Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

aga112--> moge Ci dac Ci za tą wode blyszczyk Great..., Sorbet i Lovely (ten jakby miedziany). Pasuje Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulba oooooo... puder transparentny??? Tez fajna sprawa. Uwielbiam wszystko co sie blyszczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasciwie to wolalabym ten drugi Lovely:( ale moze ten tez bedzie fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulba ah, jestes wspaniala:) moj mail olab87@o2.pl- napisz mi swoj adres to jutro wysle Ci Dreamlife

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adres juz Ci wyslalam mailem. Podaj mi swoj adres to tej jutro Ci wysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2
kyo 18 i zakrecona - dziekuje za przesylki, podobaj mi sie rosalinda - rozumiem,ze wyslesz mi ten silicol skin za 4 plytki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, wróciłam, Przypomnę co mam do wymienienia : *** cienie do powiek firmy Inglot - 3 odcienie błękitu .. *** satynowa pomadka Paloma ... *** dezodorant w kulce Eclipse Oriflame ... *** Żel odświerzający pod oczy Aloe Oriflame .. *** Pomadka Oriflame Visions .. Storm... *** Brokat do ciała ... Delia ... w opakowaniu takim jak są niektóre błyszczyki, że rozprowadza się go kulką *** Balsam do ust Aloe Oriflame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotećek
Moja mala oferta: perlowe cienie do powiek pietrowe, w wiezy 5 w 1: perlowy, blady roz, srebrzysto-szary, roz (mocny,ciemny), brudny roz. Jesli kogos zainteresuja to moge podac link do strony ze zdjeciem! Strasznie sie tu niekosmetycznie zrobilo.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana
ma ktos kaltke dla swinki morskiej??????ew dla kroliczka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
meggus.. hmm napisz może swój mail.. albo jeszcze raz numer gadu, bo może mam zły..:| zarezerwuj jeszcze dla mnie.. breloczek-maskotka, kaczor donald w oliwkowym wdzianku i kowbojskim kapeluszu, wysokosc 11 cm, chyba oryginalny z disney'a ale nie jestem pewna, dostalam w paczce od rodzinki z ameryki, nowiutenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp
--->an2 Vanesse chcę i możesz mi wysłać jedną przegrywaną jeszcze......ale coś czytam, że już komuś innemu wysyłasz? Więc nie wiem, czy chcesz się dalej wymieniać. Ja bym wzięła tą Faith, najwyżej będzie do d......:P --->Agu, ta maskara jest już zarezerwowana dla an2 (wcześniej była dla Choco, ale nic niestety nie znalazłam), ale nie wiem, czy an2 się dalej wymienia, jak cos to dam znać ----> Koszalinka przejrzę Twoja listę i się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp
Podaję jeszcze mojego maila, bo nie mam zbyt wiele czasu w ciągu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp
----> Koszalinka, możesz wkleić mi swoją listę? Bardzo bym prosiła 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>choco Chętnie się z Tobą wymienię :-) Dirty Dancing za płytkę – masz jakieś filmy? Masz jakieś mp3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2
pppp - rosalindzie wysylam, ale to 4 plytki inne zupelnie niz ty chcialas, vanesse zarezerowalam dla ciebie, no i tamte wszystkie co pisalam tobie tez mam, chce sie z toba wymienic, to moge wyslac Ci vanesse, faith i jeszcze jedną albo dwie (najwyzej sama wybiore), a ty mi wyslesz pomadkę ok? jesli sie na to zgadzasz to napisz mi maila z adresem, ja tez ci napisze, jutro od razu wysle. moj mail: adzia_21@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2
pppp - przeczytalam wlasnie ze ta twoja maskara jest jednak wolna, wiec jesli chcesz to moge wyslac ci 5 plytek za nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zainteresowanej
ja mam klatkę po króliczku ,sprzedali mi chorego i zdechł po paru dniach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp
----->ROSSALINDA, Ty masz to Dirty Dancing przegrywane? Jeżeli tak, to czy mogłabyś mi przegrać i ew. sprzedać, jakbyś nic nie chciała z mojej listy? (pytam się, czy masz przegrywane, bo wiem, że Choco już zamówiła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqsia
CHOCO, odezwij się........ ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2
pppp -napisz prosze czy zgadzasz sie na 5 plytek (vanessa,faith i 3 inne - moze byc np jedna z nowszymi hitami nagrywana i jeszcze dwie) za te maskare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×