Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Gość Jagabrz
Do blond wampa: hej, mam pytanie o kosmetyki z twej listy - 1/2 500 ml butli olejku do masazu antycellulitowego Ziaja...LipoCell - nowy nieużywany błyszczyk Pierre Arthes kolor jaśniutki róż... - puder prasowany Hean.... poza tym - interesuje mnie oriflame Jagabrz (GG: 2887500)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga 112-------jeszcze mnie interesuje krem erisa i cienie inglot. Teraz to ja chyba za duzo wybralam;)moze jeszcze cos dolozyc ode mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagabrz
Ja mam kosmetyki lekko używane: - tusz do rzęs Avon, - serum liftingujące Avon, - antyperspirant Lancaster, - fluid Avon Color Trend Bisque, - żel rożświetlający ze złotem Eris - krem na noc Avon Moisturing (uzyty 2 razy) - krem perfumowany Treselle, prawie nowy - maseczka AA z algami rozowymi - - 2 kremy Delli, jeden do depilacji, drugi po (nowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blond wamp ten podklad to odcien 23 czyli nie jest ani zbyt jasny ani bardzo ciemny. Jest do cery normalnej i mieszanej wiec jest to kosmetyk z tych ktore jednoczesnie matuja i nawilzaja. Dobrze kryje niedoskonalosci cery. Dla mnie byl dobry ale wkoncu dostalam na niego uczulenie. A kupilam go chyba koncem grudnia ubieglego roku ale data waznosci jest do kwietnia 2006. Wlasciwie to nika1232 tez chciala ten podlad ale ja wczesniej napisalam Ci propozycje wymiany za blyszczyk i puder do ciala. Jesli chcialabys sie wymienic za cos to czekam na propozycje bo nika tez ma pare interesujacych rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika1232 za ten krem i cienie chetnie sie z Toba wymienie. A co do podladu to jeszcze poczekam na propozycje blond wamp. Co na razie powiesz na wymiane spray do ciala + pilniczek za krem i cien do powiek??? Dodam jeszcze ze ten cien jest w takim okraglym opakowaniu i ma starte napisy na pudeleczku troche. A ta Twoja kosmetyczka tez mnie kusi wiec moze pozniej sie jeszcze jakos dogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagabrz
Czy ktoś ma ten samoopalacz Clarinsa? Jagabrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blond wamp--bardzo dziekuje;) aga 112------------to wymieniamy sie za te 3 rzeczy?? napisz mi maila z adresem i czy sie wymieniamy za podklad tez.:) nika1232@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blond wamp ja bym bardzo chciala ten Twoj blyszczyk:) Jesli chcesz to wymienie sie z Toba za podklad a z nika1232 i tak wymieniam sie jeszcze za inne rzeczy. Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co... Ja to nigdy nie moge sie zdecydowac:) Ale juz wiem. nika1232- tamte rzeczy o ktorych mowilam + kosmetyczka za podklad. Moze byc??? Sorry blond wamp! (moj mail- olab87@o2.pl). Przeslij mi swoj adres nika1232. Ja teraz musze isc wiec troche pozniej Ci odpisze. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
jestem bardzo zainteresowana gazetami VOYAGE, wiec jesli ktos ma to prosze sie odezwac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli została mi tylko 1. Pomadka Palomy uzyta trzy razy ....kolor brazowawo lososiowy..pastelowy :P taki smieszny lekki kolor :P 2. 4 tampony O.b normal+ bella super ....Nie uzywane hehehe:P 3.Rameczka z Diddlem mała fioletowa na zdjecie paszportowe. 4.Błękitna kredka do oczu nie ma nasadki orginalnej bo mi sie zgubiła ale założyłam z innej kredki i tez pasuje :))) Nie wiem może ktoś bedzie coś chciał choć mało tego zostało :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możecos wam sie przyda
Aliye i Rosalinda, nie wiem czy sprawdzałyście ale napisałąm wam maile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odświerzam;) *lakier do paznokci AVON color trend, kolor cafe au lait, tak jak nazwa wskazuje, kawa z mlekiem ;), raz użyty, mam pełno podobnych kolorów, więc mi nie potrzebny(rezerw choco) *lakier do paznokci AVON nailwear, kolor wioletta, taki srebrny mieniący się na lekki brąz...nie wiem jak to opisać;), raz użyty(rezerw choco) *lakier do paznokci ADOS french manicure, beżowy, kupiłam w zestawie z białym, ale używam na wierzch innego(rezerw dla patrycji) *lakier do paznokci BELL, nr 154, taki jakby łososiowy, jasny, perłowy, użyty może z 3 razy(rezerw choco) *cień do powiek ORIFLAME visions, kolor twilight, jasna zieleń z ciemną, ale taka wpadająca w niebieski, prawie nie zużyty(rezerw choco) *1/2 opakowania samoopalacza do twarzy AVON bronze *ochronna odżywka do włosów w sprayu AVON advance techniques, nie używana *lakier do paznokci INGLOT, nr 50 (do francuskiego, różowy, tylko troszkę ciemniejszy niż normalnie używam, wiec mi nie przypasował), użyty raz( rezerw dla patrycji) *szminka Color Trend AVON, kolor BLONDE SUN, raz użyty, ale mamie kolor nie podpasował, a ja nie używam szminek(na razie rezerwacja dla choco) *lakier do paznokci Simple Beauty, nr 28 (taki jasny różowy, do francuskiego)-użyty raz, kolor mi nie pasuje(rezerwacja dla patrycji) I troszkę „innych” rzeczy niż kosmetyki: *bulion do zdobienia paznokci czarne malutkie kuleczki;) *zetaw małych przyborów kosmetycznych z AVONu z lusterkiem:pedzelek do pudru, 2 pedzelki do ust, 2 do cieni, nie używane(rezerw choco) *pudełko na tabletki anty-różowe diane-35 *pudełko na anty- żółte microgynon *kosmetyczka dosyć duża, biała, z przodu ma jakby prześwitującą grubą „folię”, kiedyś były w niej kosmetyki chanson d’eau *kosmetyczka mała, brązowa, jakby ze skórki węża *kaseta wideo oryginalna, film pt. „Go” z Katie Holmes, fajny filnik tylko troszkę zakręcony;) *kasety: MELLOW TRAX techno vibes THE OFFSPRING americana AQUA aquarius AQUA aquarium AC/Dc the razors edge R’N’G The year of R’N’G ALICE DEEJAY who needs guitars anyway? EMINEM the marshal mathers CLUB ROTATION vol.2 *płyty: mogę oddać oryginały: ROBERT CHOJNACKI big beat GEORGE MICHAEL Older Te płytki mogę przegrać: EROS RAMAZZOTTI stilelibero Saundtrack The fast and the furious Techno beats vol. 12 O resztę zespołów się pytajcie, bo może mam;) *Książki: Turystyczne rozmowki angielskie „Syn pocahontas prawdziwa opowiesc” Mari Hanes „Tajemniczy Ogród” Burnett „Biały Jaguar” Arkady Fiedler „Zelazny wilk” Tytus Karpowicz „Jozef Pilsudski i jego legenda” „Dzieje sprawy Katynia” „Nastolatki-trudne pytania” Giorfano podreczniki do podstawowki i sredniej, ksiazki do matury(moze ktoras z was ma mlodsze rodzenstwo) w wiekszosci nieuzywane, otwarte pare razy (no coz, nie kazdy lubi sie uczyc ), * 2 ramki( takie kolorowe z babcia i dziadkiem, pewnie w sklepach widzialyscie), *pokrowiec skorzany na siemensa i ladowarke do siemensa, bo mi tel ukradli i mi zostalo, *maskotki *puzzle *zabawek może o czymś zapomniałam, to pytajcie, poszukam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
Moja oferta: -pomadka PALOMY kolor 60 - satynowa, ok. 1/2 , nie mniej -serum z witamina C firmy NEXT "total detox" (firma angielska) z wyciagiem z nektarynek, brzoskwin i pomaranczy - uzyty doslownie dwa razy -malutka tubeczka kremu Elizabeth Arden "Ceramide Plump Perfect" SPF 15, uzyta raz (zarezerwowana dla kama0) -lakier do paznoki DELIA nr 66 - ciemny roz -5 podwojnych plasterkow (czyli 10 sztuk) do depilacji twarzy Tanity + chusteczka nasaczona oliwka to zmywania pozostalowsci po wosku -szminka MISS SPORTY kolor czerwony-braz, delikatna(3/4) -mgielka do ciala firmy NEXT "Total detox" z wyciagiem z zielonej herbaty, zapach ledweo wyczuwalny (nowy) -cien AVON white pearl w pudeleczku z aplikatorem uzyty kilka raz na probe bo za bialy dla mnie... UWAGA- poszukuję starych gazetek VOYAGE (tzn nie az takich starych:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszczunio dziekuje za paczuszke!!!Niestety troszke byla koperta rozerwana i chyba lancuszek wylecial(albo mile panie z poczty sobie wziely) bo niestety nie bylo go w paczuszce;( Ale nie szkodzi, reszta rzeczy jest super!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu mi sie lista skrocila;) *lakier do paznokci AVON color trend, kolor cafe au lait, tak jak nazwa wskazuje, kawa z mlekiem ;), raz użyty, mam pełno podobnych kolorów, więc mi nie potrzebny(rezerw choco) *lakier do paznokci AVON nailwear, kolor wioletta, taki srebrny mieniący się na lekki brąz...nie wiem jak to opisać;), raz użyty(rezerw choco) *lakier do paznokci BELL, nr 154, taki jakby łososiowy, jasny, perłowy, użyty może z 3 razy(rezerw choco) *cień do powiek ORIFLAME visions, kolor twilight, jasna zieleń z ciemną, ale taka wpadająca w niebieski, prawie nie zużyty(rezerw choco) *1/2 opakowania samoopalacza do twarzy AVON bronze *szminka Color Trend AVON, kolor BLONDE SUN, raz użyty, ale mamie kolor nie podpasował, a ja nie używam szminek(na razie rezerwacja dla choco) I troszkę „innych” rzeczy niż kosmetyki: *zetaw małych przyborów kosmetycznych z AVONu z lusterkiem:pedzelek do pudru, 2 pedzelki do ust, 2 do cieni, nie używane(rezerw choco) *pudełko na tabletki anty-różowe diane-35 *pudełko na anty- żółte microgynon *kosmetyczka mała, brązowa, jakby ze skórki węża *kaseta wideo oryginalna, film pt. „Go” z Katie Holmes, fajny filnik tylko troszkę zakręcony;) *kasety: MELLOW TRAX techno vibes THE OFFSPRING americana AQUA aquarius AQUA aquarium AC/Dc the razors edge R’N’G The year of R’N’G ALICE DEEJAY who needs guitars anyway? EMINEM the marshal mathers CLUB ROTATION vol.2 *płyty: mogę oddać oryginały: ROBERT CHOJNACKI big beat GEORGE MICHAEL Older Te płytki mogę przegrać: EROS RAMAZZOTTI stilelibero Saundtrack The fast and the furious Techno beats vol. 12 O resztę zespołów się pytajcie, bo może mam;) *Książki: Turystyczne rozmowki angielskie „Syn pocahontas prawdziwa opowiesc” Mari Hanes „Tajemniczy Ogród” Burnett „Biały Jaguar” Arkady Fiedler „Zelazny wilk” Tytus Karpowicz „Jozef Pilsudski i jego legenda” „Dzieje sprawy Katynia” „Nastolatki-trudne pytania” Giorfano podreczniki do podstawowki i sredniej, ksiazki do matury(moze ktoras z was ma mlodsze rodzenstwo) w wiekszosci nieuzywane, otwarte pare razy (no coz, nie kazdy lubi sie uczyc ), * 2 ramki( takie kolorowe z babcia i dziadkiem, pewnie w sklepach widzialyscie), *pokrowiec skorzany na siemensa i ladowarke do siemensa, bo mi tel ukradli i mi zostalo, *maskotki *puzzle *zabawek może o czymś zapomniałam, to pytajcie, poszukam;) teraz lece na poczte paczuszki wam wysylac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgAdKa
aliye....nie ciagnie sie ale jest perlowy...moge cos dorzucic jescze jakby co... koszalinka ciagle chce ta ramke jak chcesz ten balsam to chetnie sie wymienie...moze cos jescze chcesz?? bo nie wiem czy to bedzie sprawiedliwe... blond wamp zraaz poszukam twojej listy sosik interesuje mnie wszystko co proponujesz:D:D nika za ten jasny blyszczyk chetnie ale zaglazewear to jescze nie wiem bo blond wamp go chce mnie interesuje od ciebie: AVON Clearskin sztyft przeciw wypryskom(ten zielony), nowy, zamknięty, przez przypadek zamówiłam, a nie chciałam, bo mam jeszcze nie skończony inny jezeli jest na serio zamkniety...i zetaw małych przyborów kosmetycznych z AVONu z lusterkiemedzelek do pudru, 2 pedzelki do ust, 2 do cieni, nie używane Jagabrz nie mam zadnego podkladu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agadka--> adze ze bedzie sprawiedliwe :PP ale jesli bardzo chcesz :P mi cos dolozyc to moze byc to 14.blyszczyk z edit jasno rozowy...brokacikowy....nr. 2..wlasciwie nowy... 15. blyszczyk avon....glaze wear....kolor tickled pink..pare razy uzyty... jesli ktoras z zainteresowanych go zwolni :P hehe moj mail: koszalnik@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie,tak patrze że tez z checia bym sie pozbyla paru kosmetykow,bo zajmują miejsce,a żal je wyrzucic:) - body spray The Healing garden zzz...sleep easy chamomile,rumiankowy ponad pół butelki 200 mililitrowej - deo spray w takiej szklanej butelce Adidasa \"active start\" pomaranczowy,psiknięty ze 2 razy,100mm - eau de toilette,Adidas citrus energy,zielony 30 mm,zostalo 3/4 opakowania - lakier do paznokci Mirror Shine z Avonu taki niebieski,metaliczny,daje niezly odblask;) użyty ze 3 razy - lakier z Avonu,różowy\"wink\" pół zostało - lakier z Avonu \"honey blonde\" taki złoty, praktycznie cały - pianka z woskiem Wella design supermocna, superpołysk,taka w niebieskim opakowaniu,użyta raz,ale nie umiem się nią posługiwać:) i na razie to tyle,może coś jeszcze wykombinuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis dostalam przepiekną paczuszkę od K.S. :))))))) hehehe nie pamietam Nicka :) dostałam piękne cienie błyszczyk..puder..jestem zachwycona !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłabym zainteresowana :L eau de toilette,Adidas citrus energy,zielony 30 mm,zostalo 3/4 opakowania nie mam juz nic na wymiane :P chyba ze tampony Ob normal :P:P hehehe ale moglabym Ci cos kupic :P i przeslac :P?? co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie czemu nie,tylko nie wiem co:):) a powiedz mi jeszcze,ile wynosza koszty przesylki,bo nigdy nic nie wysylalam i sie na tym nie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgAdKa
myszka 17---->Balsam brązujący Sopot, używany raz, ale jakoś mi nie przypadł do gustu ! blond wapm-----> połyskliwy puder do ciała....midnight frost..użyty raz..zostalo go z 3/4 pięknie i długo pachnie na skórze błyszczyk Rimmel vinyl lip -clear troszkę więcej niż 3/4 ...jaki ma kolor??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy okazji
czy nie ma ktoś żelu arnikowego z Flosleku na sińce???? słyszałam ze jest bardzo dobry i niedrogi!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniej wiecej kosztują te koszty ok. 3 zł z groszem :P ale nie wiem ile dokładnie bo zalezy to od tego czy chcesz poleconym, jaki rozmiar koperty itd :))) mam tez blyszczyk do ust, choc bardziej pomadke w malym pudeleczkufirmy Revlon kolor...taki czerwony lekkie bordo :P dostalam z wymiany :P hehe :P jako gratisik :P ale nietstey to nie moj kolor :P hehe ale moze Twoj :>:>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm niestety z błyszczykow preferuje przezroczyste,w ogole zadnych szminek kolorowych itp:) to moze po prostu ci \"zatrzymam\" tego Adidasa,a jak cos bedziesz miała to mi powiesz co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok :))) ja bede szukala :) napisz tylko co Cie interesuje to moze kupię Ci co??:) jakis blyszczyk czy jak:D:D:??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Ale tak głupio,bo będziesz musiała wydać na to kasę,a tu chodzi właśnie o nie wydawanie...nie masz przypadkiem tego Flosleku na sińce pod oczami,o ktorym pisałam wyżej? podobno jest swietny,ale nie chce kupowac calego,tylko go troche wyprobowac,bo nie wiem ile kosztuje,a teraz nie jestem przy kasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok:) czyli jeszcze moge sie wymienic: - 4 tampony Ob. Normal+ bella super :P - blyszczyko-pomadka do ust - Revlon kolor Wisniowo czerwony :P do nakladania palcem lub pedzelkiem w okraglym pudeleczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×