Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Katie--->interesuje mnie twoj lakier z avonu blonde cos tam ;) co bys za niego chciala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja uszczuplona oferta: * Krem głęboko nawilżający na noc AVON (raz użyty) * Esencja życia – krem witalności Miraculum (przeszło 1/2) * Silicol skin – na trądzik (ok. 1/2) * Książki: - \"Zabiegi dla zdrowia i urody\" Grażyna Kadłubowska-Siedlarz - \"Dieta oczyszczająca w 7 dni\" P. Bennet, S. Barrie, S. Faye - \"Tajne archiwa FBI\" Nicholas Redfern * Płyty: - Dido \"White flag\" - Dirty Dancing I (muzyka do filmu) - Groove Coverage \"Covergirl\" - Łzy - składanka mp3 - Universe - \"Latawce\" - Universe - \"Mr. Lennon\" - Universe - \"Złote Ballady\" - Universe - \"Złote Przeboje\" (oryginalnymi płytami oczywiście się nie wymienię, ale mogę je przegrać jeśli ktoś będzie chciał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo
Proponuję kosmetyki: 1-Iwostin - Purritin: krem na noc i żel na dzień, mało używane; 2-Astor Ultra Volume Mascara+ kredka do oczu, mascara brąz, kredka czarna; 3-Vipera -cień do powiek zieleń oliwkowa, mozaika, No 406; 4- Oceanic AA,cera wrażliwa, peeling enzymatyczny, użyty 2 razy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może coś wam się przyda
Troche przebrane :) 1) podkład Avon Color Trend Fawn - (brazowy odcień aj a mam jasną cere) prawie nieużywany. 2)Tusz do rzęs Color Trend - NIebieski - 2 razy użyty 3)Tusz do rzęs Avon Color Trend - Biały - nieużywany. 4) Podkład Yves Rocher ("Matujący Perłowy MAtowy") Couleues Nature. Użyty tylko do wyprobowania. 40ml. 6)Pomadka Color Trend Rendezvous - color czerwieni ale w odcieniu wina. Została ponad 1/2. Także uszkodzone opakowanie. 9) Błyszczyk w płynie z pędzelkiem odcień brąz z czerwienia, ładnie pachnie, mało używana, pęknięte opakowanie co nie przeszkadza w używaniu. (opakowanie srebrne) 10) Potrójne Cienie Sensique- użyte do wypróbowania, odcien żółto- złoty, zielony i brązowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agadka -> ja bym była zainteresowana błyszczykiem Avonu tricked pink. To moja skromna lista: - kredka do oczu Avon duplicity - ciemna zieleń, khaki - lakier Inglot kasztanowy - lakier Margaret Astor niebieskawy opalizujący w róż - szampon Joanny \"Naturia\" z lnem i rumiankiem, nowy, 250ml - nowy ochraniacz elastyczny na staw kolanowy firmy Scholl w rozmiarze medium - oraz dwie maści sportowe, przeciwbólowe Ben-Gay, nowe nie otwierane, ale niestety przestałam trenować siatkówkę i termin ich przydatności skończył się w czerwcu tego roku, ale myslę że jak dla maści to nie powinno być problemem - kilka opakowań plastrów ochronnych Scholla przeciw otarciom, w opakowaniu są dwa rodzaj, małe plastry i plaster ochronny do wycinania.Opakowania są zafoliowane, nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może coś wam sie przyda
NIKUŚ byłabym bardzo zainteresowana TWoim podkładem Maybelline. TYlko takiego mogę używać a TY akurat masz, może cos wybierzesz z mojej listy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>nika 1232 napisalam ci 2 maile >>Katie może znalazłabyś sobie coś u mnie w zamian za lakier Avonu honey blonde i pankę z woskiem Welli? Napisz ile ich zostało i dokiedy termin ważności >>Agadka co byś chciała za szminkę Oriflame spiced copper? moja lista: 1. Pierre Rene, Korektor antybakteryjny - zielony, 5ml, buteleczka z patyczkiem zakończonym gąbeczką...........użyty 2 razy 2. Palette, Instant Color - saszetka 25 ml z 1 parą rękawiczek i instrukcją użycia, nr 19, kolor Ciemny brąz 3. Vipera, Błyszczyk koloryzujący - Malinowy poemat (czerwony),okrągłe pudełeczko,zakręcane,do malowania palcem.........zostało 80% 4. Inglot, Matrix, potrójne cienie do powiek, nr2 (?) - jasny róż, jasne bordo, ciemne bordo (coś jak śliwka)........zostało ok. 80%, najmniej jest jasnego różu 7. Constance Carrol, pojedynczy cień do powiek matowy, nr 57 - fiolet 8. Constance Carroll, 3w1-kompakt, nr1 Natural Cream (b. jasny).......została 1/4 9. Paloma, pomadka do ust , połyskujący ciemny róż.........zostało 3/4,czyli jakieś 2,5 c 10. Avon,wykręcana konturówka do ust w obie strony, kolor Rich Ginger (brązowy)...........zostało 2cm 11. Venita,lakier do paznokci,nr 57 (jaśniutki połyskujący beż)..............prawie cały (ubytek 1mm) 12. Avon, żel chłodzący do nóg...........została 1/3 13. Oriflame, Matt Perfect Foundation SPF8 (matujący podkład) - Light Ivory.........ponad połowa 14. Vipera, żel nawilżający z D-pantenolem do wmasowaywania w rozdwojone, wysuszone i łamliwe paznokcie.....z 9ml została 1/3,czyli ok. 6ml 15. Inglot, Q10 Care, Pomadka pielęgnacyjna.........3 razy użyta 17. Żel ze świtlikiem i herbatą do powiek........została 1/4 18. Mydło specjalne - Siarkowe,antybakteryjne - NÓWKA 19. Ziaja, Balsam do ciałą brązująco-relaksujący...została chyba połowa,albo nieco mniej 20. Dermaknel, krem 20g, (zastosowanie: trądzik młodzieńczy i różowaty, liszajec, nadkażenia bakteryjne różnych dermatoz zapalnych i świądowych) NÓWKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
SoOolar - moj nr gg 3508336 - napisz prosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może cos wam sie przyda
NIKUŚ bardzo bardzo PRRRROSZEEEEEE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2
Moze ktos chce jeszcze: 1. Woda toaletowa EMOTION, 50ml, podróba fioletowego wykrzyknika, uzyta 1 raz, wiec praktycznie cala 2. Perfumowany dezodorant do ciala IMAGINE EMERALD, 75 ml, raz psikniety 3. Krem do cery tłustej OWOCOWY SAD Miraculum na dzień, 50 ml, raz użyty, oczyszczająco-ściągający 4. Dezodorant w sprayu cztery pory roku - pozostalo 99% z 75 ml 5. Szamponetka LONDA kolor oberżyna 25 ml 6. Witaminowy fluid KOLASTYNY jasny beż, do kazdego rodzaju cery, 30 ml pozostało na pewno ponad polowa, moze z 70% 7. Bezbarwny tusz do rzes AVON COLOR TREND z brokatem, 7 ml, pozostało 60% 8. kredka do powiek FABERLIC, grafitowa, raz temperowana, czyli jeszcze bardzo duzo zostalo 9. Błyszczyk do ust SIMPLE BEAUTY biały mieniacy sie na taki ultrafiolet, 6 ml, pozostało ok 4 ml 10. Lakier do paznokci SILVER EDITION intensywna czerwien, raz uzyty 11. Maseczka CLEASKIN Avonu peel off - pozstalo ok 25-30% z 75 ml 12. Krem antybakteryjny CLEARSKIN Avonu - pozostalo ok 25-30% z75 ml 13. Pudełeczko na tabletki anty (logest-niebieskie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylabym zainteresowana tymi rzeczami... 7. Constance Carrol, pojedynczy cień do powiek matowy, nr 57 - fiolet 13. Oriflame, Matt Perfect Foundation SPF8 (matujący podkład) - Light Ivory.........ponad połowa tylko ze ten lakier chciala juz inna dziewczyna,ale na razie nic nie pisze...lakier nie wiem do kiedy ma waznosc,ale mam go z 4 miesiace,a pianka do lipca 2006:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagabrz
:) Do Choco: interesuje mnie 8, 18 i 20 Jagabrz (2287500)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---->>Katie najchętniej bym się wymieniła za te dwie rzeczy...może jak nie będzie dawać oznak życia,albo zrezygnuje,to się wymienimy 2 za 2 ? ok? Pisz na moje gg 4305912 albo mail choco86@tlen.pl aha,do mojej listy doszedł jeszcze nowiuteńki nawilżający błyszczyk Paloma nr 4 ,kolor na ustach bezbarwny,choć z takimi prawie niewidocznymi drobinkami - w buteleczce jest jakby brzoskwioniowy ze świecącymi dorbinkami,,,pachnie....chyba wanilią ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
Katie - ja jeszcze bylabym zainteresowana tym kolczykiem do pepka fioletowym, prosze skontaktuj sie ze mna na maila;) bo juz ci wiadomosc wyslalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczynko,choco na dzis niestety juz wychodze,jutro sie ugadamy co??:D w koncu jest sobota,trzeba isc na jakis podryw,pozdrowienia!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo
Odnawiam Proponuję kosmetyki: 1-Iwostin - Purritin: krem na noc i żel na dzień, mało używane; 2-Astor: kredka do oczu, czarna; 3-Vipera -cień do powiek zieleń oliwkowa, mozaika, No 406; 4- Oceanic AA,cera wrażliwa, peeling enzymatyczny, użyty 2 razy; Mascary Ultra już nie ma powędruje w dobre ręce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja troche przeżedzona lista: - lakier Inglot kasztanowy - lakier Margaret Astor niebieskawy opalizujący w róż - szampon Joanny \"Naturia\" z lnem i rumiankiem, nowy, 250ml - oraz dwie maści sportowe, przeciwbólowe Ben-Gay, nowe nie otwierane, ale niestety przestałam trenować siatkówkę i termin ich przydatności skończył się w czerwcu tego roku, ale myslę że jak dla maści to nie powinno być problemem - kilka opakowań plastrów ochronnych Scholla przeciw otarciom, w opakowaniu są dwa rodzaj, małe plastry i plaster ochronny do wycinania.Opakowania są zafoliowane, nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
olo jestem zainteteresowana czarna kredka do oczu ;) moj nr gg to 3508336, a jak nie masz gg to bpodaj mi swoj mail ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie, może któraś ma na zbyciu prostownice do włosów, której już nie używa, a zajmuje zbędne miejsce w szufladzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
Olo interesuje mnie numer 1 i 4 moze sie wymienimy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo
Odnawiam Proponuję kosmetyki: 1-Iwostin - Purritin: krem na noc, 2-3 razy używany; 2-Ziaja - 2 butle balsamu brązującego, jedna napoczęta , 2 razy użyty na nogi; 3-Vipera -cień do powiek zieleń oliwkowa, mozaika, No 406; 4- Oceanic AA,cera wrażliwa, peeling enzymatyczny, użyty 2 razy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo
kyo został już tylko krem z 1, 4 aktualna, co proponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
moja lista : ::::::::::::::::: paloma odzywka wapniowa do paznokci 2 razy uzyte :::::::::::::::::::: podkład color tren jasny ( zostalo wiecej nic polowa) ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; aloesowa kulka z avonu ( 3/4 zostalo) ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; kolektor oriflame vision jasny raz uzyty ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; pudelka na tabletki anty ( 2kolory) ( zolte i niebieskie ) ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; blyszczyk do ust color trend avon angeljasny róz ( raz uzyty) :::::::::::::::::::::::::;; lakier do paznokci vision kolor srebrny, metaliczny ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;krem do rak silk oriflame nowy ::::::::::::::::::::::::::: maseczka oczyszczajaca cytrynowa ( pol zostalo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kyo, byłabym zainteresowana odzywką do paznokci i kremem do rąk, interesuje Cię coś z mojej listy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×