Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

aha i jeszcze mase kart telefonicznych, jakby ktos chcial jakas konkretna to piszcie moze mam, uzbieralam kiedys ponad 500 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
megga.. jeśli nadal coś chcesz to ja jestem chętna na ten bryloczek tygrysek.. i może coś tam jeszcze z tych zabaweczek..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soolar ---> jakie lubisz błyszczyki? W kulce, w tubce, z aplikatorem, bezbarwne, jakiś konkretny kolorek itp. Co do miśków, to może być problem, bo nie posiadam ;-) Ramki itp. to żaden problem pod warunkiem, że określisz swój gust - jak już się wymieniać, to tak, żeby być zadowolonym, prawda? Napisz do mnie maila: kama422@vp.pl. Czekam i pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frotka > czemu trudno? :D gwiazdka ma cztery koncowki-czubeczki i zostal z nich troche wiecej niz jeden :D hehe ale to brzmi :D a ja bym chciala ten blyszczyk i jak bys mi mogla przegrac efekt motyla... :) co ty na to? :) soOolar > ok, tygrysek zarezerwowany dla ciebie :) zaraz ci napisze jakie plytki bym chciala, ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>megga>>>oki,przegram Ci efektplus blyszczyk moj mail :pchelka_s@tlen.pl,czekam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soOolar > jutro pomysle nad tymi plytkami, bo juz mi sie oczy zamykaja ;) tylko nie wiem czy dalej bedziesz chciala ten breloczek, bo to nie jest tygrys, teraz sie kapnelam :D to jest takie zolte w brazowo-czarne okragle plamy :D cholera normalnie wylecialo mi z glowy co to za zwierze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frotka > zalatwimy to jutro, ok? juz normalnie dzisiaj nie mam sily... ;) napisze ci rano maila bo pewnie bede na kompie ok 8.00. dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo
Hej dziewczyny! :-))) Moja lista jest nadal aktualna, dzisiaj mnie nie było, bo miałam problemy z kompem. Niestety nie będzie mnie 10 dni więc odezwę się dopiero po powrocie. Dziękuję za te kosmetyki, które już dostałam. Papatki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>megga>>>ok,tylko ja Ci odpisze troche pozniej,tak do poludnia,bo tak wczesnie to za zadne skarby nie wstane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgAdKa
....PoWtOrKa DlA ZaInTeReSoWaNyCh....zmieniona juz!!!! doszlo tez kilka rzeczy....i tak z 35 zrobilo sie ponad 10 1. lakier inglot 111...niebieski..blekitny... 2. lakier oriflame emerald dazzle 5423...ladny kolor...niebieski polyskujacy a zielony delikatnie...tylko trzeba dwa razy malowac...a mnie sie nie chce....nowy.... 5. zel taft schwarzkopf xxx-supermocny....idealna gladkosc...niecala polowa....150 ml.... 6. szminka oriflame spiced copper 91...rudo brazowa...nowa!!!! 7. wibo...cien niebieski pare razy uzyty... 8. cien nel...12...cien do powiek perlowy...zawierajacy wyciag z ziola swietlika.....kolor....hmmm....brudny braz...taki....hmmm....ciemny...szaro brazowy...pare razy uzyty alam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. .... wosk do włosów WELLA Design - supermocny 75 ml - (prawie cały) 2. ......pomadka Hydra Cream nawilżająca MAYBELLINE - kolor \\\\\\\"Windsor Rose\\\\\\\" - cała ( dla mnie trochę za ciemny róż - ja używam bardzo jasnego a ten jest taki średni) 3...... pomadka Lumene - dla mnie stanowczo za ciemny róż - taki malinowy -ok. 60% 3..... balsam do ciała nowy Treselle - dostałam w prezencie ale mi nie odpowiada - cały 4..... próbki perfum które dostałam od Kasia1 - Cerrutti Image - 2 ml i The Healing Garden Coty Green Tea - nie moje zapachy oraz Ming Shu - z Yves Rocher - 7,5 ml i Cindy Crauford - 2 ml 5. ... mam też wiele próbek kremików różnych firm - Avon, Loreal, ...itp 6........kredki do oczu - niebieska i popielato-srebrna 7 paseczki do \"frencz\" z Inglota - ponad 100 a więc prawie całe ( użyłam ok.12). choco Mogę się z tobą wymienić - ja wyślę ci wszystkie próbki perfum, które mam ( ja ich i tak nie używam - mam jeden swój zapach, który cały czas \"noszę\"). A co możesz mi w zamian przesłać? Agadka Interesują mnie filmy: 1....."Lepiej późno niż później"(czy coś takiego - niepamiętam dokładnie tytułu) 2......"Zgromadzenie" ale czy można je oglądać na DVD???? Bo jeżeli tylko na kompie - to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------>>DARIA hm...ci ja Ci mogę przesłać......? co tylko chcesz;) serio,wybierz coś sobie....bo ja nie wem,co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry - te filmy to nie do AgaDKa tylko frotka!!!] frotka Filmy: -\"Zgromadzenie\" i \"Lepiej późno niż później\" - czy można je oglądać na DVD??? AgaDKa Interesuje mnie błyszczyk Avonu - jasny róż. kyo18 Interesuje mnie błyszczyk Avonu - róż - czy to jest jaśniutki róż? choco Wklej jeszcze swoją listę co masz ( za te perfumiki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płyty: =Wilki (przegrywana) =The Beatles (przegrywana) =składanka (przegrywana):Metallica,Shade,Sting,Bryan Adams, Enya, Aerosmith i inne =Maryla Rodowicz \"Małgośka Rarytasy\",oryginalna =składanka (przegrywana):Metallica,Nirvana, Stratovarious,Offspring,Aerosmith,Roxette,Myslovitz,Lady Pank, Licquido, mam jeszcze trochę innych płyt,ale nie bede pisać na forum,bo to topik o KOSMETYKACH :P 🌻 1. Pierre Rene, Korektor antybakteryjny - zielony, 5ml, buteleczka z patyczkiem zakończonym gąbeczką...........użyty 2 razy 🌻 2. Palette, Instant Color - saszetka 25 ml z 1 parą rękawiczek i instrukcją użycia, nr 19, kolor Ciemny brąz 🌻 3. Vipera, Błyszczyk koloryzujący - Malinowy poemat (czerwony),okrągłe pudełeczko,zakręcane,do malowania palcem.........zostało 80% 🌻 4.Nivea Lip care, rose, ...zostało 1,5cm 🌻 5. Constance Carroll, 3w1-kompakt, nr1 Natural Cream (b. jasny).......została 1/4 🌻 6. Paloma, pomadka do ust , połyskujący ciemny róż.........zostało 3/4,czyli jakieś 2,5 c 🌻 7. Avon,wykręcana konturówka do ust w obie strony, kolor Rich Ginger (brązowy)...........zostało 2cm 🌻 8. Venita,lakier do paznokci,nr 57 (jaśniutki połyskujący beż)..............prawie cały (ubytek 1mm) 🌻 9. Avon, preparat przeciw obgryzaniu paznokci(czyli gorzki paluszek)...prawie cały 🌻 10. Vipera, żel nawilżający z D-pantenolem do wmasowaywania w rozdwojone, wysuszone i łamliwe paznokcie.....z 9ml została 1/3,czyli ok. 3ml 🌻 11. Inglot, Q10 Care, Pomadka pielęgnacyjna.........3 razy użyta 🌻 12. Mydło specjalne - Siarkowe,antybakteryjne - NÓWKA 🌻 13. Dermaknel, krem 20g, (zastosowanie: trądzik młodzieńczy i różowaty, liszajec, nadkażenia bakteryjne różnych dermatoz zapalnych i świądowych) NÓWKA 🌻 14. Oriflame,visions,podwójny cień do powiek Twilight (jasno- ciemnoniebieski).....niemalże nowy,są na nim jeszcze wyraźne gwiazdki 🌻 15.Bell, lakier szybkoschnący do paznokci, nr54-jasnoróżowy, perłowy,............zostało 2/3 🌻 16. Wibo,odżywka do paznokci z wapniem...ubytek 1mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety.....błyszczyka już się pozbyłam......:( i nie mam innego mam próbkę szminki z Avonu- nieużywana, jasnoróżówa,perłowa Rose Quartz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choco No to może te cienie niebieskie Oriflame + próbka szminki różowa Avon - a ja wyślę ci te próbki perfum. o.k.? Podaj mi adres na gg 3146323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
daria ten błyszczyk nie jest az tak jasny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
daria mnie by interesowaly probki wod toaletowych. a propo tego blyszczyka to on ma kolor jasnego rozu ale na ustach mocno go widac ale widac ten jasny roz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqsia
Choco, mnie interesowałby ten kremik na trądzik (bom pryszczata zdziebko :)) Ja mogę zaproponować : ==> polyskujący żel nawijżający do ciała Avonu o zapachu sunny skies ==> lakiery do paznokci z oriflame - cosmos i angelic ==> żółty lakier do zdobienia paznokci ==> cienie - podwójne celestial blues z oroflame i nr 34 z miss sporty (jasny brąz) ==> Róż rose peche z yves roche Wszystkie kosmetyki są zużyte nie bardziej niż do 20 %, oprócz różu, który jest zupełnie nowy. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqsia
Będę później, buziaki....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety - wszystkie próbki perfum przed chwilą poszły do choco. 1. .... wosk do włosów WELLA Design - supermocny 75 ml - (prawie cały) 2. ......pomadka Hydra Cream nawilżająca MAYBELLINE - kolor \\\\\\\"Windsor Rose\\\\\\\" - cała ( dla mnie trochę za ciemny róż - ja używam bardzo jasnego a ten jest taki średni) 3...... pomadka Lumene - dla mnie stanowczo za ciemny róż - taki malinowy -ok. 60% 3..... balsam do ciała nowy Treselle - dostałam w prezencie ale mi nie odpowiada - cały 4. ... mam też wiele próbek kremików różnych firm - Avon, Loreal, ...itp 5........kredki do oczu - niebieska i popielato-srebrna 6 paseczki do \"frencz\" z Inglota - ponad 100 a więc prawie całe ( użyłam ok.12).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soOolar > to nie jest tygrys, patrzylam wlasnie w ksiazce ze zwierzetami ( :D ) i on ma futerko identyczne jak leopard :D z reszta podobny do geparda ;) nie wiem czemu z tym tygrysem wyskoczylam :| :D blond wamp > nici juz bylo zarezerwowane dla soolara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odzywka joanna keratyna 200 ml – zostalo 190 ml - gruszkowy spray do ciała – Avon – zostalo 100 ml - krem cynamonowy do stop avon – nowiutki (75ml) - łopatka do nakładaniu kremu depilacyjnego veet - 2xchusteczki, których uzywa się po depilacji plastrami - jednej plaster veet (w sam raz dla kogos kto nigdy nie probowal jak TO boli ) - cienie do powiek-firma Martha (4 malutkie, uzyt może z raz....kolory – 1 lekki rozowym 2xfioleciki jeden kremowy) – w jednym opakowaniu - szampon elseve – nutri-ceramidy – pomaranczowe opakowanie zostało 150 ml - szampon nivea – nowy – odbudowujacy - szampon nivea – nadajacy połysk – nowy - błyszczyk do ust constance caroll vanilia – taki z kuleczka na koncu – bezbarwny – nowy - kredka „pod” paznokcie (biała) – użytwana, zostało 70% - pedzelek do nakladania chyba cieni – o srednicy 1 cm? - Kredka do oczu color trend srebrna, zostalo 80%brazowa kredka do oczu – jakas nieznana firma – zostalo 70% - Szara kredka do oczu –firma chocogo-nie wiem czy ktoras z Was zna? – zostalo 80% - Błyszczyk do ust – avon – ciemny wiśniowy –glazewear - Błyszczyk z iskierkami w kolorze zlocisto-brazowym – błyszczyk z brokatem – niestety nie kolorowym, tylko zloistym – NOWY - Kredka do ust w kolorze lososiowym – pierre rene – uzyta może ze 2 razy nr koloru 3- Ladna, taka naturalna - Lakier do paznokci inglot – kolor szarawy, ladny – zostalo 80% - lakier do paznokci – ciemny kolor pomaranczowy – 90% - szczoteczka do oczyszczania twarzy – oriflame – bez zatyczki, nieuzywana - kilka długopisów idea - czapeczka z daszkiem – granatowa idea – nie noszona - kadzidelka zapachowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
moje filmy same najnowsze: kill bill vol 1 i vol 2 shrek 2 cabin fever ( smiertelna goraczka) 13 goging on 30 Piraci z karaibow klatwa czarnej perly monster Taksanska masakra piłą mechaniczna efekt motyla it ( to ) stephena kinga uczen szatana they smakosz 1 i 2 cz zgromadzenie pan i wladca na krancu swiata ostatni samuraj złap mnie jesli potrafisz miedzy slowami szkola uwodzenia 3 sektretne okno zakochany bez pamieci kolekcjoner kosci gdzie jest nemo 6 zmysł legalna blondynka przesladowca statek widmo nigdy wiecej raport mniejszosci co kryje prawda? zielona mila i jeszcze sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--------->>moniqsia ...przykro mi ,te dwa specyfiki na trądzik są już zarezerwowane,tzn obiecałam trzymać je do niedzieli, bo wtedy pewna diewczyna wróci i może się wymienimy...jak możez,to poczekaj do niedzieli,zobaczę,jak nie wymienię się z tamtą osobą,to z Tobą,bo kilka Twoich rzeczy mnie interesuje........a może wybrałabyś sobie co innego??? bo mnie interesuje: ==> polyskujący żel nawijżający do ciała Avonu o zapachu sunny skies ==> cienie - podwójne celestial blues z oroflame i nr 34 z miss sporty (jasny brąz) ==> Róż rose peche z yves roche ..........czy oba te cienie to brązy?jakie?i jaki kolor ma ten róż?ciepła tonacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam,ze ktoś ma płytke God bless America...Ja bym ją strasznie chciała!! Ja moge przegrać: Eminema-the eminem show 3 dotychzasowe płytki Linkinpark Lipnica&porter celine dion--ta ostatnia po francusku Mam jeszcze inne rzeczy i kilka kosmetyków...Lista jst około strony 96-98 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam,ze ktoś ma płytke God bless America...Ja bym ją strasznie chciała!! Ja moge przegrać: Eminema-the eminem show 3 dotychzasowe płytki Linkinpark Lipnica&porter celine dion--ta ostatnia po francusku Mam jeszcze inne rzeczy i kilka kosmetyków...Lista jst około strony 96-98 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×