Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Hmm..no właśnie sama mam problem z określeniem jej koloru :) tzn. jeżeli nałoży się ją na jasne usta bądź przypudrowane jasnym pudrem to jej kolor bardziej podchodzi pod beż (jeżeli delikatnie muśnie się nią usta) natomist jeśli nałoży się ją na ciemniejszy kolor ust to bardziej podchodzi pod brązowy....ale jeżeli mocno pomaluje się nią usta to wychodzi ciemniejszy brąz pomieszany troszkę z czerwonym co daje jakby kolor zbliżony do pomarańczowego. Ale namieszałam.....mam nadzieję że można coś z tego zrozumieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc ten kolor bedzie w przybliżeniu do koloru cery ?:) .. coś jak ma Jennifer Lopez ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszalinianko, mam jeszcze -spray chlodzacy do ciala z wit. C z Avonu (2/3 opakowania zostalo) -woda toaletowa Celebre Avonu we flakoniku w ksztalcie serca (prawie caly flakonik, praktycznie nieuzywane) -lakier do paznokci Nailwear Avonu- odcien Star (taki bialy, jakas 1/3 zuzyta) -cienie do powiek Inglot- odcien pearl sparks(taki jasniutki, na powiekach wyglada prawie jak bialy wpadajacy w liliowy, malo uzywany ale ma troche starte napisy na pudeleczku) -podklad Vichy- odcien23 (zostalo go chyba troche mniej jak polowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm nie bardzo się orientuję jak ma J.Lo........ale tak moim zadniem to ten kolor bardziej podchodzi pod beż albo po prostu kolor tofi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szminka tęczowy wir firmy Avon odcień chyba Tofi ( jeden raz użyta) -- jestem nią zainteresowana :) to jest ta co są trzy kolory ??? w Avonie? to jest błyszczyk czy szminka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ma może ktoś zestaw biżuterii Oriflame ? Nie pamiętam nazwy, ale był to komplet z grudniowego katalogu z cyrkoniami :) .. to może nie jest kosmetyk, no ale firma, jak najbardziej kosmetyczna :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
mam jeszcze do zaoferowania złocisty balsam podkreslajacy opaleniznę z Avonu uzyte 1 raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga112 przesle ci tusz do rzes Rimmel dezodorancik Oriflame i moze cos sobie jeszcze wybierzesz:P moe dorzucic nieuzywany grzebyczek w kształcie jamniczka bo dostałam do jako gratis w Avonie a czesze sie szczotka :) a byłabym zainteresowana perfumikiem Celebre Ice i kremem Clerasila :) co ty na to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balsam podkreślający opaleniznę też jest fajny..ale co ja ci mogę w zamian zaoferować ???:( hmm..moze sobie coś wybierzesz ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja może przypomnę, co mam w swojej ofercie :) ^^ 1. uniwersalny krem Oriflame - prawie wogóle nie używany, to jest ten w takim malutkim pudełeczku 2. cienie do powiek firmy Inglot - 3 odcienie błękitu .. nie używam , bo nie pasuje mi do twarzy, mimo , że mam błękitne oczy .. tylko troszeczkę uzywane 3. zielony błyszczyk do oczu Oriflame .. prawie nowy 4. satynowa pomadka Paloma ... prawie nowa ... 5. dezodorant w kulce Eclipse Oriflame ... zuzyty w niecałej 1/5 .. a więc tylko trochę :] 6. Żel odświerzający pod oczy Aloe Oriflame ..prawie nowy .. nieużywam, bo mam zbyt wrażliwe oczy .. a jest naprawdę fajny 7. Pomadka Oriflame Visions .. ciemny fiolet . trocheńkę używana .. nakrętka jest lekko pęknięta, bo spadła mi na ziemię .. 8. Brokat do ciała ... Delia .. prawie nieużywany ... w opakowaniu takim jak są niektóre błyszczyki, że rozprowadza się go kulką 9. Balsam do ust Aloe Oriflame ... trochę używany .. nie potrafię określić ile .. ale gdzieś około w 1/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszalinko tak to jest właśnie ta szminka która posiada zmieszane ze sobą chyba 3 kolory. Jak już wcześniej napisałam to jest szminka ,nie błyszczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
koszalinka ja bym chciala ten tusz, ale chyba juz go komus innemu obiecalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszalinianka tylko ze te perfumy to zwykle Celebre a nie Celebre Ice wiec nie wiem. Jesli chcesz to oczywiscie ci je przesle. Jesli nie to moze cos innego z mojej listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli TUSZ RIMMEL i DEZODORANT W KULCE ORIFLAME znika bo leci do Aga112 :))) i chodzi o wymiane na Celebre i na krem Clerasil :))) kyo18 niestety tuszu juz nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nivejko !!! Ja jestem bardzo zainteresowana Twoją trójkolorową pomadką :) ... ale co byś, Moja Droga, chciała wzamian ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOSTAŁO MI 2.Clerasil Tonik Antybakteryjny zostalo ciut wiecej niz polowa. Przestalam uzywać, bo dostałam tonik innej firmy. 3.Konturówka do oczu Flexy LOOK kolor bardzo jasny beż. Dostałam ją uzyłam kilka razy, lecz to nie mój kolor 4.X-TREME LAST EYELINER Waterproof Tusz do kresek z pedzelkiem kolor Brązowy.Uzyty góra raz....nie umiem się nim posługiwać Hahaha 5. Kredka do oczu Margaret Astor 98PLUM dostalam od kolezanki której się znudziła.Nie mój kolor a pozatym na moje oko jest blada nie robi wyraźnych kresek...ma ok.7 cm długości. 6. PALOMA pomadka nie ma naklejki z kolorem ale to cos....łosos, delikatnie wchodzący w braz...kremowa konsystencja na ustach trzeba moim zdaniem poprawić palcem, dlatego mi nie odpowiadała. 7.RIMMEL Metalic cream shadow cień do powiek kolor 061 Notting Hill nakłada się go palcem, kolor mnie znudził, uzywany bardzo mało.pudełeczko raz mi upadło jest rysa, ale nie przeszkadza to w uzytkowaniu.Nie otwiera się sam. Jest to poprostu rysa. Cienie Miss sporty nie wiem czy sa narazie wolne i Plyn do demakijazu oczu tez nie wiem 8. nowe :P krem brzoskwiniowy Avon...uzyty do polowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
mam jeszcze blyszczyk do ust color trend odcien angel ( jasny roz) uzyty kilka razy jest on w starym opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę jeszcze oddać za friko próbki niektórych kosmetyków. Posiadam próbki : +Krem nawilżająco-odżywczy DermoSystem firmy Norel ( 2 * po 2ml) +Krem z serii Normaderm firmy Vichy (1,5 ml) +Szampon Fructis z serii Nutri-gładki ( 2* po 10ml) +Krem na dzień z serii Mat Comfort firmy Kolastyna (2ml) +Maseczka do włosów blond BlondSystem firmy Joanna (2 * po 10ml) +Krem wyszczuplający Antycelulitis firmy Floslek ( 2 * po 4ml) +Krem ujędrniający do biustu firmy Floslek ( 2 * po 2ml ) +Żel wyszcuplający z serii LipoCELL Bloker firmy Ziaja (7 ml) +Balsam wyszczuplający do ciała firmy AMincer (2 * po 2ml) +Krem antybakteryjny firmy Mona Liza Mincer ( 2 ml) +Krem Oligo 25 firmy Vichy (1,5 ml)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mortischio --- hmm mnie z kolei interesuje ten uniwersalny balsam do ciała z Oriflamu albo satynowa pomadka z Palomy .......aż wstyd się przyznać ale nie bardzo wiem jaki to jest kolor satynowy...czy mogłabyś mi powiedzieć ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam się szczerze, że mam problem ze zdefiniowaniem koloru tej pomadki, bo pisze, że satynowa .. ale kolor, to jakby przydymiony róż ładny kolor ... bardzo fajnie wygląda, jak się nią posmaruje usta, i się dodatkowo nałoży przezroczysty błyszczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
zaintersowana bym byla maseczka do twarzy peel- off l'oreal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie mykam z komputerka wiec wejde troszkem pozniej :)))) wszystkie kosmetyki dostepne wypisalam wyzej czekam na zamowienia :) wejde wieczorkiem tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, chciałabym dodać, żeby nie było, że tak idealizuję ta pomadkę ... że do niej trzeba mieć idealnie gładkie usta, bo inaczej kolor się dziwnie rozchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
nivejka jakby ci nie pasowalo to moge ci dozucici do tego blyszczyka pomadke bebe perlista albo błyszczyk lovely bezzbarwny o zapachu gumy do zucia wzamian za ta maseczke l'oreala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki, ja musze już, niestety kończyć :( ... Jakby co , to się jutro rano odezwę :) ... Nivejko, ja wciąż jestem zainteresowana Twoją pomadką Trzmajcie się Cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmm, pomysł jest faktycznie świetny :). Można by nawet założyć jakąś stronkę wymiany, hehe, żeby były zdjęcia itp. Można też założyć stronkę z wymianą innych przedmiotów: biżuterii, nawet ciuchów, w ogóle różnych rzeczy które nie są złe, ale nam niepotrzebne :). Acha, ja mam : - lakier do paznokci z avonu COLOR TREND niebieski (zużyte może 1/5 w porywach do 1/4, nie używane, bo kolor za ostry jak dla mnie :) ) - Balsam opóźniający odrastanie włosów po depilacji, też z avonu (zużyte może 1/8, bo użyte raz. Nie używam, bo żeby działało trzeba wcierać codziennie a mi sie niestety nie chce, o :).) Mam na pweno coś więcej, poszukam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnierka
hej! Ja mam do zaoferowania: Nivea youn zel okolo polpwy Nivea youg tonik polowa i nivea young troche mniej niz polowa zel krem to jest poprostu nie do mojej cery i juz!! w zamian bardzo chcialabym jakich kilweik probek cyz cos z Garnier czysta skóra, np. zel dla skory wrazliwej , krem matujacy! jak cos jeszcze znajde to dam znac!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
rosa a chcialabys za ten balsam spowalniajacy odrastanie wlosw balsam z avonu utrwalajacy opalenizne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×