Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

kyo18 ---> Jak najbardziej mi odpowiada taka wymiana :)... Nie musisz nic dorzucać :).......Czyli zgadzasz się na wymianę błyszczyk za maseczkę ?? Jeżeli wszystko się zgadza to proszę napisz mi na maila Twój adres aaniesia@o2.pl Tylko proszę też abyś napisała mi swojego nicka stąd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, za balsam nie bardzo.. jeszcze sie zastanowię, ale wolałabym coś innego. Co masz jeszcze? Jak chcesz to moge ci narazie dać prawo pierwowymiany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Was wszystkie ale niestety muszę odejść od komputera :( Ale na pewno będę jutro po południu :) Pozdrawiam wszystkie forumowiczki 👄 PS.Jakby co to proszę o kontakt na maila :) aaniesia@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
nivejka wyslalam ci maila :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
rosa a mozesz bys chciala wzamian tusz z avonu stylista ( czarny ) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam na troszke :) ZOSTAŁO MI 2.Clerasil Tonik Antybakteryjny zostalo ciut wiecej niz polowa. Przestalam uzywać, bo dostałam tonik innej firmy. 3.Konturówka do oczu Flexy LOOK kolor bardzo jasny beż. Dostałam ją uzyłam kilka razy, lecz to nie mój kolor 4.X-TREME LAST EYELINER Waterproof Tusz do kresek z pedzelkiem kolor Brązowy.Uzyty góra raz....nie umiem się nim posługiwać Hahaha 5. Kredka do oczu Margaret Astor 98PLUM dostalam od kolezanki której się znudziła.Nie mój kolor a pozatym na moje oko jest blada nie robi wyraźnych kresek...ma ok.7 cm długości. 6. PALOMA pomadka nie ma naklejki z kolorem ale to cos....łosos, delikatnie wchodzący w braz...kremowa konsystencja na ustach trzeba moim zdaniem poprawić palcem, dlatego mi nie odpowiadała. 7.RIMMEL Metalic cream shadow cień do powiek kolor 061 Notting Hill nakłada się go palcem, kolor mnie znudził, uzywany bardzo mało.pudełeczko raz mi upadło jest rysa, ale nie przeszkadza to w uzytkowaniu.Nie otwiera się sam. Jest to poprostu rysa. 8. nowe krem brzoskwiniowy Avon...uzyty do polowy JEST JAKAS ZAINTERESOWANA??:d:d:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik fajny:) Ktoś tu pisał o potrójnych cieniach z czarnym lekko zużytym.......czy ten ktoś mógłby się odezwać?będę wdzięczna bo jestem nnim zainteresowana:) Teraz pedze do łazienki i zaraz Wam rzucę co nie co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
mam jeszcze do wymiany spray do ciala zapach+ blask color trend z avonu ( zostalo jeszcze 2/3) odzywke wapniowa do pazokci Polama ( uzyta 3 razy ) cinie do oczu vision oriflame podwojne ( pomarancz z brazem ) uzyte raz zapraszam do wymiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozamieniałabym się z Wami kochane ale nie wiem czy byście wogóle coś jeszcze chciały z moich rzeczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tak: -foot works-talk d stóp AVON(1/2opakowania albo i więcej) Ujędrniająco-wygładzający balsam do ciała Kolastyna(wielkie opakowanie użyłam może 3 razy więc prawie pełne) Special 3 Kolastyna żel-krem na cellulit(cały, tzn użyłam raz) 1/2 żelu Dove ujędrniającego-tego nowego AVON k,rem miód mleko do twarzy użyty ze 3 razy ELSEVE odżywka wygładzająca mniej niż połowa(mama mi kupiła zamiast tej żółtej i prostowała mi loczki/ Vaseline Intensive Care Derma Care-balsam do skóry wrażliwej 4/5 INGLOT: puder sypki ciemny, cienie potrójne-biel, beż szary perłowe JOKO-perłowy cień cielistyh złoty brokat do twarzy w opakowaniu jak cienie do powiek HEAN cienie potrójne: jedne są w różu i fiolecie, drugie opakowanie w beżu i cielistym AVON korektor pod oczy w płynie-NÓWECZKA JADE cienie szaro fioletowy z kremowym ZIAJA SOPOT SUN- mleczko utrwalające opaleniznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KYO 18----> interesują mnie cienie z Oriflamu. Może zainteresujesz się czynmś z mojej listy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
justus chcialabys cos odemnie wzamian za dove ujedrniajacy oraz sopot ziaji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUSTUS nie wiem czy bedziesz chciala sie wymienic ale ja zainteresowana jestem : Vaseline Intensive Care Derma Care-balsam do skóry wrażliwej 4/5 HEAN cienie potrójne: te w bezu Ujędrniająco-wygładzający balsam do ciała Kolastyna(wielkie opakowanie użyłam może 3 razy więc prawie pełne) hmm...z takich nowszych kosmetykó mam ten tusz do kresek czy Cien Rimmel ..ale nie wiem zerknij wyzej tam jest moja lista pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
justus to cienie za dove ujedrniajacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krem głeboko nawilżajacy na noc AVON nowy Specjalna odzywka do włosów blond AVON zuzyte tak 1/4 jezeli ktos bylby zainteresowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki sory ze tu ale po co tworzyc nowy topic :) mam jeszcze w domku na wymiane pokrowiec na komoreczke z firmy NICI taki czerwony s kraciastym serduszkiem.Na moja komoreczke jest za duza ona ma 11 cm jest w bardzo dobrym stanie :) nie ma niestety paseczka do przewieszenia ale tak tez sie ja uzywa:) moge ja wymienic na jakies kosmetyki bo inaczej powedruje do smietnika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boje sie tuszów z avonu kyo, nie sprawdziły mi sie cuć. A co do tej wody z trendy color, to jaka to jest? acha, mam jeszcze raz użyty szampon shamtu do włosów normalnych :], hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszalinianka RIMMEL Metalic cream shadow cień do powiek kolor 061 Notting Hill nakłada się go palcem, kolor mnie znudził, uzywany bardzo mało.pudełeczko raz mi upadło jest rysa, ale nie przeszkadza to w uzytkowaniu.Nie otwiera się sam. Jest to poprostu rysa. jaki kolor ma ten cien i czy dobrze trzyma sie na powiece, nie roluje sie? bo ja uzywalm cieni inglota i strasznie mi sie walkuja, ciekawa jestem czy ten bylby lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rolował się mi :)) hehe zdjecia nie mam tego dokładnie cienia ale mam zdjęcie identycznego koloru tyle ze to inna firma ale kolor ten sam :) moge podrzucic na maila :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUSTUS to ja mam te cienie z czarnym trochę zużytym....z kolei mnie też interesują te cienie HEAN z beżem :) Nietsety teraz muszę spadać z kompa i dziś mnie już nie będzie.Pokażę się jutro :) JUSTUS jakbyś chciała się zamienić to napisz na mojego maila aaniesia@o2.pl tylko proszę napisz swój adres i nick stąd. Do jutra! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
koszalinka moze chcialabys ten balsam zlocisty wzamian za ten pokrowiec ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chętnie :) Pokrowiec nie ma sznureczka bo go odpięlam i nie wiem gdzie odłozyłam, ale jeszcze poszukam :) :):) bardzo chetnie się zamienię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
tylko mozesz mi jeszcze powiedziec ile ten pokrowiec ma cm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten pokrowiec ma 11 cm. a ten link co podałaś...na nim nie ma zadnego zdjęcia tego cienia :( wysłałam ci w mailu to powiinaś zobaczyć..ten cień jest jaśniutko fiolrtowy :) to jak :D:D ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×