Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Mam do sprzedania SOLARIUM na twarz Philipsa - 40 W + instrukcja + okulary - CENA 100 zł ( ale tylko komuś z Poznania - nie będę wysyłać bo lampy szlak trafi) - w sklepie kosztowało 230 zł - mało używane a teraz wogóle nie mogę używać ( nie mogę opalać twarzy - zakaz od dermatologa). Mój nr gg: 3146323 Oprócz tego mam na wymianę: 1. ......pomadka Hydra Cream nawilżająca MAYBELLINE - kolor \\\"Windsor Rose\\\" - cała ( dla mnie trochę za ciemny róż - ja używam bardzo jasnego a ten jest taki średni) 2...... pomadka Lumene - dla mnie stanowczo za ciemny róż - taki malinowy -ok. 60% 3........kredki do oczu - niebieska i popielato-srebrna 4......paseczki do "frencza" z Inglota - ponad 100 a więc prawie całe ( użyłam ok.12) 5......perfum Avonu - Limonka - połowa 6......bransoletka Avonu - składa się z kilku cienkich bransoletek a na każdej z nich jest jakaś zawieszka, np. kwiatek, oczka,....( w kolorze srebrnym a zawieszki w różu i fiołku) 7......peeling do ciała Avonu z serii - "SSS" - różowy - nowy - używam innego i nie zmieniam bo jestem z tamtego zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WRONKA Jeszcze raz odświeżam Filmik: *Amelia *Basen *Efekt motyla *Czarny rycerz(kom.) *Dirty dancing 2 *Evelyn *Granice wytrzymalosci *Lepiej pozno niz pozniej *Zgromadzenie *Wszystko sie wali *Nowozency *Sadny dzien *Shrek1 *Gdzie jest Nemo *Solaris *Recruit *100dziewczyn *Mrowka Z Kosmetyki: *Podkład Manhattan Soft&Light,natural 30(bardzo jasny)-użyty góra 5razy *Cień do powiek Sensique podwójny dwa bardzo ładne odcienie niebieskiego,uzyty raz(niestety nie ladnie mi w tym kolorze) *balsam do ciała \"rain\"w fajowym słoiczku(całkim sporym) o zapachu avokado-mnie się już znudził....zostało pół słoiczka *odżywka do paznokci Belweder prawie pełna *szampon Timotei do włosów zniszczonych i farbowanych,użyty raz *perfumowana emulsja do ciała Rossman,nie uzywana,nowa. *błyszczyk do ust lovely jasny róż,uzyty kilka razy(znudzil mi sie) Płytki z muzyką: -Oryginalna płyka Kylie Minogue \"Body language -The best of Ryszard Rynkowski(6utworow) -U2 Live1 -U2 Elevation 2001 part 2of 2 -Dido(skladanka) oraz cd.Krolewskie bramki Polakow Mundiale 1938-1986 -mapa zasiegu sieci Idea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WRONKA Jeszcze raz odświeżam Filmik: *Amelia *Basen *Efekt motyla *Czarny rycerz(kom.) *Dirty dancing 2 *Evelyn *Granice wytrzymalosci *Lepiej pozno niz pozniej *Zgromadzenie *Wszystko sie wali *Nowozency *Sadny dzien *Shrek1 *Gdzie jest Nemo *Solaris *Recruit *100dziewczyn *Mrowka Z Kosmetyki: *Podkład Manhattan Soft&Light,natural 30(bardzo jasny)-użyty góra 5razy *Cień do powiek Sensique podwójny dwa bardzo ładne odcienie niebieskiego,uzyty raz(niestety nie ladnie mi w tym kolorze) *balsam do ciała \"rain\"w fajowym słoiczku(całkim sporym) o zapachu avokado-mnie się już znudził....zostało pół słoiczka *odżywka do paznokci Belweder prawie pełna *szampon Timotei do włosów zniszczonych i farbowanych,użyty raz *perfumowana emulsja do ciała Rossman,nie uzywana,nowa. *błyszczyk do ust lovely jasny róż,uzyty kilka razy(znudzil mi sie) Płytki z muzyką: -Oryginalna płyka Kylie Minogue \"Body language -The best of Ryszard Rynkowski(6utworow) -U2 Live1 -U2 Elevation 2001 part 2of 2 -Dido(skladanka) oraz cd.Krolewskie bramki Polakow Mundiale 1938-1986 -mapa zasiegu sieci Idea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamaO odpisalam Ci na maila....ale chyba nic Cie nie interesuje ....moglabys mi szybko napisać bo jak cos to sobie dzisiaj kupię w Drogerii Natura ten blyszczyk z AA Oceanic....bo podobno jest rewelacyjny....musisz mi dać znać do 15:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OTO MOJA LISTA: 🌻 PODKLAD IDEALNIE DOBRANY FIRMY AVON KOLOR NATURAL FAWN TROCHE MNIE NIZ POLOWA 🌻 LAKIER DO PAZNOKCI FIRMY INGLOT KOLOR INTENSYWNIE NIEBIESKI NR 309 NOWY NIE UZYWANY 🌻 KREMOWY CIEN DO POWIEK FIRMY OROFLAME KOLOR BLEKITNY PERLOWY ZOSTALO 99% PRODUKTU 🌻 SYPKI CIEN DO POWIEM PALOMY KOLOR LAWENDOWY CALKIEM NOWY 🌻 SYPKI CIEN DO POWIEK PALOMY KOLOR NIEBIESKI CALKIEM NOWY 🌻 BROKAT DO WLOSOW I CIALA W KULCE GLITZ GROOWY 1/2 PRODUKTU 🌻 zel brazujacy firmy ofirlame do twarzy i ciala 🌻 krem do skorek i paznokci firmy avon MAM MOZLIWOSC PRZESLANIE ZDIECIA DOWOLNEGO PRODUKTU NA MAILA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika1232 daj znac czy dostalas ode mnie paczke. Wyslalam Ci chyba podklad, cienie do powiek i krem Erisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga 112------------tak dostalam, dziekuje bardzo!!! Dostalam juz paczuszki od wszystkich z ktorymi sie wymienialam, bardzo dziekuje!!! ALEXANDRIA--------------jestes tu jeszcze czy nie bedziesz sie wymieniac??Bo ja ciagle czekam na twoja odpowiedz na maila;) Moja lista: Dodaję do listy: *krem na noc odzywczy z witaminami AVON, nowy nie uzywany w pudelku zamkniety *cień do powiek Vipera, nr 405, mozaika, dosyc ciemny, dostałam z wymiany, niestety niedobrze mi w tym kolorze *tusz do rzęs Pierre Rene podkręcają rzęsy, dostalam jako dodatek do jednej z paczuszek, ja jednak wole swój stary, ten za delikatnie maluje, ja lubie mocno czarne rzesy;) *krem Ziaja masło Kakaowe, raz użyłam na wypróbowanie, ale jest dla mnie troszkę za tłusty *cień RIMMEL biały, obok błękitny, troszkę używany, ale jeszcze dużo zostało, mam pełno innych niebieskich, i ten jakoś tak leży.......... *cień do powiek perfect wear błekitny, dużo zostało, prawie nie używałam *1/2 opakowania samoopalacza do twarzy AVON bronze I troszkę „innych” rzeczy niż kosmetyki: *pudełko na tabletki anty-różowe diane-35 *pudełko na anty- żółte microgynon *kosmetyczka mała, brązowa, jakby ze skórki węża *kaseta wideo oryginalna, film pt. „Go” z Katie Holmes, fajny filmik tylko troszkę zakręcony;) *kasety: MELLOW TRAX techno vibes THE OFFSPRING americana AQUA aquarius AQUA aquarium AC/Dc the razors edge ALICE DEEJAY who needs guitars anyway? EMINEM the marshal mathers CLUB ROTATION vol.2 *płyty: mogę oddać oryginały: ROBERT CHOJNACKI big beat Te płytki mogę przegrać: EROS RAMAZZOTTI stilelibero Saundtrack The fast and the furious Techno beats vol. 12 O resztę zespołów się pytajcie, bo może mam;) *Książki: Turystyczne rozmowki angielskie „Syn pocahontas prawdziwa opowiesc” Mari Hanes „Biały Jaguar” Arkady Fiedler „Zelazny wilk” Tytus Karpowicz „Jozef Pilsudski i jego legenda” „Dzieje sprawy Katynia” „Nastolatki-trudne pytania” Giorfano podreczniki do podstawowki i sredniej, ksiazki do matury(moze ktoras z was ma mlodsze rodzenstwo) w wiekszosci nieuzywane, otwarte pare razy (no coz, nie kazdy lubi sie uczyc ), * 2 ramki( takie kolorowe z babcia i dziadkiem, pewnie w sklepach widzialyscie), *pokrowiec skorzany na siemensa i ladowarke do siemensa, bo mi tel ukradli i mi zostalo, *maskotki *puzzle *zabawki *porcelanowe figurki *pajacyki z porcelanowymi główkami może o czymś zapomniałam, to pytajcie, poszukam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga 112------------tak dostalam, dziekuje bardzo!!! Dostalam juz paczuszki od wszystkich z ktorymi sie wymienialam, bardzo dziekuje!!! ALEXANDRIA--------------jestes tu jeszcze czy nie bedziesz sie wymieniac??Bo ja ciagle czekam na twoja odpowiedz na maila;) Moja lista: Dodaję do listy: *aktywator opalania Ziaja, uzylam 2 razy, bo slonce sie skonczylo;) *cytrusowy zel do stop avon, zostalo troche mniej niz polowa *korektor pod oczy w tubce z avonu, ten jasniejszy, ok 1/3 moze troche wiecej;) *krem na noc odzywczy z witaminami AVON, nowy nie uzywany w pudelku zamkniety *cień do powiek Vipera, nr 405, mozaika, dosyc ciemny, dostałam z wymiany, niestety niedobrze mi w tym kolorze *tusz do rzęs Pierre Rene podkręcają rzęsy, dostalam jako dodatek do jednej z paczuszek, ja jednak wole swój stary, ten za delikatnie maluje, ja lubie mocno czarne rzesy;) *krem Ziaja masło Kakaowe, raz użyłam na wypróbowanie, ale jest dla mnie troszkę za tłusty *cień RIMMEL biały, obok błękitny, troszkę używany, ale jeszcze dużo zostało, mam pełno innych niebieskich, i ten jakoś tak leży.......... *cień do powiek perfect wear błekitny, dużo zostało, prawie nie używałam *1/2 opakowania samoopalacza do twarzy AVON bronze I troszkę „innych” rzeczy niż kosmetyki: *pudełko na tabletki anty-różowe diane-35 *pudełko na anty- żółte microgynon *kosmetyczka mała, brązowa, jakby ze skórki węża *kaseta wideo oryginalna, film pt. „Go” z Katie Holmes, fajny filmik tylko troszkę zakręcony;) *kasety: MELLOW TRAX techno vibes THE OFFSPRING americana AQUA aquarius AQUA aquarium AC/Dc the razors edge ALICE DEEJAY who needs guitars anyway? EMINEM the marshal mathers CLUB ROTATION vol.2 *płyty: mogę oddać oryginały: ROBERT CHOJNACKI big beat Te płytki mogę przegrać: EROS RAMAZZOTTI stilelibero Saundtrack The fast and the furious Techno beats vol. 12 O resztę zespołów się pytajcie, bo może mam;) *Książki: Turystyczne rozmowki angielskie „Syn pocahontas prawdziwa opowiesc” Mari Hanes „Biały Jaguar” Arkady Fiedler „Zelazny wilk” Tytus Karpowicz „Jozef Pilsudski i jego legenda” „Dzieje sprawy Katynia” „Nastolatki-trudne pytania” Giorfano podreczniki do podstawowki i sredniej, ksiazki do matury(moze ktoras z was ma mlodsze rodzenstwo) w wiekszosci nieuzywane, otwarte pare razy (no coz, nie kazdy lubi sie uczyc ), * 2 ramki( takie kolorowe z babcia i dziadkiem, pewnie w sklepach widzialyscie), *pokrowiec skorzany na siemensa i ladowarke do siemensa, bo mi tel ukradli i mi zostalo, *maskotki *puzzle *zabawki *porcelanowe figurki *pajacyki z porcelanowymi główkami może o czymś zapomniałam, to pytajcie, poszukam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga 112------------tak dostalam, dziekuje bardzo!!! Dostalam juz paczuszki od wszystkich z ktorymi sie wymienialam, bardzo dziekuje!!! ALEXANDRIA--------------jestes tu jeszcze czy nie bedziesz sie wymieniac??Bo ja ciagle czekam na twoja odpowiedz na maila;) Moja lista: Dodaję do listy: *aktywator opalania Ziaja, uzylam 2 razy, bo slonce sie skonczylo;) *cytrusowy zel do stop avon, zostalo troche mniej niz polowa *korektor pod oczy w tubce z avonu, ten jasniejszy, ok 1/3 moze troche wiecej;) *krem na noc odzywczy z witaminami AVON, nowy nie uzywany w pudelku zamkniety *cień do powiek Vipera, nr 405, mozaika, dosyc ciemny, dostałam z wymiany, niestety niedobrze mi w tym kolorze *tusz do rzęs Pierre Rene podkręcają rzęsy, dostalam jako dodatek do jednej z paczuszek, ja jednak wole swój stary, ten za delikatnie maluje, ja lubie mocno czarne rzesy;) *krem Ziaja masło Kakaowe, raz użyłam na wypróbowanie, ale jest dla mnie troszkę za tłusty *cień RIMMEL biały, obok błękitny, troszkę używany, ale jeszcze dużo zostało, mam pełno innych niebieskich, i ten jakoś tak leży.......... *cień do powiek perfect wear błekitny, dużo zostało, prawie nie używałam *1/2 opakowania samoopalacza do twarzy AVON bronze I troszkę „innych” rzeczy niż kosmetyki: *pudełko na tabletki anty-różowe diane-35 *pudełko na anty- żółte microgynon *kosmetyczka mała, brązowa, jakby ze skórki węża *kaseta wideo oryginalna, film pt. „Go” z Katie Holmes, fajny filmik tylko troszkę zakręcony;) *kasety: MELLOW TRAX techno vibes THE OFFSPRING americana AQUA aquarius AQUA aquarium AC/Dc the razors edge ALICE DEEJAY who needs guitars anyway? EMINEM the marshal mathers CLUB ROTATION vol.2 *płyty: mogę oddać oryginały: ROBERT CHOJNACKI big beat Te płytki mogę przegrać: EROS RAMAZZOTTI stilelibero Saundtrack The fast and the furious Techno beats vol. 12 O resztę zespołów się pytajcie, bo może mam;) *Książki: Turystyczne rozmowki angielskie „Syn pocahontas prawdziwa opowiesc” Mari Hanes „Biały Jaguar” Arkady Fiedler „Zelazny wilk” Tytus Karpowicz „Jozef Pilsudski i jego legenda” „Dzieje sprawy Katynia” „Nastolatki-trudne pytania” Giorfano podreczniki do podstawowki i sredniej, ksiazki do matury(moze ktoras z was ma mlodsze rodzenstwo) w wiekszosci nieuzywane, otwarte pare razy (no coz, nie kazdy lubi sie uczyc ), * 2 ramki( takie kolorowe z babcia i dziadkiem, pewnie w sklepach widzialyscie), *pokrowiec skorzany na siemensa i ladowarke do siemensa, bo mi tel ukradli i mi zostalo, *maskotki *puzzle *zabawki *porcelanowe figurki *pajacyki z porcelanowymi główkami może o czymś zapomniałam, to pytajcie, poszukam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może coś wam się przyda
ok King.. tylko musze zobaczyć Twoja liste. Koszalinko gdzie moge znaleźc Twoją liste??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika! jestem zainteresowana odzywczym kremen na noc z wiraminami avonu i korektorem pod oczy avonu moze cos cie zainteresuje? jak co to padaje maila houseofcolours@wp.pl napisz na maila albo tu na forum pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika! jestem zainteresowana odzywczym kremen na noc z wiraminami avonu i korektorem pod oczy avonu moze cos cie zainteresuje? jak co to padaje maila houseofcolours@wp.pl napisz na maila albo tu na forum pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karuzela, a ten żel brązujący Oriflame to działa jak samoopalacz? czy inaczej? i ile go jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karuzela-------------ten krem do skorek jest w tubce czy w zakrecanym pudeleczku?? A ten zel z oriflame to dokladnie jaki??Z jakiej serii i ile go jest??To samoopalacz czy tylko do smarowania dla efektu??Jesli masz mozliwosc to przeslij zdjecie mailem;) Moj mail nika1232@wp.pl Dodaje do listy: *odzywcza mgielka do twarzy z mango i passiflora, ubytek 1 cm, wlasciwie nowa(zimno sie zrobilo i nawet uzyc nie zdazylam;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karuzela, aha, to dzięki, bo taki bronzer już mam, a samoopalacz mi się kończy i myślałam, że uzupełnię zapasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinq
może coś wam się przyda--------------> oto moja lista; - podkład aksamitny Avonu odcień Warm Beige, zuzyta 1/3 - połyskujący zel do ciała celebre, użyty kilka razy, prawie cały - pomadka Color Trend Avonu, odcień Sequin, użyta 2-3 razy - pachnąca woda w sprayu z zieloną herbatą Naturals Avonu, została połowa - balsam do ciała opalizujący, delikatnie brązujacy Eveline, z 50ml dostało 1/3 - klamra do włosów jasny brąz perłowy, 7 zębó nachodzących na siebie, nowa Daj znać, jak coś ci przypasuje:) Zarezerwuj dla mnie te perfumy w kremie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa---ja mam samoopalacz(1/2 z avonu)do twarzy jesli chcesz;)spojrz na moja liste;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO SIOSTRYWIELKIEGOBRATA niestety nie moge sie z toba skontaktowac lub nie odpowiadasz ,czekam na kontakt z Toba ,wyslalam ci wiadomosc na priva i GG,pozdrawiam EWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO SIOSTRYWIELKIEGOBRATA niestety nie moge sie z toba skontaktowac lub nie odpowiadasz ,czekam na kontakt z Toba ,wyslalam ci wiadomosc na priva i GG,pozdrawiam EWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blond wamp ---> odezwę się NA PEWNO trochę później, bo jestem jeszcze w pracy, a potem lecę do weterynarza z pupilem. Zaczekaj na mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kyo18, a chcesz zamienić ten żel fioletowy Senses na morski-zielony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga112--->nie wiem czy zauwazylas, ze napisalam, ze nie dostalanm towjej paczki.W ciątu tygodnia powinna byla dojsc.Co zamierzasz z tym zrobic?:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga112--->nie wiem czy zauwazylas, ze napisalam, ze nie dostalanm towjej paczki.W ciątu tygodnia powinna byla dojsc.Co zamierzasz z tym zrobic?:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagabrz
Moja lista: - tusz do rzęs Avon (czarny, wzmacniająco-pogrubiający (3/4), - antyperspirant Lancaster (nowy), - podkład Avon Color Trend Bisque (2/3), - maseczka z mango (3/4), - odzywka do wlosow imbirem i rozmarynem w sprayu Avon (prawie nowa), - chłodzący żel pod oczy z aloesem Avon (prawie nowy), - pomadka Giordani Oriflame, odcień ,,scarlett" (piękna klasyczna czewień, połowa) - cień Rimmel Cool Touch ,,Chili it" (zielonkawo-szarawy, nówka) - próbki i inne...(np. przypinki z Rossmana) - numer ,,VITY" poświęcony cellulitowi - 2 pisaki z brokatem (złoty i zielony) Jagabrz (gg: 2287500)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×