Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Gość zakrecona
An2...ten puder na razie jest zarezerwowany ale śmiało moge się z Tobą wymienić za którykolwiek, zastanów się który byś chciała Blond wamp.....dostałam puder i jest świetny!! A napisz mi co to za próbka bo nie znam niemieckiego.....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. .... wosk do włosów WELLA Design - supermocny 75 ml - (prawie cały) 2. ......pomadka Hydra Cream nawilżająca MAYBELLINE - kolor \\\"Windsor Rose\\\" - cała ( dla mnie trochę za ciemny róż - ja używam bardzo jasnego a ten jest taki średni) ......oraz pomadka Lumene - dla mnie stanowczo za ciemny róż - taki malinowy -ok. 60% 3..... balsam do ciała nowy Treselle - dostałam w prezencie ale mi nie odpowiada - cały 4..... próbki perfum które dostałam od Kasia1 - Cerrutti Image i The Healing Garden Coty Green Tea - nie moje zapachy 5. ... mam też wiele próbek kremików różnych firm - Avon, Loreal, ...itp 6. ...... kredki do oczu - szara i jasnoniebieska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)połyskliwy puder do ciała....midnight frost..użyty raz..zostalo go z 3/4 pięknie i długo pachnie na skórze :)lakier do paznokci PIERE ARTHES kolor bez z lekkim połyskiem błekitnym....nr 62...4 razy użyty :)próbki szminek ( wiekszość nieużywana- reszta...tylko na dłoni ) ORIFLAME CBO i wiekość zapachów :)pełno probek róznych kremów przeciwzmarszczkowych :)błyszczyk Rimmel vinyl lip -clear troszkę więcej niż 3/4 :)Cienie do powiek INGLOT 3- kolorowe - zintegrowany system perłowych cieni do powiek SLN ( S- male drobinki mieniące, L- duże drobinki mieniące, N- perła neutralna ) S- kolor średni beż ze zlotem, L- jasniutki bez...prawie perla i N- coś miedzy S a L - zużycie minimalne....chyba 1 albo 2 razy...w ladnym zamykanym pudełku stan prawie idealny :)puder prasowany Hean....rozświetlający, modelujący 9- efekt słonecznej opalenizny zużycie...moze z 4 razy :)lakier do paznokci Viva...kolor jasnny różowy...super sie rozprowadza i szybko schnie....nowy nieużywany :)nowy nieużywany błyszczyk Pierre Arthes kolor jaśniutki róż...bardzo wydajny i długo utrzymuje się na ustach ( mam inny kolor więc jest sprawdzony ) wyzej lakier Viva jest pod kolor tego błyszczyka :)1/2 500 ml butli olejku do masazu antycellulitowego Ziaja...LipoCell :)krem nawilżający do stóp FootWorks Avon...nowy nieużywany :) ponad 3/4 żelu do pielęgnacji biustu z Avonu :) 2/3 olejku do masażu Eliksir Miłości....super zapach, bardzo fajnie się wchłania i rozgrzewa skórę.... :) ponad 1/2 choinki pur blanca :) niecała połowa perfumowanej wody Lirycal :) więcej niż 1/3 zapachu Prowl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2
zakrecona, tzn za ten moj krem mozesz dac mi 3, 6 lub 7 tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakręcona....to płyn do kąpieli Daria interesują mnie : Treselle, krem do ciała pomadka maybelline i ta druga z Lumene....napisz mi cos więcej o nich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2
kyo 18, to jak sie wymieniamy? talk na mydlo+krem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona
An2 ......tak, i co byś chciała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choco ---> doszło!!! Coś czuję, że za mało ci posłałam. Oczekuj paczki niespodzianki :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2
zakrecona, chcialabym ten talk do ciala, napisz prosze do mnie na gg :4329817 lub na maila: adzia_21@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blond Wamp---> dostałam Twoją paczuszkę , dziekuję bardzo:) Czy Ty odebrałaś już moją? J-a-a-a---> Twoja również do mnei dotarła:) ciesze się, ze mój podkałd tak Ci przypadł do gustu:) Ale niesamowicie rozczuliła mnie forma zapakowania tego kosmetyku :D :D dziękuję Ci bardzo:) W ten sposób to poczta na pewno nie miała szans go uszkodzić!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blond Wamp---> dostałam Twoją paczuszkę , dziekuję bardzo:) Czy Ty odebrałaś już moją? J-a-a-a---> Twoja również do mnei dotarła:) ciesze się, ze mój podkałd tak Ci przypadł do gustu:) Ale niesamowicie rozczuliła mnie forma zapakowania tego kosmetyku :D :D dziękuję Ci bardzo:) W ten sposób to poczta na pewno nie miała szans go uszkodzić!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
aliye-błyszczyk Bell jest w pędzelku, daje lekko różowy połysk (chyba, że nałożysz grubiej, to wtedy jest bardziej różowy), a Palomy jest przeźroczysty (chociaż ma fioletowy kolor), i pachnie pięknie winogronami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
an2 oki mozemy sie wymienic to moj numer gg 3920158 wymienimy sie adresami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
aliey niestety kolory tych blyszczykow mi nie odpowiadaja ja uzywam tylko przezroczystych albo lekko rozowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Moja uszczuplona już lista: 1.Lekka pianka do włosów w sprayu TIMOTEI z ekstraktami z odżywczej figi, zostało około 2/3 2. Woda toaletowa NINA Century (pachnie podobnie jak Cerrutti 1999), 2 razy użyta 3. Żel chłodzący pod oczy z Avonu, raz użyty 4. Czarna klamra do włosów (4cm x 5 cm), 2 pary potrójnych \"zębów\" wchodzących w siebie 5. Jasnoczerwona, zgaszona konturówka do ust MISS SPORTY nr5 congo, ok. 10 cm, używana 3 razy 6. Brązowa konturówka do ust MARIE CLAIRE (starte częściowo napisy), zostało 7 cm 7. Naszyjnik z koralików na żyłce, prezent od Yves Rocher- koraliki o wielkości groszku - liliowe i popielate, osadzone w odległosci 3 cm od siebie, każda kulka otoczona jest dwiema maleńkimi \"srebrnymi\" kuleczkami 8. Zawieszka do łacuszka - granatowe serduszko imitujące onyx, 2 cm x 3, 5 cm 9. Próbki kremów do twarzy firm Kolastyna, AA, Eris oraz podkładu MF colour adapt 11. Farba do włosów VENITA z odżywczym balsamem silk protein, nr 41- bordo, nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Moja uszczuplona już lista: 1.Lekka pianka do włosów w sprayu TIMOTEI z ekstraktami z odżywczej figi, zostało około 2/3 2. Woda toaletowa NINA Century (pachnie podobnie jak Cerrutti 1999), 2 razy użyta 3. Żel chłodzący pod oczy z Avonu, raz użyty 4. Czarna klamra do włosów (4cm x 5 cm), 2 pary potrójnych \"zębów\" wchodzących w siebie 5. Jasnoczerwona, zgaszona konturówka do ust MISS SPORTY nr5 congo, ok. 10 cm, używana 3 razy 6. Brązowa konturówka do ust MARIE CLAIRE (starte częściowo napisy), zostało 7 cm 7. Naszyjnik z koralików na żyłce, prezent od Yves Rocher- koraliki o wielkości groszku - liliowe i popielate, osadzone w odległosci 3 cm od siebie, każda kulka otoczona jest dwiema maleńkimi \"srebrnymi\" kuleczkami 8. Zawieszka do łacuszka - granatowe serduszko imitujące onyx, 2 cm x 3, 5 cm 9. Próbki kremów do twarzy firm Kolastyna, AA, Eris oraz podkładu MF colour adapt 11. Farba do włosów VENITA z odżywczym balsamem silk protein, nr 41- bordo, nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sosik-----> czy ten błyszczyk Palomy jest przezroczysty, ale taki dający kolorek fioletowy? Jaki ten kolorek jest? Intensywny czy taki delikatny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sosik-----> czy ten błyszczyk Palomy jest przezroczysty, ale taki dający kolorek fioletowy? Jaki ten kolorek jest? Intensywny czy taki delikatny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
Moja aktualna lista to: -pomadka PALOMY kolor 60 - satynowa, ok. 1/2 , nie mniej -serum z witamina C firmy NEXT "total detox" (firma angielska) z wyciagiem z nektarynek, brzoskwin i pomaranczy - uzyty doslownie dwa razy -malutka tubeczka kremu Elizabeth Arden "Ceramide Plump Perfect" SPF 15, uzyta raz (zarezerwowana dla kama0) -lakier do paznoki DELIA nr 66 - ciemny roz -5 podwojnych plasterkow (czyli 10 sztuk) do depilacji twarzy Tanity + chusteczka nasaczona oliwka to zmywania pozostalowsci po wosku -szminka MISS SPORTY kolor czerwony-braz, delikatna(3/4) -mgielka do ciala firmy NEXT "Total detox" z wyciagiem z zielonej herbaty, zapach ledweo wyczuwalny (nowy) -cien AVON white pearl w pudeleczku z aplikatorem uzyty kilka raz na probe bo za bialy dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgielka->ciesze sie, ze doszlo wszystko cale i zdrowie:) Nie ufam poczcie, wiec staram sie zabezpieczac maxymalnie, nawet jesli nie jest to bardzo efektowne:) Pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgielka->ciesze sie, ze doszlo wszystko cale i zdrowie:) Nie ufam poczcie, wiec staram sie zabezpieczac maxymalnie, nawet jesli nie jest to bardzo efektowne:) Pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
mgielka---błyszczyk jest nowiutki, w tubce, daje ustom połysk i jak się dobrze przyjrzeć to lekko znienia kolor ust, ale minimalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona
mam do zaoferowania: 1. Puder w kamieniu Avonu, Natural beige, parę razy użyty, dla mnie za jasny (zarezerwowany ) 2. Połyskujący żel do ciała Pur Blanca, ma takie srebrne drobinki , użyłam go może z 5 razy a opakowanie jest duże, 150ml 3. Nawilżający podkład wygładzający cerę, HONEY (dość ciemny) , 1/2 opakowania 4. Cienie błękitne z Avonu, color trend, CRYSTAL BLUE, takie w tubce, 1/2 opakowania, ma taki metaliczny odblask 5. sztyft Yves Rocher dodający blasku, zostało może 1/3. Pro-Retinol 100% vegetal + enzymy. Dodaje blasku policzkom, skroniom, tak rozświetla. 6. Sztyft przeciw wypryskom z olejkiem z drzewa herbacianego z Avonu, nowy 7. Wisiorek z Avonu, błękitna muszelka (plastikowy na rzemyczku niebieskim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona
mam do zaoferowania: 1. Puder w kamieniu Avonu, Natural beige, parę razy użyty, dla mnie za jasny (zarezerwowany ) 2. Połyskujący żel do ciała Pur Blanca, ma takie srebrne drobinki , użyłam go może z 5 razy a opakowanie jest duże, 150ml 3. Nawilżający podkład wygładzający cerę, HONEY (dość ciemny) , 1/2 opakowania 4. Cienie błękitne z Avonu, color trend, CRYSTAL BLUE, takie w tubce, 1/2 opakowania, ma taki metaliczny odblask 5. sztyft Yves Rocher dodający blasku, zostało może 1/3. Pro-Retinol 100% vegetal + enzymy. Dodaje blasku policzkom, skroniom, tak rozświetla. 6. Sztyft przeciw wypryskom z olejkiem z drzewa herbacianego z Avonu, nowy 7. Wisiorek z Avonu, błękitna muszelka (plastikowy na rzemyczku niebieskim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)połyskliwy puder do ciała....midnight frost..użyty raz..zostalo go z 3/4 pięknie i długo pachnie na skórze :)lakier do paznokci PIERE ARTHES kolor bez z lekkim połyskiem błekitnym....nr 62...4 razy użyty :)próbki szminek ( wiekszość nieużywana- reszta...tylko na dłoni ) ORIFLAME CBO i wiekość zapachów :)pełno probek róznych kremów przeciwzmarszczkowych :)błyszczyk Rimmel vinyl lip -clear troszkę więcej niż 3/4 :)Cienie do powiek INGLOT 3- kolorowe - zintegrowany system perłowych cieni do powiek SLN ( S- male drobinki mieniące, L- duże drobinki mieniące, N- perła neutralna ) S- kolor średni beż ze zlotem, L- jasniutki bez...prawie perla i N- coś miedzy S a L - zużycie minimalne....chyba 1 albo 2 razy...w ladnym zamykanym pudełku stan prawie idealny :)puder prasowany Hean....rozświetlający, modelujący 9- efekt słonecznej opalenizny zużycie...moze z 4 razy :)lakier do paznokci Viva...kolor jasnny różowy...super sie rozprowadza i szybko schnie....nowy nieużywany :)nowy nieużywany błyszczyk Pierre Arthes kolor jaśniutki róż...bardzo wydajny i długo utrzymuje się na ustach ( mam inny kolor więc jest sprawdzony ) wyzej lakier Viva jest pod kolor tego błyszczyka :)1/2 500 ml butli olejku do masazu antycellulitowego Ziaja...LipoCell :)krem nawilżający do stóp FootWorks Avon...nowy nieużywany :)ponad 3/4 żelu do pielęgnacji biustu z Avonu :)2/3 olejku do masażu Eliksir Miłości....super zapach, bardzo fajnie się wchłania i rozgrzewa skórę.... :)ponad 1/2 choinki pur blanca :)niecała połowa perfumowanej wody Lirycal :)więcej niż 1/3 zapachu Prowl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blond wamp-->dzięki za super błyszczyk i próbkę- przyda sie:-) Robaczynko--->dzięki za kredkę,ale chyba zapomniałaś o czymś...umawaiłyśmy się jeszcze ne próbki szamponów z L\'oreala....:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blond wamp-->dzięki za super błyszczyk i próbkę- przyda sie:-) Robaczynko--->dzięki za kredkę,ale chyba zapomniałaś o czymś...umawaiłyśmy się jeszcze ne próbki szamponów z L\'oreala....:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto się wymieni?mam: Pierre Rene, Korektor antybakteryjny - zielony, 5ml, buteleczka z patyczkiem zakończonym gąbeczką...........użyty 2 razy 2. Palette, Instant Color - saszetka 25 ml z 1 parą rękawiczek i instrukcją użycia, nr 19, kolor Ciemny brąz 3. Vipera, Błyszczyk koloryzujący - Malinowy poemat (czerwony),okrągłe pudełeczko,zakręcane,do malowania palcem.........zostało 80% 4. Inglot, Matrix, potrójne cienie do powiek, nr2 (?) - jasny róż, jasne bordo, ciemne bordo (coś jak śliwka)........zużycie 80%,najmniej jest jasnego różu -------------->>zarezerwowane dla \"zakręconej\" 6. Bielenda, Botoks Efekt, Peeling termiczny-odmładzające oczyszczanie............w tubce pozostała ponad połowa,może nawet 3/4 7. Constance Carrol, pojedynczy cień do powiek matowy, nr 57 - fiolet 8. Constance Carroll, 3w1-kompakt, nr1 Natural Cream (b. jasny).......została 1/4 9. Paloma, pomadka do ust , połyskujący ciemny róż.........zostało 3/4,czyli jakieś 2,5 c 10. Avon,wykręcana konturówka do ust w obie strony, kolor Rich Ginger (brązowy)...........zostało 2cm 11. Venita,lakier do paznokci,nr 57 (jaśniutki połyskujący beż)..............prawie cały (ubytek 1mm) 12. Avon, żel chłodzący do nóg...........została 1/3 13. Oriflame, Matt Perfect Foundation SPF8 (matujący podkład) - Light Ivory.........ponad połowa 14. Vipera, żel nawilżający z D-pantenolem do wmasowaywania w rozdwojone, wysuszone i łamliwe paznokcie.....z 9ml została 1/3,czyli ok. 6ml 15. Inglot, Q10 Care, Pomadka pielęgnacyjna.........3 razy użyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te cienie Inglota nadal są w mojej ofercie (rezerwacja odwołana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
mgielka---błyszczyk jest nowiutki, w tubce, daje ustom połysk i jak się dobrze przyjrzeć to lekko znienia kolor ust, ale minimalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×