwyklym listem i skoro nie doszlo to wysla jutro poleconym. Nom cos sie poprawiaja c hyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulfonik
dziwewczyny!! po pierwsze jak chcecie zrezygnowac z ich oferty, to wysylacie im pisemne odstapienie od umowy po drugie nie poleconym zwyklym, tylko za potwierdzeniem odbioru po trzecie jezeli wam cos przyslali i tego nie chcecie, to nalezy to odeslac razem z rezygnacja po czwarte kazac wykreslic swoje dane z ewidencji, powolac sie na ustawe o ochronie danych osobowych i tyle!!;-) radze placic, bo jak sie uzbeira odsetek to firme windykacyjna nasla... pozdr.;-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offgirl
no tak tylko ze niektore z nas nawet nie wiedzialy ze zostaja nowymi klientkami tej firmy. to jest caly paradoks.... jak mozna placic za cos czego sie po pierwsze nie dostalo, a po drugie jeszcze z odsetkami... aha zapomnialam jeszcze dodoac ze z doliczonymi majteczkami za 70 zl. sprawa jednak mam nadzieje jest do konca rozwazana w moim przypadku. mysle ze grozba firmy windykacyjnej moze dotyczyc ale osob ktore majteczki staniczki koszulki u siebie maja a zaplacic jakos nie ma czasu i checi :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slawek
strazenie firma windykacyjna jest smieszne, nie maja dowodu nadania i odbioru, a zatem nie ma podstaw do takich krokow; tego typu grozby sa bezpodstawne i karalne, polecam prokurature Slawek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slawek
p.s. nie ma znaczenia czy z potwierdzeniem odbioru czy nie, to duza firma i tak zgubia list. Dla sadu wystarczy dowod nadania (patrz: do urzedow typu zus, us wysyla sie zwyklym poleconym). o firmach windykacyjnych juz napisalem reszta txty kulfonika jak najbardziej ok pozdro! Slawek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slawek
p.s. nie ma znaczenia czy z potwierdzeniem odbioru czy nie, to duza firma i tak zgubia list. Dla sadu wystarczy dowod nadania (patrz: do urzedow typu zus, us wysyla sie zwyklym poleconym). o firmach windykacyjnych juz napisalem reszta txty kulfonika jak najbardziej ok pozdro! Slawek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sammi
A jaki jest do nich e-mail (do firmy Miriale)? Ja tez wpadlam w ich sidła, nawet nie wiem kiedy. I chcę się od tego uwolnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zara
Ja też wpad łam w ich sidła, dzisiaj otrzymałam przesyłke z 3 parami majtek,chociaz wogóle ich nie zamawiałam. Odesłałam im i napisałam kartke aby juz mi nic nie wysyłali.Oczywiscie musiałam zapłacic na poczcie 6zł za odesłanie przesyłki poleconym. To sa dopiero dopiero krętacze, musimy cos z tą firma zrobic, tak dalej byc nie może, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia O
Cześć dziewczyny. Ja również wpadłam w ich sidła. Raz kupiłam bieliznę i zapłaciłm, kolejne ich oferty odsyłałam na adres zwrotny.Pomimo to otrzymuje upomnienia wraz z odsetkami do zapłty za bieliznę nie zakupioną. Wysłałam do nich maila dzisiaj i czekam na odpowiedź. Mam nadzieję,że dadzą mi w końcu spokuj, jezeli nie to opiszę ich w prasie. Może to coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia O
Cześć Dziewczyny! ja również wpadłam w ich sidła. Raz kupiłam bielizne i zapłaciłam kolejne odsyłałam na adres zwrotny. Pomimo to otrzymuje upomnienia zapłty za bieliznę, która nie kupiłam tylko odesłałam. Dzisiaj wysłałam do nich maila i czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia O
Cześć Dziewczyny! ja również wpadłam w ich sidła. Raz kupiłam bielizne i zapłaciłam kolejne odsyłałam na adres zwrotny. Pomimo to otrzymuje upomnienia zapłty za bieliznę, która nie kupiłam tylko odesłałam. Dzisiaj wysłałam do nich maila i czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia4
Witam :) A ja wczoraj otrzymałam przesyłkę z 3 parami majtek i z jedną - 4 parą gratis :) I postanowiłam zapłacić za tą przeysłke, bo jakość tych produktów spełnia moje oczekiwania. Jeszcze nie wiem czy zdecyduje się na kolejne zamówienia. Jeśli nie chcę kolejej paczki to mam czas do 4 grudnia odesłać bądż przekazać telefonicznie rezygnację. Czas pokaze co mi "dobrego" przyniesie ta firma. A jakie są Wasze doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sammi
Gabrynia dzięki za informacje i również CIę pozdrawiam. Napisłam do nich e-mail i otrzymałam następującą odpowiedź : "> Szanowna Pani Potwierdzamy przyjecie rezygnacji z kolekcji bielizny firmy Miriale, Z serdecznymi pozdrowieniami B.O.K." I teraz zaczekam czy coś dostanę czy napisali w e-mail prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali
Sammi, na jaki adres e-mailowy wysłałas rezygnację z usług Miriale, ja też wpadłam w ich sidła, tez chcę z tego zrezygnować, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali
Sammi, na jaki adres e-mailowy wysłałas rezygnację z usług Miriale, ja też wpadłam w ich sidła, tez chcę z tego zrezygnować, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali
Dzięki Sammi za pomoc, właśnie przed chwilą wysłałam na adres e-mailowy, który mi podałałaś rezygnację z usług Miriale, zobaczymy jaka będzie reakcja z ich strony. Mam nadzieje, że przyjmą do wiadomości moją decyzję. Pozdrawiam, jak tylko się odezwą to dam znać. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takze wyslalam wlasnie maila z rezygnacja. teraz czekam na odpowiedz. mam nadzieje ze uwolnie sie wreszcie od tej firmy. dzieki za wszelkie informacje dziewczyny :) pomoglyscie mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wlasnie dostalam odpowiedz z tej firmy ze przyjeli moja rezygnacje. wreszcie :D szybcy sa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiao
Dzisiaj otrzymałam maila z wiadomością, iż wyzerowali moje saldo. Jestem już dużo spokojniejsza i wolna od tej firmy. Dzięki dziewczyny,że podałyście ich adres mailowy. Powodzenia dla pozostałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita tita
asiao jaka treśc miał mail ,który wyslałaś żeby zrezygnować z usług miriale?też jestem w ich bazie i chcę zrezygnować,proszę napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita tita
asiao jaka treśc miał mail ,który wyslałaś żeby zrezygnować z usług miriale?też jestem w ich bazie i chcę zrezygnować,proszę napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×