Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Katie---> nietstey nie mam :( nie mam nic pod oczy bo jeszcze nie uzywam a sincow raczej nie mam :( kurcze no..nie wiem :(((( wymien kilka rzczey ktore by cie interesowaly a ja zobacze je w sklepach i cos kupie... bpo bardzo lubie ten perfumik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och ale jestes uparta:):D no dobrze,jakis blyszczyk przezroczysty w jakims opakowaniu jak tusze,z gabeczką albo pędzelkiem :P:P moze byc?:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Katie :) w poniedzialek wedruje do drogerii:))))) hehe napisz mi na maila: koszalnik@poczta.onet.pl potem swoj adresik :) a ja napisze Ci swoj pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona
z chęcią wymienię się na krem i balsam SOPOT brązujący mam do zaoferowania: 1. Połyskujący żel do ciała Pur Blanca, ma takie srebrne drobinki , użyłam go może z 5 razy a opakowanie jest duże, 150ml 3. Nawilżający podkład wygładzający cerę, HONEY (dość ciemny) , 1/2 opakowania 4. Cienie błękitne z Avonu, color trend, CRYSTAL BLUE, takie w tubce, 1/2 opakowania, ma taki metaliczny odblask 5. sztyft Yves Rocher dodający blasku, zostało może 1/3. Pro-Retinol 100% vegetal + enzymy. Dodaje blasku policzkom, skroniom, tak rozświetla. 7. Sztyft przeciw wypryskom z olejkiem z drzewa herbacianego z Avonu, nowy 8. Wisiorek z Avonu, błękitna muszelka (plastikowy na rzemyczku niebieskim) ewentualnie mogę jeszcze poszperać i poszukać czegoś w szafkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agadka-------------sztyft juz wyslalam jagobrz, te aplikatory moge ci przeslac. moze jeszcze cos ci dorzucic??Napisz mi maila nika1232@wp.pl, od razu z adresem;)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
nika1232.. Narazie mleczko jest zarezerwowane, ale jak się z tamtą chętną nie dogadam, to może z Tobą.. troche sie spóźniłam, bo wszystkie rzeczy, które mnie interesowały, już poszły.. z tego co masz interesowały by mnie jedynie maskotki chyba..:O ale zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgAdKa
katie --->deo spray w takiej szklanej butelce Adidasa "active start" pomaranczowy,psiknięty ze 2 razy,100mm eau de toilette,Adidas citrus energy,zielony 30 mm,zostalo 3/4 opakowania zakrecona----> sztyft Yves Rocher dodający blasku, zostało może 1/3. Pro-Retinol 100% vegetal + enzymy. Dodaje blasku policzkom, skroniom, tak rozświetla. nika nic mnie wiecej nie interesuje:(..przykro mi.... koszalinka...to za ta ramke ten balsam...i cos nie zarezerwowanego:D:D....mam cie na gg daj znac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka_17
Agadka >> napisz do mnie na gg w sprawie tego balsamu oki ?? nr: 5699588 blond wamp >> te perfumy mają taki zapach nie wiem jaki... dzisiaj je otworzyłam pierwszy raz.. najlepiej jakoś zdobądz ich probke bo nie wiem czy będą się podobać.. (mnie sie ten zapach nie podoba!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wymiany mam: -dwa balsamy owocowe do ust constance caroll -woda adidas citrus energy(tonizujaca do ciala) zostalo ponad 2/3 wymienie sie chetnie na jakas inna wode o ladnym zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agadka,ten zielony Adidas juz dla koszlinki,moglabyc wkleic swoja liste bo nie mam czasu szukac za bardzo,to zobacze na co moglabym sie wymienic:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka_17
może coś wam sie przyda >>>> a co bys chciała ?? moge za niego zapłacic jesli nic sobie nie wybierzesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona
z chęcią wymienię się na krem i balsam SOPOT brązujący mam do zaoferowania: 1. Połyskujący żel do ciała Pur Blanca, ma takie srebrne drobinki , użyłam go może z 5 razy a opakowanie jest duże, 150ml 3. Nawilżający podkład wygładzający cerę, HONEY (dość ciemny) , 1/2 opakowania 4. Cienie błękitne z Avonu, color trend, CRYSTAL BLUE, takie w tubce, 1/2 opakowania, ma taki metaliczny odblask 5. sztyft Yves Rocher dodający blasku, zostało może 1/2. Pro-Retinol 100% vegetal + enzymy. Dodaje blasku policzkom, skroniom, tak rozświetla. bardzo wydajny 7. Sztyft przeciw wypryskom z olejkiem z drzewa herbacianego z Avonu, nowy 8. Wisiorek z Avonu, błękitna muszelka (plastikowy na rzemyczku niebieskim) 9. Woda perfumowana Avon Eliksir Miłości, zostało dużo ponad połowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgAdKa
prosze..dla ciebie 1. lakier inglot 111...niebieski..blekitny... 2. lakier oriflame emerald dazzle 5423...ladny kolor...niebieski polyskujacy a zielony delikatnie...tylko trzeba dwa razy malowac...a mnie sie nie chce....nowy.... 3. lakier oriflame....amethyst.....6342....ciemno fioletowy..sliwkowy....1/6 zuzyta..... 4. balsam do ciala cztery pory roku odmladzajacy z ekstraktem z wisni..lade pachnie...1/5....moze 1/4 uzyta... 5. zel taft schwarzkopf xxx-supermocny....idealna gladkosc...niecala polowa....150 ml.... 6. szminka oriflame spiced copper 91...rudo brazowa...nowa!!!! 7. wibo...cien niebieski pare razy uzyty... 8. cien nel...12...cien do powiek perlowy...zawierajacy wyciag z ziola swietlika.....kolor....hmmm....brudny braz...taki....hmmm....ciemny...szaro brazowy...pare razy uzyty 9. nakleiki do francuskiego manikiru.....avon.....zostalo...117paseczkow a w sumie bylo 125..chyba.......czyli wlasciwie wszystko... 10. 1 dlugopis strus.. filetowy 25cm.....nie uzywane... . chyba bedzie zarezerwowany dla koszalinki 11. oddam jeszcze...w dobre rece.......balsam do ciala oriflame... perfumowany...o zapachu believe...200ml... niesteny nawiedzila go moja siostrzenica...wrr...teraz w opakowaniu jest ponad polowa... 12.zel do ciala z brokatem privi ponad 3/4.... 13.zel rozswietlajacy z eris z drobinkami zlota...."dwadziescia w dol"...pewnie znacie z reklam takie zielono zolte opakowanie..polowa... ktos tam chcial...dawac znac...14.blyszczyk z edit jasno rozowy...brokacikowy....nr. 2..wlasciwie nowy... 15. blyszczyk avon....glazewear....kolor tickled pink..pare razy uzyty... to chyba wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agadka zel rozswietlajacy z eris z drobinkami zlota....\"dwadziescia w dol\"...pewnie znacie z reklam takie zielono zolte opakowanie..polowa... to jest do ciala??na serio widac te drobinki jak sie posmaruje??teraz schodze z kompa,ale pozniej wejde to sie ugadamy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agadka-----------to moze wymienimy sie blyszczyk z edit jasnorozowy na ten zestaw i jeszcze probki ci doloze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgAdKa
nika a jakie masz probki?? tylko nie na zmarszczki mam 18 lat:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze raz moja lista;)Wprawdzie mało juz kosmetykow zostalo, ale moze ktos cos znajdzie;) *lakier do paznokci AVON color trend, kolor cafe au lait, tak jak nazwa wskazuje, kawa z mlekiem ;), raz użyty, mam pełno podobnych kolorów, więc mi nie potrzebny(rezerw choco) *lakier do paznokci AVON nailwear, kolor wioletta, taki srebrny mieniący się na lekki brąz...nie wiem jak to opisać;), raz użyty(rezerw choco) *lakier do paznokci BELL, nr 154, taki jakby łososiowy, jasny, perłowy, użyty może z 3 razy(rezerw choco) *cień do powiek ORIFLAME visions, kolor twilight, jasna zieleń z ciemną, ale taka wpadająca w niebieski, prawie nie zużyty(rezerw choco) *1/2 opakowania samoopalacza do twarzy AVON bronze *szminka Color Trend AVON, kolor BLONDE SUN, raz użyty, ale mamie kolor nie podpasował, a ja nie używam szminek(na razie rezerwacja dla choco) I troszkę „innych” rzeczy niż kosmetyki: *zetaw małych przyborów kosmetycznych z AVONu z lusterkiem:pedzelek do pudru, 2 pedzelki do ust, 2 do cieni, nie używane(rezerw agadka) *pudełko na tabletki anty-różowe diane-35 *pudełko na anty- żółte microgynon *kosmetyczka mała, brązowa, jakby ze skórki węża *kaseta wideo oryginalna, film pt. „Go” z Katie Holmes, fajny filmik tylko troszkę zakręcony;) *kasety: MELLOW TRAX techno vibes THE OFFSPRING americana AQUA aquarius AQUA aquarium AC/Dc the razors edge R’N’G The year of R’N’G ALICE DEEJAY who needs guitars anyway? EMINEM the marshal mathers CLUB ROTATION vol.2 *płyty: mogę oddać oryginały: ROBERT CHOJNACKI big beat GEORGE MICHAEL Older Te płytki mogę przegrać: EROS RAMAZZOTTI stilelibero Saundtrack The fast and the furious Techno beats vol. 12 O resztę zespołów się pytajcie, bo może mam;) *Książki: Turystyczne rozmowki angielskie „Syn pocahontas prawdziwa opowiesc” Mari Hanes „Tajemniczy Ogród” Burnett „Biały Jaguar” Arkady Fiedler „Zelazny wilk” Tytus Karpowicz „Jozef Pilsudski i jego legenda” „Dzieje sprawy Katynia” „Nastolatki-trudne pytania” Giorfano podreczniki do podstawowki i sredniej, ksiazki do matury(moze ktoras z was ma mlodsze rodzenstwo) w wiekszosci nieuzywane, otwarte pare razy (no coz, nie kazdy lubi sie uczyc ), * 2 ramki( takie kolorowe z babcia i dziadkiem, pewnie w sklepach widzialyscie), *pokrowiec skorzany na siemensa i ladowarke do siemensa, bo mi tel ukradli i mi zostalo, *maskotki *puzzle *zabawek może o czymś zapomniałam, to pytajcie, poszukam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgAdKa
nika a co to za *szminka Color Trend AVON, kolor BLONDE SUN, raz użyty, ale mamie kolor nie podpasował, a ja nie używam szminek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozne, kremy na dzien, noc perfumy, zel do mycia, maseczka, dla mlodej cery;) troszke ci ich wysle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety juz jest rezerwacja na ta szminke;)z kosmetykow zostal chyba tylko samoopalacz do twarzy:( sorki;)Ale probek duzo ci wysle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wymiany mam: -dwa balsamy owocowe do ust constance caroll -woda adidas citrus energy(tonizujaca do ciala) zostalo ponad 2/3 wymienie sie chetnie na jakas inna wode o ladnym zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgAdKa
ok...nika....gg...4206482

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGADKA!!!!!!!!!!:) zel rozswietlajacy z eris z drobinkami zlota....\"dwadziescia w dol\"...pewnie znacie z reklam takie zielono zolte opakowanie..polowa... to jest do ciala??na serio widac te drobinki jak sie posmaruje?? MOGLABYM SIE NA TO WYMIENIC ZA TEGO ADIDASA POMARANCZOWEGO,TYLKO ODP NA TE POWYZSZE PYTANKA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgAdKa
tylko za to ci sie nie oplaca bo go jest polowa.... ale mam dwa..w sumie moge dac obydwa...on jest do ciala..czyli do twarzy tecz sie nadaje...czy sa drobinki hm...jest taka zlota skora jak sie posmarujemy...dlugo sie utrzymuje...jak jestes zainteresowana moge cos jescze dodac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
juulka intersuja mnie twoje balsamy moze sie wymeinimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgAdKa
katie tez ppolowa...4206482....wejdz na gg pogadamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgAdKa
kyo ty dostalas paczuszke no nie??....bo z tym 8-miu....jedna narazie nie doszla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
ja dostalam do ciebie:) a ty moja dostalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×