Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

4madzia4

Bielizna MIRIALE

Polecane posty

Gość bellisa
dziewczyny dzieki za info - ja dostalam ulotke z gazety "Swiat kobiety" i tez sie chcialam skusic, moze warto do nich napisac, ze pomagaja firme, ktora oszukuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslisz, ze nie wiedza ? ! Proszę Cię... Ja jak juz wczesniej pisalam dalam się naciagnać... pierwszy komplecik był uroczy ... nastepne natomiast dostawalam wielkie gacie na pol pupy w kolorach malo uroczych ! Zatrudnilam prawnika i dopiero rzecznik Konsumenta mi pomogl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientkazwarszawy
Strasznie narzekacie, ale z tego co wiem, to przesylki giną na poczcie i nie jest to wina firmy!!! Należy po prostu o tym powiadomić!!! Bielizna jest wysyłana listem ekonomicznym (dostaję do skrzynki), więc nikt nie może z tego rozliczyć poczty!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie. Do mnie tez wrzucaja do skrzynki i kiedys na bylym mieszkaniu zaginela jedna przesylka (poprostu pewnie nie zmiescila sie do skrzynki i rzucili na schody i ktos obie wzial). Dostalam rachunek,powiedzialam im,ze nic do mnie nie doszlo i bez zadnego problemu nie musialam za to placic. zapytajcie sie czy nie moga Wam przysylac za potwierdzeniem odbioru no ale bedziecie musieli doplacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pierwszej stronce malizna napisala ze nie zaplacila za przesylke to jest sposob zeby sie od nich uwolnic. ja tez nie zapalcilam za jedna bo zwyczajnie wtedy kasy nie mialam i przychodzily pare razy upomnienia.kiedy wkoncu zaplacilam myslalam ze dalej beda przysylali oferty ale sie skonczylo-nie chcieli miec nic wspolnego z klientka ktora nie placi :-P ale jesli chodzi o sama bielizne to jest spoko.ktos tam wczesniej pisal ze z wykonczeniami to sie oni nie cackaja ale ja narzekac nie moge.wszystko bylo cacy.nie jestem ich klientka juz od jakiegos roku albo i wiecej ale kilka komplecikow zdazylam sobie sprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity ja kupowalam stringi i czasem dokupowalam biustonosze. Jestem zadowolona i na prawde nie mialam z t firma problemow. Nie orientuje sie ile kosztuje bielizna z tej firmy w Polsce, mozesz mi napisac ile to niej wiecej wychodzilo?? Ja za stringi (3 szt.) placilam 14,90 € a jak chcialam staniczek do ktorys majtek to doplacalam 11,50 €. Jak to wygladalo w Polsce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Di__
Cześć! Ostatnio moja mama złożyła zamówienie na komplet bielizny z tej firmy. Zupełnym przypadkiem trafiłam dzisiaj na to forum i po przeczytaniu waszych postów, chciałabym się "ubezpieczyć", aby nie przysyłali mi kolejnych przesyłek, wolałabym jednak sama decydować o tym, co i kiedy mi przyślą :) Stąd kieruję do was pytanie, jak niektóre z was to zrobiły? Czytałam coś o przeskakiwaniu przesyłek, czy załatwiacie to drogą mailową na w.w. adresy? Nie chcę narazie rezygnować z usług tej firmy, bo chcę sprawdzić co i jakiej jakości przyjdzie w paczce (jeśli wogóle przyjdzie). Zwłaszcza, że niektóre z was jakoś sobie radzą z nachalnością firmy i nie kryją zadowolenia z produktów. Nie wiem także nic o kolejnych ofertach i do kiedy można z nich rezygnować. Będę bardzo wdzięczna za pomoc. PS. Fajnie, że tyle cennych rad tutaj zamieściliście. Jeszcze z nich nie korzystałam, ale i tak dziękuję za życzliwość wobec innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka poka
Zastanawia mnie, dlaczego ta firma nie wysyła przesyłek listami poleconymi. Przecież ta zgubiona i niezaplacona bielizna chyba kosztuje więcej niz dopłata do przesyłki poleconej. Dla mnie to taka pozorna oszcędność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeaNotte
No cóż, ja przypadkowo podczas otwierania stron internetowych... zauważyłam nowe okienko, a tam reklama bielizny miriale.. oraz formularz do złożenia zamówienia. tuż nad lukami do wypełnieniea widni napis, a zarazem oświadczenie: "Tak, proszę o przysłanie slipów i biustonosza Sonate w cenie promocyjnej 19,90 zł (wartość zestawu 137,70zł) + koszty przesyłki 9,90 zł. Tym samym przystępuję do grona Klientek Miriale bez zobowiązania do dalszych zakupów. Po otrzymaniu przesyłki będę miała okazję zapoznac się z przywilejami przysługującymi Klientkom Miriale i zdecyduję, czy chcę pozostać Klientką Miriale także w przyszłości. Jeśli nie, poinformuję o tym Miriale." Więc myślę, że nie ma się co martwić... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alora
Przesyłki można przeskakiwać dzięki zalogowaniu się na stronie internetowej. W pierwszej przesyłce dostaniesz swój nr klienta oraz czas do kiedy możesz przeskoczyć nastepną przesyłke. Po przeskoczeniu nie przesyłają Ci produktu tylko katalog z informacją co możesz zamówić, jeśli Ci nie odpowiada to znowu przeskakujesz kolejną przesyłke. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarkos83
ja wlasnie dzis złozyłam zamówienie na tę bielizne,bardzo mi sie podoba, pozatym juz od roku czasu nosze bielizne tej firmy, bo moj chlopak ja zamawia dla mnie. Po złozonym zamówieniu dopiero zobaczyłam te forum i jesli bede miala problemy z ta firma to przynajmnije bede wiedziala co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonsia23
uff dobrze, ze widze ten topic. Sama zalozylam z pytaniem o ta firmie, bo spodobal mi sie jeden komplecik-cena 19.90 bez przesylki. I juz mialam zamawiac a tu ten Wasz topic. Nic u nich nie zamowie, bo widac to naciagacze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDZA
Kochane dziewczyny!!! Po przeczytaniu Waszych rad załamałam się bardzo bo mąż mówił nie zamawiaj zbyt niska cena tych produktów to zwykli naciągacze.Proszę Was o pomoc co ja mam zrobić wysłałam pierwsze zamówienie jeszcze paczka nie dotarła może mogę jakoś jeszcze z tej "korzystnej" bielizny zrezygnować proszę o pomoc.Dziękuję za wszystko Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slawek
Szanowne Panie, tak czytam, czytam i wlasnym oczom nie wierze. Chyba rozpetala sie jakas dziwna histeria. Nie warto obarczac kogokolwiek grzechami , ktore popelnil kiedys, jesli aktualnie wszystko jest dobrze, a na pewno duzo lepiej. Wiekszosc Pan zapewne czyta posty od poczatku, ale te dotyczyly sytuacji minionej. Pierwsze watki dyskusji pochodza chyba z 2005 !!! Teraz kilka uwag aktualnych: Po pierwsze ceny nie sa niskie (oczywiscie wszystko jest wzgledne). Tylko pierwsza cena jest promocyjna pozniej ceny "normalnieja". Swoja droga ta bielizna jak i wiekszosc innej nawet renomowanych firm w hurcie czy w produkcji kosztuje grosze. Wyznacznikiem jakosci powinno byc wlasne doswiadczenie a nie tylko cena. Po drugie, wydaje sie ze polityka firmy jest dziwna, ale moze raczej dziwna jest Polska. Firma nie jest przyzwyczajona do tego, ze na poczcie gina przesylki, ze cos jest nie doreczone lub klienci oszukuja (a tak niestety kiedys bylo). AKTUALNIE NIE MA PROBLEMU Z PRZESKOCZENIEM PRZESYLKI, wystarczy zalogowac sie na stronie i wyklikac. (Sadze, ze tak samo nie ma problemu z calkowita rezygnacja z ich uslug - bez problemu wypisalem sie z TONO - wystarczyl jeden faks). Firma w miare szybko odpowiada na maile. W swieta zginelo mi kilka przesylek w tym m.in. Miriale. (Widac listonosze zbierali fanty na prezenty pod choinke.) Zglosilem sprawe firmie i odpisali, ze wysylaja przesylke ponownie. Nikt na razie nie zada ode mnie zaplaty za nie otrzymana wysylke. To ze nie wysylaja przesylek poleconym jest ich sprawa, ich problemem i to oni ponosza konsekwencje swoje decyzji, choc ta pewnie wynika z nieznajomosci naszej cudownej poczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania.elblag
Dziewczyny nie ma sie co zalamywac ja teraz wyslalam formularz na 3 bielizne od nich i nie mam z nimi zadnego problemu ta pierwsza jest naprawde w super cenie niecale 50 zl za stanik majtki i koszulke...a i koszty przesylki a potem jesli nie chcecie zamawiac to po prostu rezygnujecie w danym terminie,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka.44
Moje Panie, ja korzystałam z tej Firmy przez kilka lat. Wstrzymałam bez żadnych problemów ,zadzwoniłam i poprosiłam o wstrzymanie przesyłek , bo zrobił mi się spory zapas pięknej bielizny. Kupowałam dla córki i siebie. Bielizna jest wspaniała i ceny OK. Wydaje mi się, że problemy z tą Firmą są z Waszej winy. :-) Sorry jeśli kogoś uraziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni831
dziewczyny jesli dostajecie przesyłki od miriale czyli 3 pary majtek w kazdej paczce za które trzeba zapłacic niemałe pieniadze to NIE PłAćCIE TO JEST ICH SPOSóB NACIąGANIA- TYPOWE WYłUDZENIE- jesli zostawicie sobie przesyłke która i tak jest listem zwykłym nie poleconym to nie musicie płacić jest to zgodne z prawem, nic nie moga wam zrobic po prostu zadzwoncie do siedzimy i powiedzcie ze dostaliscie jakies ponaglenie a nic nie dostaliscie wiec nie wiecie o co im chodzi a po drugie zeby nic nie wysyłali wiecej poniewaz nie składaliscie zadnego zamowienienia ja tak zrobiłam poniewaz na zajeciach z prawa cywilnego profesor powiedział ze ich działania sa typowym wyłudzeniem i niezgodne z normami jesli cos zamawiamy to dostajemy to przesyłka polecona albo paczka a w tym przypadku jest to tylko list zwykły którego nikt nie podpisuje- proste ja tak zrobiłam nic nie zapłaciłam tym oszustom poniewaz nic nie zamawiałam a obdarowali mnie 3 parami figów- potraktowałam to jako prezent, gdy przyszło ponaglenie zadzwoniłam i powiedziałam ze niczego nie dostałam poniewaz nie zamawiała nic a ze oni wysyłaja paczki automatycznie to juz ich sprawa po takim działaniu uwolniłam sie od tej firmy skutecznie jesli tak zrobicie bedziecie miały switey spokoj i prezent w postaci 3 par fig - i to wszystko zgodnie z prawem pozdrawiam wszystkie osoby które sa dreczone przez firme miriale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Navka
Jakieś 2 h temu złożyłam zamówienie na komplet bielizny, chwilę później chiałam zobaczyć stronę internetową MIRIALE, ale najpierw znalazłam to forum, po przeczytaniu pierwszych wypowiedzi przestraszyłam się tych "naciągaczy", sprawdziłam swoją pocztę, w której znajdował się e-mail od tej firmy z możliwością rezygnacji z zamówienia w ciągu 24 godz., więc zrezygnowałam, jednak czytając dalej wypowiedzi bardziej wtajemniczonych (np. Sławusia :) doszłam do wniosku, że tak naprawde nie ma się czego bać, a bielizny tak ładnej w cenie 20 zl w sklepie raczej nie znajdziemy. Jeżeli późniejsze oferty nie byłyby tak atrakcyjne po prostu zrezygnowałabym, bo chyba większość z was nie miała z tym problemów. Więc: zamawiać czy nie zamawiać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonardka
Navka plicz ile jest negatywnych opini o firmie a ile pozytywnych i sama podejmij decyzje...ok jest okazja bo za 20 zl jest fajny komplet ale czy jest sens sie pozniej meczyc? bo nic nie ma za darmo lub poldarmo prawda? cos za cos niestety...a firma liczy...damy promocje a potem to nam sie zwroci wysylajac drogie komplety czy majtki. Ja naszczescie sie w pore opamietalam i nie daje sie nabrac na niby promocje. A oni wiedza co robia. Ale decyzja nalezy do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alora
przeczytała wypowiedz reni831 i zasatnawiam sie kto tu jest oszustem.......i naciągaczem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni831
alnoro!!!!!!!! zapraszam do postudiowania prawa cywilnego- to o czym pisałam jest całkowicie zgodne z prawem a wyłudzenia raczej nie wiec jesli nie masz pojecia o czyms nie momentuj- cos jeszcze??!!!! zastanowcie sie takze czy te pozytywne komentarze nie sa napisane przez samych pracownikow firmy miriale- moze to ty wszechwiedzaca alnoro???????????????????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Di__
Alora, dzięki za info. Mogłabyś jeszcze napisać adres str. internetowej, żebym mogła się zalogować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warkas22
Hej, ja właśnie czekam na przesyłkę gdyż złożyłam zamówienie na bieliznę na początku stycznia. Chciałam właśnie poszukać jakichś wiadomości na temat tej firmy i trafiłam najpierw na tą właśnie stronę. Jestem trochę zaniepokojona tym co tutaj przeczytałam i teraz nie wiem czy mam odbierać przesyłkę jak przyjdzie. proszę o pomoc bo nie wiem co mam teraz zrobić z tym fantem! POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slawek
do Di - www.provea.com do warkas22 - odbierz, zaplac, zobacz, czy towar bedzie Ci odpowiadal, jesli tak to kupuj dalej, jesli nie - to zafaxuj, zaklikaj na stronie netowej, ze rezygnujesz i po klopocie. Wiekszosc opisywanych klopotow dotyczylo 2005 roku !! Spowodowany byly one naiwnoscia firmy, wiara ich w uczciwosc poczty polskiej i Polakow. Niestety problem moze zaczac sie powtarzac w zwiazku chyba ze zmiana firmy zarzadzajacej wysylkami. do alora - Bylem bardzo ciekawy czy ktos sie odezwie i skomentuje reni831. Uff nie tylko ja jestem "nienormalny"? Po takich textach niestety jasne jest ze to Polska i Polacy delikatnie mowiac odstaja od normy, przynajmniej europejskiej. do reni831 -wiesz zamawiam troche rzeczy z firm zagranicznych i wiele z nich wytsyla przesylke zwyklym listem, po prostu ufaja poczcie i klientom, wiem ze brzmi to niewiarygodnie dla Polaka, ale coz... swiat jest inny od naszych chorych, polskich wyobrazen. Sadze ze firmy dzialaja zgodnie z prawem europejskim a nawet miedzynarodowym, a to jak wiesz jest nadrzedne w stosunku do polskiego. -Podaj przepis prawa cywilnego zezwalajacy na kradziez w jakiejkolwiek formie, damy cynk do roznych stacji TV, aby zrobili reportaz, gdzie takich madrosci nauczaja -Podaj mi przepis nakazujacy sprzedawcy wysylac towar listem poleconym. Przefaksuje go do Miriale z cytatami Twoich wypowiedzi. Czy przypadkiem nie chodzilo Ci o to, ze po prostu nie moga Ci nic udowodnic, jesli nie maja dowodu nadania? Ale to jest calkiem cos innego. W takim wypadku Ty jestes oszustka w sensie moralnym, nawet jesli nie ma na to dowodu. Czesto oskarzasz firme o oszustwo, ale jak na razie to Ty oszukujesz, kradniesz, namawiasz innych do tego samego, nawet jesli nikt Ci tego nie udowodni przed sadem. -Podaj prawna definicje wyludzenia, pod ktora mozna byloby podciagnac dzialalnosc firmy - czy jest nim wysylanie 3 par majtek i oczekiwanie za to zaplaty? Jesli przeczytalas regulamin to wiesz, ze nie masz obowiazku kupowac wiecej od nich, co zreszta zrobilas. Natomiast wypadaloby zaplacic za towar, ktory dostalas. (Masz racje ktos powinien ostrzec firme, ze w Polsce polowa ludzi to oszusci i naciagacze, nawet profesorowie od prawa cywilnego.) -Uchowaj Boze od takich prawnikow. Zgodnie z prawem III Rzeszy nalezalo donosic i zabijac Zydow, zas Ci co ich ukrywali i pomagali lamali prawo. Sama odpowiedz sobie po czyjej stoisz stronie. -A propos pisania pozytywnych komentarzy przez pracownikow firmy - hmmm - kto Ciebie sledzi i podglada przez sciany? ... rycerze Jedi? -Jesli sadzisz, ze jestem pracownikiem Miriale to polecam zakup gumowego mlotka i wizyte u psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona_21
Hej Kobietki i Panowie:) Nie pisałam na tym forum już ponad rok... Sławek ma rację - początkowe wątki dotyczą sytuacji z ponad 3 lat - to było chyba koło 2003 - 2004 roku. Wtedy problemy z paczkami były plagą. Po tym, jak z pomocą Sławka (dzięki wielkie Sławku, choć nie wiem, czy jeszcze kojarzysz sprawę:) ) poradziłam sobie z problemem niesłusznie wysyłanych ponagleń, założyłam skrzynkę mailową miriale@gazeta.pl, na którą napisało sporo osób. Piszecie cały czas...Zawsze staram się pomagać, jeśli macie z firmą jakiś problem, ale o kilku rzeczach musimy pamiętać. Niestety - wysyłka czegokolwiek listem zwykłym zawsze wiąże się z ryzykiem ze strony firmy. Ale nie zwalnia to nas - klientów z OBOWIĄZKU zapłacenia za towar, który dostaliśmy!!! Zdarza się, że firma wysyła ponaglenie, bo nie ma informacji, że przesyłka nie dotarła do odbiorcy, chociaż teraz problem podoibno miał być rozwiązany. Kiedyś dostałam od nich info, że wszystkie przesyłki wysyłają za potwierdzeniem odbioru... Pamiętajcie - na moją pomoc możecie liczyć ale tylko, jeśli będziecie uczciwe - nie mam zamiaru pomagać komuś kto towar dostał i nie chce zapłacić i jeszcze namawia do tego innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warkas22
Dzięki że odpowiedzieliście!!! W takim razie odbiorę swoją przesyłkę i jeżeli będzie w niej to co zamawiałam to oczywiście zapłacę! POZDRAWIAM SERDECZNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko 1000
ja paczki nie otrzymałam a zamawiałam trzy miesiace temu a chca zebym im zapłaciła niedoczekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulallaa
jak obecie wyglada sprwa z Mariele? zamówilam komplet w promocyjnej cenie 19,90 plus koszt przesylki, ale po tym co tu przeczytalam nie wiem co robic. Jak wyglada sprawa rezygnacji z ich uslug? Dziewczyny pomóżcie, co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beah_devon
cześc! ale się wkopałam. zamówiłam bieliznę z firmy Miriale i już od miesiąca czekam na przesyłkę a tu ciągle nic, więc chciałam obejrzec ich ofertę w necie i bardzo się zdziwiłam bo pierwsze na liście jest te forum a inf które tu przeczytałam sprawiły że rozbolała mnie głowa. myślałam że z tą bielizną będzie tak jak np ze Światem Książki z którego oferty korzystam i jestem zadowolona. mam nadzieje że jednak wszystko będzie ok. ale dzięki wam przynajmniej wiem co robic jeśli mnie oszukają. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×