Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Gość kyo18
marta intersuja mnie ten krem matująco - nawilżający Soraya (witaminowa terapia matująca) - użyty dwa razy moze cos wybierzesz z mojej listy ? :::::::::::::::::: paloma odzywka wapniowa do paznokci 2 razy uzyte :::::::::::::::::::: podkład color tren jasny ( zostalo wiecej nic polowa) ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; krem 15 ml eris lirene do skory wrazliwej nowe ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; aloesowa kulka z avonu ( 3/4 zostalo) ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; kolektor oriflame vision jasny raz uzyty ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; pudelka na tabletki anty ( 3 kolory) ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; blyszczyk do ust color trend avon angeljasny róz ( raz uzyty) ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; blyszczyk lovely nowy niebieski o zapachu gumy do zucia ::::::::::::::::::::::::: talk do stóp avon ( uzyty ze 2 razy) ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;krem do rak silk oriflame nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszczunio -Jak dobrze pamiętam to ja pierwsza bylam w kolejce do piórniczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny, ja mogę się pozbyć: * tusz do rzęs Avon Lash Designer kolor black na parę użyć jeszcze wystarczy * cienie w \'wieży\' w kolorach wrzosowo-liliowo-szaro-biało perłowym * kredka do oczu Yves Rocher Luminelle kolor Brun Syrien * próbka 1ml perfumek NOA * próbka 0,5ml perfumek C-THRU * lakier do paznokci Avon Color Trend kolor Freezing * próbka 1,5ml ETERNITY for MEN * tusz do rzęs Avon One Great Mascara kolor Navy używany kapkę * balsam do ciała Eveline rozświetlająco-rewitalizujący :) 200ml użyty moze raz ;) * szampon do włosów Yves Rocher Phytum Actif z 200ml jakaś połowa została.. jest to szampon do włosów normalnych i matowych 3 w 1... alergię mam na niego :) i to wszystko co mam.. wiem ze niewiele ale może którąś z Was zainteresuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odświeżam;) 1. Yves Rocher, Pure Camille, Gel Vitamine - krem-żel witaminowy do twarzy,słoiczek 50ml.............zostało min 80%,czyli ponad 30ml 2. Pierre Rene, Korektor antybakteryjny - zielony, 5ml, buteleczka z patyczkiem zakończonym gąbeczką...........użyty 2 razy 3. Palette, Instant Color - saszetka 25 ml z 1 parą rękawiczek i instrukcją użycia, nr 19, kolor Ciemny brąz 4. Vipera, cień do powiek, nr 405 - mozaika, ciemny brąz ze złotymi drobinkami...........minimalne zużycie, pozostało 99% 5. L\'Oreal, Out of Bed - modelujący krem do włosów, super mocny, specjalnie stworzony do kreowania efektów nieuczesanych, niezdyscyplinowanych włosó, Delikatnie tworzy efekt rozdzielonych kosmyków,150ml.........pozostała ponad połowa 6. Yves Rocher, Pure Camille, Płyn do demakijażu z aktywnym wyciągiem z rumianku,preparat o wodnej konsystencji, nie tłusty, niezwykle odświeżający - piękny zapach!, 150ml, ................użyty 3 razy Jeśli Ci to nie przeszkadza,proszę o kontakt na GG: 4305912,lub mail: choco86@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka jestem zainteresowana błyszczykiem Bell. kredką brązową i próbkami YR co w zamian chcesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blond.. ja Ci może prześlę wszystko co mam a Ty sobie powybierasz dobra ;) ;) ;) A poważnie.. to pisałam Ci w mailu.... oddasz mnie za przesyłkę i bedziemy załatwione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
blond wamp czyli bez pedzla nie chcesz sie wymieniac?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
blond wamp jesli pisalas to do mnie to liste masz na tej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blond.... dla ciebie odłożyłam, pomadkę Eveline, balsamik i te wode jaśminową.... Po niedzieli gnam na poczte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Higienistka
Przeczytałam ze zgrozą pierwszą stronę topiku- dlalej już nie czytałam. Czy Wy się nie brzydzicie! Urzywany dezodorant- fujjjj Szminki, błyszczyki- tak można zarazić się opryszczką Tusze, kredki do oczu- zapalenie spojówek i inne schorzenia bakteryjne oczu, nawet pasożytem zwanym nużeniec który bytuje w mieszkach włosowych rzęs. Kremy mogą być zjełczałe i zepsute jak któraś z Was trzymała je w złych warunkach lub wkładała do sloiczka brudne paluchy. To nie są rzeczy którymi można się wymieniać! Fujjjj Dziewczyny zastanówcie się co robicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Higienistka
spagetta jak tak to życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Higienistka Ty lepiej uważaj na klawiaturę,lepiej nie dotykaj!!!Czy wiesz ile osób jej używało?? Jak jeszcze zaraz dotkniesz rękoma twarzy,to możesz zachorować na trąd,albo inne paskudztwo!!Może wogóle lepiej nie wychodź z domu,bo niewiadomo jakie zarazki na Ciebie czyhają!!! łojej,kobieto,dobrze o tym wiemy i to my się wymieniamy, a nie Ty .....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście nie jestem chodzącą zarazą, a i dziewczyny nie sadzę. Oddaje tylko to czego jestem pewna że sie nadaje do użytku. Po co mam wywalać? Więc nie komoentuj proszę, bo się czepiasz i tyle. A sposób jest dobry na pozbycie się nietrafionych prezentów lub innych tego typu. Wolałabyś żeby dziewczyny sprzedawały to wszystko za grube pieniądze? A testery kosmetyków w sklepie używasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KYO18 z tego co pamiętam to mi obiecałaś ten błyszczyk z Avonu z serii Color Trend. :0 To jak to w końcu jest???? :0 Bo widzę że znowu dałaś go na swoją listę :0:0:0.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
higienistka....a ty nigdy od kolezanki albo mamy nie wzielas szminki? Watpie zeby kazda z nas maczala w czyms brudne paluchy.... zainteresowana---->dziekuje za przesylke, czy moja ci sie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
nivejka bo wlasnie nie wiedzialam co z nasz wymiana, wyslalam ci jeszcze maila czy moglybysmy sie jeszcze na cos wymienic ale mi nie odpisalas i nie wiedzialam co o tym myslec. ale jesli nadal chcesz sie wymienic to jak najbardziej jestem za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blond... raz użyta... wiec zużycie minimalne :) Dodam że w ŻYCIU nie zostałam posiadaczką czegoś takiego jak opryszczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem, przepraszam ale oddawałam się pasjonującemu zajęciu obierania ziemniaczków... :-)) >>>kyo18 co byś powiedziała na krem 15 ml eris lirene do skory wrazliwej nowe i pudełko na anty, jeśli masz to różowe? >>>blond wampie, zapraszam na gg 1858044

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
marta oczywiscie zgadzam sie :) chodz na gg to sie zgadamy co do adresow 3920158

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Higienistka
Testerów typu szminka , błyszczyk nie urzywam, smaruję nimi grzbiet dłoni by zobaczyć kolor. Mama , siostra czy koleżanka to co innego niż nieznajome z internetu. Ale już nic więcej nie piszę. Z zawodu jestem biologiem stąd mam świadomość zagrożeń. Ale Wasza sprawa, wyraziłam tylko swoją opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nic takiego nie mam....ale podejrzewam, że niejaka Pani Higienistka posiada wszystkie wirusy, bakterie, pierwotniaki i inne zyjątka...moze lubi zwierzątka;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przepraszam, jak smarujesz szminke - tester na dłoni to nie masz wrażenia ze przed Tobą smarowało nim usta ze 100 dziewczyn z opryszczką? Na dłoń toto nie przechodzi? Tak się tylko pytam.. skoro jesteś biologiem to pewnie wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Higienistka
to to na dłoń nie przechodzi! koniec dyskusji, nie będę się z nikim spierać. już mnie tu nie ma! nie ma co ze ślepym o kolorach rozmawiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J-a-a-a
Higienistka...a do makijazystki chodzisz? Czy Ty myslisz, ze one dla kazdego nowe kosmetyki otwieraja? I na pewno jeszcze wszystkie pedzle sa jednorazowego uzytku:D Uwazaj jak sie bedziesz calowac z facetem...wiesz ile na jezyku jest bakterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KYO18 wiesz ...to może faktycznie zamień się z kimś innym ponieważ ja teraz wyjeżdżam na 2 tygodnie i chyba nie będziesz chciała tak długo czekać :(....... hmmm..ja Ci tej maseczki jeszcze nie wysłałam ponieważ w tym tygodniu miałam mnóstwo spraw do załatwienia związanych właśnie z wyjazdem i niestety nie znalazłam czasu aby zajrzeć na pocztę :( Przepraszam Cię bardzo....być może włączę się znowu do wymiany jak wrócę z wakacji to jakby ten błyszczyk jeszcze był u Ciebie to wtedy zakończymy tą tranzakcję. Jeszcze raz bardzo przepraszam 🌼 i pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×