Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Gość an2
Wszystkim dziewczynom z ktorymi sie wymienilam, wyslalam dzis przesylki. a oto moja lista raz jeszcze: Moze ktos chce jeszcze: 1. Woda toaletowa EMOTION, 50ml, podróba fioletowego wykrzyknika, uzyta 1 raz, wiec praktycznie cala 2. Perfumowany dezodorant do ciala IMAGINE EMERALD, 75 ml, raz psikniety 3. Krem do cery tłustej OWOCOWY SAD Miraculum na dzień, 50 ml, raz użyty, oczyszczająco-ściągający 4. Dezodorant w sprayu cztery pory roku - pozostalo 99% z 75 ml 5. Szamponetka LONDA kolor oberżyna 25 ml 6. Witaminowy fluid KOLASTYNY jasny beż, do kazdego rodzaju cery, 30 ml pozostało na pewno ponad polowa, moze z 70% 7. Bezbarwny tusz do rzes AVON COLOR TREND z brokatem, 7 ml, pozostało 60% 8. kredka do powiek FABERLIC, grafitowa, raz temperowana, czyli jeszcze bardzo duzo zostalo 9. Błyszczyk do ust SIMPLE BEAUTY biały mieniacy sie na taki ultrafiolet, 6 ml, pozostało ok 4 ml 11. Maseczka CLEASKIN Avonu peel off - pozstalo ok 25-30% z 75 ml 12. Krem antybakteryjny CLEARSKIN Avonu - pozostalo ok 25% z75 ml 13. Żel do pielegnacji biustu AVON - pozostalo ok 2/3 ze 100 ml, wprawdzie w poprzednim opakowaniu, ale niedawno kupiony. 14. Pudełeczko na tabletki anty (logest-niebieskie) Mam tez kilka plytek: -Wilki - best 2002 -Nickelback Silver side up -Celine Dion - A new days has come (przegrywana) -Lady Pank Łowcy głów (oryginalna) -Vanessa Mae - Gratest hits -Anastacia - Not that kind -Shakira - Laundry service

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula
ppp a co bys chciala z ten krem do cery dojrzalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp
Choco może być farba Palette? Blond wamp i ula jeszcze nie znalazłam waszej listy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp
--->Blond Wamp już znalazłam Twoją listę, ale wiesz..wybrałam tak na siłę :) Napisz czy Ci odpowiada: próbki szminek, cienie i lakier Viva ---> Ula, nie mogę znaleść Twojej listy, możesz wkleić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----->>pppp to nie jest farba tylko szamponetka...chyba coś przeoczyłaś...Ale to przecież za mało jak za ten Twój tusz....wybierz coś jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna18
Czy ktoś chce się wymienić ??? Mam raz użyty krem Garnier CzystaSkóra z długim terminem ważności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula
pppp - mam lakier do paznokci Avon divine kolor sliwkowy cienie inglot matrix ciemnoszary i drugi niebieski perlowy odzywke do paznokci avon i inne kosmetyki pomadki ...a ile jest tego kremu do cery dojrzalej i czy jest nowy czy uzywany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp
--->Blond Wamp dokładnie moja mama dostała go na urodziny, ale ponieważ u nas nikt nie używa podkładów, pudrów, ani fluidów, więc nie był w ogóle używany. Kiedyś widziałam go w katalogu i kosztował 40 zł, mogę Ci przepisać, co jest na nim napisane: "Incredible Finisch Foundation Avone" To jest przód Z tyłu jest kolor NATURAL FAWN S256 PODKŁAD: Sposób użycia............(nie będę pisać), no i w kilku językach 30 ml Kolor opakowania taki granatowy. Jeżeli masz katalog, to możesz go gdzieś znaleść. Ja go w necie nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może coś wam sie przyda
jej dziewczyny nie było mnie 2 dni i przybyło tyle stron że głowa boli. Blond Wamp - podklad jest aktualny. Moze za te cienie ktore masz w ofercie?? Nikuś - ten podkład Twoj za moje cienie to za mało, dobierz sobie coś jeszcze zeby bylo sprawiedliwie. Ja tez mam zielone oczy dlatego kupilam te cienie, ale mam taki specyficzny kolor zeleni ze cieżko mi trfic na cos co by mi pasowalo. Słoneczna 18.. byłabym zaintereswana tym kremem... Moja lista: 1) podkład Avon Color Trend Fawn - (brazowy odcień aj a mam jasną cere) prawie nieużywany. 2)Tusz do rzęs Color Trend - NIebieski - 2 razy użyty 3)Tusz do rzęs Avon Color Trend - Biały - nieużywany. 4) Podkład Yves Rocher ("Matujący Perłowy MAtowy") Couleues Nature. Użyty tylko do wyprobowania. 40ml. 6)Pomadka Color Trend Rendezvous - color czerwieni ale w odcieniu wina. Została ponad 1/2. Także uszkodzone opakowanie. 9) Błyszczyk w płynie z pędzelkiem odcień brąz z czerwienia, ładnie pachnie, mało używana, pęknięte opakowanie co nie przeszkadza w używaniu. (opakowanie srebrne) 10) Potrójne Cienie Sensique- użyte do wypróbowania, odcien żółto- złoty, zielony i brązowy. Mam nadzieje że bede mogła sie szybko pojawić tu znów. Aliye i Rosalinda, jutro wysyłam do was paczki. W kopertach, hmm ciekwae wyśle je poleconym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo
Hej dziewczyny! pppp też jestem chętna na ten krem zobacz czy coś z moich może być i byłabyś chętna się wymienić: Jeszcze raz odnawiam Proponuję nadal kosmetyki: 1-Iwostin - Purritin: krem na noc, 2-3 razy używany; 2-Ziaja - 2 butle balsamu brązującego, jedna napoczęta , 2 razy użyty na nogi; 3-Vipera -cień do powiek zieleń oliwkowa, mozaika, No 406; 4- Oceanic AA,cera wrażliwa, peeling enzymatyczny, użyty 2 razy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo
pppp i jeszcze pomadeczka z brokatem, tylko nie napisałaś jak firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----->>pppp..........spójrz proszę na moją wypowiedź powyżej......Najlepiej pisz na moje gg 4305912 lub mail choco86@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja lista
"może coś wam sie przyda" - ten podklad matujacy z YR jest ciemny? bardziej wpada w roz czy bez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp
Ula ten krem jest w ogóle nie używany. Miałam 3 nówki, a zostały mi 2. Jest go 15 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula
pppp - chetnie go wezme ale napisz czy cos z tego co juz wymienilam ci pasuje jesli nie to czym jestes zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika 1232 i Zakręcona - dostałam dzisiaj paczuszki od was :-) :-) :-) Dziękuję :-) Wysłałam dzisiaj priorytetem paczki do: * nika 1232 * Zakręcona * może coś wam się przyda Napiszcie, gdy je dostaniecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>nika 1232 Płyty już przesłuchałam, Urszula „wylądowała” u mnie w aucie – będzie z pewnością bardzo często słuchana :-) Dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>frotka Ja jestem pierwsza na liście do płyty Dido ( Aguilery i Aguagena też) od Nosi, chyba, że Nosia przegra tę płytę dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo
"pppp" chciałabym ten krem na noc i pomadkę z brokatem może wybierzesz coś z mojej listy Proponuję kosmetyki: 1-Iwostin - Purritin: krem na noc, 2-3 razy używany; 2-Ziaja - 2 butle balsamu brązującego, jedna napoczęta , 2 razy użyty na nogi; 3-Vipera -cień do powiek zieleń oliwkowa, mozaika, No 406; 4- Oceanic AA,cera wrażliwa, peeling enzymatyczny, użyty 2 razy; 5 -Maybelline sky high curves, czarna 6 -Soraya Balsa do ciała nawilżający, zielona herbata, witamina E, nazywa się "Deszcz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja uszczuplona oferta: * Krem głęboko nawilżający na noc AVON (raz użyty) * Esencja życia – krem witalności Miraculum (zostało przeszło 1/2) * Silicol skin – na trądzik (ok. 1/2) * Książki: - \"Zabiegi dla zdrowia i urody\" Grażyna Kadłubowska-Siedlarz - \"Dieta oczyszczająca w 7 dni\" P. Bennet, S. Barrie, S. Faye - \"Tajne archiwa FBI\" Nicholas Redfern * Płyty - Dido \"White flag\" - Dirty Dancing I (muzyka do filmu) - Groove Coverage \"Covergirl\" - Łzy - składanka mp3 - Universe - \"Latawce\" - Universe - \"Mr. Lennon\" - Universe - \"Złote Ballady\" - Universe - \"Złote Przeboje\" - i nne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotećek
Moja mala oferta: perlowe cienie do powiek pietrowe, w wiezy 5 w 1: perlowy, blady roz, srebrzysto-szary, roz (mocny,ciemny), brudny roz. Jesli kogos zainteresuja to moge podac link do strony ze zdjeciem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotećek
Moja mala oferta: perlowe cienie do powiek pietrowe, w wiezy 5 w 1: perlowy, blady roz, srebrzysto-szary, roz (mocny,ciemny), brudny roz. Jesli kogos zainteresuja to moge podac link do strony ze zdjeciem! Zastrzegam sobie prawo do wczesniejszej ewetualnej rezygnacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesują mnie: - podkład Maybelline Non Stop all day wear make-up (odcień 020 soft cameo, cameo 020) - podkład Perfekt Wear, Avon (Porcelain Beige) - podkład rozświetlająco-antystresowy, Avon (Porcelain Beige) - płyta Lady Punk, na której jest piosenka „Na co komu dziś” - płyty Universe (moi ulubieńcy) - płyty Urszuli, Stachursky’ego, Dido, Pink, Avril Lavigne, Phila Collinsa, Barry’ego White’a, LeonardaCohena, Virgin, i inne... - płyty z mp3 - książki: kryminały, psychologiczno–obyczajowe, A. Christie, Joy Fielding, Krystyna Siesicka, i inne... Jeśli ktoś coś ma z powyższej listy, to bardzo chętnie się wymienię lub zapłacę. Piszcie na: rosalindax@go2.pl Mój nr. gg: 3287085

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
Moja oferta.. - Talk do stóp Avon - nie widać ile go jest.. ale był używany pare razy.. myśle, że powinno go być sporo.. nie chce mi się go już używać.. - serduszko takie do nadmuchania.. z jakiejś gazety chyba.. do wstawienia telefonu komórkowego.. jest na nim napis NOKIA.. - smycz do kluczy.. pomarańczową z czarnym napisem SPEED.. zupełnie nowa.. nigdy jej nie nosiłam.. mam swoją czarną.. a tamtą dostałam w prezencie.. - pokrowiec na telefon komórkowy.. na jakiś większy telefon.. pokrowiec jest zupełnie nowy.. ma jeszcze nawet w środku taką gąbke żeby sie nie pogniótł chyba.. jest czarny.. i ma biały napisa D & J - Kosmetyczka.. mam 3.. i na jedną mogłabym sie zamienić.. jest zielono- przeźroczysta Palmolive.. był w niej zestaw kosmetyków.. - Zółte pudełeczko na tabletki antykoncepcyjne Microgynon 21 - Próbka jakiegoś zapachu męskiego.. pisze na nich After Shave BOND Spacequest i do tego 2 saszetki Balsamu po goleniu: a aloesem do skóry wrażliwej i z lotosem do skóry normalnej, również dla panów.. - Próbka wody toaletowej Selline rouge - Lakier do paznokci JOKO, kolor srebrny, był używany góra raz.. - Komfortowa szminka do ust Perfect Wear AVONu, kolor Always Rose (taki róż..) - mam ją z wymiany, ale była tylko raz używana.. dla wypróbowania koloru, niestety mi w nim niedobrze.. - różne próbki.. mam 2 z AVONu.. ktoś tu chciał je.. - podręczniki i jakieś lektury dla szkoły średniej.. Lalka - z opracowaniem w środku Nad Niemnem - z opracowaniem w środku Dziady - z opracowaniem w środku Pan Tadeusz Śluby Panieńskie Cyd Giaur Antygona Powrót Posła Konrad Wallenrod Mitologia Książeczki są w sanie idealnym.. jedynie Mitologia.. ma czarną okładke i gdzieniegdzie troszke od zginania juz sie starło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo
"pppp" :D Proponuję kosmetyki: 1-Iwostin - Purritin: krem na noc, 2-3 razy używany; 2-Ziaja - 2 butle balsamu brązującego, jedna napoczęta , 2 razy użyty na nogi; 3-Vipera -cień do powiek zieleń oliwkowa, mozaika, No 406; 4- Oceanic AA,cera wrażliwa, peeling enzymatyczny, użyty 2 razy; 5 -Maybelline sky high curves, czarna 6 -Soraya Balsam do ciała nawilżający, zielona herbata, witamina E, nazywa się "Deszcz" może wybierzesz coś dla siebie w zamian za krem na noc i pomadkę z brokatem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------->pppp napisz na gg 4305912 lub mail choco86@tlen.pl , to uzgodnimy,co z naszą wymianą. Proszę. Zależy mi na tym tuszu. ---------->DARIA czekam na Twój post,czy jest to ta woda, o którą mi chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam jeszcze raz moja liste * pomadka ochronna z kolastyny seria nastolatki, kolor rozowy perlowy (prawie identyczny jak ta perlowa z nivei), nowa, raz uzyta dla sprawdzenia koloru, bo dostalam w prezencie, ale wole przezroczyste * antyperspirant rexona oxygen w sztyfcie, wersja mini (podrozna) 10 g (opakowanie ma wys. 6 cm ) nowy, tez dostalam, raz uzyty na rece, chcialam sprawdzic czy bedzie przezroczysty czy bialy, bo od zawsze kupuje w kulce * bialy lakier pierre arthes, kupilam go w zestawie z mlecznym i paseczkami do robienia francuskiego. mleczny wykorzystalam, a bialy mi jeszcze zostal. sama nie wiem ile go tam jest, bo nie za bardzo widac. stawiam na to ze polowa, moze troche mniej. ale do malowania paseczkow starczy na dlugo konsystecje ma ladna, lejaca aha, opakowanie ma 6 ml wiec nie jest on taki duzy jak sa normalne lakiery * woda toaletowa pur blanca z avonu, buteleczka \"gwiazdeczka\" niebieska (mam nadzieje ze ktos wie o co chodzi ;) ), zostalo troche ponad jeden czubek z tej gwiazdki, zapach juz mi sie znudzil * pudeleczko na tabletki anty, zolte z lusterkiem, z napisem microgynon * pudeleczko z avonu, otwierane, granatowe, 8x5 cm, w srodku z lusterkiem i takim jakby pojemniczkiem w ktorym znajduja sie 2 aplikatory do cieni do powiek z gabeczka, 1 pedzelek gruby i plaski (chyba do rozu) oraz 2 pedzelki do nie wiem czego jeden baardzo cieniutki, drugi troszke grubszy. uzywane! * kosmetyczka, przezroczysta z bialym napisem ziaja, kupilam kiedys komplet produktow i byly w niej zapakowane * male nozyczki do obcinania paznokci, koloru srebrnego, ostre bo nieuzywane i w ogole mase pierdol ;) jakby ktos cos chcial to poszperam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×