Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

4madzia4

Bielizna MIRIALE

Polecane posty

Gość gabrynia
Maarttaaaa : Wyslij email..zawsze to bedzie potwierdzenie pisemne i na pewno to cos da. Do mnie juz nie odezwali sie ani z przesylka ani z upomnieniami wiec polecam Ci rowniez wyslac emailem lub zwykla poczta REZYGNACJE! Powodzeniaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita tita
udało się!wysłałam maila z rezygnacją i prośbą o wykreślenie mnie z rejestru i po kilku godzinach dostałam odpowiedź,że już mnie wykreślili:-),życzę i innym powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasia
Bardzo sie ciesze, ze znalazlam to forum. Jak do tej pory otrzymalam 3 przesylki z bielizna. Majteczki nie sa zle, ale w pewnym sensie znudzil mi sie ich styl. Ich jakosc rowniez pozostawia wiele do zyczenia. Po kilku praniach wszystkie, obojetnie czy oryginalnie byly czerwone, niebieskie czy granatowe, przybieraja kolor niezbyt ladnego szarego. Za Waszym przykladem probowalam sie skontaktowac z firma, aby zrezygnowac z kolejnych przesylek, jednakze telefon kontaktowy podany na ulotkach (czyli 0708288288) jest non stop zajety. Co zastanawiajace, nie udalo mi sie dodzwonic na numer biura obslugi klientow (022-6997228). Dzieki Waszym wpisom znalazlam namiary mailowe i licze na to, ze wreszcie ta droga kontaktu poskutkuje. pozdrawiam wszystkich cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Adamczyk
Witajcie!! Ja tez jestem klientka Miriale, w styczniu zamowilam koralowy komplet ktory doszedl do mnie w lipcu!!!!! Majtasy byly za duze wiec zadzwonilam i poprosilam o zmiane rozmiaru, przy czym odeslalam im rozpakowane stringi i figi. Po uplywie 3 tygodni dostalam mniejsze. Co mnie martwi to jakosc drugiej przesylki!! Zdecydowanie jest duzo gorsza od pierwszej, miseczki nie sa usztywniane, na czym mi zalezalo, no i te wykonczenie..... Zobacze jeszcze ta styczniowa, jak bedzie kiepska wypisuje sie z klubu. Pozdrawiam cieplo z Kwidzyna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasia
Udalo mi sie :-) Juz na nastepny dzien rano otrzymalam potwierdzenie, ze wykreslaja mnie i ze nie bede otrzymywac juz wiecej zadnych przesylek :-) Czytalam dzis rano jakas gazete i natknelam sie na artykul o Urzedzie Ochrony Konsumenta i Konkurencji. Byc moze te z Was, ktore walcza z Miriale bo dostaja upomnienia za towar, ktorego nighy nie otrzymalyscie, powinnyscie zwrocic z prosba o pomoc do rzecznika konsumenta. http://www.uokik.gov.pl/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiakw
Drogie Panie Poleciłabym najpierw zapoznać się z tym co dana firma proponuje i co podpisujecie i jakie będą tego skutki a nie najpierw cos wysłac i podpisac a potem dopiero dywagować na temat jaka to firma jest "naciągacka". Wszystko w ofercie , którą otrzymujecie jest napisane tylko trzeba CHCIEĆ przeczytać to co jest na danym zamówieniu napisane. Jest doskonale opisany sposób rezygnacji, "przeskoczeń" z danej przesyłki, lub innych opreacji które klient może wykonać. Sądze, że problem nie tkwi w samej firmie a w Was drogie panie, bo po pierwsze nikt nie kazał wam wysyłać zakiego zamówienia a poza tym najłatwiej jest narzekac niż z czymś dokładnie sie zapoznać, a uwolnienie sie od tego typu firm jest bardzo proste-wystarczy telefon, badź email z całkowitą rezygnacją. Z wyrazami szacunku gosiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrynia
Odpowiedz dla GOSIAK: Droga Kolezanko, Na pewno masz troszke racji w tym co mowisz..ale ja otrzymalam sama ulotke z reklamowana bielizna w promocyjnej cenie tak zeby zachecic mnie i wpisac sie tam. Oczywiscie tam zadnego regulaminu nie bylo. Moglam sie dowiedziec prawda? ale gdzie?jesli strony internetowej nie ma?jesli ich tel. w ogole sa non stop zajete? Poza tym jesli by mi przeslali zamowiona bielizne to sadze ze wpisujac mnie do ich bazy danych powinni odeslac mi rowniez regulamin czy tak nie jest w przypadku innych firm wysylkowych jak np Yves Rocher?i chcialabym Ci przypomniec ze oni obciazyli mnie za cos co nigdy nie dostalam wiec czy nie mam racji? Czy to jest powazna firma ktora wysyla zamowiony towar bez potwierdzenia odbioru? Chyba nie..wiec jesli ich tak bardzo usprawiedliwiasz to oczywiscie nie rezygnuj z ich uslug ale dla mnie pomimo ze moze byc super firma nie jest wiarygodna. Dzieki za uwagi. Pozdrawiam wszystkich zarowno zwolennikow jak i przeciwnikow Miriale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dela
Moje drogie kolezanki! Ja wysłałam Miriale z wyjasnieniem i rezygnacje z ich usług a oni ani mru mru od miesiąca.Wysłałam juz 2 e-maile i nic. Nie wiem co mam robic, poradźcie mi, please!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekla
Dzięki za pomoc. Wysłałam jeszcze raz do tych trzech osób, które podałaś, moze poskutkuje.Jeżeli nie, to zrobie tak jak zaproponowałaś, tylko nie bardzo wiem jak mam sie do tego zabrać. Czy mam opisac te sprawe i wysłac do Rzecznika Praw Konsumenta , czy co?, jak możesz to napisz mi co dokładnie mam zrobić. Pozdrawiam i tez życze wszystkim Wesołych Swiąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avve
witam ja równiez odbrałam przesyłkę w zaszyłm roku w lipcu, ale jak dowiedziałam sie z listu że będe musiała miej wicej co 2,4 miesiąca kupić coś jeszcze to powdziękowałam wysałam im lis że z ulocte nie informowai o takim czymś i jak jeszcze raz coś do mnie przyslą to tego nie odbiorę i tyle, i od tamtej pory mam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teqilla99
wlasnie wyslalam rezygnacje. zobaczymy kiedy przyjdzie potwierdzenie. dam znac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poochatka
a ja ponad rok temu wyslalam ulotke bo chcialam zlozyc pierwsze zamowienie, lecz nic nie dostalam! ale z tego co tu przeczytalam to moze i dobrze, bo pewnie problemy z ta firma by mnie nie ominely... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris_25
Witam, moja dziewczyna równiez zamowila stanik ponad rok temu. niczego nie dostala, a teraz przychodza monity ponaglajace do zaplaty za 3 pary majtej. Bezczelne swinie. Nie dzwonie do nich bo nie bede narazal sie na koszta za telefon. Nic nie zamierzalem robic, ale jednak wysle maila, to nic przeciez nie kosztuje. Dzieki za adres e-mail. Dam znac czy poskutkowalo. Nara p.s. poswiece znaczek i wysle pismo do Urzedu Ochrony Konsumenta i tez napisze co mi odpiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emcika
Witam ! Bardzo sie ciesze ze trafilam na to forum bo juz nie moge sobie dac rady z ta firma. Moja historia jest podobna-wyslalam zamowienie na bielizne, ktorej nigdy nie dostalam a teraz dostaje ponaglenia i grozby.Wlasnie wyslalam maila na podane przez Was adresy, mam nadzieje ze to poskutkuje. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t
Ofiary Miriale wszystkich krajów łączcie się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz raz tu pisalam
ze nie chcieli mi wymienic bielizny bo byal za duza, i ponaglilam ich meilem to dostalam 2 przesylki:) No ale wyslalam im meila ze wyjezdzam za granice i maja mnie skreslic i odp byla szybka ze oczywisc prosze bardzo. Wiec nie ma sie co bac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co teraz
jakos w listopadzie zrezygnowalam z uslug tej firmy a teraz przyszlo do mnie ponaglenie ze nie zaplacilam za dwa komplety bielizny. napisalam do nich maila ze ani przed ani po rezygnacji nic do mnie nie przyszlo i nie zaplace za cos czego nie mam a wszystkie poprzednie rachunki uregulowalam. i dostalam odpowiedz ze nie zaplacilam za komplet z lipca - nie dostalam takiego i za komplet z pazdziernika ktory podobno byl wyslany listem poleconym (!) ktorego tez nie otrzymalam - nikt u mnie w domu nie odbieral zadnego poleconego do mnie a w skrzynce nie bylo powiadomienia ze cos jest dla mnie do odebrania na poczcie. nie wiem co mam teraz zrobic, jak mam im udowodnic ze nic nie dostalam ? nie mam zamiaru za to wszystko placic. a poza tym wydaje mi sie ze taka firma nie wysyla listow poleconych - to byloby chyba za drogo dla nich, nie uwazacie ? do tego jeszcze gdzies tu byl post z listopada ze teraz juz realizuja przesylka polecona a ja mam na tym ponagleniu ze bielizna byla wyslana 1.10 wkurza mnie ta firma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrynia
ODP do I CO TERAZ... Droga kolezanko...pamietaj ze to nie TY masz udowodnic im ze nic nie odebralas co ONI ta FIRMA powinna jak juz udowodnic ze to odebralas...wiec TY najmniej masz obaw..wyslij im emaila opisujacego cala sytuacje..nie wierz im..!! Gdyby cos to przeczytaj wszelkie tu napisane rady i porady lacznie z tym ze mozesz zwrocic sie do Rzecznika Konsumentow ... Pozdrawiam i niczym sie nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avve
Trzeba być tzw. – tu przepraszam z słowo – upierdliwym, aż do skutku dopóki się nie odczepią do końca. Ja podjęłam taką „taktykę” i się opłaciło. Mam nadzieję że wam również się to uda. I oby ta firma zbankrutowała przez tych oszustów co dla niej pracują. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristi_wawa
hej, też byłam (bo już nie jestem) jedną z "ofiar" firmy oferującej bielizne Miriale. Dziś sobie przypomniałam, że zbliża mi się termin odesłania listu do B.O.K. o "przeskoczeniu" przesyłki... zastanowiłam się... i doszłam do wniosku, że nie chcę już korzystać z usług tej firmy. Poczytałm sobie rano to forum i o 12.40 wysłałam maila na jedno z wcześniej podanych przez Was kont internetowych. NIE UWIERZYCIE!!!! ale już o godzinie 13.31 czyli w przeciągu niecałej godziny dostałam odpowiedz zwrotną, w której poinformowano mnie, że moje konto zgodnie z moim życzeniem zostało zamknięte, moje dane osobowe są usunięte z bazy danych, a ich udostępnianie innym podmiotom zostało zaprzestane. szybko, nie ?? Może coś w tej firmie zaczęło w końcu działać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeja, już myślałam że nigdy się od nich nie uwolnię...:O Dziś dostałam kolejne upomnienie z podaną kwotą którą mam zapłacić. Wkurzyłam się i wysłałam maila na jeden z podawanych przez Was adres... I co? Rzeczywiście dostałam odpowiedź po jakiejś godzince, że widocznie przesyłka nie doszła, że zgodnie z moją prośbą zamknęli mi konto, a saldo wyzerowali:):D:D:D Huraaaa!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeja, już myślałam że nigdy się od nich nie uwolnię...:O Dziś dostałam kolejne upomnienie z podaną kwotą którą mam zapłacić. Wkurzyłam się i wysłałam maila na jeden z podawanych przez Was adres... I co? Rzeczywiście dostałam odpowiedź po jakiejś godzince, że widocznie przesyłka nie doszła, że zgodnie z moją prośbą zamknęli mi konto, a saldo wyzerowali:):D:D:D Huraaaa!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaga20
Bielizna jest ok. Za pierwszą przesyłkę zapłaciłam. Przysłali następne - włożone do skrzynki bez pokwitowania. Nie zapłaciłam. I nie muszę bo nikt nie ma dowodu że tą bieliznę dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziagogo
O jak się cieszę że was tu odnalazłam, już męczę się z tą "firmą" od lutego zeszłego roku, i co z tego, że dostałam zamówiony pierwszy kompl, poźniej dostałam następny, bo mój kochany braciszek odebrał polecony (ale były jaja, a jaką miałam minę!!!). No cóż odesłałam, po czym dostałam ponaglenia do zapłaty, w sumie chyba ze trzy eh nawet juz to z wydziału prawnego, pisało tez coś o windykacji, ale na Waszej stronce znalazłam adresy pod tórymi można zrezygnować, więc napisałam. Zobaczymy jaką dostanę odpowiedź....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONA.
Nie rozumiem zupełnie dlaczego pakujecie się w takie zakupy.... Jest tyle firm wysyłkowych, rzetelnych, gdzie ze zwrotami, wymianami nie ma problemów a nie są doceniane.. ech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basha
Witam! Strasznie się cieszę że znalazłam to forum. Ja pierwszej przesyłki wcale nie dostałam i po ok 5 miesiącach dostałam ponaglenie wraz z kolejną przesyłką ale wyobraźcie sobie listem poleconym. Odebrałam, bo spodziewałam się innej przesyłki. Odesłałam tę przesyłkę 21. 02, ale zgubiłam potwierdzenie, ofiara losu ze mnie. Ale napisałam na podane maile, mam nadzieję że okażą się uczciwi. Aha czy w mailach do nich pisaliście swoje wszystkie dane? pozdrawiam basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huy7yjby
a ja nie miałam zadnego problemu zakupiłam raz bielizne a puzniej napisałam ze nie chce wiecej otrzymywac juz i nic mi nie przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basha
Hej! Jestem w kropce. Odesłałam im tę przesyłkę, zgubiłam dowód nadania (a był to list polecony, takie raczej nie giną). Musiał dojść. Babeczka twierdzi że nic nie dostała. Szlag mnie trafi. Było wogóle nie odsyłać, tylko uparcie twierdzic że niczego nie dostałam, wygląda na to że będę musiała zapłacić za gacie które odesłałam, absurd, mówię wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga_bl
ja zamówiłam sobie bieliznę z której jestem bardzo zadowolona (Zresztą to moja ulubiona bielizna), teraz dostaje ulotki reklamowe i jeżeli mi się coś nie podoba to po prostu "przeskakuję" przesyłkę. Nie mam z tą firmą narazie żadnych problemów. Ale zapisałam adresy e-mail w razie awarii, bo nigdy nic nie wiadomo... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×