Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Moja lista: 1.AVON-nawilzający podkład wygładzający cere,ważny do 06.2007,zostało 3/4 2.LOVELY-lakier do paznokci różowy,ważny do 12.2005,została 1/3 3.CLATRONIC-męska golerka do usuwania włosów w nosie,uzyta raz 4.DE\'JAVU-dezodorant,dwa razy użyty 5.AVON-balsam naturals vanillia&soy,została 1/3 6.MARGARET ASTOR-czerwony lakier do paznokci,została 1/3 7.REXONA-ACTIVE-dezodorant ,uzyty kilka razy 8.ADOS-połowa lakieru do paznokci nr.224(błyszczacy delikatny róż) 9.MISS SELENE-polowa lakieru do paznokci,kolor jakby róz z brązem wazny do 12.2006 10.Dwie szpatułki do ściąganie kremu do depilacji 11.Srebrny pierścionek- obrączka 12.Srebrne kolczyki 13.Płyty z muzyką-różne Zainteresowanym moge wysłac fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefka burczymucha
mam tonik z nivea visage i krem z garniera matujący. są dla mnie z aostre. użyte po 1 razie. kupione za 13 pierwszy i 14,50 drugi. lapie sie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Aguśkaaa*
rezerwuje te dwa kosmetyki podaj meila to przesle Ci fotki tego co ja mam:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Aguśkaaa*
mam troche różnych rzeczy na sprzedaz lub wymiane (ciuchy kosmetyki i inne różne) zainteresowanym podesle fotki na meila pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basetla
witam mam do odsprzedania lub wymiany; -krem rozświetlający koloryzujący firmy avon raz użyty -korektor na naczynkafirmy lumene dwa razy użyty -cienie potrójne bourjois-violet imperial numer 49- oddam za darmo -cień bourjois "suivez mon regard" numer08 -odsprzedam -podkład bourjois happy light numer 13 -podkład l'oreal translucide kolor 22 sand beige -korektor manhattan "wake up concealer"pod oczy kolor 01 to na razie tyle proszę osoby zainteresowane o kontakt meilowy amigobaska@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basetla
podaję numer gg 3383100:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meegiii
hej dziewczyny!! mam na zbyciu fluidy, chenie tanio sprzedam lub wymienię: - fluid maybelline fresh matte kolor 045 light honey - fluid loreal perfect match kolor K7 i W7 - fluid Yves Rocher kolor miodowy - fluid miss sporty so clear kolor 3 dark - fluid rimmel double act 003 natural nude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meegiii
zapomniałam dodać ze wszystkie użyte po razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam sypkiego pudru Revlonu \"Skinlights\" odcien bare light! tak przypadkiem zauwazylam topic, to wpisze, a nóz ktos ma :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meegii
hmmm, na rimerze pisze że "matuje zapewniając optymalne nawilżenie", maybelline pisze że"nadaje sie do każdej cery", loreal z tego co wiem jest reklamowany jako dopasowujący sie do skóry, nie piszą do jakiego rodzaju. Na reszcie też niewiele pisze. Ja posiadam cere mieszaną po wiekszości z nich sie "świeciłam" :-(( jak reaguje cera sucha nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duoble act jest z tego co wiem do mieszanej, nawilza policzki a matuje strefe T.... Polecam zajrzec na recenzje:) Niektore roznie sie zachowuja na kazdej skorze, jednym podkreslaja suche partie twarzy, dla innych sa idealne.... Polecam recenzje tutaj, na kafeterii, jak i na konkurencji ;) :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meegii
aha zapomniałam dopisać, mam jeszcze na zbyciu manhattan soft&light make up kolor soft bronze 33. Wszystkie podkłady ważne do 2007 roku poza lorealem i rimmlem na których nie piszą daty :-(( ale to są wszystko rzeczy kupione niedawno( w ciągu kilku miesięcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devinette
meegii podaj nr gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meegiii
mój numer gg 8912066

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataka
pierwszy raz trafilam na takie fajne forum...musze popatrzec co mam do wymiany...pewnie sporo.ale najbardziej interesuje mnie co aliye chcialaby za mape andaluzji.czytalam ze pocztowki.a moze jakies ksiazki, bo pocztowek to nie mam tak duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cas
Znalazłam parę rzeczy... wymienię się, oferując np.: - emulsję do ciała Missy - zielona herbata (niemal pełne opakowanie) - maseczka peel-off Avon Naturals "Mountain pure", został około 1/4 - serum zwiększające puszystoć włosów Avon (została połowa opakowania) - śmietanka Pro-Retinol Kolastyny (zostało 2/3 opakowania) perfumy "Bossa-Nova", koloński, troszke staroświecki zapach (została ponad połowa dużego flakonu) miniaturka oryginalnych perfum Chanel no 5 (użyłam może ze 3 razy - piękny zapach, ale mi jakoś "nie podchodzi) - podkład Lasting Performance Max Factor, odcień 102 (została 1/5 opakowania) - cienie do oczu amerykańskiej firmy "sinfulColors" - półmatowy szarogranatowy i połyskliwy zgniłozielony, użyte parę razy; w opakowaniu wydają się dość ciemne, na powiece dają dużo delikatniejszy efekt Tyle na teraz ;) - pewnie coś tam jeszcze wykopię z kosmetyczki Proponuję kontakt na mail: catallina@tlen.pl; jestem z Dolnego Śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justiXXX
ktos kiedys mial 'Zółte pudełeczko na tabletki antykoncepcyjne Microgynon 21'. przydalo by sie, oj przydalo.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basetla
Witam Zamienię lub oddam: -cień Max Factor turkusowy -potrójne cienie Bourjois Les pastels (pastelowe:błękitny, zielony i różowy) -cienie L'oreal potrójne róże -cienie Inglota potrójne delikatne szarości -tusz pogrubiający Maybelline kolor- śliwka -podkład L'oreal Translucide-kolor 23 [true beige] -podkład Max Factor seamless kolor 06 golden -kredka konturówka do oczu wysuwana Avon kolor szary Zachęcam bo są to kosmetyki prawie nieużywane (stanowią nietrafione zakupy):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×