Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

4madzia4

Bielizna MIRIALE

Polecane posty

Mam nadzieje,że to juz koniec mojej przygody z nimi. Ty tez napisz meila! Teraz sie zastanawiam czy placic za ta przesylke, w koncu sie zgodzilam. Tylko wkurzylo mnei ze ta dziewczna przez tel powiedziala,ze nic wiecej nie bedzie przychodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violeeet
Hmm, zadzwoniłam pod ten drugi numer (222055250). Udało się za pierwszym razem, pani sprawdziła czy jestem w systemie, musiałam podać swoje dane, okazało się, że w systemie jestem i wobec mojej rezygnacji paczka nie zostanie wysłana. Pytałam czy powinnam wyslać gdzieś jeszcze piesemne oświadczenie, ale uprzejma pani powiedziała, że nie. Nie chce mi się wierzyć, że tak łatwo poszło. Mam nadzieję, że to finał tej historii, a nie anulowanie tylko pierwszej przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peel
ja niestety też dałam się w to wciągnąć, odpowiedz na pytania i nawet nie wiem kiedy zamówienie gotowe :| dzisiaj miałam telefon i już dzisiaj dzwoniłam, ale pani powiedziała, że jeszcze nie ma mnie w systemie, napisałam maila o tym iż rezygnuje, ale po tym co tu przeczytałam widzę, że jeszcze długa droga przede mną. Będę czekać na maila potwierdzającego zamówienie, a następnie zacznę działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peel
a po jakim czasie dostałyście maila potwierdzającego zamówienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peel
a po jakim czasie dostałyście maila potwierdzającego zamówienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peel
a po jakim czasie dostałyście maila potwierdzającego zamówienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie chodzi o to,ze niektore z nas w ogole nie zostaly poinformowane o tym ze ma byc jakis meil i go nie dostalysmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peel
w sumie mi też nie powiedziano, że ma być mail tylko,że list dostane :/ no to w piątek zadzwonie na numer ten 123... czy jakoś tak dziewczyny pisały i zobaczymy co się tam dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzonsi123
Prawidłowy numer do kontaktu dla klientów Miriale to 22 205 52 50 Numer 12 375 59 59 jest WYŁĄCZNIE dla klientów, którzy złożyli zamówienie telefonicznie. Adres gdzie należy kierować zwroty przesyłek to: Prografix Sp. z o. o. ul.Transportowców 3 39-200 Dębica Konsultant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telemarketerka
szaza99 a na jaki adres pisalas e-maila? ja napisałam już dwa z rezygnacją i na żadnego mi nie odpisali...więc postaram się jutro do nich dodzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam na ten serwis.klientow@provea.pl, a odpisali mi z tego provea@databroker.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peel
Dzwoniłam przed chwilą na nr 123 755 959 i bardzo miła Pani powiedziała mi co i jak, żeby napisać maila do BOK-u jeśli chcę dostać potwierdzenie rezygnacji drogą mailową. I powiedziała też, że jeżeli rezygnuje z tej paczki promocyjnej to już dalszych nie otrzymam :) zaraz zabieram się za pisanie maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha.
prawda,tez przed chwila dzwonilam.sympatyczna kobietka ktora odebrala wszystko wyjasnila;jesli anulujemy 1 zamowienie (czyli to promocyje-3 pary w cenie ok.30 zl) sprawa jest juz zakonczona i problemow zadnych nie bedzie,a oni nie bede wysylac nam zadnych paczek.szczerze mowiac to wpadlam w mala panike po przeczytaniu forum.ale faktycznie,jesli jest tyle negatywnych wypowiedzi to nie ma co sie pakowac. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anfila
http://www.kafeteria.pl/bonappetit/nie wiem o co Wam chodzi, wszystko jest opisne, razem z nr telefonu w folderze, który przychodzi razem z paczką. Bielizna jest fajna.Przeskakuję paczki bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peel
dostałam już maila potwierdzającego moją rezygnację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albinoi
A ja wysłałam w listopadzie i cisza, teraz 5 grudnia przesłałam jeszcze raz faksem. wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peel
a dzwoniłaś już do nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albinoi
Nie, jeszcze nie. ja mam sytuacje ze dostawłam wezwanie do zapłaty za dwie paczki, ale żadna do mnie nie doszła. tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telemarketerka
moje e-maile na nic się zdały więc zadzwoniłam i już jest po sprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza_92
Hm raz kupiłam tylko taką bieliznę, jakiś rok temu, kiedy usłyszałam, że urodziła się jakaś afera w Teleexpresie, wolałam więcej nie ryzykować i zaczęłam zamawiać z renomowanej firmy Anita, Triumph, Felina, Chantelle, Passionata, Corin, Konrad czy Ewa Bień. Moim faworytem jest strona www.bielizna-anna.pl , tam znajdziesz wszystkie te marki po bardzo niskich cenach. Obsługa jest na piątkę! :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_ris Sk-ce
Dzisiaj właśnie otrzymałam telefon z BOK tej firmy i dałam się w to wpakować, ale zaraz sobie przypomniałam, że już czytałam na ten temat... Odszukałam e-mail i natychmiast wysłałam rezygnację. Mam nadzieję, że poskutkuje. Serdeczne podziękowania za dobre rady, dotyczące rezygnacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haxy
hej czy ktoś mógłby mi podać tego maila na który można wysłać rezygnację? I Informację jak wysłać paczkę z powrotem? Czy jak ja jedne majtki otworzyłam żeby sprawdzić rozmiar czy to uznaja czy musze zapłacić za paczkę? Proszę pomóżcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacki041
Ludziki kochane! To jest kolejny sposób wyłudzania dużych pieniędzy za marny towar. Żona dała się skusić na "próbkę" za którą zapłaciła no i oczywiście za jakiś czas kolejna przesyłka, której nie zamawiała. Nie pomaga rezygnacja e-mailem, czy telefoniczna. Ta firma jest jak wrzut na d... Jak już chwyci, to tak łatwo nie odpuści. Traktują ludzi jak dojne krowy. Myślę, że co najmniej 5 na 10 osób ugina się i płaci, nawet jak już zrezygnują - "bo przecież przysłali już paczkę". Na takiej właśnie reakcji zarabiają. Orientowałem się u rzecznika praw konsumenta: Jeżeli oficjalnie nie zamawiałeś towaru jako osoba prywatna, to mogą Ci przysyłać co tylko chcą, a Ty nie masz obowiązku za to płacić. Ta sytuacja przypomina mi sprawę z "Pobieraczkiem" - podobny schemat działania. Tylko,że te firmy na szczęście mogą bazować tylko na niewiedzy i naiwności ludzi, bo na szczęście racja jest po stronie konsumenta i taka firma już długo nie pociągnie.Nie dajcie się zastraszyć wezwaniom do zapłaty są śmieszne. Zauważcie że cała korespondencja przychodzi zwykłą hurtową pocztą, za którą firma płaci kilka groszy, a poważne pisma są dostarczane tylko listem poleconym, a na to ich już nie stać. Nawet jak takowy przyślą, to i tak mogą dalej liczyć tylko na naiwność klienta, bo nie maja podstawy do żądania opłaty za towar, którego ktoś nie zamawiał . POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj otrzymałam przesyłkę z bielizną Miriale. Całkiem zapomniałam o tym, że zgodziłam się na to;/ Jutro dzwonię do BOK z rezygnacją z kolejnych przesyłek i mam nadzieję, że wszystko pójdzie gładko. Łatwo się nie poddam :) Najwyżej tak jak niektóre z Was postraszę rzecznikiem praw konsumentów :) Paczkę także jutro odsyłam. Całe szczęście, że nie rozerwałam oryginalnego opakowania. Nigdy więcej kontaktów z tą firmą. Bielizna szału nie robi, takie zwykłe szmatki -.- Mam pytanie. Czy ktokolwiek z Was odsyłał paczkę? Zastanawia mnie co w tej paczce musi się znaleźć. Oczywiście oprócz tej bielizny ;) Pewnie nr klienta, zamówienia. Czy coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violeeet
Musiałam dzwonić po raz drugi, bo dostałam po tygodniu od pierwszego telefonu z rezygnacja list potwierdzający zamówienie (data nadania listu-> dzień po tym jak dzwoniłam i zapewniono mnie, ze nic nie dostanę, więc się zaniepokoiłam) Pani jednak powiedziała, że takie listy wysyłane są automatycznie i jeśli rezygnowałam, to nic nie dostanę. Upewniłam się raz jeszcze czy nie muszę wysyłać pisemnej rezygnacji, ale pani powiedzieła, ze nie. Mam nadzieję, że to koniec. _Misza nie musiałam odsyłać paczki (i obym nigdy nie musiała) więc Ci nie powiem, ale zdaje się, że wcześniej ktoś o tym pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia858
Dziś zadzwoniła do mnie ta firma .. niestety zgodziłam się na przesłanie mi bielizny, lecz po tym co przeczytałam natychmiastowo napisalam e-mail ze maja mnie usunąć z listy klientów oraz zeby mi nie przesyłali żadnej paczki, po ok. godzinie dostałam wiadomość żebym podała swoje dane .. podałam.. czekam co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaisaczekasss
z jakiej strony zamawialyscie ta bielizne ,oni przeciez nie maja strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_ris Sk-ce
Przedwczoraj dostałam e-mail, że moja rezygnacja została uznana. Zobaczymy za jakiś czas, czy na pewno ;d. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×