Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Gość po wieczornej lekturze...
Jeśli mogę napisać swoją opinię: nie wiem dokładnie ile Wy dziewczyny macie lat, ale wydaje mi się, że ta "oszustka" jest młoda i po prostu teraz się przestraszyła. Przestraszyła i stara się oddać, co zawłaszczyła i nie było wg mnie żadnej koleżanki... tylko próba wkręcenia Was. A teraz dopiero boi się konsekwencji i próbuje wszystko odkręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daguśśśka
Dowiedzialyscie sie ? czyli ja wkoncu odwiedzilyscie? czemu nikt o tym nie pisal to przepraszam myslalam ze tylko miedzy wami sie sprawa toczyla a nie ze wt bylyscie u niej i rozmawialyscie z nia oraz byla sprawdzona ta skrzynka o ktorej taka byla mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powieczornej lektirze
oczywiscie masz racje! wkoncu ktos spoza grona stalych bywalczyn do tego doszedl!:) widzisz dussska wystarczy czasem tylko pomyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daguśśśka
do wieczornej lektury : ja mam zdanie podobne do A WIECIE CO.. madra osobka jezeli takie cos napisala i szacuneczek dla niej , czemu ona byla uczciwa dla kilku z was ?? a dla reszty nie , tego chyba sie nigdy nie dowiem i wy pewnie tez nie wiecie nic na ten temat bo pewnie by tu bylo poruszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do daguśka
twoje pytania robią się dziwnie natarczywe...:O śmiem twierdzić, że jesteś samą "zainteresowaną" :P hehe... teraz mam manie przesladowcza i wszedzie cie widze!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daguśśśka
Moze teraz mnie oskarzysz? dziewczyno nie jestem ta za ktora mnie masz , mylisz sie , nie wyciagaj zawsze sama wnioskow z tego co sie pisze tylko takze posluchaj innych a nie swojej mani przesladowczej , przeczytalam sobie ten topik bo byl pierwszy na liscie i chcialam powiedziec swoje zdanie ale jesli tu odrazu sie oskarza ludzi to ja dziekuje za takie forum i dowidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wam do tego
dziewczyny juz wszystko uzgodnily miedzy soba, nie ma potrzeby oglaszac tego wszystkiego na forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daguśśśka
oglaszac na forum? to po co byl taki temat poruszony , jezeli miedzy soba to nie piszcie juz nic na ten temat a tutaj widze ze to jest glowny tego topki temat , a teraz dziekuje bardzo za bardzo mile pzyjecie mnie tu ehh az szkoda gadac , ja chcialam tylko zdanie wyrazic a tu odrazu oskarzenie ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baj baj
a do widzenia! do widzenia! jak ktos wczesniej napisał: tylko bez nerwów dziewczyny! --hehe... widać, szybko i łatwo jest wytrącić cie z równowagi... ehh... ale dobrze, że już poszła sobie ta osóbka, pbo późno się zrobiło i trza się kłaść spać! 🖐️ dobranoc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do daguska
a co sie tak przestraszylas? przeciez dziewczyna powiedzila to pol zartem pol serio nie zauwazylas tego? moze to ty powinnac czasem posluchac innych a jesli uwazasz ze cie tu oskarzaja to nie wchodz tu wiecej a poza tym nikt cie prosil o twoje zdanie zwlaszcza jesli nie wiesz jak to bylo i jak to sie skonczylo. chcesz wyrazac swoje zdanie na nieznany ci temat? zastanow sie troche a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do daguska
piszesz zebysmy nic juz na forum nie pisaly na ten temat a ty wpadlas tu nieproszona nie wiesz nic nie wiesz jak bylo ale pierwsza pchasz sie do klepania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daguśśśka
ehh bedziesz mi zabraniac gdzie mam co pisac na ktorym topiku?? no troche wydaje mi sie ze napsialam 2 notke tu a tu odrazu bylo jestes ta i ta , nie znam waszych "klimatow' a z tego co czytalam to jeszcze nikomu zadna dziewczyna nie napisala ze nie jest tym kim jest , a co do nerwowych ludzi ehh jezeli to bylo zdenerwowanie to ja nie wiem jak sie nie wypowiadaja dziewczyny bez nerwow bo tu chyba z tego przykladu nie wezme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do daguska
nie znasz naszych klimatow to po co sie wtracasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daguśśśka
nie proszona ? ja nie wiedzialam ze na tym forum trzeba miec karte stalego klijenta zeby sie wypowiedziec , dziewczyno zastanow sie co piszesz bo tymi twoimi tekstami wlasnie pokazujesz jaka ty jestes wychowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak babeczki... bo wynikła z tego niezła afera, w którą wtajemniczone są wybrane osoby, ale każdy chciałby się pobawić w Sherloka Holmesa i udowodnić, że ma rację;) bo zabawna historia z tego wyszła:D dobrze, się się to dobrze skończyło (mam nadzieję)... a domysły może snuć każdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do daguska
dla ciebie i tak by nie bylo zadnej karty stalego klienta a jesli cie to interesuje to wstep tu maja tylko wybrani wiec zmykaj spac juz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daguśśśka
choco ja to rozumiem ale widze ze ta dziewczyna chyba nie umie zniesc tego ze ja to co mi przyszlo do glowy na ten temat to napisalam swoje zdanie i jeszcze takiej beszczelnosci nie widzialam a bylam na roznych topikach ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do daguska
wole byc zle wychowana niz wtacac sie niz z tad z z owad nie wiedzac o co chodzi i iklepac jak na targu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daguśśśka
ja nie przyszlam sie tu klocic a widze wlasnie ze ty tak , ja nie musze isc spac o tej godzinie w przeciwienstwie chyba do ciebie i jezeli bede chciala sie tu wypowiadac to bede , szkoda ze nie cchesz wejsc na swojego nicka , moze sie boisz ze kolezanki zobacza jaka jestes beszczelna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie przepraszam - w imieniu stałych klientów;) - że cię uraziłyśmy... nie gniewaj się, po prostu róznie można zrozumieć czyjeś słowa i zamiary... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do daguska
no masz racje boje cie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daguśśśka
wlasnie widze dobrze ze chociaz sie przyznalas do swojej beszczelnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do daguska
masz cos jeszcze ciakwego do powiedzenia na temat na ktory nie wiesz nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daguśśśka
choco nic sie nie stalo ale nie podchodzcie do wszytskich tak ostro kto sie tu wypowie bo nie bedzie tu za milo na tym topiku a widze ze duzo juz stronek jest zapisanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny... czy wy już nie macie co robić, tylko się kłócić....? idźcie już lepiej spać...:O no, ale ja zmykam... 🖐️ wszystkim !! Mgielka------->odbierz pocztę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do daguska
nie bedzie tu za milo dopuki beda tu wchodzic takie jak ty i klepac jakis bzury i po skonczonej sprawiezaczynac na nowo swoje domysly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daguśśśka
Nic nie wiem a ty wiesz najlepiej ehhh nie dosc ze beszczelne , to na dodatek przemadrzala ehhh szkoda mi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do daguska
to sie ciesze ze ci mnie szkoda bede ci za to wdzieczna do konca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daguśśśka
choco dobranoc ja tez juz ide bo widze ze ta beszczelna dziewczyna chyba nie przestanie , miom zdaniem jestes boi dupa i nic wiecej , boisz sie wejsc na swojego nicka i kozaka udajesz ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do daguska
napisz o ktorej wychodzisz z tego topiku bo musze powiedziec zeby ktos przyjechal sprzatnac twoje bezsensowe wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×