Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

4madzia4

Bielizna MIRIALE

Polecane posty

Hej!Ja również byłam ofiarą Miriale.Ale wszystko wskazuje na to, że problem jest już rozwiązany.Przeczytałam rady które zamieściliście na tym forum i postanowiłam wysłać maila. Z tym, że ja otrzymałam przesyłkę ze figami, odesłałam ją a, rzekomo do Miriale nie dotarł mój zwrot.Doszło do tego, że straszyli mnie firmą windykacyjną...byłam tak wkurzona, że nawet nie byłam w stanie wypowiedzieć się na forum, a mój pierwszy mail do nich (wysłałam dwa) był bardzo gniewny, trochę się wyładowałam.Potem przeszła złość i bałam się, że ich rozjuszę i w ogóle nie bedą chcieli iść mi na rękę.Ale było ok.Wydaje mi się, że zdają sobie dobrze sprawę z tego, że podstaw nie mają żeby się domagać pieniędzy-bieliznę wysyłają zwykłym listem, a na dodatek wbrew woli klientów, bo ja np. fig nie zamawiałam i nie podpisywałam z nimi żadnej umowy!! ŻYCZĘ WSZYSTKIM POWODZENIA W WALCE Z MIRIALE!!!Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atka79
ja też mam problem z tą firmą. W ubiegłym roku zamówiłam u nich bieliznę Miriale, za którą oczywiscie zapłaciłam. Kolejne przesyłki dostawałam, pomimo, iż odsyłałam formularz rezygnacji. Zwroty odsyłałam zawsze listem poleconym pod wskazany adres. Misiąc temu otrzymałam pismo, iż nie uregulowalam płatoności za te wszystkie wysyłki. (było ich chyba 3) Nie umiem nic udowodnić bo nie posiadam juz potwierdzeń nadania. Co robić? Przecież to jakieś nieporozumienie z ta firmą!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
a ja wlasnie toczę WOJNĘ bo podali mnie do windykacji. Odsylalam im listem zwyklym bo twierdzialm ze nie bede wydawac pieniedzy na polecony. Teraz ONI twierdzą ze nic nie dostali !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes.f
Hej. Ja mam tez nie dobre doświadczenie z tą firmą. Jestem teraz w trakcie wojny z nimi. To dzięki temu formum zdobyłam przynajmniej ich maila i w ten sposób się z nimi kontaktuję. Przysłali mi w maju 2005r. figi, które im odesłałam listem zwykłym, to samo było w lipcu 2005r. W sierpniu złożyłam listownie rezygnacje z ich usług. Oni do tej pory przysyłaja ponaglenia do zapłaty z odsetkami i twirdzą ze nic nie dostali ode mnie, zadnego zwrotu.Mam składać reklamację na poczcie!!! Idioci!!!Mam dość tej firmy i na pewno im nie zapąłcę. Czy ktoś wie czy oni wogle mogą mi coś zrobić??? Zaznaczam ze ich przesyłki przyszły zwykłym listem, nic nie potwirdzałam, zadnego odboru, ani nikt z mojej rodzinym.Pomocy jak się ich pozbyć???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kayka
Moja Droga! Ja wlasnie sie czuje jakbym rozwalila mur berlinski. Od dwoch lat "bujalam" sie z firma MIRIALE. Odsylalam im przesylki listami niepoleconymi, nie mialam wiec dowodu. Potem oni twierdzili, ze nic nie dostali i kazali mi szybko wplacic, bo nasla windykatorow. Pisalam pisma, oni dzwonili, straszyli. W koncu zastraszona wplacilam ale napisalam pismo do rzecznika praw konsumenta i wczoraj dostalam odpowiedz !!! Oto ona - fragment: "Rzecznik przypomina, iz w mysl art. 15 ustawy (...) spelnienie swiadczenia nie zamowionego przez klienta nastepuje na ryzyko przedsibiorcy i nie naklada na konsumenta zadnych zobowiazan. P. .... nie tylko nie jest zobowiazana do zaplaty za bielizne, ktorej nie zamawiala, ale rowniez nie miala obowiazku jej zwrotu na rzecz przedsiebiorcy. Miejski Rzecznik konsumentow wyraza zaniepokojenie praktykami Spolki i wzywa do natychmiastowego zwrotu konsumentce nadplaconej kwoty ...(...) Przedsiebiorca zobowiazany jest - pod kara grzywny- udzielic rzecznikowi wujasnien i informacji bedacych przedmiotem wystapieniA w terminie 14 dni od daty otrzymania niniejeszego pisma " UFFF !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxcvvvcx
Cała prawda o Deagostini.Nędzny włoski naciągacz i cham. Ostatnio reklamowali robota do złożenia www.i-droid.pl .Projekt upadł po 3 numerach Ludzie zostali z niezłożoną głową robota za około 40 zł! Robot nagle znikł z empików w tajemniczych okolicznościach a w kioskach to go nawet niema.Co więcej kolekcja ma powrócić jutro czyli 6 kwietnia 2006 od pierwszego numeru.. Odradzam interesy z Deagostini bo to po prostu chamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermun
Witam wszystkich. W połowie marca bieżącego roku zamówiłem bielizne dla swojej dziewczyny z firmy"Miriale", ponieważ chciałem zrobić mały prezent na nadchodzące wielkanocne święta.W tym samym czasie złożyłem zamówienie w innej konkurencyjnej firmie i dostałem przesyłke tuz przed świetami. Na przesyłke z firmy "Miriale" oczywiście nadal czekam.No dobrze nie na świeta to chociaż bedzie prezent na urodzinki mojej połowki ,ktore sa na początku maja.Troszkę zniecierpliwiony tym czekaniem postanowiłem skontaktować sie telefonicznie z konsultantem owej firmy(pomijając oczywiście to ze dodzwonić się do nich trzeba liczyć na ogromny fart). Jakoś sie udało,za to w odpowiedzi uzyskałem informacje ze przesyłka zostanie dostarczona nie wcześniej jak w połowie maja najpózniej pod koniec!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Konsultant tej firmy oczywiście przeprosił za zwłoke czasową i nie ukrywając zwalił to na POCZTĘ POLSKĄ tłumaczac sie ze przesyłka idzie ze Szwajcarii(2 miesiące?????????). Sorry wybaczcie ale z murzyńskiej chaty w Etiopii dostał bym szybciej tą paczkę. Ogromne brawa Mają wyczucie czasu i pośpiech moze to według nich walka o klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awaw
a ja kupuję regularnie trochę migałam się z zapłatą za pierwszą przesyłkę ,ale zrobiło mi się wstyd i zapłaciłam od tamtej pory zawsze majty są poleconym, więc muszę płacić albo odsyłać więc gały teraz wywalam czytając tyle narzekań i cieszę się, że tym razem nie ja jestem ofiarą powodzenia w rozwiązywaniu kłopotów szkoda tylko, że miseczka D jest taka u nich mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementyna157
a ja jestem bardzo zadowolona i już od 3 lat regularnie otzrymuje przesyłki, jak któraś nie podoba mi sie w zapowiedzi to ja "przeskakuje" I dziwi mnie ze tak wiele z Was ma z tym problem. Do dyspozycji jest strona internetowa www.provea.com- mozesz zamowić, zrezygnować z kolejnej przesyłki- dla mnie okay i ceny przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga_p
maja bardzo atrakcyjne wzory i linie, bielizna nie jest droga a dostęp do www.provea.com powoduje, ze wszystko można załatwić na stronie- jak czegoś nie wiesz wysyłasz maila- ja jestem klientką od roku czasu i chwalę sobię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATHY BL
JEJKU LUDZIE JAK JA WAM BARDZO DZIEKUJE ZE SIE W TO BAGNO NIE WPAKOWALAM. BUZIAKI I PRZYKRO MI ZE NIEKTORYCH Z WAS JEDNAK UDALO SIE SKOLOWAC NA TO DZIADOSTWO. DRE I WYRZUCAM TEN GLUPI SWISTEK. POZDRAWIAM WSZYSTKIE KOBIETKI PAPAP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziorka
tez kupowałem ta bielizne.Ona jest okej. Ale pozniej nie chcialam juz wydawac tyle kasy na bielizne. Wiem jak z tym skonczyc;-) Jak przyjdzie wam nastepna paczka to poprostu jej nie odbierajcie, poczta ją odesla, a wam juz nie bedą przysyłac nastepnych ofert:-) Przynajmniej ze mną tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alora
Czesc Dzisiaj dostałam pierwszą przesyłkę od firmy Miriale, na którą narzekacie. Właśnie sie zastanawiam, czy dobrze zrobiłam, że się w to wrobiłam, teraz do mnie doszło jak oni naprawdę zarabiają na ludziach. Chyba zapłacę za pierwszą przesyłkę bo bielizna jest nawet fajna chociaż o wysokim gatunku tkanin nie ma co mówić (a tak sięreklamują), a z kolejnych zrezygnuję. Tylko czy to coś da.....czy też nadal będą mi przysyłali majtki, których mają nadmiar w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania.elblag
Hej Wlasnie weszlam na te strone i bardzo sie zdziwilam chcialam napisac do tej firmy bo czekam na moja bielizne juz ponad miesiac jak pierwszy raz zamiwilam dostalam po 2 tygodniach.. CZy ktos wie o co tu chodzi??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania.elblag
Hej Wlasnie weszlam na te strone i bardzo sie zdziwilam chcialam napisac do tej firmy bo czekam na moja bielizne juz ponad miesiac jak pierwszy raz zamiwilam dostalam po 2 tygodniach.. CZy ktos wie o co tu chodzi??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heike
Czy ktoś nadal ma problemy z Firmą PROVEA?? Jestem ciekawa jak przebiegają rezygnacje z MIRIELE. Jak macie coś nowego to piszcie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania.elblag
JA JUZ DWA RAZY ZAMAWIALAM TA BIELIZNE I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA,KIEDY CHCE TO REZYGNUJE I NIE MA PROBLEMU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedroneczka***
Mam do was pytanko. Ja także zamówiłam bielizne z tej firmy, i przysłali mi 2 komplet którego nie zamawiałam. Więc napisałam do nich meila z pytaniem jak moge zrezygnować z ich usług. Odpisali mi że muszę podac im numer klienta. Ale ja nie wiem skąd ja mam go wziąć!! czy kiedyś przed odesłaniem paczki otwierałyście paczkę. boje sie ze jak ją otworze to nie przyjmną zwrotu a pewnie numer klienta jest w środku. pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedroneczka***
zapomniałam dodać mój e-mail: kasiak48@poczta.onet.pl piszcie bo jestem w kropce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynaa
Witam. Właśnie chciałam wejść na stronkę firmy Miriale aby zapoznać się z jej "cudowną" ofertą a tu co? Kafeteria i opisane w niej same problemy z tą firmą. A ja właśnie czoraj wysłałam do Miriale kupon (z pisma kobiecego) wraz z zamówieniem na komplet bielizny. Wczoraj jescze bardzo się cieszyłam, że zrobię mężowi niespodziankę i niedługo zaprezentuję się w nowej bieliźnie... Ale dziś skrzydełka mi opadły gdy przeczytałam to wszystko co piszecie o tej firmie. Zapisałam sobie już adres mailowy firmy oraz inne dane, które znalazłam na tej stronie i coż zamiast radości jest obawa... I pismo rezygnacyjne już sobie przygotuję. Jestem ciekawa czy dostanę zamówioną bieliznę czy tylko wezwanie do zapłaty. Pozdrawiaam serdecznie. Napiszę jak już sprawa się wyklaruje. Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania.elblag
Witam Ja wlwsnie dzis zamowilam trzeci komplet od tej firmy i jestem bardzo zadowolona, z rezygnacja tez nigdy nie maialm problemu,wysylam i nie dostaje. Jeśli macie jakies pytania to piszcie na moj@. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze ze trafiłam na to forum. Kupiłam ostantio gazetę \\\"Świat kobiety\\\" gdzei znajdowała sie ulotka firmy Miriale i oczywiscie oferta zamówienia bielizny za jedyne 19.90 + 9.90 przesyłka. Strasznie spodobała mi sie ta propozycja wiec wypełniłam kupon i mialam zamiar go wysłać. Pomyslałam sobie ze to fajna okazja, bo niedrogo a bielizna wyglada ładnie. Chciałam zobaczyć czy może maja jeszcze inne komplety ładnej bielizny i czy wszystkie sa w takiej cenie. Wpisałam w internceie nazwę tej firmy i wyskoczyła mi strona z tym forum. Dzieki dziewuszki ze jestescie tak wspaniałomyślne i stworzyłyscie to forum bo dzieki niemu ja nie dałam sie wciągnąć. pozdrawiam i życzę wytrwałości w kontaktach z ta firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba81
Dzieki dziewczyny Wielkie! dzięki Wam nie wpadłam sidła tej firmy. Mam przed sobą ich ofertę ale najpierw chciałam sprawdzić czy taka firma wogóle istnieje i co oferuje. Pierwsze co mi wyskoczyło to Wasze forum. Jak zaczełam czytać to aż mi się w głowie zakręciło. Nic nie mam zamiaru zamawiać i życzę Wam powodzenia w walce z tą firmą. Bielizna wygląda ciekawie ale znam wiele uczciwszych firm które oferują równie piękną bieliznę. Pozdrawiam Was wszystkie i dzięki Wielkie jeszcze raz za ostrzeżenie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażka 55
Witam! Bardzo dobrze że jest takie forum. Niewiele brakowało a była by wpadka - miałam zamiar wysłać zamówienie na bieliznę ale wcześniej chciałam sprawdzić co jeszcze maja ciekawego a tu nie ma strony Miriale tylko forum. I całe szczęście - trzeba walczyć z naciągaczami najlepiej przez uprzedzanie innych dziewczyn o tych nieuczciwych praktykach. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotik
właśnie chciałam pchną kartę na 1 zamówienie, ale po tym co przeczytałam na tym forum zastanawiam się czy to zrobic, bo bielizna mi się podoba, cena też może byc, ale 3 majtek za 70 dych już nie chcę, komplecik od czasu do czasu tak. co robi? oni jeszcz sprzedają fajną męską bieliznę. ciekawe czy facetów też tak naciągają? pozdr forumowiczki i forumowiczów, cudnie, że napisaliście, viva net!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotik
ale numer czytam sobie dalej i widzę podobne posty na forach niemieckich, rosyjskich itp, wszyscy narzekają, że trudno się z tej firmy wypisac. ale globalizm!ale firma to ma gdzieś swój wizerunek, czyli markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusalka666
Zainteresowala mnie reklama miriale w necie. Pomyslalam, ze to calkiem przystepna cena, tylko chcąc wypelnic dane co do rozmiaru pomyslalam, ze licze na mozliwosc ewentualnej wymiany bielizny, jesli rozmiar okazalby sie nie taki (w zasadzie kazdy stanik powinien byc idealnie dopasowany). Wpisalam w google haslo 'miriale' bo w reklamowce nie bylo zadnych informacji odnosnie reklamacji. A tu prosze - pierwszy adres to to forum. Bogu dzieki nie wkopalam sie w to wszystko. Zycze Wam dziewuszki powodzenia w wyplataniu sie z sidel tych naciagaczy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniunnia
tu jest strona tej całej firmy... www.provea.com również po polsku.. pozdrawiam/..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki
dobrze że sie w to nie wpakowałam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Pierwszy raz spotkalam sie z negatywna opinia. Ja tez kupuje tam bieleizne. Do tej pory nie mialam zadnych zastrzezen. Hmmm...Tylko,ze ja kupuje w niemczech . Jak chcialam zrezygnowac bo zaszlam w ciaze poprostu zadzwonilam i nie bylo problemu. Teraz maja nowa pozycje Sensuality z przepieknymi gorsetami. Wlasnie sobie zamowilam. Niestety w Polsce tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×